Brovar

Електронні штангенциркулі МІКРОТЕХ - чи варто купувати?

139 повідомлень у цій темі

А как там с выработкой губок у бу-шных штангелей?

Слышал, даже твердосплавные истираются со временем...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

А как там с выработкой губок у бу-шных штангелей?

Слышал, даже твердосплавные истираются со временем...

Чаще видел что губки перекашивает, а так выработку видно на просвет прекрасно.

На хороших штангелях выработку некогда не видел, кроме криворуких заточников губок

Змінено користувачем Alexandr0787
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Alexandr0787 сказал:

Не реклама 

Просто купил у него пару штангелей таких. Все супер человек проверяет их перед отправкой. Б/у всегда лоторея но нужно взвешивать шансы на успех. 

Та бачив я ці штангеля.Та не можу себе заставити купити б/у-шний, щось інше то так, але штангель... Доречі штангеля Mahr гугл більш ніде в Україні не знаходить крім як тут у Maple. Є в нього і новий один, але дорогувато, жаба давить.

  Тут "пенсионер" писав , що штангелі фірми iGaiging хороші. Так їх гугл тільки на ОЛХ знаходить , ось тут https://www.olx.ua/obyavlenie/igaging-elektronnye-shtangentsirkuli-ip54-ip67-bt-novye-iz-ssha-v-nalichii-ID61OMb.html?sd=1#6954b75f12

  IP54 - 1200гр, IP67 - 1800гр. Пишуть що із США привезли.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На Таоуа эти штангели по 730 грн.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Brovar коли я брав ними торгував крымський iнтернет магазин, i форумчанин киiвський продавав ще на chip/ru . То Китай, не штати..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, Brovar сказал:

 

  IP54 - 1200гр, IP67 - 1800гр. Пишуть що із США привезли.

Полюбите математику, считайте. На ебее 43 и 51 бакса соответственно. Где выгода, брат?O.o

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 22.08.2017 в 00:43, пенсионер сказал:

@Brovar в мене вже чотири роки китайский 150мм штангель фiрми iGaiging, взяв пiсля перегляду в ютубi огляду кiлькох штангелiв якогось американця. Порiвнювати нi з чим, не пiдводив, на КМД плитках показуе вiрно, коштував приблизно 30$.

Поддерживаю!!! Сам пользуюсь штангелем iGaging уже более 8 лет, и ну никак не могу убить!!! Чего он только не видал, и сож на него лилась, и падал с высоты 1,5 метра раз надцать, и стекло родное раздавил(вырезал новое и приклеил на 2х сторонний скотч,) и за все это время всего 1 раз заменил батарею. Поразительная точность и постоянство измерений. Мягкий ход каретки, крупный дисплей, с тремя видами показаний(миллиметры , дюймы и дробь) И хоть старичёк ещё жив, и протянет ещё думаю долго, всё же заказал из Америки ещё 2 (про запас). И другого не хочу.

Вообще контора Grizzly ними торговала, а контора америкосовская, может он не совсем и китай?(по крайней мере высокое качество инструмента, даёт повод так думать)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, Brovar сказал:

  Тут "пенсионер" писав , що штангелі фірми iGaiging хороші. Так їх гугл тільки на ОЛХ знаходить , ось тут https://www.olx.ua/obyavlenie/igaging-elektronnye-shtangentsirkuli-ip54-ip67-bt-novye-iz-ssha-v-nalichii-ID61OMb.html?sd=1#6954b75f12

  IP54 - 1200гр, IP67 - 1800гр. Пишуть що із США привезли.

 

Я рік тому купив в цого продавця цей штангель iGaiging. Він, до речі, пропонує за окрему плату, провести сертифікацію в держметрології. Штангель нормальний. Я б навіть сказав класний. Перевіряв його на своїх КМД-шках - попадає з точністю в сотку. Ось моє відео про нього

 

Змінено користувачем grandprix
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, vsesam сказал:

Поддерживаю!!! Сам пользуюсь штангелем iGaging уже более 8 лет, и ну никак не могу убить!!! Чего он только не видал...

 

...а контора америкосовская, может он не совсем и китай?(по крайней мере высокое качество инструмента, даёт повод так думать)

 

на моїй колишній роботі америкоси робили наладку обладнання... так от у негра Боба були китайскі кросовки. Він стверджував, що їм вже 5 років. І казав, що вони дорогі. І ще казав, що якісний китай у них дорогий, але якщо це якісний китай, то він неубиваємий. Так говорив негр Боб.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, grandprix сказал:

 

на моїй колишній роботі америкоси робили наладку обладнання... так от у негра Боба були китайскі кросовки. Він стверджував, що їм вже 5 років. І казав, що вони дорогі. І ще казав, що якісний китай у них дорогий, але якщо це якісний китай, то він неубиваємий. Так говорив негр Боб.

Возможно, возможно. Сам имел кроссовки "нью баланс"-неубиваемые  и очень удобные ортопеды, через 6 лет потеряли внешний шик но не было и намёка на какие либо порывы и трещины. Супруга активно носила "асикс"(походы, пикники, пыль грязь, снег мороз) , та же история с неубиваемостью, проносила почти 8 лет. Так что видать не всё то Китай , что сделано в Китае :)

Змінено користувачем vsesam
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тоже была мысль в сторону микротеха.

Но пока и этот китаец устраивает.Полностью металлический. Работает плавно,проблем за второй год работы с ним не обнаружено.

Механический уже и в руки не беру практически.К удобствам привыкаешь быстро.

IMAG1192.jpg

IMAG1193.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приветствую всех.Тоже пользуюсь  штангелями  iGaging,и должен сказать очень доволен.Автовыключение,качество,большой дисплей,точность-всё на высоте. Никаких зависаний ,залипаний и др.нюансов небыло замечено.И самое главное-оптимальная цена. 6'' мне стал в 35уе,а 8" в 50(была скидка).Это с доставкой в Одессу.Есть в пользовании штангеля и др.производителей с Китая,но качество не то.Хотя могу сказать что Тopex по железу тоже нормальный,но 0 постоянно плывёт на 1-2сотки.

^B2193A775726BC8793CB861F55E1CD2EA4BD30713C358B266E^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

^27A8E5B8EDCF2EED5F5E4045D8F823D96651BA2B7720E11C40^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

^D2351B337FD9D630435DE5C44E1428FD44C85635EAAFF59F52^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, rabbit сказал:

На Таоуа эти штангели по 730 грн.

 А що таке Таоуа ? Ніколи не чув, і гугл нічого не видає.

  Ну значить, дякуючи форумчанам,  зі штангелем впринципі визначились - можна брать  iGaging, навіть якщо він і китаєць. А от ще запитання : - чи варто переплачувати 600 гр. за водонепроникність(IP67)? Я не спец в металообробці, тільки починаю, але здається , що в тому нема особливої потреби

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ужившй йшёл тот ролик послуживший в выборе

 

Змінено користувачем пенсионер
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Brovar сказал:

А от ще запитання : - чи варто переплачувати 600 гр. за водонепроникність(IP67)?

Совершенно НЕТ.

5 часов назад, Brovar сказал:

А що таке Таоуа ? Ніколи не чув, і гугл нічого не видає.

http://taobao.ua/c?q=штангенциркуль&a=taobao#products=p2

https://ua-tao.com/index.php?start=1&option=com_taocategory&view=taocategory&id=&filter_search=Mitutoyo

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не выдержал, купил сегодня Mitutoyo с твердосплавными губками

Посмотрим, как оно будет...

Что приятно, в отличие от Микротеха и многих других штангелей, когда придавливаешь посильнее, сотки не плывут. То есть конструкция достаточно жесткая.

Змінено користувачем v o l m
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, v o l m сказал:

Не выдержал, купил сегодня Mitutoyo с твердосплавными губками

Посмотрим, как оно будет...

Что приятно, в отличие от Микротеха и многих других штангелей, когда придавливаешь посильнее, сотки не плывут. То есть конструкция достаточно жесткая.

Классная штука.

Но цена....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Relax72 сказал:

Классная штука.

Но цена....

То ерунда, - главное, получить удовлетворение желанию :)

Змінено користувачем пенсионер
запятую забыл
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ще чуток про igagin

https://www.youtube.com/watch?edit=vd&v=RaVXNRJp1_U

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Замовив я таки iGaging, на ОЛХ ось тут: https://www.olx.ua/obyavlenie/igaging-elektronnye-shtangentsirkuli-ip54-ip67-bt-novye-iz-ssha-v-nalichii-ID61OMb.html?sd=1#6954b75f12

Продавець ,при спілкуванні, здався мені людиною порядною.

Користуюсь вже третій тиждень, десь через день. Впринципі задоволений повністю. Зроблений акуратно, хід м'який, точність офігенна, кейс зручний і приємний навіть на дотик.На зворотній стороні є номер. За весь час зсунув-розсунув його мабуть разів 1000, але ніразу ноль при зсуванні не збився. Переміряв все що в мене є в майстерні каліброване механічним мікрометром і цим штангелем, то співпадіння дев'ять із десяти - сотка в сотку! Коротше кажучи - мікрометр мені вже не потрібен )).

  Єдиний момент - при світі лампи станка, чітко видно цифри тільки в невеликому куті.При денному світлі - все нормально. Не знаю, може то в них в усіх таке, мені нема з чим порівняти.

 

20170831_213751.jpg

20170831_213801.jpg

20170831_213832.jpg

20170831_213941.jpg

20170831_213535.jpg

20170831_214035.jpg

20170831_214131.jpg

20170831_214152.jpg

20170831_214539.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почитав тему хотел заказать из Китая Shahe, но как раз подвернулся бэушный Mahr в барахолке форума.

Пока все в нем нравится.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Brovar с тебя бутылка :) (шучу)

И поздравляю с покупкой, не пожалеете надеюсь.

Змінено користувачем пенсионер
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Митя за 30 баксов? Ну, ну...:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Freddy сказал:

Не оригинал. Слету внешне, если не вдаваться в мелочи, выглядит как модель 500-196-20, за исключением фиксирующего винта.

На старом чипе была тема "Митутойо митутойо - рознь", там подробно разжевано с фотками.

Мерять из коробки они может будут даже одинаково с оригиналом, вопрос "Как долго и сколько проживут?" 

К слову, более 30 баксов за фуфло сейчас очень дорого, их можно найти дешевле. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку