Sebra

Токарні різці

93 повідомлення у цій темі

23 минуты назад, Саша сказал:

Мені субьєктивно здається, що різець загострений самостійно по передній і задній поверхні ріже чистіше ніж пластина сформована в пресі. 

Порівняти поки не можу, пластинами ще не точив, але маючи навички заточування різців, можна і підсівші пластини потім заточювати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Sebra сказал:

 але маючи навички заточування різців, можна і підсівші пластини потім заточювати.

 

Так, але треба вигадати як поправляти пластинку по передній поверхні.

Підозрюю, що пластинка перезагострена по обидвох поверхнях різатиме ще краще ніж нова.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зібрав тестовий агрегат для доведення РК, тема про нього:

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я пользуюсь такой. Снизу магнит от винчестера.

фото0389.jpg

фото0390.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щодо довжини стружкі. В мене буває різна: лушпайкі, зливна і неперервна. Неперервна мені до вподоби, бо сама складається до контєйнера для стружкі:

 

 

Стружка залежить від декількох факторів: матеріалу що обробляється, гостроти різця і його заточкі, умов різання (швидкість, подача), мабуть ще від жорсткості верстату.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неперервна як на мене не завжди добра, бо коли точиш близько патрона може намотатись на кулачки і тоді все шо гарно повкладалось в корито так само гарно звідти витягається і починає тріпатись по всіх боках

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трапляється і таке. Доводиться зупиняти  верстат і видаляти стружку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.08.2017 в 00:40, Sebra сказал:

Знайшов в книжці цікаву конструкцію державкі розточного різця, завдяки формі різець має підвищену жорсткість

IMG_20170827_003458_281.JPG

 

В 27.08.2017 в 07:23, Ярослав Головатий сказал:

Будь ласка, скажіть назву книги, автора, рік видання.

 

Автор и изобретатель данного резца Виталий Куприанович Семи́нский (1906 — 1987) — новатор производства в машиностроении, токарь, рационализатор, изобретатель. 

С 1923 года до выхода на пенсию в 1966 работал токарем, мастером на киевском заводе «Красный экскаватор». 

 

Этот резец в многих книгах упоминается, потому лучше искать информацию по фамилии изобретателя. В свое время В.К. Семинский был автором и соавтором  многих книг. Кроме этого резца у него есть много интересностей!

 

Змінено користувачем IvanR
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заточка передніх поверхонь різців була постійною проблемою. Точити на ребрі круга, що алмазного, що круга КЗ не є технологічною та не дає стабільного результату.

Але, маючи під рукою барахолку, вирішив питання з заточкою цих поверхонь.

Прохідні твердосплавні різці. Швидко та легко виконати канавки алмазним кругом шириною 3-5 мм.

Відрізні твердосплавні різці. Використовую алмазні круги малого діаметру, по настрою 50 або 75 мм. Можна меншого діаметру. Але 50 мм круг дає непоганий результат.

Відрізні швидкоріжучі різці. Круг корунд білий діаметром 32 мм.

Передній кут при такому заточуванні легше витримати в контрольованих межах. Така заточка відрізних дає вільний вихід стружки як з канавки самого різця, так і з канавки між деталлю та заготовкою.

Заточені таким образом передні поверхні мають малу шорсткість та полегшують ковзання стружки.

Але, для кругів малого діаметру необхідно забезпечити швидкість різання не меншу 15 м/с. На кругах малого діаметру використовую високошвидкісні двигуни.

 

Думаю, для заточки передніх поверхонь алмазними кругами малого діаметру є сенс використовувати малу болгарку з регулюванням числа обертів, лише зробити переходні насадки під круги.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підправлю. Прохідні твердосплавні різці. Алмазним кругом радіусного профілю 1FF1 шириною 3-5 мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Столько интересных примочек для контроля высоты установки резца показали. 

Я пошел путем попроще. Купил штангельрейсмус за 100грн, ну что бы не тратить время на изготовление даже простых приспособ и закрыл для себя данный вопрос.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Денис Береговой сказал:

Столько интересных примочек для контроля высоты установки резца показали. 

Я пошел путем попроще. Купил штангельрейсмус за 100грн, ну что бы не тратить время на изготовление даже простых приспособ и закрыл для себя данный вопрос.

Ніколи не зтикався з шаблонами. Чого? Не знаю. Можливо, через те, що використання шаблонів неінформативне. Тобто, при використанні шаблона  не ясно, наскільки вершина вища (або нижча) від центру. Виходить, метод хибний. Завжди виставляю різець ще більш простим методом: штангенциркулем.

Але ті різці, котрі працюють на малих діаметрах, проводять підрізку та відрізні завжди перевіряю пробним проходом, знімаючи маленьку стружку з торця заготовки. Цей, метод найточніший і дає змогу виставити різець ідеально. Ну, виставляю з точністю +- 0,05 мм (найтонша прокладка з бляшанки від напоїв має товщину 0,1 мм, але різець стає з точністю половини товщини), далі регулюю затяжкою болтів.

На верстаті ИТ-1М полки різцетримача дещо криві, різні положення на різних рівнях. Можна нерівномірно затиснути болти - теж вершина "попливе".

Точної висоти досі не визначив, десь 25,3 - 25,35 мм...O.o. 25 мм за паспортом, 0,3 мм - зношення верстату.

Розточні різці - окрема пісня. Тут величина підняття від центру обирається індивідуально для кожного діаметру.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Питання до львів'ян. Де порадите придбати токарні різці виходячи з того, що ніякого досвіду в токарній справі не маю. До кого звернутися, щоб і порадив фахово і придбати якісне. Різці потрібні з розміром державки 12мм і прохідні і відрізні...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні завершив давній проект. Відрізний різець з механічним кріпленням пластинки.

Ширина пластини 4 мм, довжина 20 чи 25 мм, висота десь 8 мм. Паз під пластину V-подібний.

Результат: залізяка працює.

Плюси:

- альтернатива на випадок відсутності відрізного.

- Т15К6 без пайки пластини, отже відсутні напруження, що викликають розтріскування пластинки.

- якщо наточити кілька пластин, то якийсь час можна забути про заточний.

- велика товщина пластинки робить її міцнішою, краще розподіляються навантаження.IMG_20180716_135848[1].jpg

Мінуси:

- велика трудоємність. Всі роботи (без креслення, бо його не було), зайняли 4 години. Багато підгонки, наждака та болгарки.

- малий маневр геометрії передньої поверхні ріжучої кромки. Зараз, як на мене, передній кут малуватий і ріже він дещо "жорстко".

- великий виліт. З того залізяччя, що було інакше не виходило.

- важко зняти бокові поверхні для утворення допоміжних задніх кутів.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.09.2017 в 15:30, dakar1036 сказал:

Неперервна як на мене не завжди добра, бо коли точиш близько патрона може намотатись на кулачки і тоді все шо гарно повкладалось в корито так само гарно звідти витягається і починає тріпатись по всіх боках

Ага! Ще потім класно її збирати по всій майстерні та витягувати  звідусіль:D!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@4post , якщо не важко, трохи більше би ракурсів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Sebra сказал:

трохи більше би ракурсів.

Завтра зроблю. Буду фотографувати з линійкою для того, аби появилось уявлення щодо виробу.

Але решта сторін виглядить ще гірше, ніж "лицьова", тобто звернена до патрону.

Робилось з уламків різців на коліні, фрезер, свердлильний, болгарка, наждак...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фото різця у різних ракурсах.

IMG_20180717_120252[1].jpg

IMG_20180717_120306[1].jpg

IMG_20180717_120323[1].jpg

IMG_20180717_120416[1].jpg

IMG_20180717_120440[1].jpg

IMG_20180717_120516[1].jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оригинальная конструкция. Но всё-таки такие резцы должны быть сделаны из хорошей стали и термообработанные. Получу посылку из Китая, попробую сделать отрезные специальные резцы для вырезания внутренних отверстий. Говорят что даже фирменные ,оригинальные, долго не живут. Но у меня есть сталь которая даст 45-50 HRC после отпуска. Посмотрим что выйдет. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

4post: ти питав які пластинки краще купити. З твоїх варіантів я думаю, що вони з одного мішка розфасовані. Глянь скільки зірочок їм наставили. Можеш їх не боятись, вони ріжуть, шо корлой шо ноунейм. Стійкість така як і ціна. Цілком нормальний варіант взяти дешеві на пробу. Тільки вони люблять оберти такі як на коробці написано і подачу! Не менше ніж, бо як даш менше будуть терти а не різати. Тільки якщо скол побачиш на пластинці, міняй, інакше загубиш лезо

23 години назад, 4post написав:

Сьогодні завершив давній проект. Відрізний різець з механічним кріпленням пластинки.

а ти сміливий!:o

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Наливайко сказал:

Тільки вони люблять оберти такі як на коробці написано і подачу!

От не треба мене лякати обертами-подачею. То може верстат не дати потрібної швидкості.

На ютубі є мої відео з відрізки на ИТ-1М. Нік той же самий. Стартова швидкість на першому відео 118 м/хв, на другому - 135 м/хв. Вважається, що цей верстат взагалі не ріже. Але є і пару секретів.

13 минуты назад, Наливайко сказал:

а ти сміливий!:o

Скоріше, дєрзкий!

35 минут назад, Металлист сказал:

Оригинальная конструкция. Но всё-таки такие резцы должны быть сделаны из хорошей стали и термообработанные.

Нічого оригінального, давно катав модель. Щось запозичене, якісь свої експерименти. Перша спроба була 3 мм шириною. Підвів матеріал пластини.

Згоден, що потрібен гарний метал для державки і болта кріплення. Робив з старих різців. Болтик М8 з грані 8 мм то взагалі жесть. 10 мм грані не знайшов, а 12 чи 14 мають монстроподібний вигляд. Було б непогано підкалити робочі поверхні. З іншого боку, пластинка лягає на відносно м'яку поверхню і, таким чином, відсутні концентрації напружень.

 

А чому робив? Бо хотілось "дожати тему". Після вдало-невдалої першої проби, бо різець тримався купи, а твердий сплав виявився якимось пластиліном, це тільки стимулювало другу спробу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 17.07.2018 в 16:51, 4post сказал:

Але є і пару секретів.

Може,  поділитеся ?   Маю  думку,  що  не  тільки  я  буду  Вам  дякувати  за  цінні  поради.  До  речі,  Вам  подяка  за  вже  надану  інформацію  і  поради !!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
44 минуты назад, инженер сказал:

Може,  поділитеся ?

Спробую.

Перше. Магазинний відрізний в 50% хлам. Особливо стосується Т15К6. Швидке остигання, перегрів, швидкий нагрів установкою ТВЧ призводять до підвищених напружень всередині пластин і вони бувають крихкими. Наприклад. Саморобний проробив рік, поступово зношуючись, одночасно за місяць розвалилось 3 покупних.

Друге. Паяю сам деколи використовую половинки квадратних пластин різців з мехкріпленням. Мої механічні пластини ВК8 відмінної якості. Після пайки обов'язкове повільне охолодження! Підходять попел, графіт, остигаюча муфельна піч, горн.

Третє. Ширина різця. Бажано використовувати найменшу досяжну. ИТ-1М вважається нежорстким і більшість не дає йому навантаження при точінні більше за 6 мм на діаметр, що є еквівалентом 3 мм ширини відрізного!!!!! За ГОСТом, відрізний різець з висотою 25 мм має ширину пластини 5 мм. Тут бажано знайти "критичну" величину точіння. Наприклад, якщо верстат одразу ломає проходного при 15 мм стружки, то ширина відрізного має бути набагато меншою за 7,5 мм, бо то вже межа. На ИТ-1М вільно даю 10-12 мм на діаметр, отже, 5,5 мм ширина різця для нього припустима, хоч і велика. Але необхідно брати найменшу досяжну, верстату легше. Менші зусилля різання призводять до менших взаємних переміщень шпінделя відносно різця.

Четверте. Жорсткість. Необхідно підтягнути: шпіндель (в гостьовій майстерні навіть трохи гріється), задні башмаки супорта, гайку поперечки, малу продольну, поперечку. Пришабрити різцетримач. Розточити кулачки. Перевірити на відсутність конусності розточених кулачків! Різати під патроном. Необхідно намагатись різати за 2-5 мм від кулачків. Звичайно, в першому мому відео сильно навантажив верстат, але то було для демонстрації можливості.

П'яте. Геометрія різця. Для зменшення зусиль різання можна трохи збільшити задній кут (але за умови, якщо вистачає міцності пластини), збільшити передній кут (знов-таки, є обмеження, пов'язані з міцністю пластини), заточку передньої поверхні краще проводити алмазом невеликого діаметру таким чином, аби подряпини від зерен були по ходу стружки це збільшить сітйкість та зменшить зусилля різання (пояснююче відео тут),

вивести малі радіуси при вершині (зовсім маленькі, аби лише було їх видно), навести зміцнюючу фаску (розмір десь 0,3 мм).

Шосте. Манера різати. Якщо є впевненість в інструменті, верстаті та руках, то необхідно різати так. Після дотику до деталі одразу провести енергійний поворот ручки. Якщо різець "провалився", то все йде по плану, якщо з'явились ривки чи вібрація, то щось йде не так. Отже, усе так і продовжуємо так до зменшення діаметру десь наполовину, далі зменшуємо подачу, чим компенсуємо зменшену швидкість різання. Якщо не вірите, що так найкраще, то ще раз подивіться мої відео. Звичайно, ріжемо не суцільною стружкою, а поштовхами, постійно змінюючи подачу, чим запобігаємо утворенню вібрації, при цьому точно дозуючи зусилля та переміщення обома руками, а не так, як мені довелось при знятті відеороліку. Якщо відрізається щось великого діаметру, то можна дещо збільшити швидкість при заглибленні різця. Звичайно, дивимось, щоб це велике не полетіло в нас чи в оточуючих.

Сьоме. Звичайно, цього ніхто не скаже, але ніколи не ріжте, якщо не впевнені, що різець стоїть по центру. Обов'язково перевірте висоту зняттям малї стружки з торця. Якщо різець не по центру - одразу виправте. Якщо при цьому він ще й викришився, то життя його буде недовгим. Ото тих 50 % некондиції.

Восьме. Необхідно дотримуватись тої швидкості різання, яка подобається верстату. В мене при зменшені швидкості верстат просто відгризає пластини.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По п'ятому пункту. Додам, що передня поверхня відрізного має бути гладкою, без сходинок для легкого виходу стружки.

Дев'яте. ЗОР. Бувають випадки, коли без ЗОР різати вкрай важко або таке різання викликає поломку. Великі діаметри та липуча сталь - ось основні вимоги до обов'язкового застосування ЗОР.

Десяте. Антивібраційні елементи. Деколи трохи притуплений відрізний набагато впевненіше ріже, ніж свіжозаточений. Перевірив на відрізанні діаметра 115 мм на ИТ-1М. Перший різ довелось розпочинати з використанням перебору на 160 об/хв, другий різ показав недостатню швидкість, збільшив на 224 об/хв і, майже одразу, перейшов на 315 об/хв. Досить притупити ріжучу кромку алмазним надфілем і буде аналогічна геометрія ріжучої кромки.

Одинадцяте. Контроль процесу. В разі, якщо з'явились якісь симптоми побічного характеру (вібрація, підрив різця, зміна чи поява блиску поверхні різання, зкол вершини чи ріжучої кромки), необхідно негайно прийняти заходів, тут або змінити швидкість з подачею, або заточити чи перезаточити (змінити геометрію) різця.

Дванадцяте. Використання особливих способів відрізання.

- використання зворотнього різання на прямих оборотах заднім різцетримачем чи на зворотніх "півником" у передньому;

IMG_20180505_120617[1].jpgIMG_20180505_120638[1].jpg

- поворот малої поздовжньої на 45 градусів. Не раджу такого безладу робити, та, кажуть, допомагає, бо збільшує жорсткість малої поздовжньої;

- експериментальні форми ріжучих кромок. Може бути "гробик" чи радіусна. Можна різати "двома різцями" - різьбовим і відрізним.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку