Letunhik

Шліцева втулка на 2М112. Хто може зробити.

48 повідомлень у цій темі

До речі, на барахолці є калібр чіз - під ці шліци.

Хто збирається поставити на поток виготовлення цих втулок - буде у нагоді.

У мене, теж, один 2м112 у ремонті  - не має втулки. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, dex15 сказал:

У наших краях - 6-7 токарів  яким я інколи даю щось зробити , то це творчі натури, безумовно.

Коли йду щось забирати, то десь внутрішньо напружуюсь вже заздалегідь - в очищуванні який пипець мене чекає сьогодні.9_9

Але вже звик з цього приводу особливо не засмучуватися.

Так нельзя. Это поошряет делать брак.

Не могут местные сделать,значит нужно делать дистанционно.Новая почта работает прекрасно.

Я вот занимаюсь мелочёвкой,за которую тупо не хотят браться другие. Уже смеюсь,на Киев работаю)

Практически вме заказчики из Киева.Мы иногда даже по телефону не общаемся,в переписке.

Ничего сложного в дистанционном заказе нет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Народ...!!!

Я навіть не очікував, що по поводу цієї детальки буде такий ажіотаж..?

Купив в оригіналі разом із підшипниками, гайками в ідеальному стані......................за 400грн. якщо переводити по валюті, навіть стає не по собі, розумію що виготовити  голу втулку коштує "пару рублів" (ДМ).

І якби мені чоловік не написав з приводу продажу детальки ,.. заплатив "пару рублів" ,і навіть не сперичався  з приводу варості.

Але є попит на дану деталь,..питання ??чому ніхто не робить.

PS.

На ОЛХ чувак продає.,але передоплата 100%, по фото, деталька так собі всі посадки з під різця , про шліци лише можна зтільки здогадуватися.  

Шлицевая втулка сверлильный станок 2М-112

Змінено користувачем Letunhik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Relax72 сказал:

нужно делать дистанционно.Новая почта работает прекрасно.

Якщо мені Нова пошта буде давати письмову гарантію щодо якості виготовленого - я буду тільки за.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Letunhik сказал:

Народ...!!!

Я навіть не очікував, що по поводу цієї детальки буде такий ажіотаж..?

Купив в оригіналі разом із підшипниками, гайками в ідеальному стані......................за 400грн. якщо переводити по валюті, навіть стає не по собі, розумію що виготовити  голу втулку коштує "пару рублів" (ДМ).

І якби мені чоловік не написав з приводу продажу детальки ,.. заплатив "пару рублів" ,і навіть не сперичався  з приводу варості.

Але є попит на дану деталь,..питання ??чому ніхто не робить.

PS.

На ОЛХ чувак продає.,але передоплата 100%, по фото, деталька так собі всі посадки з під різця , про шліци лише можна зтільки здогадуватися.  

https://www.olx.ua/obyavlenie/shlitsevaya-vtulka-ns-12-2m-112-sverlilnyy-stanok-IDuOB92.html#a45c653cc8

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі, щодо дистанционного.

У мене працює 5-ть  болгарок Макита - регуліровка оборотів, плавний пуск і усе таке. Працюють у важких умовах.

Час від часу ремонтуємо.Хоча, я зробив для себе висновок - після першої заміни щіток - вони в дорогих та непоганих болгарках виходять зі строю першими, -  ще трохи попрацювати, та продавати - купувати нову.

На виробництві не рентабельно ремонтувати.

 

Так ось, по рекомендації , відправив я у інше місто - перемотати та замінити колектор на роторі.

Відправив  - більше від цікавості що з цього вийде.

Перемотали - новий колектор так встановили, що щітки на 1/4 частину у повітрі висять...

 

:D  

Змінено користувачем dex15
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

рибак робить , ціна норм , якість обробки теж але внутряк раз прозівав .... не по осі було...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, dex15 сказал:

Якщо мені Нова пошта буде давати письмову гарантію щодо якості виготовленого - я буду тільки за.

Новая почта гарантию не даст,как и те 6-7 мастеров от которых ожидается лоттерея в виде нормально сделал или нет.

Их значит устраивает так работать,что бы заказчик после них дорабатывал детали напильником.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, dex15 сказал:

До речі, щодо дистанционного.

У мене працює 5-ть  болгарок Макита - регуліровка оборотів, плавний пуск і усе таке. Працюють у важких умовах.

Час від часу ремонтуємо.Хоча, я зробив для себе висновок - після заміни щіток, ще трохи попрацювати, та продавати - купувати нову.

На виробництві не рентабельно ремонтувати.

 

Так ось, по рекомендації , відправив я у інше місто - перемотати та замінити колектор на роторі.

Відправив  - більше від цікавості що з цього вийде.

Перемотали - новий колектор так встановили, що щітки на 1/4 частину у повітрі висять...

 

:D  

Макитовский сервис работает хорошо. Почему бы просто не заказывать у них новую деталь по каталогу? Зачем менять весь инструмент?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я свою втулку по- рассеянности банально потерял пока станок лежал разобранный, ну да ладно, купим, но есть вопрос: втулка была с обеих концов цилиндрическая, без резьб, без шпон. пазов, у шкива конусное отверстие, а как это всё соединялось?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Relax72 сказал:

Почему бы просто не заказывать у них новую деталь по каталогу?

Не рентабельно.

Новий ротор коштує майже половину вартості болгарки.

Але, потрібні нові підшипники на цей ротор , потрібен буде вентилятор охолодження новий, бо старий зняти не пошкодивши його - це не завжди виходить, нужно фірмове мастило у редуктор,  кнопка включення летить - не тримає - і так поступово отримуєш ціну нової болгарки, але зі старими деталями - шестерні редуктора, електроніка і т.д. І час на усе це - гроші коштує чималі.

На виробництві - замінив перший раз щітки, попрацювала ще місяць, два - продавати, купувати нову.

Це, напевно, актуально і не тільки на виробництві...

 

 

 

Змінено користувачем dex15
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І ще одне зауваження, щодо купівлі нового.

У мене з цих болгарок Макіта:  дві - Японія, одна - Англія та дві  - Румунія виробники.   

Так ось, щоб там не казали щодо контролю якості, комплектуючих та стандартів :

Румунія - це ширпотреб у порівнянні з тим , як у нас відпрацювали болгарки , вироблені у Японії.

  Модель одна та ж сама - 9565 cv

 

Змінено користувачем dex15
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, dex15 сказал:

Не рентабельно.

Новий ротор коштує майже половину вартості болгарки.

Але, потрібні нові підшипники на цей ротор , потрібен буде вентилятор охолодження новий, бо старий зняти не пошкодивши його - це не завжди виходить, нужно фірмове мастило у редуктор,  кнопка включення летить - не тримає - і так поступово отримуєш ціну нової болгарки, але зі старими деталями - шестерні редуктора, електроніка і т.д. І час на усе це - гроші коштує чималі.

На виробництві - замінив перший раз щітки, попрацювала ще місяць, два - продавати, купувати нову.

Це, напевно, актуально і не тільки на виробництві...

 

 

 

Ну не знаю. Я всегда если были проблемы и макиту и бош старался ремонтировать покупая новые детали.

Может ещё влияет тот фактор,что я лично на этом инструменте работал,и соответственно за ним следил.Потому и убиваемость его реже чем в чужих руках.

3 минуты назад, dex15 сказал:

І ще одне зауваження, щодо купівлі нового.

У мене з цих болгарок Макіта:  дві - Японія, одна - Англія та дві  - Румунія виробники.   

Так ось, щоб там не казали щодо контролю якості, комплектуючих та стандартів :

Румунія - це ширпотреб у порівнянні з тим , як у нас відпрацювали болгарки , вироблені у Японії.

  Модель одна та ж сама - 9565 cv

 

Как и бош собраный в рф.

Редкий отстой. Китай лучше собирает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тема потихеньку з'їхала з втулки на болгарки...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Металлист сказал:

 Александр, совершенно согласен ,что слипили вам гуарано. Но на вашем эскизе не стоят допуски для посадки подшипников и шкива. Вот здесь эскиз более грамотный..

 

Все вірно... але це креслення НЕ БУЛО фінальним. На остаточному кресленні всі допуски проставлені.

І я робив модельку в Соліді саме з цього креслення :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Дядько Максим сказал:

завжди дивувала позиція людей які забирають деталь і платять за брак.

 

а як поставити свою позицію, якщо виконавець МАЄ СВОЮ позицію оплати на перед? а інших виконавів не було. До речі, ви теж відмовили.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, grandprix сказал:

 

а як поставити свою позицію, якщо виконавець МАЄ СВОЮ позицію оплати на перед? а інших виконавів не було. До речі, ви теж відмовили.

Значить виконавець - Х....О B|. Я як робив, та і роблю, пружинки форумчанам і не тільки, ніколи гроші на перед не брав. Навіть якоїсь частки. Робив, відправляв, людина отримувала, міряла/дивилась таке/не таке, потім оплачувала. Так, декілька раз за всю мою практику мені попадались негарні люди, котрі або зникали, або заморозились і не платили, однак на фоні адекватних людей - це лічені відсотки. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Деталька не сложная. Делал на прошлой неделе себе на НС-12, только на моей не пазы, а 2 шипа(родная 1964 г выпуска не вдохновляла). Делал без термички, валялся кусочек х12м с него и сделал. Предварительно просверлил, а потом эрозия за 1час и 17 мин если не ошибаюсь всё выгрызла. Если делать под заказ, то цена уйдёт лихо за 500 грн, так как час работы эрозии прикидывали в районе 200-400 грн(в зависимости от толщины реза)

Змінено користувачем Ode$$it
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Если эту деталь заказать у китайцев, больше 400 грн они не запросят, наверное... Но это будет сотня экземпляров... или больше. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, 3121 сказал:

Производительность. 

Позвольте поинтересоваться за производительность. Она в Вашем понимании сильно малая или сильно большая чтобы выполнить такую работу?

Если конечно вырезать на проволочном мертворожденном станке Александрийского завода,тогда согласен полностью.

Но если резать скажем на проволочном Мицубиси,то и кофе не успеете выпить:)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Металлист сказал:

Если эту деталь заказать у китайцев, больше 400 грн они не запросят, наверное... Но это будет сотня экземпляров... или больше. 

Может даже и дешевле, они за ценой не постоят.

Одна проблема только, - они будут из пластилина.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, vlad69 сказал:

Она в Вашем понимании сильно малая или сильно большая

Сильно малая по сравнению с протяжкой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Лично видел качество изделий китайцев, которые меня сильно удивили. Это были шпильки крепившие станок в упаковке. Шпильки не менее стали 45. Наши станки (российские,белорусские были когда-то) весь крепеж был из пластилина ст3.

 Ну а станок (сверлильный ,радиалка, с шестым конусом морзе) тоже нормально работает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку