29 повідомлень у цій темі

 у меня 680 горковский,  37 года,  они очень схожи с вашим, только у меня горизонталка. Тоже предстоит его собрать и покрасить,  кстати все каналы для смазки забиты наглухо,  из 15 трубок ни одна не пропускала керосин,  пришлось  проволкой чистить... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, leopold сказал:

 у меня 680 горковский,  37 года,  они очень схожи с вашим, только у меня горизонталка. Тоже предстоит его собрать и покрасить,  кстати все каналы для смазки забиты наглухо,  из 15 трубок ни одна не пропускала керосин,  пришлось  проволкой чистить... 

Та мій же теж горизонтальний...і половина трубок теж забита...а мій копія американського станка Cincinatti..там де я купував цей е в продажі вертикальний фрезер...так вони по конструкії та по системі керування як брати близнюки...:D

Змінено користувачем DSDDSD
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, leopold написав:

 у меня 680 горковский,  37 года,  они очень схожи с вашим, только у меня горизонталка. Тоже предстоит его собрать и покрасить,  кстати все каналы для смазки забиты наглухо,  из 15 трубок ни одна не пропускала керосин,  пришлось  проволкой чистить... 

теж почав чистити канали для смазки, то повний треш, що я там тільки не відколупав від солідолом і жижі до спіральок стружки . Чистив дротиком від гофр сталистим, шприцом вливав суміш бензину і солярки(дизпалива) в співвідношенні 1:1, К1 і продував пістолетом  продувочним під тиском 8 атмосфер. Ще дві пробити треба

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, tor_custom сказал:

теж почав чистити канали для смазки, то повний треш, що я там тільки не відколупав від солідолом і жижі до спіральок стружки . Чистив дротиком від гофр сталистим, шприцом вливав суміш бензину і солярки(дизпалива) в співвідношенні 1:1, К1 і продував пістолетом  продувочним під тиском 8 атмосфер. Ще дві пробити треба

 

Станки как люди-тромбоз вен, и конец организму, но станки хоть оживить можно...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку