-Pj-

Мини фрезерный станок из УСП-8 элементов

34 повідомлення у цій темі

Видел на форуме уже несколько проектов как из УСП слепить станок. Вообщем я тоже загорелся такой идеей.

Пока собрал координатный столик. Буду выкладывать видео о процессе сборки.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ярослав, усп обычно по точности около 9го квалитета сделано. это мало для направляющих... с учетом того что бу все то и подавно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@aegis А сколько эта неточность в линеных размерах скажем для 30мм толщины?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

простіше усп поміняти на готові вузли та не морочити собі фаберже. вузлів достатньо а єфект на багато більший. збирав декілька . маю 7 комплектів узлів але сама здорова проблема це маленька голова. вдале рішення втілили на 11 шаубліні але вона до волі складна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ALTOS Я дивився на різні суппорта в якості направляючих, але щоб з них щось зробить треба мати великий фрезер, на якому здерти половину зайвого. А потім ще купу заліза купити і десь обробити, щоб зібрати усе до купи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

все обладнання маю , комплектуючого багата але без ідеї з головкою не бачу сенсу збирати .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Собираю вертикальную колонну, ставлю вертикальную ось.

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ярослав. вернусь до питання голови. без неї нема сенсу збирати. поки не буде голови в купі решта може не зростися.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ALTOS Поки що планую китайский цанговий вал в якості шпинделя на двох шарикових підшипниках. Спробую прямий привод від моторчика з електроінструменту. Або через шківи. Треба пробувати як вийде краще.

Е ще такий варіант

прикольна штука, але там треба знову ж таки відпиляти багатенько зайвого.

Змінено користувачем -Pj-
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всё же, штурвалы нужно вынести за пределы ограничителей. Как вариант, более длинная шпилька, на место штурвала законтрённая и зафиксированная от прокрута гайка которая будет служить упором, штурвал неподижно закрепить на конец  шпильки. Мне кааца так будет удобнее.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Stebium1 Штурвалы неудобные согласен, больше всего не нравится маленький шаг резьбы. Но пока оставлю как есть до момента первой стружки. Если будет более-менее работоспособно, буду копать в сторону крутящихся валов и неподвижной гайки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

саме то для саморобок це голова від с-169 яку здерли з 11шаубліна. там дуже цікаве рішення. вона працює вертикально та горизонтально не змінюючи положення шківа. пізніше зможу скинути фото.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, -Pj- сказал:

Е ще такий варіант

 

Ви придбали той "Узел от многошпиндельной сверлильной линии" ? Розкажіть будь ласка, що воно таке, бо нічого не ясно...

- Яка роль тих штук які стирчать знизу і зверху?

- Яка цанга?

- Там є якась передача всередині? Адже вісь ролика не співпадає з віссю пінолі?

- Яким чином здійснюється подача?

- Відома яка конструкція підшипникових вузлів?

IMG_4314.jpg.8ff3cb7710dcd2ec0d073557d31781c4.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Quercus Да вже весь перебрав і відмив.

Знизу лапка то щось дуже схоже як лапка в швейній машині - я так розумію для прижиму матеріалу і можливо для встановлення додаткових кондукторних втулок. Має невеличкий підпружинений хід. Викинув одразу :)

Дзюрка посередині то для ручки опускання-піднімання пінолі. Треба тільки виточить валік зі шпонпазом для роботи, сама шестерня і втулки на місці.

Далі по механічній передачі - над пінолью на двох підшипниках стоїть "стакан" з шестернею зверху, всередині вільно по висоті ходить хвіст шпінделя пінолі. Зліва від пінолі вал на якому на двох підшипниках зблокована шестерня зі шківом під плоский ремінь. Отой шків стирчить зверху напівзакритий крішкою. Передача 1:1.

Ну і зліва винесений збоку ролик натяжний. Має невеличкий підпружинений регульований хід.

Цанга хвіст 10мм довжина 35мм, це що памятаю. Ввечері можу сфоткати.

 

В такому стані хід десь біля 3 см. Але якщо просверлити "стакан" то піноль зможе догори ще на 2см підніматися. Обрізати корпус знизу і буде вильот пінолі біля 5-6см.

 

Змінено користувачем -Pj-
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@-Pj- дякую за детальну інформацію!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@-Pj-  Спасибо за подробности по этой железке. Попутно ,так как вы её плотно разбирали. Получится ли переделать пиноль под конус обычного патрона?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ZubTech Наврядли. Шпиндель хорошо закален, шлифовать с цилиндра внутренний конус дурная работа. Но наверно можно выточить переходник: с одной стороны по размеру цанги, с другой какой-нибудь В10.

Змінено користувачем -Pj-
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@-Pj-  Понял.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Станочек показал первые результаты работы

 

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Судячи з форумних цін на УСП тощо: невже дешевше, ніж готового китайця купити? Невже жорсткість і функціонал краще за китайця?

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vadym Ну якби я на чіпмейкері купляв УСП, то просто не зібрав би, бо немає всіх тих елементів :)   А взагалі-то тут тільки плити і менше десятка типів елементів. А плити можна знайти досить не дорого на барахолках або з рук. Але збиралось то всьо пару років. І по грошам я витратив втричі менше ніж самий дешевий китаєць коштує.

Функціонал трошки хромає, але я ще не завершую проект, є ще ідеї які треба зробити.

Мене більше цікавить сама побудова фрезера, ніж необхідність щось конкретно на ньому робити :)

Змінено користувачем -Pj-
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vadym написав:

Судячи з форумних цін на УСП

Влучно підмічено! Мабуть у автора плити таки не з нашої барахолки :D

 

А по темі - проект звісно цікавий. Напрошується ще одна плита позаду колони, щоб збільшити жорсткість по Y...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, -Pj- написав:

@Vadym

Мене більше цікавить сама побудова фрезера, ніж необхідність щось конкретно на ньому робити :)

Тоді - по-любому треба робити! Бо цікаво і потім, як з лєго, завжди розібрати можна. УСП8 елементи для домашніх робіт - хороші помічники.

Я теж хотів сам робити невеличкого фрезера. І тупо здався. Обмаль часу, досвіду і можливостей. Раптом щасливо підвернувся неюзаний, але трохи проблемний СВФ-1. Три місяці нескладних доробок - і можна працювати. Можу лише здогадуватись, скільки часу збирав би з нуля...

В одному з відео на ютубі казали, що Т-паз на УСП8 не дуже складно виламати, будьте обережні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vadym сказал:

В одному з відео на ютубі казали, що Т-паз на УСП8 не дуже складно виламати, будьте обережні.

Маю декілька таких екземплярів. Зазвичай виламуют краечки пазів бо кріпили болтами на самому краечку. Або ж використовують усп-8 там де усп-12 буде в самий раз.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікавий проект. Виглядає брутальо-індустріально!
Але керування координатним столом трохи незручне...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку