Anton

Фрезерний станок для дому

57 повідомлень у цій темі

48 минут назад, Roma сказал:

А яка з нього користь?

У мене на ЛФ-200 також є та возможнымвиріз як в пантографі. В пантографі то зрозуміло для чого, а тут для мене загадка чому в ЛФ-200 і в ЛФ-250 зробили такий виріз.

На моем станке в большинстве случаев тисы с деталью , вернее сама деталь как правило располагаются напротив выреза, это дает возможность крутить тиски с деталью на 360 градусов что иногда выручает, и крупногабаритные железяки легче крепить и обрабатывать, доступ для измерений во время работы лучше. 

Змінено користувачем пенсионер
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, пенсионер сказал:

сама деталь как правило располагаются напротив выреза

А у мене, якщо підняти стіл до вирізу, то стіл впирається в шпіндель. З довгою фрезою, використати виріз і не вийде.

Я подумаю, можливо треба буде якось підняти шпіндель вгору.

У вас є фото станка?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сделал вот фото, заодно линейку приложил - расстояние от оси шпинделя до стенки в нише 410мм, высота ниши 200мм

IMG_2695.JPG

IMG_2692.JPG

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@пенсионер у Вас голова от 6720? судя по всему исошная

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, ISO-30, фланец 200мм от какого станка не знаю, по легенде от ГДРовского ЧПУ станка по револьверный схеме якобы менялся инструмент, т.е на барабане несколько таких ВФГ со своим инструментом поочередно к зоне обработки. Так оно или нет не знаю, довольно необычная автосмена. Мне такую версию рассказали на вопрос с какого станка ВФГ

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, пенсионер сказал:

ISO-30

Цікаво шо в моєму ЛФ-200 також конус 7:24, недо-ІСО30. Обрізаний.

Ні ISO30 ні BT30 в шпіндель вставити не можливо. Тільки після обряду гіюр.

Добре хоч цанговий патрон дали в комплекті.

Варта десь у нас тут шукати розточну головку та іншу оснастку під той конус?

Чи зразу в Китаї замовляти. 

В Китаї цанговий патрон 20 доларів. Розточна головка 100 доларів. У нас ше серйозно не шукав. Питання чи варта шукати у нас?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Roma сказал:

 

В Китаї цанговий патроISO-30 20 доларів. Розточна головка 100 доларів. У нас ше серйозно не шукав. Питання чи варта шукати у нас?

 

В мене цанговий та розточна головка були з КМ4 та переточувались в ISO-30, дешево й сердито :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Загорівся ідеєю собі також на основі пантографу зробити перший станок в квартиру.. Раніше думав BF20L но пантограф по жорсткіше все таки буде і не китаєць. Тут раніше писали про BlackJack123 - я погуглив і знайшов його на чіпмейкері, на ОЛХ не знайшов таких кітів шоб одразу переробляти. Проблема у тому шо я новачок і на російському чіпмейкері мені писати йому не можна - потрібно набрати якихось 20 "вподобаних" повідомлень. Ніхто його контактів не підкаже, тут його немає?

 

З.І. 

Цитата

В мене цанговий та розточна головка були з КМ4 та переточувались в ISO-30, дешево й сердито 

Сорі якшо туплю, але я із фоток зрозумів шо на голові стоїть високооборотістий шпіндель, не дуже зрозумів як там може бути КМ4? І взагалі на таких шпінделях максимальний діаметр фрези ж кивлючно малим буде, тобто наприклад флайкаттер туди не поставиш? Це також до коменту про "шпіндель + частотнік за 350$"?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А, сорі, в догонку до попереднього посту, догнав, там передача ремінна сзаді станка йде, на фотці не видно просто)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо вже купувати, то точно не НГФ (він не вартує тих похвал, і цін які за нього просять, а без вертикальної голови взагалі), брати не нижче 675(6), різниця в ціні не дуже суттева - а можливості зовсім різні... (Можна сприймати НГФ, хіба що коли це подарунок, або ну дуже дешево, а якщо віддавати кровно зароблені то ні...)

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо коротко, - то частотник + високооборотний шпіндель не можна буде крутити з оборотами, меншими в десь в 3 рази від номінальних (а вони 400 Гц/3 = 133 Гц), то це буде приблизно 24000/3=8 000 обертів. То є дофіга для нашого фрезера.

Якщо докладно, - я зараз курю цю тему, десь є закладка. Це з форумів по станках ЧПУ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Кулибкин сказал:

високооборотний шпіндель не можна буде крутити з оборотами, меншими в десь в 3 рази від номінальних (а вони 400 Гц/3 = 133 Гц), то це буде приблизно 24000/3=8 000 обертів. То є дофіга для нашого фрезера.

Беремо фрезу 8 мм.

Рахуємо швидкість:

3,14*8000*8/1000 = 201 м/хв.

Багато?

Для Р6М5 багато. Але для твердосплаву, та ше і з охолодженням, нічого не багато. Можна сталь фрезерувати.

А алюміній, латунь так взагалі на 2400 об/хв можна ставити.

Само собою шо крупних фрез на сталь не поставиш. 

Напевне шо 10 мм для сталі буде максимум. І зйомів великих не буде.

Ну і шо?

Зате швидкість висока, відповідно і чистота поверхні буде хороша.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Кулибкин сказал:

Якщо коротко, - то частотник + високооборотний шпіндель не можна буде крутити з оборотами, меншими в десь в 3 рази від номінальних

Хто сказав?  Якщо шпіндель з рідинним охолодженням то можна хоч в 15 раз знизити частоту. Інша справа що момент залишиться ніякий, і той шпіндель різати сталь точно не буде (якщо він звичайно не на 5-7 кВт в номіналі). Краще шукати шпіндель який не на 24000 а на 12000 об, але вони рідкісні і ціна огого.

 

У нас в балконній майстерні китаєць FDB BF20. Трохи дороблений (пришабрена колона до основи, голова до каретки осі Z, сама посадочна на каретці - по плиті). То ще стара версія, як не дивно, проблем з двигуном якраз немає. Тільки запобіжник вилітає часто якщо фрезу великого діаметру ставити. До речі, мабудь просто повезло, але наприклад площинність стола відносно головки вкладається в 2 сотки на весь поздовжній хід, на поперечному - менше сотки.  Шумить він взагалі тихо порівняно з НГФ який я бачив (там шестерні так гуркотять). Ми обклеїли зсередини кожух двигуна віброізолом і шум став ще менший. Встановили також координатні лінійки по Х та У бо ті дрібні лімби незручні, встановили також підсвітку.

Єдине що - жорсткості у верстата мало... По сталі працювати так собі. Дюральку і чавун непогано гризе.. 

 

На рахунок переробки пантогроафа - є в планах такий проект. Правда під ЧПУ. Сам пантограф без пантографа:D друзі купили. Причому у Львові, новий, в консерві. Я ще нормально не дивився до нього, є одне питання - там же по суті координатний стіл не розрахований на постійне користування? Як там з якістю направляючих, виборкою люфтів і т д.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, DimonDSS сказал:

У нас в балконній майстерні

вот это удивляет.

веду войну с соседом.

вообще долбанулся ..приходишь с работы,отдохнуть,не слышать грохот станков и тд...

и тут начинается - ХОББИ начинается.

это перебор. ИМХО.

целый вечер слушать грызло его станка,которое вибрацией отдает на три квартиры вверх и вниз.

непонимаю я этого.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, DimonDSS сказал:

там же по суті координатний стіл не розрахований на постійне користування? Як там з якістю направляючих, виборкою люфтів і т д.

главная проблема это отсутствие нормальной смазки. зажимы там есть, клинья. геометрия как повезет

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Гараж 512 сказал:

непонимаю я этого.

 

А шо, йому приміщення купувати?

Орендувати? Він шо, мільйонер?

Якшо він на станку ні копійки не заробляє, то купити приміщення під станок абсолютно не варіант.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Roma сказал:

А шо, йому приміщення купувати?

Орендувати? Він шо, мільйонер?

тоже вариант.

согласен.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Гараж 512 сказал:

веду войну с соседом.

вообще долбанулся ..приходишь с работы,отдохнуть,не слышать грохот станков и тд...

и тут начинается - ХОББИ начинается.

это перебор. ИМХО.

целый вечер слушать грызло его станка,которое вибрацией отдает на три квартиры вверх и вниз.

непонимаю я этого.

Існують санітарні норми на спектральний шум в житлових приміщеннях у різний час доби. Сусідський шум можна перевірити спектрометром (запросити спеціаліста) у Вашому приміщенні. Якщо перевищує норми - йдете до сусіда і повідомляєте про наміри судитись. Там адміністративна відповідальність, його будуть штрафувати.

Змінено користувачем Toris
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас фрезер стоїть на віброопорі, спеціально ходили до сусіда знизу - практично не чути.  В принципі мені більше подобається варіант з гаражем (і верстатами побільше:D), але в тому кооперативі де в мене був гараж досить часто траплялись випадки що гаражі вскривали, підважували дах і т д. У знайомого (мав гараж через один від мене) винесли весь інструмент, відігнули верх воріт, потім підважили і зняли з завіс.  А інструменту там було певне на пару к$. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, мені чогось (хоч я ще ні одного фрезеру не мав) скалдно представляється робота саме за станком як стаціонарним із високооборотістим шпінделем. Там же будуть мінімальні зйоми, на чпу іще так, там таке ідеально - поставив програму і вона скурпульзно по міліметру знімає, а так...

 

Знайшов цікаве відео як для мене просто ідеально варіанту - ніякого хоботу, повороту голови - просто кріплення до пантографу вертикальної бабки від чогось із пінолью, на тій же плиті підставка для мотора і частотнік - ніяких ремінних передач. Дешево і сердито.

 

Іще дуже круто зроблено тут http://www.chipmaker.ru/topic/71880/ - в плані станини - поставлено велику від 676 станка, навіть боюся уявити скільки може коштувати розточка ласточкіних хвостів і шліфовка такої бандури..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, sandric сказал:

скалдно представляється робота саме за станком як стаціонарним із високооборотістим шпінделем. Там же будуть мінімальні зйоми

Але можна зробити не маючи станків.

Не маючи станків або готової голови сам нічого іншого і не зробиш.

Ше можна пробувати посадити китайський цанговий патрон прямо на вал совкового асинхронного мотора.

Шось в районі 3000 об/хв, 550 Вт.

Я знаю шо варіант не суперовий, але доступний.

Про такий варіант я також колись думав. Якби не знайшов готового, то так би і робив.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот сделал небольшой обзор: 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

vanpeld а можна силку на частотнік, де брали? Також ось на якій тримається ФВГ та мотор - це цільняковий кругляк?

Змінено користувачем sandric
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, sandric сказал:

vanpeld а можна силку на частотнік, де брали? Також ось на якій тримається ФВГ та мотор - це цільняковий кругляк?

Кругляк цельный. Частотник www.acprivod.com.ua

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку