Brovar

Електронні штангенциркулі МІКРОТЕХ - чи варто купувати?

139 повідомлень у цій темі

Пользуемся штангелями  Микротех с обычными губками  и твердосплавными вставками в губках. Штангель с твердосплавными вставками оставил самое приятное впечатление. Таскаем по цеху все( у нас инструменталка), там где микрометром не подлезешь или нестандартные задачи. Хотим прикупить еще.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Придбав собі ось такий https://ru.aliexpress.com/item/6-150-mm-Digital-Vernier-Caliper-Micrometer-Guage-Widescreen-Electronic-Accurately-Measuring-Stainless-Steel-Free-Shipping/32486179197.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.xGjnul

Звичайно, виконання на трієчку, але функцію свою виконує. Побачу, чи довго витримає.

Змінено користувачем Бескид
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://www.amazon.com/dp/B001AQEZ2W/_encoding=UTF8?coliid=I2RY6IBT02L8G5&colid=2QRDGBBGFA5IK&psc=0 замовляв через *** ні разу не реклама-просто прикро коли "бариги" деруть 300%-це саме стосуеться різців під пластинки, які на  таобао коштують по 4- 5 доларів, а тут по 400-600 грн - висновок--- вчітся купляти самостійно, але це вже інша тема ,респект Кості " ZkostyaZ"- людина з адекватною вигодою,перебуваючи в Китаї , багатьом форумчанам допомогла придбати цікаві речі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, igor_restavrator написав:

замовляв через *** ні разу не реклама

 Ага, как оно может быть рекламой, когда английским языком пишет "...This item does not ship to Ukraine..." :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sewa написав:

Знаю точно что 500-712-20 ABSOLUTE Digimatic IP67 стоит в Японии 180уе. 

 Простите ребята, прорвало - вот пока нашим людям в голову не придет мысль о том, что такая накрутка это нахальство, пока нам самим за такие пироги не станет стыдно жизни нормальной не видать...

Пару лет назад пытался заказать современного режущего для токарки, написал прямо производителю в китай и киевскому официальному представителю. С завода "горячие пирожки" (державки +пластины) плюс доставка стоили 6к грн, а наш "делец" выставил счет на 70 000 грн. И это с кучей скидок и там разных  "мне ваши глаза приятны". 

 Такие дела... простите накипело... 

 

, v o l m написав:

Все верно. Дерут с нас три шкуры наши перепродаваны :)

Хотя надо не забывать, что там цепочка закупок длинная, в ней судя по всему еще и россияне участвуют.

И каждому ж навар нужен!

Нужно как-то найти способ заказывать напрямую из Японии...

А що, треба закупити офіційно іструмент? 9_9

Я досі ще не стикався із неможливістю доставки, брав різні речі з різних кутків світу, максимум посередників яких я не обійшов це сама торгова площадка (вигідно через страховку покупки), транспортна компанія яку іноді треба самостійно знайти щоб зекономити, митний брокер якщо доводиться пройти митне очищення посилки. Це займає час і сили, і в ряді випадків це виправдано. Зараз проробляю варіант імпорту з усіма документами, щоб можна було нормально на баланс фірми поставити, не бачу якихось страшних перешкод, просто ряд необхідних процедур.

, v o l m написав:

А как там с выработкой губок у бу-шных штангелей?

Слышал, даже твердосплавные истираются со временем...

Тільки якщо ними постійно алмазні чашки міряти. Стертись можуть швидше не губки, а саме тіло лінійки, якщо штангель регулярно абразивом засипає. Чистий прослужить довше ніж організм майстра.

, Aluma написав:

 Ага, как оно может быть рекламой, когда английским языком пишет "...This item does not ship to Ukraine..." :)

Мене цей напис ще жодного разу не зупинив :) везу посередником, страхую кожну фігню на повну суму, сплю спокійно.

 

По темі: маю штанген мікротех жовтий, 150мм, з паспортом написано 0 клас точності :swoon: не сказав би що він здатний замінити мікрометр, все ж коли міряєш вал мікрометром зняти повторювані показники простіше. В 0 більш менш повертається, є проблеми з батарейкою - дурацьке в неї кріплення. По КМД сильно не ганяв, поміряв плитку 50, на циферблаті ту ж цифру побачив, заспокоївся. Отвір міряє більш менш, треба додавати 0.1 до цифр.

Поруч із ним живе штанген з годинничком, його тільки не футболю, і цвяхи не забиваю бо не зручно, все решта роблю, в тому числі розмітку. Він вічно в пилюці, іноді якийсь пісочок попадає, і те що на шкалі намальовано (дискретність 0.02) він відпрацьовує досить справно. За мікротех я заплатив роки 3 тому 150 євро (здається ще + ПДВ), за цей біля 10 доларів років 8 тому. Другий не набагато гірший за перший.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мікротех нічого не виготовляє, це віртуальний бренд. Вигаданий для того щоб виробники які зобов'язані проходити сертифікацію мали формально повірений інструмент. Для роботи використовують за ті ж гроші Мітутойо та євррпейські бренди.

Мікротех купують тому що куплені "офіційно по безналу через тендер" Мітутойо будуть коштувати так, ніби їх кур'єром поштучно привозять прямо з Японії.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Наливайко сказал:

щоб можна було нормально на баланс фірми поставити

А що це за процедура така? Можете розтлумачити. Можна у ПП.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

3 години назад, Дядя Уєф написав:

А що це за процедура така? Можете розтлумачити. Можна у ПП.

Я ще трохи плутаюсь в термінах, може це не так називається. Маю на увазі ряд ходів, коли інструмент офіційно з'являється у імпортера, по ньому сплачується мито, і він може або зарахувати його у свої витрати по бухгалтерії, або продати іншій особі з чи без ПДВ. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я им два раза один и тот же штангель возвращал.

Мне еще пришлось доказывать что штангель (Слово удалено системой). Сами они это не видели и тлумачили только о том что у них все сертифицированно. И не могли понять о чем я говорю. Пока видео не снял..

Только их сертифицированные специалисты такое чувство что этот инструмент даже в руки не берут.

Покупают китай, обкладываются бумажками красивыми...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вывод один - ерунда. ТМ для любителей поиграть в рулетку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

=

Змінено користувачем v o l m
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Попрацював я їхнім індикаторним нутроміром вчора, 18-50. Запакований гарно, індикатор приємний, паспорт всередині, вкрутив найменшу вставку і лізу в отвір ~18.6, а не лізе. Я його і так і сяк, ніяк, відчувається що клин впирається у вставку. На точилі зняв зайве із вставки, аж тоді все поміряв. 

Сертифікація? Повірка? Контроль якості? Бодай би їх шляк трафив :ireful2: А я реально вірив що підтримую вітчизняного виробника :( 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.08.2017 в 19:07, rabbit сказал:

Эй, Буратины!!! На вас охотится лиса Алиса и кот Базилио!!! Обережно!B|

А я оказался Буратином и с китайским за 10$ такие мультики показывал ( я ничего не курил:D), купленным на 7м километре. Теперь жду , в одном контейнере ,с инструментом отYato, должны завести  и штангеля

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хочу і собі похвалитися своїм штангелем ,,WORKZONE ,, Дістався мені в податок від Ганса з Австрії .Проводили у нас монтаж обладнання і коли він побачив яким я користуюся колумбіком сказав через перекладача  щоб я викинув це чудо .А натомість подарив мені свій електронний який вже 5 років працює  безвідказно .Так що рекомендовані як каже ДМ.

IMG_20180911_115138.jpg

IMG_20180911_115149.jpg

IMG_20180911_115206.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.09.2017 в 23:47, Brovar сказал:

Замовив я таки iGaging, на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) 

Користуюсь вже третій тиждень, десь через день. Впринципі задоволений повністю. Зроблений акуратно, хід м'який, точність офігенна, кейс зручний і приємний навіть на дотик.На зворотній стороні є номер. За весь час зсунув-розсунув його мабуть разів 1000, але ніразу ноль при зсуванні не збився. Переміряв все що в мене є в майстерні каліброване механічним мікрометром і цим штангелем, то співпадіння дев'ять із десяти - сотка в сотку! Коротше кажучи - мікрометр мені вже не потрібен )).

Якщо не важко поділіться враженнями від користування за ці два роки. Цікаво було б глянути фото що з нього стало за цей час. Баторейка скільки часу тримає?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, V.S.O.P. сказал:

Якщо не важко поділіться враженнями від користування за ці два роки. Цікаво було б глянути фото що з нього стало за цей час. Баторейка скільки часу тримає?

Ну ще два роки нема)) Користуюсь я ним не часто, тому  виглядає він практично як новий. В мене першої батарейки хватило на рік, зараз стоїть друга. Точність задовільняє повністю, але з'явився один суттєвий недолік про який спочатку нічого не знав : - цифри чітко видно десь з десяти градусів тепла. Менше п'яти градусів - взагалі їх не видно. Тобто він "боїться" холоду і це трохи бісить. Коли зранку приходиш і треба терміново щось заміряти , то

приходиться  класти на пару хвилин на обігрівач.

Змінено користувачем Brovar
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если кто помнит, я ранее покупал здесь на форуме Mitutoyo с твердосплавными губками.

 

Пользовался им все время. Хороший, надежный, твердо держит ноль...

Твердосплавные губки у него были заточены очень остро.

Я об этом помнил в принципе, понимая, что на самых кончиках, несмотря на твердосплав, они могут крошиться, поэтому старался сильно не давить, особенно когда измерял крошечные детальки самыми кончиками.

Но увы, всему когда-то приходит конец. Кочик слегка обломился на одной губке для измерения внутренних диаметров.

 

Сначала думал отдать на заточку и шлифовку, но кажется в Киеве никто этим не занимается, а Микротех возит в Харьков, да и непонятно сколько они за это возьмут.

Вспомнил, что у меня есть маленький алмазный диск и решил обойтись своими силами...

 

Download video

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 22.08.2017 в 01:11, vbif30 сказал:

я считаю нет смысла платить за Mitutoyo такие бешеные бабки, лучше взять нормальный заводской китай  типа Shahe

Вибачте, але тут я з Вами не згоден. Сьогодні отримав Shahe з Алі (Shahe Official Store) - це жахіття якесь, а не інструмент. Там немає жодного натяку на якість. Звичайний низькоякісний ширпотреб. Зовнішні заміри мінус 1-2 сотки, внутрішні -5 соток. Рамка ходить не плавно. 

Фото-0216.jpg

Фото-0213.jpg

Фото-0215.jpg

Фото-0208.jpg

Фото-0209.jpg

Фото-0210.jpg

Фото-0211.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В заявленные две сотки укладывается.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Karmadon сказал:

В заявленные две сотки укладывается.

Я перепрошую, але Tesa вкладається в нуль! І при цьому вона замінює цілу поличку мікрометрів, нутромірів і глибиномірів, не дивлячись на те, що це штангель, з такими ж паспортними допусками в дві сотки. Якісний інструмент не дешевий, але він повністю вартує своїх грошей й користуватись ним саме задоволення. Це річ, яка не підведе. 

 

Фото-0223.jpg

Фото-0221.jpg

Фото-0220.jpg

Фото-0218.jpg

Фото-0219.jpg

Фото-0217.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, Yuriy83 сказал:

Tesa вкладається в нуль! 

 

Так Теsa ж не двадцять баксів коштує.

У мене недешевий Кітай (куплений в шатах) теж вкладається в нуль.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сколько уже писано, что губки нутромера китайского штангеля не овальные и по этому чем больше замеряемый диаметр, тем меньше погрешность. У меня Шахе за 30 баксов и длины ловит на уровне Митутоя (и такой имеЦЦа). Нутрянка - там да, но для этого есть нутромер.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С первого апреля на официальном сайте Mitutoyo проходит акция (скидки) на мерительный инструмент. Севодне цены сравнивал с официалом в Польше получается практически тоже самое,разница реально в пару эвро.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, Tokar1000 написав:

С первого апреля на официальном сайте Mitutoyo проходит акция (скидки) на мерительный инструмент. Севодне цены сравнивал с официалом в Польше получается практически тоже самое,разница реально в пару эвро.

Це було тільки на перше квітня? :) На офіційних сайтах, в тому числі на сайті Китаю, не написано цін, тільки пропозиція знайти найближчого диллера. Можна посилання на той сайт зі знижками?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

http://instruments.com.ua/mitutoyo/?gclid=CjwKCAjw-ZvlBRBbEiwANw9UWvIEsCwZrZdIqXP277BRnpQcBtVNlC0I6IRTWsD-cAVViSaeWMXbARoCQWEQAvD_BwE

Севодне звонил и спрашивал, цены в каталоге актуальные но нужно учитывать что они без НДС. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку