Шельма

Восстание из пепла--LEINEN

66 повідомлень у цій темі

, Шельма написав:

Минимальные расчётные обороты шпинделя получится сделать в районе 525об\мин...

 С расчетом мин. оборотов просто, посмотрите скорость резания в зависимости от диаметра и материала резца. В инете полно таких таблиц.

  525 об/мин может оказаться многовато для большого диаметра и HSS резца.

Касательно мощности, как пример, ТВ16, двиг 400 Вт 1400 об/мин, но есть контрпривод.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

При 525об. сверла більше 10мм вже будуть горіти... Стосовно частотника, то тут є немало тих, хто з ними має справу, не лінуйтесь, пошукайте, цілком можливо, що вам допоможуть знайти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну вот ваши 2 поста--последних два гвоздя в гроб с мечтой обойтись малой кровью и без покупки частотника:( .Частотнику--быть:D Правда придётсябрать что-то под 2,2кВт потому что движок 1,5 и разглядел сегодня,всё-же на 1400об\мин.Резать полюбому на станке буду что-нибудь когда-нибудь.А раз уж и этих оборотов много,то тогда уже и на малые можно будет раскатать губу с частотником для нарезания резьбы.В общем,всё пока срастается,единственно вопрос: при наличии частотника контрпривод я так понимаю не нужен?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, Шельма сказал:

Ну вот ваши 2 поста--последних два гвоздя в гроб с мечтой обойтись малой кровью и без покупки частотника:( .Частотнику--быть:D Правда придётсябрать что-то под 2,2кВт потому что движок 1,5 и разглядел сегодня,всё-же на 1400об\мин.Резать полюбому на станке буду что-нибудь когда-нибудь.А раз уж и этих оборотов много,то тогда уже и на малые можно будет раскатать губу с частотником для нарезания резьбы.В общем,всё пока срастается,единственно вопрос: при наличии частотника контрпривод я так понимаю не нужен?

у меня мотор 1.5квт и частотник 1.5 квт.-работает. Смотрите чтобы выходной ток частотника был не меньше тока двигателя иначе будет иногда уходить в защиту как у меня. Переплата за запас там будет ощутимая. 2.2 будет дороже чем 1.5. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можна 5 коп.ІМХО? Якщо ТС хоче ставити "максимум 125 патрон", то без частотника достатньо було б мотора 1500об/хв., 1кВт. Оберти я б робив ВІД 200-300 ДО 800-1000 в 4 чи 5 сходинок. Це мінімально необхідний варіант. Але для роботи з частотником двигун треба потужніший, бо на малих обертах не буде тягти. Тож, з частотником 1,5-2кВт і з тими самими шківами буде ШИКАРНИЙ вибір швидкостей.

Те, що станок не дозволяє різати різьби, мені особисто не дуже б додавало ентузіазму... Це як тестер, який міряє лише постійну напругу/струм...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Vadym сказал:

Можна 5 коп.ІМХО? Якщо ТС хоче ставити "максимум 125 патрон", то без частотника достатньо було б мотора 1500об/хв., 1кВт. Оберти я б робив ВІД 200-300 ДО 800-1000 в 4 чи 5 сходинок. Це мінімально необхідний варіант. Але для роботи з частотником двигун треба потужніший, бо на малих обертах не буде тягти. Тож, з частотником 1,5-2кВт і з тими самими шківами буде ШИКАРНИЙ вибір швидкостей.

Те, що станок не дозволяє різати різьби, мені особисто не дуже б додавало ентузіазму... Це як тестер, який міряє лише постійну напругу/струм...

Т.е. шкивы всё-же сделать?При прямом подключении без частотника,с двигаеля можно будет снимать 4 скорости-- примерно по калькулятору 540,700,930 и 1150об\мин.Частотником если поднять до 60герц,думаю под полторы тысячи обороты поднимутся.И нижний диапазон можно будет сделать вплоть до 150об\мин наверно.Так что то что ты советуешь как раз и получается-1,5кВт движок,4 ручья шкивов и паспортные обороты движка не очень большие,1400.Удивил КПД--77%:o Сегодня разобрал движок--внутри нулёвый,ни пылинки.Правда и подшипники сухие напрочь.Закрытые правда,но похоже с завода как установили не вскрывая пыльники,так и катал.На вал чутка проваливаются,буду медью и сваркой слегка наплавлять точечно чтоб на валу не вращался.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Vadym сказал:

Те, що станок не дозволяє різати різьби, мені особисто не дуже б додавало ентузіазму... Це як тестер, який міряє лише постійну напругу/струм.

С этим тоже не буду спорить--тоже огорчение.Ну таким достался,может если внезапно стану очень богатым,сваяют мне форумные мастера винт автоподачи на суппорт:D

Змінено користувачем Шельма
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Freddy сказал:

у меня мотор 1.5квт и частотник 1.5 квт.-работает. Смотрите чтобы выходной ток частотника был не меньше тока двигателя иначе будет иногда уходить в защиту как у меня. Переплата за запас там будет ощутимая. 2.2 будет дороже чем 1.5. 

Я примерно так и рассчитываю,чтоб частотник не уходил в защиту,брать сразу с небольшим запасом.По току вроде 1,6 ампера при 380ти вольтах,не приглядывался к этому параметру.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Шельма написав:

Т.е. шкивы всё-же сделать?При прямом подключении без частотника,с двигаеля можно будет снимать 4 скорости-- примерно по калькулятору 540,700,930 и 1150об\мин.Частотником если поднять до 60герц,думаю под полторы тысячи обороты поднимутся.И нижний диапазон можно будет сделать вплоть до 150об\мин наверно.Так что то что ты советуешь как раз и получается-1,5кВт движок,4 ручья шкивов и паспортные обороты движка не очень большие,1400.Удивил КПД--77%:o Сегодня разобрал движок--внутри нулёвый,ни пылинки.Правда и подшипники сухие напрочь.Закрытые правда,но похоже с завода как установили не вскрывая пыльники,так и катал.На вал чутка проваливаются,буду медью и сваркой слегка наплавлять точечно чтоб на валу не вращался.

Я не гуру! Сам почав токарити-фрезерувати пару років тому. Але певний досвід є і частотник сам щойно постаіив на фрезер+свердлилку. На сотнях обертів усе ОК. Менше сотні моменту мало, бо двигун слабкий. Отже, шків з пониженням дає момент! А так роблю все в середньому положенні ременя. Далі, на високих обертах даю до 100Гц. Нормально. Але фрези менше 3мм хотілося б більше обертів. Шків знов виручає!

Є хороша байка:

- Як робити, добре чи погано?

- Ти роби добре, погано саме вийде...

До чого це я, - краще заморочитись одразу і зробити з запасом можливостей!

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Шельма сказал:

Я примерно так и рассчитываю,чтоб частотник не уходил в защиту,брать сразу с небольшим запасом.По току вроде 1,6 ампера при 380ти вольтах,не приглядывался к этому параметру.

стоит. Я по этих граблях прошелся. ) Потому как мощность у меня на шильде 1.5квт и на частотнику  1.5квт. Но ток двигателя оказался больше тока пч. Работает нормально . Иногда при реверсе  уходит в защиту. У меня на тв4  двиг постоянно на холостом току  работает. Не думаю что у Вас будет по другому. И кстати. При использовании пч на одну фазу двиг нужно переключить на треугольник (220в)  . хтя на звезде (380) он тож работает но тяговая характеристика падает. проверенно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Упд! Надійність частотника і його довга безвідмовна робота - з області релігії, хто хоче, той вірить. У мене особисто верстати всі по 220В підключені трипіновими кабелями, звичайними, як в десктопах, мотори 3ф підключені через роз'єми XLR 3-пінові. Схема запуску з конденсатором залишена повністю. Не дай Бог, частотник гигне, а роботу треба закінчити, стара схема вертається за 1 хвилину. Отут і шківи на висоті!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Vadym сказал:

Упд! Надійність частотника і його довга безвідмовна робота - з області релігії, хто хоче, той вірить. У мене особисто верстати всі по 220В підключені трипіновими кабелями, звичайними, як в десктопах, мотори 3ф підключені через роз'єми XLR 3-пінові. Схема запуску з конденсатором залишена повністю. Не дай Бог, частотник гигне, а роботу треба закінчити, стара схема вертається за 1 хвилину. Отут і шківи на висоті!

так можна і про літаки писати  ) але ж нічого , народ користується. А якщо конкретно, то пч це промислове обладнання яке розраховане працювати 24\7 але для цього дотриматись декількох правил. Не замикати вихід пч між собою але особливо на землю або корпус пч- бабах. Причому замикання між фазами  не так страшне ніж на корпус. Конденсату не любить і щоб вентилятор працював і щоб був простір навколо для циркуляції повітря . Це попростому .А взагалі читайте  інструкцію ) Там все написано. Доречі пч ставлять навіть на ліфти , а там надійність самі розумієте яка ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ребята благодарность огромная,если ещё какие-то сомнения и были,вы их уничтожили окончательно.В изготовлении шкивов действительно есть смысл,хотя бы даже исходя из того чтоб не грузить излишне движок.И частотник тоже есть смысл брать с небольшим запасом,тоже из соображений щадащего режима для него и как следствие увеличения срока службы.Примерно так и приходят к каким-то окончательным решениям те кто только начинает для себя новое хобби.А то по старой памяти увлёкся я одним занятием...:ph34r:Пока пришёл к тому что меня действительно удовлетворило более менее,потратил на покупку собственного опыта порядка 5-6ти тысяч долларов,в совокупности за 6 лет увлечения:(А ведь можно было обойтись и малой кровью,как сейчас--воспользовавшись советами таких же как сам увлечённых.:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Freddy написав:

так можна і про літаки писати  ) але ж нічого , народ користується. А якщо конкретно, то пч це промислове обладнання яке розраховане працювати 24\7 але для цього дотриматись декількох правил. Не замикати вихід пч між собою але особливо на землю або корпус пч- бабах. Причому замикання між фазами  не так страшне ніж на корпус. Конденсату не любить і щоб вентилятор працював і щоб був простір навколо для циркуляції повітря . Це попростому .А взагалі читайте  інструкцію ) Там все написано. Доречі пч ставлять навіть на ліфти , а там надійність самі розумієте яка ...

Це все лірика, вибачте... Надійність системи зворотньо пропорційна до її складності. Якщо вже про літаки, давайте не забувати, що бортові системи в літаку резервовані багато в чому і запас надійності там є. Аварійні жилети, ремені безпеки тощо завжди є. Парашути - теж можна віднести до цього. Я саме про це і писав, що резрвувати частотник за кілька тисяч гривень за допомогою двох-трьох роз'ємів і копійчаного конденсатора - не проблема.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Vadym сказал:

Це все лірика, вибачте... Надійність системи зворотньо пропорційна до її складності. Якщо вже про літаки, давайте не забувати, що бортові системи в літаку резервовані багато в чому і запас надійності там є. Аварійні жилети, ремені безпеки тощо завжди є. Парашути - теж можна віднести до цього. Я саме про це і писав, що резрвувати частотник за кілька тисяч гривень за допомогою двох-трьох роз'ємів і копійчаного конденсатора - не проблема.

ПЧ дуже надійна штука. повірте. маю широкий досвід. Особисто бачив коли пч працював в хмарі пару , з нього вода текла річкою і нічого , стрельнув через 8 місців ))) На такі умови не розрахований зовсім... Всі думали що помре він раніше ... так що Ваша  тільки перестраховка. Сам юзаю пч. Про конденсатори ніколи не думав. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купив нещодавно "Лєніна" ,думаю LZ4,бірок нема ...і поперечної подачі рідної теж нема...

Хочу виготовити,але нема розмірів і хоч би фото конструкції поперечної подачі ,що в ласточкіному хвості.

Зараз стоїть верх супорта від ТВ-16,якось воно і робить,але "савсєм не то пальто"!

Якщо хтось має такий,мірніть пліз геометричні розміри а саме суппорта поперечної подачі.

Судячи з фото сама нижня рухома станина(основа) має розмір десь110х25х267,поправте хто може,і добавте розмір від початку плити(де лімб) до середини верхньої поздовжньої подачі.

Як на мене то десь має бути близько 180мм.

Ще цікавить діаметр маховика на фартуку(відсутній),хочу "приліпити" від швейної машинки,він діаметром десь 120мм,цього достатньо чи треба більший?

На фото мій "ліплений"суппорт,станок як умене має бути,картинки з розмірами які мені не відомі.

 

Мій_суп3552.jpg

sfgnbwrbt.jpg

Size sup.jpg

Size suup.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку