Anton

Фрезерний станок для дому

57 повідомлень у цій темі

Добрий день, підкажіть який фрезерний станок можна придбати і встановити вдома для опановування фрезерної науки? Я так розумію щось типу нгф 110? Наскільки це взагалі реально поставити таке вдома?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Anton сказал:

Добрий день, підкажіть який фрезерний станок можна придбати і встановити вдома для опановування фрезерної науки? Я так розумію щось типу нгф 110? Наскільки це взагалі реально поставити таке вдома?

НГФ дуже реально. У двох легко грузиться в легковик. Правда для цього його доведеться трохи розібрати, але то не більше 30 хвилин. Саме так і робив. Зверніть увагу , що оснастки для станка потрібно багато. Я на оснастку до мого нгф потратив більше коштів ніж на сам станок.

Змінено користувачем Bogd@n
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Anton сказал:

Наскільки це взагалі реально поставити таке вдома

Ви маєте на увазі "вдома" в панельній багатоповерхівці на балконі, поверсі так на 8-10 ? 
Або вдома в приватному секторі в гаражі або власній маленькій майстерні?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Либо НГФ, либо китайцы. В промежутке между НГФ и 675 толком и моделей нет больше. Если в частном доме то лучше 675 или схожие. А если на лождию/балкон то НГФ или китайчата

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На этаж... Лучше нового китайца, весом под 100 кил. Что-то типа

Optimum BF20

Но это чисто хоббийный станок с посредственной точностью... 

Дома - ниже 675-го не советую... Еще лучше 676-й, он немного побольше и помускулистей. Пашкин фрезер (канал на ютубе) - человек на нем работает, как раз сможете оценить возможности станка. Это уже оборудование, на котором можно зарабатывать деньги (т.к. санок все же промышленный, хоть и малый).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я живу в багатоповерхівці, але є свій гараж, сенс якого нещодавно втратився. Тобто тримати гараж заради фрезерного верстату занадто дороге захоплення, так як хоббі це вартість гаражу + станка + часу + іншого. Схиляюсь до варіанту з НГФ 110/китайці на балконі. Не підкажете яка зараз адекватна ціна для НГФ 110 або китайца? Ціни на olx, setam дуже різні. Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Anton сказал:

Я живу в багатоповерхівці, але є свій гараж, сенс якого нещодавно втратився. Тобто тримати гараж заради фрезерного верстату занадто дороге захоплення, так як хоббі це вартість гаражу + станка + часу + іншого. Схиляюсь до варіанту з НГФ 110/китайці на балконі. Не підкажете яка зараз адекватна ціна для НГФ 110 або китайца? Ціни на olx, setam дуже різні. Дякую.

пожалейте соседей а гараж  в вашем случае -1  нет семьи 2 уединение 3 спокойствие и мусор не на балконе а в гараже любая стружка на вашем паркете катастрофа линолиум вообще пипец а если есть дети и без вас доберутся до станка так (Слово удалено системой) с ним со станком ребенок покалечиться 

тем более для меня фрезер второе после токарного а потом фрезер потом шлифовка ------балкон не резиновый  

Змінено користувачем Viktor_KVS
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, softm сказал:

Так треба ставити двигун що не буде шуміти як літак. БФ20 - не занадто в тому плані добрий. 

який вже раз ... прошу не писати що кому робити.
До речі в мене жінка ніколи не робила трагедії зі стружки в панчохах :)

 

розумна жінка краще стружка  чим щось інше - тут все ясно где был и чем занимался 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 часов назад, kosmos сказал:

гараж не пропийте.бо то не до добра,то ваша ідилія на майбутнє.збережіть, свій куток раю,не несіть сказали стружку в хату,бо жінка то довго не витримає,2 скалки і торба вашому хоббі))).А в них тобто жінок дуже тонка шкіра ,і скалки самі лізуть:)

Важко буде його пропити бо я не вживаю алкоголь, дружини не маю, дітей теж не маю.

 

20 часов назад, Viktor_KVS сказал:

пожалейте соседей а гараж  в вашем случае -1  нет семьи 2 уединение 3 спокойствие и мусор не на балконе а в гараже любая стружка на вашем паркете катастрофа линолиум вообще пипец а если есть дети и без вас доберутся до станка так (Слово удалено системой) с ним со станком ребенок покалечиться 

тем более для меня фрезер второе после токарного а потом фрезер потом шлифовка ------балкон не резиновый  

Нафіг їх жаліти, зверху живе "непорядна" людина котра робить бага-то злих речей, я думаю в разі чого вона зможе потерпіти :D. Збоку живе банда алконавтів, знизу якісь музиканти. 

 

Нгф 110 сильно шумить коли працює? І скільки приблизно коштує справний в хорошому стані(500$-700$)?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У каждого хорошее состояние - свое. :D Б.у разное, одни краской обливают, другие каждый винтик лижут. Да и 340кг веса у меня не ассоциируется с оборудованием для этажа.... В СССР все было просто - никто эти станки не воспринимал в серьез и для еще чего-то больше, чем получить основные понятия по фрезеровке. ВСЕ! Самые малые промышленные станки, которые ставили в инструменталках и на них работали - это модели 675.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 29.12.2016 в 18:58, Amigo1982 сказал:

Либо НГФ, либо китайцы. В промежутке между НГФ и 675 толком и моделей нет больше.

Ше існують луганські станки. Дві штуки. СВФ-1 і МС-51.

А також львівські пантографи, при умові їх переробки: 6е463, 6г463, 6л463, 6а463.

Луганські станки досить рідкісні, а львівські пантографи є у великій кількості. І їх можна знайти на металобрухті.

Береться така заготовка, і треба тільки додати шпіндель:

 

 

6l463.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 29.12.2016 в 23:41, Anton сказал:

Не підкажете яка зараз адекватна ціна для НГФ 110 або китайца? Ціни на olx, setam дуже різні.

НГФ адекватно коштує 10 тис. грн. Без ВФГ. А сама ВФГ ше десь біля 5 тис.

А китайці коштують дорожче 30 тис, а в основному 50 тис. Новий хобійний станок по ціні б/у промислового.

Ну то як новий китайський мопед по ціні б/у жигуля.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

СВФ-1 і МС-51 редкие словно мамонты. потому воспринимать как вариант для мастерской не очень . (МС51 тем более весит около 350кг). Кстати, както в ОЛХ продавался КИТ- набор для пантографа, ставился шпиндель на поворотном основании (наклон головы) все в сборе вместе с фланцем под движек. тоесть просто берешь и ставишь сверху в паз на пантографе, готовое решение. Толи Блек хорс никнейм был толи чтото такое. Хороший вариант.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Amigo1982 сказал:

МС51 тем более весит около 350кг

НГФ важить близько 300 кг.

А пантограф близько 250 кг.

То все одна вагова категорія.

Але найкращий варіант з того всього буде все-таки 6е463 або 6г463.

По перше там краща якість литва і чавуну, в порівнянні з НГФом, краща якість фрезеровки і виконання в цілому.

По друге значно більші ходи по координатам.

По третє пристойний стіл, особливо у порівнянні з НГФом.

Ну і вони як фрезерні ніколи не використовувались. Там працював пантограф, а направляючі будуть у дуже хорошому стані. 

Там одна проблема, шпіндель, якого нема.

Я думав брати 6е463 і ставити шпіндель, але мені попався станок ЛФ-200.

Львівський гібрид пантографа і станка з ЧПУ. Пантограф без пантографа або ЧПУ без ЧПУ.

Там консоль від 6е463. Але станина від станка ЛФ-250, на 100 кілограм важча станина. І є шпіндель.

Також рідкісний станок, але мені попався.

Якшо захотіти, то і його можливо в квартиру затягнути на 9-тий поверх.

Я не затягував, я просто прикинув. 

Стіл знімається. Консоль знімається. 

Шпіндельний блок можливо розібрати. І станина розбирається на колону і основу, які можливо одному взяти. Важко, але можливо.

З пантографом ше простіше буде. Він все-таки легший на 100 кг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Roma сказал:

Береться така заготовка, і треба тільки додати шпіндель:

6l463.png

Але з чого зробити той шпіндель? Це треба буде набір шківів, редукторів, електродвигун кіловат на 7 + це якось закріпити на станині + сам шпіндель. Може є якісь приклади таких реалізацій?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Amigo1982 сказал:

 Толи Блек хорс никнейм был толи чтото такое. Хороший вариант.

 

 

BlackJack123 из Житомира

 

 

 

Змінено користувачем DeKubik
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Система СПИД на базе пандографа будет хлипковата, особенно для стали. См. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Anton сказал:

Але з чого зробити той шпіндель? Це треба буде набір шківів, редукторів, електродвигун кіловат на 7 + це якось закріпити на станині + сам шпіндель.

У мене двигун 0.55 кВт.Більше за 1.1 кВт ставити не бачу змісту. 

Я знаю, то не просто.Не дармо ж за ВФГ на НГФ просять 5 тис. і більше.

Але можливо.

8 часов назад, Anton сказал:

Може є якісь приклади таких реалізацій?

Прикладів багато є на рос. чіпмейкер.

Шукати тему "львовский беспантограф". В основному всі знаходять готовий шпіндель від якогось станка.

48 минут назад, Богдан28 сказал:

Система СПИД на базе пандографа будет хлипковата, особенно для стали.

Ну а чого чекати від маленького станочка?

То залежно з чим порівнювати. Тут говорили про НГФ і про китайські станки вагою 100 кг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, Roma сказал:

У мене двигун 0.55 кВт.Більше за 1.1 кВт ставити не бачу змісту. 

Я знаю, то не просто.Не дармо ж за ВФГ на НГФ просять 5 тис. і більше.

Але можливо.

Прикладів багато є на рос. чіпмейкер.

Шукати тему "львовский беспантограф". В основному всі знаходять готовий шпіндель від якогось станка.

Ну а чого чекати від маленького станочка?

То залежно з чим порівнювати. Тут говорили про НГФ і про китайські станки вагою 100 кг.

 

Ага, он автор в посту повище замахнувся на -- електродвигун кіловат на 7 +  --- O.o O.o... Для примера - в 676п двигатель 3 кВт, и это станок весом 1100 кг... Если движок в 7 кВт повесить на пантограф, то явно на низкую околоземную орбиту он выйдет :D:D

 

Ребят, для гаража возьмите себе готовый 675, 770кг, движок 1,5кВт, он реально маленький!!! Прекрасно переделывается на 220. Который посчитан в КБ и проверен десятилетиями эксплуатации в инструменталках. Да, придется перебрать, помучатся, понести доп. затраты по шлифовке/шабровке но оно того стоит. Только не Ереван >:(.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 минут назад, Богдан28 сказал:

Если движок в 7 кВт повесить на пантограф, то явно на низкую околоземную орбиту он выйдет :D:D

Ну не знаю шо там малося на увазі.

Може якийсь високооборотистий, в розрахунку що буде зменшення швидкості перетворювачем частоти.

Там в скільки раз зменшуєш оберти, у стільки раз падає і потужність.

Якщо на 24 тис. є 7 кВт, то на 2400 об/хв буде 700 Вт, а на 1200 об/хв залишиться 350 Вт.

До речі, високооборотистий готовий шпіндель то також варіант. для пантографа. І варіант простий.

Прикрутив на болти і готово.

Не дешево. Фрезеровка сталі під великим питанням. Але просто.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, Roma сказал:

 

До речі, високооборотистий готовий шпіндель то також варіант. для пантографа. І варіант простий.

Прикрутив на болти і готово.

Не дешево. Фрезеровка сталі під великим питанням. Але просто.

 

Це вже вірне рішення. Є готові високошвидкісні акуратненькі шпінделі на 2,2 кВт з цанговим зажимом ЕР20. Для роботи з невеликими фрезами + СОЖ саме те. За рахунок обертів і сталь потихеньку можна обробляти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня в домашней мастерской фрезер на основе 6г463. 

Относительно лёгкий, с неплохим полем обработки и просторным столом, вырез в станине удобен хоть и снижает немного жесткость станины, фрезерую стали, чугун и прочее, точный, тихий, удобно работать сидя. На мой взгляд гораздо лучше чем НГФ110

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Богдан28 сказал:

акуратненькі шпінделі на 2,2 кВт з цанговим зажимом ЕР20. Для роботи з невеликими фрезами + СОЖ саме те. За рахунок обертів і сталь потихеньку можна обробляти.

А якщо взяти фрези суцільний твердосплав, то проблем не повинно бути.

То варіант.

Навіть на той же НГФ краще вже брати такий комплект:

http://www.ebay.com/itm/2-2KW-Air-cooled-Spindle-motor-ER20-4-Bearing-2-2KW-VFD-Inverter-220V-For-CNC-/252705457553?hash=item3ad66b4591:g:5MYAAOSwCGVX36v7

за неповні 350$, ніж ВФГ за 5 тис грн.

А на пантограф, то якраз те, чого там бракує.

350 за комплект, плюс ше десь стільки за станок, буде 700, ну максимум 1000.

А за 1000 китайських станків по перше нема, вони в два рази дорожчі. По друге він слабший і легший, з меншими ходами по осях і двигуном постійного струму, та ше і слабеньким двигуном.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Roma сказал:

А

http://www.ebay.com/itm/2-2KW-Air-cooled-Spindle-motor-ER20-4-Bearing-2-2KW-VFD-Inverter-220V-For-CNC-/252705457553?hash=item3ad66b4591:g:5MYAAOSwCGVX36v7

за неповні 350$, ніж ВФГ за 5 тис грн.

А на пантограф, то якраз те, чого там бракує.

 

 

Так, я саме це і мав на увазі. Гарне, оригінальне рішення. Такий симбіоз має право на життя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, пенсионер сказал:

вырез в станине удобен

А яка з нього користь?

У мене на ЛФ-200 також є такий виріз як в пантографі. В пантографі то зрозуміло для чого, а тут для мене загадка чому в ЛФ-200 і в ЛФ-250 зробили такий виріз.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку