Johny

Листогиб

54 повідомлення у цій темі

Відправив в приват

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, david.k сказал:

Відправив в приват

 

Дякую !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Давид, чи неможна докладніше про пробиття отворів ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 11.08.2017 в 20:05, david.k сказал:

Плита 1500х220х20 верхніх плит  вистачає, а от нижні можна було б вищими, тобто не 220мм. а 350мм хоча б в центрі. Ця конструкція не є ідеальна я б сказав для робіт середньої акуратності, але відносно проста і дешева в виробництві.

 

Цікава реалізація, цікава конструкція. Такі пару питань. Вертикальні опори Ви брали з гідроциліндрів? Які їх розміри, яка товщина стінки? Пуансон та матриці Ви робили самі чи купляли готові? Якщо робили, то з якої сталі та де робили термічку їм?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ігрек сказал:

 

Цікава реалізація, цікава конструкція. Такі пару питань. Вертикальні опори Ви брали з гідроциліндрів? Які їх розміри, яка товщина стінки? Пуансон та матриці Ви робили самі чи купляли готові? Якщо робили, то з якої сталі та де робили термічку їм?

Опори я брав з гідроциліндра Д100мм. Спочатку пуансон і матрицю зробив сам, але потім купив готові фірми міос. http://mios.com.ua/ua/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 26.08.2017 в 13:43, david.k сказал:

Опори я брав з гідроциліндра Д100мм. Спочатку пуансон і матрицю зробив сам, але потім купив

 

Це була рура циліндра чи повнотілий шток? Якщо рура (труба), то яка товщина стінки? Не розгинає при навантаженні? Бо тоді буде з"являтись люфт в пазу де ходить рухома бабка. А саморобні пуансони і матриця чим не влаштували? І цікаво якої конструкції вони були, якщо можна їх фото? Бо сам роблю один із своїх проектів-саморобок листогибну приставку шириною майже 900мм і матриця з пуансонами будуть саморобні. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хлопці ,всім привіт ! Хто може допомогти з проектуванням ричажної системи ( як вище ) , в програмах для цього не сильний, і немає часу вчитись... Цікавлят розміри , бажано побачити в русі , як порекомендував мені Давид ( йому окреме спасибі ) . Плануєтся різати з цільного листа 1500х2000х30, довжина пуансона максимальна до цого листа.  Готовий компенсувати $, за проведену роботу.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 07.09.2017 в 21:24, Johny сказал:

Хлопці ,всім привіт ! Хто може допомогти з проектуванням ричажної системи ( як вище ) , в програмах для цього не сильний, і немає часу вчитись... Цікавлят розміри , бажано побачити в русі , як порекомендував мені Давид ( йому окреме спасибі ) . Плануєтся різати з цільного листа 1500х2000х30, довжина пуансона максимальна до цого листа.  Готовий компенсувати $, за проведену роботу.

 

(((

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Листогиб у вас просто чипмейкерский монстр.  

Я свой ДЖЕТ покупал при премьерстве Тимошенко не для работы а просто вложение в мастерскую. Когда гривна к доллару удвоилась 

Не прочитавши инструкцию а просто шильдик где пишет 3.5мм ALL.CU. мои тогдашнии роботяги пыталиси гнуть на нем сталь 3.5мм при помощи увеличении рычага трубой

В результате чугунные шатуны полопали . Пришлось самому вырезать аналогичные из стали резаком и отдать на координатку .

В результате 2-2.5мм сейчас гнем 1.5 режем для себя не массово.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, Fler26 сказал:

 

На фото Ваш листогиб ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Johny сказал:

На фото Ваш листогиб ?

Нет. Это автора темы

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Варіант простого листогиба,який можна зробити за день,все просто як лом.Гне 5мм на ширині 1,1м.

 

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приветствую!

  вдохновившись данной темой решил построить листогиб, описанного выше типа. Гидравлическая станция была, автоматику уже собрали, настало время варить станину! Почитав интернет и западные форумы, увидел много альтернативных конструкций. Пришла в голову своя идея. Создал принципиальную кинематическую схему, отрисовал в Solidworks и провел исследование движения. В данной схеме движется гидравлический цилиндр, сообщая поступательное движение верхней балке листогиба за счет системы рычагов. Однако, в отличие от описанной выше схемы, верхняя балка имеет три точки приложения силы, что должно снизить вероятность прогиба верхней балки по центру, а также снизить металлоемкость всей конструкции. Есть опасения :o, что усилие будет распределяться неравномерно, из-за прогиба в рычагах либо по другим причинам, которые я не вижу. :|

  Помогите узреть!9_9 . Ниже видос принципиальной схемы, что я накидал! Как думаете? Имеет право на существование такая схема? Или не выдумывать колесо и построить листогиб по стандартной схеме, описанной выше?o.O

  

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий день!

  Кінематичний задум хороший, а от його конструктивна реалізація - важка справа.

  На мій погляд для зменшення прогибу верхньої балки я би вів систему колонок як на гідравлічних пресах.

Колонки.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А мені чомусь здаеться, що то не колонки , а ціліндри для підьему пуансона у верх.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для підйому плити вверх служить центральний гідроциліндр двохсторонньої дії, а колонки по сторонах служать для силового розвантаження штока гідроцилінра, а також для направлення плити верхньої преса..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 17.01.2018 в 12:08, Sheet metal сказал:

Для підйому плити вверх служить центральний гідроциліндр двохсторонньої дії, а колонки по сторонах служать для силового розвантаження штока гідроцилінра, а також для направлення плити верхньої преса..

Дивлюсь і не розумію : як вони можуть розвантажити шток від навантаження?. направлення- так. Але все навантаження іде на шток

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Якщо центр тиску штампа не збігається з центром штока гідроциліндра і це викличе додатковий момент на плиту верхню преса, то ці колонки частково скомпенсують  цю дію.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якось воно недолуго виглядае оті колонки. Треба запобігти нецентренній нагрузці, то треба діаметр штоку збільшити до потрібного, або два, чи три штоки однакові застосувати рівномірно їх розставивши. А так якісь невелички штоки, причому два  біля центрального могутьного виглядае недолуго. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 "Недолуго" - зате практично, а не як у радянських гідравлічних пресах - плита верхня невелика і не можливо закріпити габаритну оснастку.

  Збільшення штоку до більшого діаметра - техніко-економічно необгрунтовано.

  Де-кілька штоків ,більше проблем - синхронізація,  вартість і т.д.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все-таки здається Olexa правий. Колонки служать лише як направляючі від провороту верхньої плити штока гідроциліндра, я також  можливо для контролю та обмеження ходу штока. В старих моделях ці функціїї мали  трохи інакше виконання: https://www.google.com.ua/search?q=пресс+одностоечный&client=opera&hs=HGq&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjopazM2ePYAhUrhaYKHTKzA-YQ_AUICigB&biw=1640&bih=950#imgrc=_

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Люди добрі,конче потрібен такий листогин.Хто може зробити й за які гроші?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Куплю такий  верстат, скільки коштуе?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мужики! подкиньте идею плиз.

хочу сделать листогиб, нужна матрица 45градусов, - покупать фирменную дорого, из чего можно сколхозить?

из двух уголков - думаю слабо будет

из двух прутков - как то не точно

 

лист гнуть 2мм максимум, ширина заготовки 70-100мм. 

хочу в свою мастерскую для небольших поделок

 

пысы - может усп есть какоето или кто видел гдето продается бу

спс

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку