solovey33

Куплю штангу нутроміра індикаторного

15 повідомлень у цій темі

Куплю штангу індикаторного нутроміра від 18 мм (18-35, 18-50), можливо не робочу або не комплектну (потрібен сам нижній вимірювальний механізм) за адекватною ціною а не такою, ніби вона зроблена з платини, вкрита позолотою та прикрашена діамантами))). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А обмін можливий наприклад на нутромір 10-18?. Є в наявності штанга від нутроміра 18-50 повністю робоча але без вставок точніше вони є але я їх використовою так як у мене два нутроміра але один не має всіх вставок то я з комплектував з двох. Якщо цікаво то пиші можливо продам або обміняю.

 

Змінено користувачем maks96fm
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На жаль на обмін такого нутроміра не маю. Хіба, якщо можете продати штангу, то куплю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 11.07.2017 в 13:51, solovey33 сказал:

На жаль на обмін такого нутроміра не маю. Хіба, якщо можете продати штангу, то куплю

продам:штанга від нутроміра 18-50 -1000грн

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот давно заметил, что на нутромеры у нас в стране цены задирают как за золотой штучно изготовленный инструмент. На том же алиэкспрессе нутромер 18-35 мм, 35-50 мм или 50-160 мм  без индикатора стоит 1160-1350 рублей. В гривнах это пусть 580-675. Индикатор 500-600 грн стоит, итого нутромер выходит в общей сложности 1100-1200. Новый. У нас же на олх - 1500, 2000, 2500... ну с чем это связано то? Почему у нас на нутромеры, произведенные ***дцать лет назад цена в два раза выше чем на современные? Качество лучше было? Или металл с высоким содержанием серебра золота платины и пыльцы космических орхидей?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Особенно умиляют наборы типа 18-160 "4 размера в одном" за 2500. Просто тупо добавили несколько вставок для увеличения диапазона измерения, и от этого цена в полтора раза взлетела. А жесткости хватает чтоб без больших погрешностей большие диаметры измерять? Тогда уж делали бы наборы 18-250, чего там. 5 размеров в одном, шесть размеров в одном, 7 размеров в одном.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть штанга 18-50. Предлагайте цену или на обмен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 часов назад, Мак-мус сказал:

продам:штанга від нутроміра 18-50 -1000грн

Дякую за пропозицію, але за 1000 грн., якщо пошукати, можна взяти нутромір 18-50 зі вставками та індикатором, а мені потрібна лише штанга

1 час назад, Alexandr0787 сказал:

Есть штанга 18-50. Предлагайте цену или на обмен.

Моя цена, которую я готов заплатить за штангу без вставок и индикатора - 500 грн. Если мало - извините.

Что интересует на обмен?

Змінено користувачем solovey33
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Вячеслав 88 сказал:

Вот давно заметил, что на нутромеры у нас в стране цены задирают как за золотой штучно изготовленный инструмент. На том же алиэкспрессе нутромер 18-35 мм, 35-50 мм или 50-160 мм  без индикатора стоит 1160-1350 рублей. В гривнах это пусть 580-675. Индикатор 500-600 грн стоит, итого нутромер выходит в общей сложности 1100-1200. Новый. У нас же на олх - 1500, 2000, 2500... ну с чем это связано то? Почему у нас на нутромеры, произведенные ***дцать лет назад цена в два раза выше чем на современные? Качество лучше было? Или металл с высоким содержанием серебра золота платины и пыльцы космических орхидей?

Сто процентов с Вами согласен

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, solovey33 сказал:

Сто процентов с Вами согласен

 

3 часа назад, solovey33 сказал:

Дякую за пропозицію, але за 1000 грн., якщо пошукати, можна взяти нутромір 18-50 зі вставками та індикатором, а мені потрібна лише штанга

Моя цена, которую я готов заплатить за штангу без вставок и индикатора - 500 грн. Если мало - извините.

Что интересует на обмен?

 

3 часа назад, solovey33 сказал:

Сто процентов с Вами согласен

Хорошо отправлю за 500грн.

3 часа назад, solovey33 сказал:

Дякую за пропозицію, але за 1000 грн., якщо пошукати, можна взяти нутромір 18-50 зі вставками та індикатором, а мені потрібна лише штанга

Моя цена, которую я готов заплатить за штангу без вставок и индикатора - 500 грн. Если мало - извините.

Что интересует на обмен?

Хорошо отправлю за 500грн.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

Моя цена, которую я готов заплатить за штангу без вставок и индикатора - 500 грн. Если мало - извините.

Что интересует на обмен?

Напишите куда отправлять в лс или на обмен хорошая тс фреза или ИРБ

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Извините, что влажу. Может у кого-то еще 50-100 штанга есть или не полный комплект? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нету.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую, штангу купив

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую, штангу купив

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку