37 сообщений в этой теме

Відправив в приват

0

Поделиться сообщением

2 минуты назад, david.k сказал:

Відправив в приват

Дякую !

0

Поделиться сообщением

Давид, чи неможна докладніше про пробиття отворів ?

0

Поделиться сообщением

0

Поделиться сообщением

В 11.08.2017 в 20:05, david.k сказал:

Плита 1500х220х20 верхніх плит  вистачає, а от нижні можна було б вищими, тобто не 220мм. а 350мм хоча б в центрі. Ця конструкція не є ідеальна я б сказав для робіт середньої акуратності, але відносно проста і дешева в виробництві.

Цікава реалізація, цікава конструкція. Такі пару питань. Вертикальні опори Ви брали з гідроциліндрів? Які їх розміри, яка товщина стінки? Пуансон та матриці Ви робили самі чи купляли готові? Якщо робили, то з якої сталі та де робили термічку їм?

0

Поделиться сообщением

1 час назад, Ігрек сказал:

Цікава реалізація, цікава конструкція. Такі пару питань. Вертикальні опори Ви брали з гідроциліндрів? Які їх розміри, яка товщина стінки? Пуансон та матриці Ви робили самі чи купляли готові? Якщо робили, то з якої сталі та де робили термічку їм?

Опори я брав з гідроциліндра Д100мм. Спочатку пуансон і матрицю зробив сам, але потім купив готові фірми міос. http://mios.com.ua/ua/

0

Поделиться сообщением

В 26.08.2017 в 13:43, david.k сказал:

Опори я брав з гідроциліндра Д100мм. Спочатку пуансон і матрицю зробив сам, але потім купив

Це була рура циліндра чи повнотілий шток? Якщо рура (труба), то яка товщина стінки? Не розгинає при навантаженні? Бо тоді буде з"являтись люфт в пазу де ходить рухома бабка. А саморобні пуансони і матриця чим не влаштували? І цікаво якої конструкції вони були, якщо можна їх фото? Бо сам роблю один із своїх проектів-саморобок листогибну приставку шириною майже 900мм і матриця з пуансонами будуть саморобні. 

0

Поделиться сообщением

Хлопці ,всім привіт ! Хто може допомогти з проектуванням ричажної системи ( як вище ) , в програмах для цього не сильний, і немає часу вчитись... Цікавлят розміри , бажано побачити в русі , як порекомендував мені Давид ( йому окреме спасибі ) . Плануєтся різати з цільного листа 1500х2000х30, довжина пуансона максимальна до цого листа.  Готовий компенсувати $, за проведену роботу.

0

Поделиться сообщением

В 07.09.2017 в 21:24, Johny сказал:

Хлопці ,всім привіт ! Хто може допомогти з проектуванням ричажної системи ( як вище ) , в програмах для цього не сильний, і немає часу вчитись... Цікавлят розміри , бажано побачити в русі , як порекомендував мені Давид ( йому окреме спасибі ) . Плануєтся різати з цільного листа 1500х2000х30, довжина пуансона максимальна до цого листа.  Готовий компенсувати $, за проведену роботу.

(((

0

Поделиться сообщением

Листогиб у вас просто чипмейкерский монстр.  

Я свой ДЖЕТ покупал при премьерстве Тимошенко не для работы а просто вложение в мастерскую. Когда гривна к доллару удвоилась 

Не прочитавши инструкцию а просто шильдик где пишет 3.5мм ALL.CU. мои тогдашнии роботяги пыталиси гнуть на нем сталь 3.5мм при помощи увеличении рычага трубой

В результате чугунные шатуны полопали . Пришлось самому вырезать аналогичные из стали резаком и отдать на координатку .

В результате 2-2.5мм сейчас гнем 1.5 режем для себя не массово.

0

Поделиться сообщением

46 минут назад, Fler26 сказал:

На фото Ваш листогиб ?

0

Поделиться сообщением

3 часа назад, Johny сказал:

На фото Ваш листогиб ?

Нет. Это автора темы

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас