grandprix

Деревяшечний ЧПУ з полем 3000х2000

23 повідомлення у цій темі

Всім доброго дня. Вже рік будую свій деревяшечний станок з ЧПУ з полем 3000х2000. Великий... але потрібен саме такий. Фотозвіту у мене немає, але є трохи відео. Все якось не доходили руки створити тут тему, але виникла потреба у вирішенні двух маленьких проблем, от і вирішив написати.

Ось хронологічна послідовність того що і як робилось.

 

 

 

 

 

 

 

Ну і от сьогодні вже є який не який результат. Але є певні проблеми. 

 

Потрібно виготовити чотири шайби та шість втулок з д16. Креслення прикріпив. Продублюю ще в розділі "Пошук виконавця"

kilce.PDF

vtulk.PDF

Змінено користувачем grandprix
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

привет. что не нравится:

  1. длинный вылет шестерни на движке. это смерть подшипникам (возможно раньше чем ожидается), непредсказуемый изгиб и все такое. Консоль в таком месте я бы не делал.
  2. сам узел перемещения движка. сложно, ненадежно и по точности под вопросом. там где подвижные соединения будет зазор, который автоматически переносится на деталь. намного проще было сделать качающийся движок на коромысле (на подшипнике естественно).
  3. пластинку которая к мотору я бы делал с 0 с правильными размерами.
  4. 1й, 2й, рейки и пожелание сделать максимально точно не увязываются между собой. если звезды станут в ряд то можно получить околодесяточный люфт по оси, вряд ли меньше. вращающаяся швп была бы проще, точнее и предсказуемо в плане работы
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@aegis , Доброго дня, Міша

1. Великоватий. На cnc-club мужичок на свій так ставив... вроді їздить. Але в перспективі я хочу ту шестерню поставити на вал редуктора.

2. По точності... подвижну деталь, та що рухається по штоках, зробили не погано - штоки входять дуже щільно. Штоки в посадочних стоять теж щільно. Да і скільки там буде хода? 3-4 десятки на всю довжину станка. Але ж будем пасматреть вже на робочуму станку ;-)

3. Я б теж, Міша, зробив би з нуля... будь у мене фрезерний, лишня д16 або лишні піньонзи... Я ж кладу гривню до гривні щоб у КБГ серви купити :D

4. А от тут я нічого не зрозумів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

2) двигается, значит есть зазор. пару соток минимум. только в этом месте.

4) подвижная пластина с зазором+рейка (сама по себе сомнительной точности) не вяжется с точностью. хотя смотря какие задачи стоят

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

МДФ пиляти... Форми під столешніци зі штучного мрамору, раковини. Форми для вакуумної інфузії. Да там 5 десяток туди-сюди не стид. 

Міш, мені б ті детальки зробити, а соточку а може навіть і півсоточки я вже на 676 шукати буду :-)

Змінено користувачем grandprix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

надо с КБГ переговорить, может он пильнет плиту

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

9_9

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поставив рейку на балку. Насверлив в рейці отвори і поробив цековки під головки гвинтів. Виставив відносно рельси.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

всім доброго.

Проконсультуйте.

 

розбираюся з підключенням драйвера leadschine hbs86h. В даташиті є така схема

1.jpg

 

впринципі тут все ясно... до двигуна йде чотири провода, на драйвері є відповідне маркування.

Тепер потрібно на драйвер подати живлення. Для цього є така схема

2.jpg

 

Так от питання - получається, що на драйвер я можу подати як 20-70 вольт переменки, так і 30-100 вольт постоянки? І все це на одні і тіж самі контакти?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, grandprix написав:

як 20-70 вольт переменки, так і 30-100 вольт постоянки? І все це на одні і тіж самі контакти?

 

Саме так. Якщо в двох словах, то при випрямленні 20-70 В змінного струму якраз і виходить приблизно 30-100 В постійного. В драйвері, очевидно, стоїть випрямляч, і йому байдуже чим живитися. Полярність теж не має значення.

З невеличкого досвіду роботи з кроковими двигунами знаю, що для отримання номінального моменту на валу, треба живити драйвер напругою, близькою до максимальної.

Змінено користувачем depomytymoped
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь.

Двигуни у мене лідшайновські гібриди 86HBM80-01-1000 з енкодером 8Нм на 8 ампер з діапазоном вольтажа 18-75, а от блоки живлення 8.3 ампера 60 В. Трохи може і замаловато?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В першій-ліпшій специфікації, що нагуглилася по вашому драйверу, кажуть, що Typical Voltage складає 60 вольт, max 100 (DC). Якщо раптом цього буде недостатньо після запуску верстата, то можна буде збільшувати, до тих пір можна вважати це оптимальною напругою. А максимальна напруга крокового двигуна, зізнатися, для мене загадковий параметр. Підозрюю, що це напруга пробою ізоляції обмоток. Бо тестер показує між драйвером та двигуном одиниці вольт, а осцилографом я якось ніколи туди не зазирав.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@depomytymoped, ну ящо мієму двигуну буде мало мого БЖ, і так як драйвер може працювати з змінним струмом, по поставлю в стойку транс і буду живити переменкою

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Продовжив роботи зі станком. Складаю стіл.

Змінено користувачем grandprix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Титаническая работа. Совет - добвьте на уголки соединительные еще и косынки, хотябы на часть из них. Это не просто стол, на котором будет лежать заготовка) Портал будет весить 200 кг или даже больше, если хотите нормально работать, а не ждать пока портал переедет от одного конца к другому, то придется ставить нормальные скорости и ускорения. При разгонах и торможениях портал будет очень сильно воздействовать на всю конструкцию в различных участках поля станка и в различных напрвлениях. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Балка портала алюмініэва, на вскідку кіль 30 + шпіндель, каретка тощо ще 50 кг. Разом 80 кг. Думаю косинки будуть заві.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

по чуть-чуть...

 

 

P81212-190151.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а ще кажуть що я багато шабрю...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И все-таки предусмотрите установку косынок пока все в таком виде (без стола и точной регулировки осей). По У в процессе работы, на определенных скоростях и ускорениях вибрация будет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@aegis ну мені то оскому таки набило сталь шабрити!!! :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, oleg61s написав:

И все-таки предусмотрите установку косынок пока все в таком виде (без стола и точной регулировки осей). По У в процессе работы, на определенных скоростях и ускорениях вибрация будет.

поганяю балку - якщо буду бачити, що стіл шевелиться - поставлю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго часу суток. Потрібно домога в налаштуванні контроллера kFlop. Двигуни лідшайновські 86HBM80-01-1000+драйвер HBS86H. 

Спочатку підключав за такою схемою 

http://www.cnc-club.ru/forum/download/file.php?id=32229&mode=view&mt=1

і отрамав ситуацію, що двигун запрацював, разу з десятого, і працював з занадто сильним дребезгом, швидко нагрівся, а на наступний день взагалі не запрацював. Вже була думка, що щось спалив...

Почав шукати, знайшов цю тему

http://www.cnc-club.ru/forum/viewtopic.php?f=144&t=22282&p=519275#p519275

Підключив за другою схемою

http://www.cnc-club.ru/forum/download/file.php?id=158926&mode=view

і двигун став працювати просто чудово - тихо, рівно, перестав грітися і працював навіть на наступний день :D Власне в мене повторилася та сама ситуація, як в даній темі. 

 

Тепер власне питання. На які ножки підключати другу, третю і четверту осі?

Змінено користувачем grandprix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подскажите  пожалуйста, где вы брали зубчатую рейку ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку