NIM

Горизонтальний фрезер J.Volman FU80

38 повідомлень у цій темі

Доброго дня форумчанам. Поздоровався з Дядьком Максимом за руку і заразився хворобою металообробки :))). Звичайно жарт про хворобу але рукопотискання було.

   Випадково попався станок J.Volman FU80 горизонтальний фрезер випуску десь 40-х годів. По документації випускався з 1939 по 1948 роки в Чехії. Хотів придбати класичний 675-676 але ціна за якою запропонували чеха була поза конкуренцією. Як для першого в житті фрезера піде ( нгф ш1 не рахую). Почав розбирати, чистити,  щкрябати і т.д. Бачив в паспорті що на цей станок існують (або існували колись) ВФГ. Може в когось завалялась? Буду радий домовитись.

Volman_FU800006.jpg

20170811_195530.jpg

20170811_195645.jpg

20170811_195752.jpg

20170811_195631.jpg

4784_sany0001_1.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, NIM сказал:

Доброго дня форумчанам. Поздоровався з Дядьком Максимом за руку і заразився хворобою металообробки :))). Звичайно жарт про хворобу але рукопотискання було.

   

Volman_FU800006.jpg

 

 

 

 

 

 

Гарна таки річ ,  вас ПОЗДОРОВЛЯЮ  я і сам завдяки ДМ підсів на стужку =) 
 Що дов ВГФ скажу одне вірогідність знайти рідну рівняєтсья майже нулю ,але на станку є скажем так " площадка для видумок " якою можна скористатись і зробити ВГФ самому прикладів якої багато 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, SkosarV сказал:

 

Гарна таки річ ,  вас ПОЗДОРОВЛЯЮ  я і сам завдяки ДМ підсів на стужку =) 
 Що дов ВГФ скажу одне вірогідність знайти рідну рівняєтсья майже нулю ,але на станку є скажем так " площадка для видумок " якою можна скористатись і зробити ВГФ самому прикладів якої багато 

 

Дякую. Думаю за питання по лобі не дадуть. Вірогідність знайти рідну ВФГ дуже мала. Про саморобну вже думаю і навіть є пропозиції від форумчанина.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, NIM сказал:

Дякую. Думаю за питання по лобі не дадуть. Вірогідність знайти рідну ВФГ дуже мала. Про саморобну вже думаю і навіть є пропозиції від форумчанина.

І я яка конструкція пропозиції ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, SkosarV сказал:

І я яка конструкція пропозиції ? 

Кріплення до хобота з самостійним приводом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, NIM сказал:

Кріплення до хобота з самостійним приводом.

Розумне рішення 
 + переміщення самої ВФГ вильотом хобота , 
 + можна поставити ПБ від станка ТВ16 ,легка/компактна / 3 швидкості  /якщо не помиляюсь КМ3 в шпінделі 
 та і ПБ від тв16 кругленька =) на зверху мотор +регулятор обертів та + тахометр і все в шоколаді
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже схожавам потрібна голівка на вфг від токарного 1м95. на олх-сі бачив за 5 тис  (те, що на фото, коштує 350 баксів, але враховуючи, що той дядьком барижить нею вже два роки й спочатку просив двісті баксів, то можна поторгувативя)

Screenshot_2017-08-11-23-53-32.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот и ещё один человек не по боялся трудностей восстановления раритета ,приятно видеть что не дали пропасть станку! Тоже старичком занимаюсь,наконец пиноль изготовили. Вот на форуме голову продаёт человек с Харькова 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, ryazanovpavel69 сказал:

Дуже схожавам потрібна голівка на вфг від токарного 1м95. на олх-сі бачив за 5 тис  (те, що на фото, коштує 350 баксів, але враховуючи, що той дядьком барижить нею вже два роки й спочатку просив двісті баксів, то можна поторгувативя)

Screenshot_2017-08-11-23-53-32.png

Оголошення довго висить ,думаю він буде радий вже продати його

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я його об'яву вже третій рік спостерігаю. Спочатку він віддавав обидві голівки за 5 тис грн. Тому можете торгуватися сміло :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

до речі, замість рідного стола якщо він в не дуже доброму стані, можу запропонувати вам стіл від поворотного 6н81. Метр розміру, 55см ходу.Там щоб його принадити, лише невеличкий перехідник на токарному треба зробити й шестірню підібрати на привід.в мене як раз лежить без діла - з ідеальними направляючими майже не вживаний, тільки нерідний клин потребує пришабрення.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, маляр сказал:

Вот и ещё один человек не по боялся трудностей восстановления раритета ,приятно видеть что не дали пропасть станку! Тоже старичком занимаюсь,наконец пиноль изготовили. Вот на форуме голову продаёт человек с Харькова 

 

А чого бояться? В мене ще токарний 1516 1951 року, такий в музеї Великої Вітчизняної війни в Києві стоїть. З такими станками приємно працювати - якість чугуна та виготовлення самого станка на висоті( я про Вольмана). Потрібно відкрутити болт - здираєш краску, ключом починаєш крутити а далі йде від руки без зусиль.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, ryazanovpavel69 сказал:

до речі, замість рідного стола якщо він в не дуже доброму стані, можу запропонувати вам стіл від поворотного 6н81. Метр розміру, 55см ходу.Там щоб його принадити, лише невеличкий перехідник на токарному треба зробити й шестірню підібрати на привід.в мене як раз лежить без діла - з ідеальними направляючими майже не вживаний, тільки нерідний клин потребує пришабрення.

Дякую, стіл тут хороший ще попрацює. 800х200 ход ще не знаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, маляр сказал:

Вот и ещё один человек не по боялся трудностей восстановления раритета ,приятно видеть что не дали пропасть станку! Тоже старичком занимаюсь,наконец пиноль изготовили. Вот на форуме голову продаёт человек с Харькова 

 

Конструктивно похожа на рідну але ціна трохи кусається))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Попробуйте с хозяином обсудить,парень хороший.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт всім я колишній власник цього чудового верстата. Радий що Йозеф всеж знайшов нове місце проживання, і що відразу йому почали приділяти більше уваги чим я. Стан верстата задовільний хоч його до того як він потрапив до мене експлуатували як фрезерний по дереву але був він в набагато замурзанішому стані. На диво метал тих часів вкритий ржавим нальотом легко відновлюється. Були думки щоб знайти та встановить головку від 6Т80Щ а на привод подачі звичайний мотор редуктор. Доречі проміняв я його на 675 який також потребує уваги але трошки менше якщо цікаво то можу створити тему про його стан та відновлення.

Змінено користувачем VolodjaDr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, VolodjaDr сказал:

Привіт всім я колишній власник цього чудового верстата. Радий що Йозеф всеж знайшов нове місце проживання, і що відразу йому почали приділяти більше уваги чим я. Стан верстата задовільний хоч його до того як він потрапив до мене експлуатували як фрезерний по дереву але був він в набагато замурзанішому стані. На диво метал тих часів вкритий ржавим нальотом легко відновлюється. Були думки щоб знайти та встановить головку від 6Т80Щ а на привод подачі звичайний мотор редуктор. Доречі проміняв я його на 675 який також потребує уваги але трошки менше якщо цікаво то можу створити тему про його стан та відновлення.

Давайте тему =) Всім буде цікаво про історію 675

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня однодумці. Продовжую тему Volman. Приміряв ВФГ від 1м95 - трохи завелике кріплення. Ще не дуже хочеться сверлити отвори в станку. Також дивився вфг від 6р82 чи наподобі з iso40, теж потрібно щось " колхозити". 

   Якось побачив в youtybe 6р81 з ВФГ і верхньою частиною (координата z) від 675 або старішого фрезера. Тільки привід потрібно робити окремим валом. Доречі цей станок зараз продають на ОЛХ. Так от озброївшись штангельциркулем виявив що розмір ласточкиного хвоста на моему Йозефі такий самий як на 675 ( 135 мм  ширина і 18 мм висота) на осі z!!!. Думаю без "колхозу" прикупить верхню частину 675, до неї вфг та буде щастя.Що скажите?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня 6н82 с головой от 6Р82Ш. Плиту переходную делал сам.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продовження теми. Перебрав, змастив, пофарбував.

IMG-471aad333e667cdbfd741caa93844bcf-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прикупив горизонтальный шпіндел в корпусі від 675. Став замість хобота як рідний, клин теж підійшов рідний. Тільки одно "но" головка вфг від 676 не підходить по кріпленю, трохи завелика. Створив тему на сайті про обмін на голову від 675.

IMG-2ef196812fa94dd7103a16ff7e961f83-V.jpg

IMG-7c95785509ceb68031868847209e4f64-V.jpg

IMG-f410bb63e63d36331b388e3cf7980bd7-V.jpg

IMG-b3676970e9f31f6b52a353b26f67b2ed-V.jpg

IMG-be1d969d278d9920384d973043222d24-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробили перехідний флянець для голови...

IMG_20180205_165105.jpg

IMG_20180205_165051.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як на мене вийшло гут ?! Жорсткості хватає? Випробовування проводились?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гарно!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку