VUL777CAN

Ковальська справа(фото галерея).

101 повідомлення у цій темі

, Vovan1111 написав:

Можете показати приспособу

 

, Grinder написав:

Молоток для чеканки. Завтра зроблю фото.

Пробачте за затримку.

Ось "приспособа" комплектна, так сказати "пуансон" і "матриця".IMG_20200429_201247.jpg

 

В цій темі наша розмова, очевидно, оффтоп. Мабуть, треба попросити модераторів видалити. Але після Вашого перегляду.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 26.04.2020 в 21:36, Grinder сказал:

Дякую за відповідь. Я думав що то простий молоток на якому наварено зваркою горбики. Тепер розумію як це робиться. На малий перегляд теми не звертайте уваги, тут більше по токарній справі виступають. 

Завитки"валюти" на якому станку робите? В мене простий ручний,  платформа і ричаг який обертається навколо своєї осі і різні матриці під певні завитки. Ще зробив газовий горн. Перший виріб з горна це ніж, завжди хотів зробити ніж власними руками. Подарував його дружині))) 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20190129_140947.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще один помічник в майстерні. Зробив все сам крім привідного шківа і роліка бочки. 

IMG_20171122_161654.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 29.04.2020 в 21:50, Grinder сказал:

В цій темі наша розмова, очевидно, оффтоп

Є така щоб не офф, «ковальські приспособи» , ну нічого страшного, щя розбавим)))

IMG_20200501_155253.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І тематика минулих вихідних

P6180089.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

P4230008.JPG

P4230006.JPG

P4230007.JPG

Змінено користувачем Sanya8270
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

P5080020.JPG

P5080021.JPG

P5080022.JPG

P5080015.JPG

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не дуже вичурно,але старалися)

 

IMG_20200808_123446.jpg

IMG_20200808_123506.jpg

IMG_20200808_123427.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще трохи.

 

FB_IMG_1603702701335.jpg

Змінено користувачем Dff156
Для квітів
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще декілька робіт.

IMG_20200717_134914.jpg

IMG_20200717_135800.jpg

IMG_20200717_134945.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20200924_181841.jpg

IMG_20200924_181948.jpg

IMG_20200924_182005.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20200501_150427.jpg

IMG_20200501_150436.jpg

IMG_20200501_150445.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20200914_124052.jpg

IMG_20200914_124107.jpg

IMG_20200914_124131.jpg

IMG_20200914_124020.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Портєри_1.jpg

 

Фото не дуже вдале, але іншого немає. Замовниця фарбує, монтує та декорує власними силами. Тому я не мав можливості власноруч фотографувати. :(

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Ну і дозвольте із нашоі майстерні декілька фото. Далі буде....9_9

DSC_1171.JPG

DSC_1172.JPG

DSC_1168.JPG

8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vlad69 написав:

Ну і дозвольте із нашоі майстерні декілька фото.

Хотів запитати. Це сьогоднішні замовлення, чи декількох років назад? Я в тому розумінні, що у нас такого плану (такої вичурності) замовлення уже багато років просто відсутні. Чи безгрошів'я, чи нові віяння моди, незнаю, але таке не у фаворі.

На сьогодні у Вас такого плану замовлення є?

Змінено користувачем Grinder
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.02.2021 в 20:32, vlad69 сказал:

Доброго дня. Ну і дозвольте із нашоі майстерні декілька фото. Далі буде....9_9

DSC_1171.JPG

DSC_1172.JPG

DSC_1168.JPG

Шедеврально!!! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.02.2021 в 20:32, vlad69 сказал:

 Я таке в даний час роблю. 

 

 

 

IMG_20210219_200542.jpg

IMG_20210219_200524.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Grinder сказал:

Я в тому розумінні, що у нас такого плану (такої вичурності) замовлення уже багато років просто відсутні. Чи безгрошів'я, чи нові віяння моди, незнаю, але таке не у фаворі.

Та не скажу, просто ті в кого є гроші не хочуть штамповку, а хочу справжню ручну ковальську роботу. Багато вже сварних тих хто купляють каталожні візерунки і просто зварюють докупи. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Sanya8270 сказал:

Та не скажу, просто ті в кого є гроші не хочуть штамповку, а хочу справжню ручну ковальську роботу. Багато вже сварних тих хто купляють каталожні візерунки і просто зварюють докупи. 

Але багато єлементів виготовляється саме штамповкою,наприклад у нас на виробництві.Саме ці єлементи роблять значно красивіше всю ковальску конструкцію.

Ну і вважаю найкрасивішим ливарництво з кольорових металів(бронза,латунь). Приклад- друге фото у мене.Кінцевих видів обробки-безліч,від поліровки до патініровки хімічними речовинами в любий колір.

Далі буде..9_9

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vlad69 написав:

Але багато єлементів виготовляється саме штамповкою,наприклад у нас на виробництві.Саме ці єлементи роблять значно красивіше всю ковальску конструкцію.

 

.....але й значно впливає на вагу цілого вироба.  Часом глянеш на таку браму і думаєш на яку глибину закопувати і з чого виготовляти стовпчики, щоб нормально утримувати таку вагу?:crazy_mini::crazy_mini:  Але,  однозначно виглядає досить красиво.

 

, vlad69 написав:

Ну і вважаю найкрасивішим ливарництво з кольорових металів(бронза,латунь). Приклад- друге фото у мене.Кінцевих видів обробки-безліч,від поліровки до патініровки хімічними речовинами в любий колір.

 

Ще б мабуть варто враховувати те, щоб хімічна патина з часом не спотворила до невпізнання самі вироби, або й навіть не зруйнувала.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, IMP сказал:

 

.....але й значно впливає на вагу цілого вироба.  Часом глянеш на таку браму і думаєш на яку глибину закопувати і з чого виготовляти стовпчики, щоб нормально утримувати таку вагу?

Все спочатку вираховується в програмі на компьютері.Для цього і існує професія інженер-конструктор.9_9

 

2 часа назад, IMP сказал:

Ще б мабуть варто враховувати те, щоб хімічна патина з часом не спотворила до невпізнання самі вироби, або й навіть не зруйнувала.

Поки що таких випадків не було, треба тільки не єкономити на хімічних реагентах і все буде добре.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sanya8270 написав:

Та не скажу, просто ті в кого є гроші не хочуть штамповку, а хочу справжню ручну ковальську роботу. Багато вже сварних тих хто купляють каталожні візерунки і просто зварюють докупи. 

   Безперечно! Цього хочуть всі. Ті, у кого обмаль коштів, теж хочуть ручну роботу (в межах своїх можливостей її оплатити). З іншого боку, без штамповки, без литва, без плазмо/лазеро-порізки, тобто без елементів механообробки, теж не обійтись. Поєднання ручної роботи зі "штамповкою" дає можливість корегувати трудозатрати, а відповідно і кінцеву ціну. Тому цим користуються, якщо і не всі, то більшість колег нашого цеху.

   Але моє питання було про інше. Чи є попит на сьогодні на вироби такої наповненості, з такою кількістю елементів? У нас тенденція на "спрощення", на більш "прозорі", на "облегшені" (у переносному смислі) вироби, на геометричність. "Без квіточок і листочків" - зі слів замовників. І це не залежить від "заможності" замовника.

   От я і хотів почути - це лише у нас на периферії, чи у столиці теж такі тенденції?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Grinder сказал:

От я і хотів почути - це лише у нас на периферії, чи у столиці теж такі тенденції?

Кругом є і були і будуть всякі замовники... Є взагалі такі яким рамку звари та профлистом заший і все більшого їм і не треба, а був в мене такий клієнт, який один майже на рік мене роботою завалив, йому щоб штамповки не було, листочки/квіточки були ручної роботи... 

Я й не казав щоб штамповані, литвом і т.д. зовсім не  користуватись,деякі готові елементи пришвидшують роботу, десь і економлять.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку