Sebra

Токарні різці

93 повідомлення у цій темі

Amigo1982 Варианты крепления(на фото советские резцы), маркировка MWLNR 2525(высота державки) М10 размер пластины 

Вот ссылка на ISCAR http://www.iscar.com/eCatalog/item.aspx?cat=3601316&fnum=287&mapp=IS&app=44&GFSTYP=m   

импорт пластина WNMG   по ссылке размеры-меряйте https://www.iscar.com/eCatalog/Family.aspx?fnum=494&mapp=IS&app=32&GFSTYP=M

Снимок экрана 2017-08-26 в 22.03.22.png

Снимок экрана 2017-08-26 в 22.03.59.png

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знайшов в книжці цікаву конструкцію державкі розточного різця, завдяки формі різець має підвищену жорсткість

IMG_20170827_003458_281.JPG

Змінено користувачем Sebra
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть такой резец у импортного производителя со сменными головками Получается в роди кассетной резцедержки.

PIC002827.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Sebra сказал:

Знайшов в книжці цікаву конструкцію державкі розточного різця, завдяки формі різець має підвищену жорсткість

IMG_20170827_003458_281.JPG

Будь ласка, скажіть назву книги, автора, рік видання.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Ярослав Головатий сказал:

Будь ласка, скажіть назву книги, автора, рік видання.

Токарное дело

В.Е. Дементьев,Б.Е. Бруштейн

1967

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також лишу тут цю корисну таблицю.

"Призначення основних марок твердих сплавів"

TC 1.JPGTC 2.JPGTC 3.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, Maksat991 сказал:

Amigo1982 Варианты крепления(на фото советские резцы), маркировка MWLNR 2525(высота державки) М10 размер пластины

 

Меня давно интересует вопрос почему такие разные варианты крепления пластин а именно три вида крепления пластины, как на фото. Чем это обусловлено? Для чего нужно?

Может кто просветит, думаю не только мне будет интересно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Граючись з заточкою різців, кожен раз виставляючи РК по висоті, народився такий "солдатик", помічник для підбору товщини підкладок.

IMG_20170830_160755_134.JPGIMG_20170830_160821_900.JPG

 

Працює в парі з пластиною:

IMG_20170830_142812.jpg

 

На просвіт одразу видно чи РК в центрі по висоті.

 

Різець без підкладки:

IMG_20170830_160913_760.jpg

 

Різець з підкладкою:

IMG_20170830_160937_238.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А у меня такая 

P70830-171547.jpg

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Maksat991 сказал:

А у меня такая 

P70830-171547.jpg

Теж є в планах зробити з індикатором, "солдатик" - то як зробити калібр на скору руку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 26.08.2017 в 19:16, Sebra сказал:

@Amigo1982 напевно про те який кут має бути у державки, вам може сказати лише той, хто впізнає ці пластини, тобто хто ними працював. Краще покажіть які кути має пластина.

 

Сподобався таки мені отой різець від @Relax72
 

  Показать содержимое

 

 спробував повторити форму на відрізному.

Є у мене прохідні різці Р6М5

001.jpg

 

З другої сторони зробив відрізний, ширина РіжучоїКромки на фото, по краях РК має скруглення

005.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg006.jpg

 

Різець чудово себе показав на сталі при невеликих швидкостях.

Завдяки ступінчастому звуженню зберігається трохи більша жорсткість.

Канавка сделана неправильно-такой профиль канавки затрудняет сход стружки,и велика вероятность забиванием стружки в канавку,и излом резца впоследствии.Вот представьте-как сходит стружка,а тут ей на пути такой уступ....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Канавку зручно робити гравером, він має каміньчики різного діаметра:

 

1-шт-110-см-42--font-b-Dremel-b-font-Роторный-Инструмент-Гибкий-Вал-font.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, KOLIAN75 сказал:

Канавка сделана неправильно-такой профиль канавки затрудняет сход стружки,и велика вероятность забиванием стружки в канавку,и излом резца впоследствии.Вот представьте-как сходит стружка,а тут ей на пути такой уступ....

Як для класичного відрізного, тут занадто гострий кут "головної ріжучої кромки", та замалий "кут різання". Такий тип підходить для малої швидкості різання, при великій швидкості різець зламати. На практиці у мене виходить наступне:

сталь, мала швидкість (стружка закручується)

IMG_20170830_201857.jpg

 

Пластик, мала швидкість (стабільна, довга стружка)

IMG_20170830_202418.jpg

 

Написав, та пригадав вислів: "Чем длиннее стружка - тем тупее токарь:D Ну для мого випадку "тупее" я б замінив на "неопытнее"

 

@KOLIAN75 , поділіться якими ви користуєтесь, на яких режимах та по яких матеріалах, завжди цікаво коли діляться досвідом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Саша сказал:

Канавку зручно робити гравером, він має каміньчики різного діаметра:

 

1-шт-110-см-42--font-b-Dremel-b-font-Роторный-Инструмент-Гибкий-Вал-font.jpg

Навіть алмазні диски маю, Саша, якщо цікаво можу на пробу один презентувати

1504114812169-1312669016.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Sebra сказал:

Навіть алмазні диски маю, Саша, якщо цікаво можу на пробу один презентувати

1504114812169-1312669016.jpg

Дякую. Але на цих дисках алмаз крупної фракції - це для різання.

Шліфування ріжучих крайок різців грубувате буде.

Різець любить дрібне зерно. Заради цього доводка дрібними абразивами робиться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, Sebra сказал:

Як для класичного відрізного, тут занадто гострий кут "головної ріжучої кромки", та замалий "кут різання". Такий тип підходить для малої швидкості різання, при великій швидкості різець зламати. На практиці у мене виходить наступне:

сталь, мала швидкість (стружка закручується)

IMG_20170830_201857.jpg

 

Пластик, мала швидкість (стабільна, довга стружка)

IMG_20170830_202418.jpg

 

Написав, та пригадав вислів: "Чем длиннее стружка - тем тупее токарь:D Ну для мого випадку "тупее" я б замінив на "неопытнее"

 

@KOLIAN75 , поділіться якими ви користуєтесь, на яких режимах та по яких матеріалах, завжди цікаво коли діляться досвідом.

Если поделиться всеми,какими я пользуюсь,то не хватит и двух страниц для описания.Завтра фото просто скину...Точу почти все-начиная от каленых сталей,и заканчивая полимерами.Режимы?Как бы объяснить...В цифрах,я вряд ли смогу рассказать о режимах,тут играет роль опыт.По заточке резцов-главное,понимать сам принцип резания,и пробовать,пробовать,пробовать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І я покажу свою приблуду яку виготовив на скору руку!☺ Проте полегшує життя значно.

20170801_002047.thumb.jpg.1bebdfc9e8669d461b20ea8d8cb17e65.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Sebra сказал:

Написав, та пригадав вислів: "Чем длиннее стружка - тем тупее токарь:D Ну для мого випадку "тупее" я б замінив на "неопытнее"

Не, многое от материала зависит.. И какая работа выполняется.. Резец на то и резец что бы резать, а не драть. Допустим черновая обработка, глубина резания 1...1,5 мм, подача 0,35мм/об..трудно себе представляю как резать, что б не было длинной стружки, разве заготовка сталь 3...и то.. Я самоучка, но учился, подсматривал у токарей которые жизнь проработали, и как то такого выражения не слышал.. Думаю многим это что плевок в лицо...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Кардан сказал:

Думаю многим это что плевок в лицо...

Коли я прочитав цей вислів, теж виникли негативні емоції. Насправді не варто сприймати його як особисту образу. Такі різкі вислови, які нас сильно зачіпають, часто працюють на нас. По техніці безпеки довга (зливна) стружка є небезпечною, та що завивається як на моєму фото теж не гуд, але набагато краще, вона має дробитись. І ось такий різкий вислів засівший в голові, нагадує про небезпеку такої стружки, і про те що з нею треба щось робити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Sebra сказал:

Коли я прочитав цей вислів, теж виникли негативні емоції. Насправді не варто сприймати його як особисту образу. Такі різкі вислови, які нас сильно зачіпають, часто працюють на нас. По техніці безпеки довга (зливна) стружка є небезпечною, та що завивається як на моєму фото теж не гуд, але набагато краще, вона має дробитись. І ось такий різкий вислів засівший в голові, нагадує про небезпеку такої стружки, і про те що з нею треба щось робити.

Соглашусь. Опасно! Но для безопасности я просто ухожу в сторону, но руку держу на рыгаге подачи. Желательно всё таки иметь защитный щиток. На многих станках предусмотрено его крепление. Таки кусок плексигласа лучше ставить, ибо стружка даже дробленная опасна, хоть и не критично, но зачастую имеет приличную температуру. Как точить нерж, так вообще жесть, какая горячая. Каждый токарь как и сварщик, слесарь или кто ещё должен чётко знать правила ТБ. Но данное выражение уж слишком жесткое. В токарке то самое опасное по-прежнему захват одежды на вращаемые части, и вот на это нужно особое внимание. Ну и очки само собой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановні, а розкажіть, хто як і за допомогою чого робить доводку РК.

Задумав тут притир чавунний зробити, типу наждака, але з меншою швидкісттю... А може є ще якісь цікаві варіанти?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Sebra сказал:

Шановні, а розкажіть, хто як і за допомогою чого робить доводку РК.

Задумав тут притир чавунний зробити, типу наждака, але з меншою швидкісттю... А може є ще якісь цікаві варіанти?

Я тупо на алмазной чашке. Иногда алмазными надфилями.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Sebra сказал:

 робить доводку РК. але з меншою швидкісттю... 

 

А як збираєтесь реалізувати меньшу швидкість?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Саша сказал:

 

А як збираєтесь реалізувати меньшу швидкість?

 

Планую зменшити оберти за допомогою ремінної передачі.

Точніше буде не ремінь, а пасік.

Двигун від бабінного магнітофона. Пробував, його потужності вистачає. Для малого настільного варіанту буде саме то.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я зрозумів.

Загалом бажання самостійно заточувати різці є корисним, бо дана навичка перенесеться і на загострювання свердл та решти інструменту потрібного при токарній обробці.

Мені субьєктивно здається, що різець загострений самостійно по передній і задній поверхні ріже чистіше ніж пластина сформована в пресі. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку