Vitamin-C

Компресор ПКС-1,75

27 повідомлень у цій темі

Недавно став власником компресора ПКС-1,75. Взявся провести йому повну ревізію, почав розбирати і виникає багато запитань. Власники даного компресора або ті хто мали з ними справу - ВІДГУКНІТЬСЯ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене такий,  але капіталку я не робив, мені голова дісталася відремонтована ,тільки під'єднав мотор і автоматику, ну,  і ресивер на 8кубів. Наганяє до 6ти атмосфер за пів години.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якоі потужності на які обороти двигун у Вас стоіть? Які напруги у фазах, маю на увазі чи не занижені? У Вас продуктивність компресора виходить 1600 л/хв.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 30.09.2017 в 13:17, Olexa сказал:

В мене такий,  але капіталку я не робив, мені голова дісталася відремонтована ,тільки під'єднав мотор і автоматику, ну,  і ресивер на 8кубів. Наганяє до 6ти атмосфер за пів години.

 

Я так зрозумів що без цитування не йде сповіщення про відповідь. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Vitamin-C сказал:

Я так зрозумів що без цитування не йде сповіщення про відповідь. 

Не йде)  

 

12 часа назад, Vitamin-C сказал:

Якоі потужності на які обороти двигун у Вас стоіть? Які напруги у фазах, маю на увазі чи не занижені? У Вас продуктивність компресора виходить 1600 л/хв.

поставив мотор 15квт, 1500 обертів, накачую 8,5кубів за 30 хвилин приблизно, відповідно продуктивність співпадає . Сьогодні качав 8 атмосфер для пескоструя, все ок. 

Напруги не занижені, все ок. 

Автоматика працює. Клжного дня працює компрессор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, Olexa сказал:

Не йде)  

 

поставив мотор 15квт, 1500 обертів, накачую 8,5кубів за 30 хвилин приблизно, відповідно продуктивність співпадає . Сьогодні качав 8 атмосфер для пескоструя, все ок. 

Напруги не занижені, все ок. 

Автоматика працює. Клжного дня працює компрессор.

В  мене постала інша проблема, обмеження по потужності споживання до 13 кВт. Виходить що 15 кВт двигун включити не зможу, прийдеться включати 11 кВт. А оскільки в мене напруга трохи занижена, буває і 350-360 Вольт то то і не відомо що двиг 11 кВт 1500 об/хв потягне. Ставити 1000 об/хв це втрата продуктивності. Тому я і питав чи у вас не занижена напруга.

Змінено користувачем Vitamin-C
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, Olexa сказал:

качав 8 атмосфер для пескоструя

В якості компресора для піскоструя використовуєте ПКС-1,75? Продуктивності вистачає? Який діаметр сопла?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, Vitamin-C сказал:

В якості компресора для піскоструя використовуєте ПКС-1,75? Продуктивності вистачає? Який діаметр сопла?

Діпметр 6мм здається, шкварить тільки так, за рахунок ресивера та і без нього всього вистачає. 

Продуктивність залежить від обертів двигуна, а от максимальна атм від потужності. 350-360 вольт на фазі якійсь теж буває, але це ж не 300в.

При 15квт 10накачує і ще хоче,  але я не пробував, мені для обладнання 6 атм треба,  буду з часом міняти на11квт заради економії 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 30.09.2017 в 14:17, Olexa сказал:

В мене такий

Яке масло заливаєте в свій ПКС-1,75? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заливаю компрессорное unil.

Змінено користувачем Blitzen
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Blitzen сказал:

Заливаю компрессорное unil.

Яке саме?  Для пкс-1.75 годиться? Я так розумію воно в рази краще за те, що рекомендоване виробником компресора пкс (К12, КС19...).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

air compressor oil p-100 unil. Не знаю лучше или хуже, но думаю не хуже масла которое применяли в ссср.

Лью его т.к являюсь дилером юнила, знаю что оригинал и цена хорошая.

Если нужно, могу Вам заказать и выслать. Если интересно в ЛС,

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Vitamin-C сказал:

Яке саме?  Для пкс-1.75 годиться? Я так розумію воно в рази краще за те, що рекомендоване виробником компресора пкс (К12, КС19...).

Кс19 лью. Полет нормальный. Я не парюсь, это ж не двиг каена, а недорогой компрессор. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.10.2017 в 22:09, Blitzen сказал:

Если нужно, могу Вам заказать и выслать.

Я Вам дякую але я думаю що для ПКСа КС-19 повністю вистачає і ціна доступна. КС-19 же ж рекомендовано для нього. Для чого переплачувати це не  "іномарка"

В 10.10.2017 в 23:38, Olexa сказал:

Кс19 лью. Полет нормальный. Я не парюсь, это ж не двиг каена, а недорогой компрессор.

Повністю з Вами згідний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я по трохи свій компресор доводжу до пуття. Погрунтовано і пофарбовано автомобільними фарбами.

Фото звіт:

IMG_6184.JPG

IMG_6238.JPG

IMG_6104.JPG

IMG_6239.JPG

IMG_6240.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розібрав клапанну плиту, а воно як звідки як посипалось.....

Та не марно розбирав. В плиті високого тиску клапана потребують заміни їх сильно зїла корозія.

На низькоку з клапанами все ок.

На фото все видно.

 

IMG_6107.JPG

IMG_6108.JPG

IMG_6109.JPG

IMG_6113.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рушив з місця процес збирання компресора. У клапанних плитах замінено дефектні клапана і зібрано все до купи. Відчищено дробестуєм всі комплектуючі (крім корпуса електродвигуна) і пофарбовано порошковою фарбою у два кольори синій та сірий (колір алюміній). 

 

IMG_6453.JPG

IMG_6454.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Їдемо дальше....

IMG_6455.JPG

IMG_6456.JPG

IMG_6457.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а в мене такій вже років з десять як він в мене працюе ніякіх проблем нема, тількі поміняв мастило і автоматіку поставив. Мені він подобаеться..

WP_20170329_00_44_28_Pro.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, дімон написав:

а в мене такій вже років з десять як він в мене працюе ніякіх проблем нема, тількі поміняв мастило і автоматіку поставив. Мені він подобаеться..

WP_20170329_00_44_28_Pro.jpg

Це добрий компресор я у свій час на такий придивлявся але мені був потрібен з більшою продуктивністю. Якщо не помиляюсь то у Вашого продуктивність 750 л/хв, а мені потрібна у два рази більша.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

незнаю точно но качае добре 10 атмосвер.

як Ви думаете на піскоструй потяне ж? Просто попався такій і недорого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, дімон написав:

як Ви думаете на піскоструй потяне ж? Просто попався такій і недорого

Потягне для невеликих робіт. Я на зараз взагалі піскострую компресором СО-7Б з продуктивністю 500 л/хв з соплом 3,7мм і тиском 4,5 атм, більше з нього витягнути не можу. У Вашого продуктивність 600 л/хв я так  і помилився. А взагалі то може самі порахувати продуктивність свого, якщо потрібна формула можу підказати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А охолодження будете робити на нього?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

А охолодження будете робити на нього?

Звичайно що буду, він ще зібраний не до кінця, теплообмінник ще не дочищений тому і робота по зборці зупинилась. Компресор буде повністю комплектний. Доставлю автоматику і зніну регулятор продуктивності на мою думку він там нідочого коли стоіть автоматика.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Головне зробіть сливний отвір для конденсату, бо через 8-10 років заржавіє нафіг той ресивер. І буде біда

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку