vazmaster

Потрібна консультація!

27 повідомлень у цій темі

Доброго дня! В мене така проблема. Мені зробили на мій ТВ-6 різцетримач сталь 45 але він не гартований. Як правильно його загартувати? З повагою Сергій!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну напевно потрібна обємна закалка і потім шліфовка хочаб нижня поверхня

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, vazmaster сказал:

Як правильно його загартувати

Якщо Ви не знаєте як це зробити , то напевне і не маєте на чому це зробити. У Вашому місті є наш форумчанин-Ігоркава.Я думаю він це може зробити , і має на чому і шліфонути теж. І грамотна , толкова людина.

Це не консультація , але підказка , може буде корисна....9_9

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Tehnar сказал:

Якщо Ви не знаєте як це зробити , то напевне і не маєте на чому це зробити. У Вашому місті є наш форумчанин-Ігоркава.Я думаю він це може зробити , і має на чому і шліфонути теж. І грамотна , толкова людина.

Це не консультація , але підказка , може буде корисна....9_9

Дякую! За Ігоря я знаю ми з ним товаришуємо це він мені їх фрезерував але терміяки в нього нема!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

які розміри деталі? Можливо мені в піч влізе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, uniteks715 сказал:

які розміри деталі? Можливо мені в піч влізе.

Розміри 70 х 70 х 39 мм 5штук

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

можу загартувати, якщо бажаєте

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, uniteks715 сказал:

можу загартувати, якщо бажаєте

А де ви знаходитесь?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Червоноград(Львівська обл.)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, uniteks715 сказал:

Червоноград(Львівська обл.)

Дякую але це далековато та й пересилка НП в копійку влетить. Буду щьось ближче шукати.А вам щиро вдячний за турботу!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо потрібно звертайтесь, завжди радий допомогти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тезка! Как я понял, деталь которую нужно закалить, твоя личная а не заказ потому думаю сроки не катастрофичны. А почему бы тебе не сделать свою печь? Думаю,раз занимаешься токаркой то проблемы с закалкой возникают время от времени. Посмотри видяхи Дениса Дейнеки или Руколепие, прогугли расходники, и может этой проблемы ты сможежь лишится.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Cергей сказал:

Тезка! Как я понял, деталь которую нужно закалить, твоя личная а не заказ потому думаю сроки не катастрофичны. А почему бы тебе не сделать свою печь? Думаю,раз занимаешься токаркой то проблемы с закалкой возникают время от времени. Посмотри видяхи Дениса Дейнеки или Руколепие, прогугли расходники, и может этой проблемы ты сможежь лишится.

Тезка! Я автослюсар займаюсь ремонтом двтгунів ВАЗ нещодавно придбав собі станок ТВ-6 це була давня мрія бо всілякі приспособи для ремонту коштують купу грошей. А я завдяки станку зробив собі правда не повний комплект приспособ і якщо порівняти їхню вартість в магазині то як раз получилось половина вартості станка. Та це лірика. Як загартувати невеличку деталь я вмію але я не впевнений в тому чи зможу я різаком рівномірно нагоіти таку товсту деталь. Бо дуже б не хтілося її спаскудити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене питання: а нащо його гартувати? ст 45 нормально стоїть. от честно скільки у мене ТГ-6 ну не було таких навантажень щоб його сирого не вистачало.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Harmix сказал:

У мене питання: а нащо його гартувати? ст 45 нормально стоїть. от честно скільки у мене ТГ-6 ну не було таких навантажень щоб його сирого не вистачало.

Якщо ви кажете що не треба гартувати то я тільки за це на скільки для мене меньше заморочок. Я просто зіткнувся з однією об`явою то там писав чолові що в нього різцнтримачі сирі а за окрему плату вн їх загартує але він не писав з якої сталі в ньлгл вони . Я собі робив з 45ї в мене закрадалась думка про те що сталь 45 і так досить міцна але та об`ява мене збила з панталику!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По перше після загартовки треба шліфувати, по друге це шкільний верстат був а його завдання було навчити точити школярів тому вони такі технічно недосконалі сам модернізую свій періодично. Що класно у цього розміру верстатів так це невеликі розміри резцетрмачів та іншіх приблуд які можна ставити. тому різцетримач можна завжди трохи фрезернути під більший різець або ще щось таке а от загартований це буде проблема.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Harmix сказал:

По перше після загартовки треба шліфувати, по друге це шкільний верстат був а його завдання було навчити точити школярів тому вони такі технічно недосконалі сам модернізую свій періодично. Що класно у цього розміру верстатів так це невеликі розміри резцетрмачів та іншіх приблуд які можна ставити. тому різцетримач можна завжди трохи фрезернути під більший різець або ще щось таке а от загартований це буде проблема.

Дуже вам вдячний за пораду! З повагою Сергій!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

будь ласка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Никогда еще не сталкивался с каленным резцедержателем. Станки на которых работал или имею - 1д601,ТВ-6М,1А616,ТВ320,1к62. Ни на одном из этого списка он не был каленным. Думаю это может и не случайно - ударные нагрузки на него есть - каленный может и расколоться, с непредсказуемыми последствиями. Некаленный просто гнется.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, 1Vlad1 сказал:

Никогда еще не сталкивался с каленным резцедержателем. Станки на которых работал или имею - 1д601,ТВ-6М,1А616,ТВ320,1к62. Ни на одном из этого списка он не был каленным. Думаю это может и не случайно - ударные нагрузки на него есть - каленный может и расколоться, с непредсказуемыми последствиями. Некаленный просто гнется.

Вы зря утверждение что некалены могу сказать с уверенностью что у 1А616,ТВ320,1к62. Каленые сто процентов.  

Если калить то нужно сделать твердость в пределах 30-37 HRC 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Резцедержатели подкалены, до 35 ед HRC, не более того. Не могу сказать что на всех станках, но во всяком случае с теми, с которыми имел дело лично, опыт был. На 16к20, 1к62, 1и611п... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@vazmaster наверно надо было спросить в соответствующем разделе. и с правильным названием темы - так быстрее откликнуться. а вообще спросите у Пирра

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стосовно гартування, то муфельні печі мають бути в усіх школах, в майстерні (їх встановлювали за вимогами до майстерень, якщо трудовик "на свому місці" і не "пропив") Тож знаходите підхід до "трудовика", берете з собою масло і вперед. Тільки там муфелі без контролерів температури, тож точно виставити температуру і витримку буде проблема...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Bonneville сказал:

Вы зря утверждение что некалены могу сказать с уверенностью что у 1А616,ТВ320,1к62

На всех перечисленных Вами станках я поправлял резьбы в резцедержателях, убирал забоины. Нет там закалки, не пластилин Ст3 понятно, но и не закалка. Ст45 без термообработки (а она иногда и в виде поставки такая попадается, что хоть отпускай) вполне будет тоже самое по ощущениям.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, 1Vlad1 сказал:

На всех перечисленных Вами станках я поправлял резьбы в резцедержателях, убирал забоины. Нет там закалки, не пластилин Ст3 понятно, но и не закалка. Ст45 без термообработки (а она иногда и в виде поставки такая попадается, что хоть отпускай) вполне будет тоже самое по ощущениям.

 

9 минут назад, 1Vlad1 сказал:

На всех перечисленных Вами станках я поправлял резьбы в резцедержателях, убирал забоины. Нет там закалки, не пластилин Ст3 понятно, но и не закалка. Ст45 без термообработки (а она иногда и в виде поставки такая попадается, что хоть отпускай) вполне будет тоже самое по ощущениям.

 А твердость меряли  ? Так то что вы там попровляли не говорит отом что  сырое. И давайте не флудить в чужой теме . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку