hopscotch

тв-16
Кому потрібні ремонтні пінолі на Тв-16 / Mn-80?

60 повідомлень у цій темі

Збираю партію, (мінімум 3 шт +2 штуки для себе) на виготовлення пінолей для Mn-80/Тв-16, щоб було дешевше хочу зібрати декілька замовлень. Можливо виготовити різного діаметру.
Якість виготовлення планую відповідно до рівня Mn-80 - сталь 40х/45, HRc 50-55, шорсткість Rz1,25, конусність не більше 0.01 на всю довжину,. Діаметр - по 6 квалітету, D 20-0.016 або необхідний до 22 мм.

Доставка - самовивіз Київ або пересилка по Україні за рахунок покупця.
Ціна - приблизно 350 ₴ (буде уточнюватись в залежності від кількості замовленнь).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

самі пінолі ? чи з гайкою та гвинтом . чи буде градуювання? маю трохи потрібного для цього кругляка , шліфований та цементований.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ALTOS Ні, лише сама піноль. Гайку то вже кожен і сам може зробити.
Кругляк в середині яку твердість має? Це важливо, бо ніхто не погодиться гризти загартовану сталь. Крім того, в оригиналі піноль гартована наскрізь, наскільки я знаю. Коли вона сира, то завди з цим проблеми - задири, прокручування інструменту, заклинювання хвостовика.
Градуювання можна нанести, якщо зроблю фотошаблон.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

з верху цементовані та хромовані. в середині сирі, залізо якісне. маю піноль з градуюванням. мечики та плашки ліві теж маю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ALTOS тобто Вам лише конус зробити?
Це штоки гідроциліндрів?

Змінено користувачем hopscotch
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, hopscotch сказал:

виготовлення пінолей для Mn-80/Тв-16

 

це цікаво! Я б підписався!

Вибачте за дитячі питання,

тобто замість моєї пінолі, яка відчутно люфтить, можна буде виготовити "трохи" товстішу?

А як знати потрібний діаметр, і як знати що у корпусі бабки власне циліндр, а не конус (бо вже стерлось)?

Будете робити КМ1 чи може зробити також КМ2 для зручності?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Quercus можете зробити пробки по яким перевірити діаметр мікрометром. Прибрати конусність можна розгорткою або на розточому. тобто спочатку виводится циліндр якй вийде, міряєте його точний діаметр а під нього робиться піноль.

Робити під КМ2 недоцільно, це буде діаметр 24 мм і складна переробка вузла підшипника гвинта.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, Quercus сказал:

 

це цікаво! Я б підписався!

Вибачте за дитячі питання,

тобто замість моєї пінолі, яка відчутно люфтить, можна буде виготовити "трохи" товстішу?

А як знати потрібний діаметр, і як знати що у корпусі бабки власне циліндр, а не конус (бо вже стерлось)?

Будете робити КМ1 чи може зробити також КМ2 для зручності?

Присоединяюсь ко всем выше заданым вопросам.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До какого числа собираете заказы ?@hopscotch

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

штоки амортизаторів деякі чітко в розмір. сам робив - працюють відмінно. але всім цікаво в комплекті. та ще було б добре під швидке сверління але то морока.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@hopscotch дякую за детальне пояснення. Так виходить, що зробити це просто "на коліні" не вийде. Подосліджую нині ще свою піноль, можливо і замовлю "на око"...

 

(Як хтось дуже влучно писав колись на рос. чіпмейкері: "слово шліфонуть" для мене означає наждачний папір :) То про мене)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мене це питання цікавить. Даю попередню згоду, а там розберемось.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Попередній варіант піноль 20 мм КМ1

Піноль без лиски.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цена вопроса ?

 И сколько есть времени есть на снятие размеров ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У моего товарища 16т02п - у него в пиноли км0 - если он даст свою пиноль в качестве примера - сможете ли вы сделать пиноль с КМ 1?

По размерам она почти такая же как и в МН 80.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
58 минут назад, timur_vip сказал:

 И сколько есть времени есть на снятие размеров ?

Присоединяюсь к вопросу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я взяв мікрометр і поміряв свою піноль багато-багато разів. Покази коливаються 19.99 - 20.03. Думаю це чисте 20, але на ній є мінімальний наліт, от той наліт і дає в плюс. По індикатору вона люфтить приблизно від 0.09 (засунута) до 0.17 (висунута). Я б замовив на свій страх і ризик піноль діаметром 20.1, а потім, якщо не влізе - то спробував "Доводкою досягнути посадки" :D

 

АЛЕ. Як щодо гайки? Її немає? Доведеться десь взяти і впресувати самостійно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@timur_vip @saks72 ціна ~ 350₴. Якщо буде можливість сторгуватись з виконавцями, то буде менше. Часу десь два тижні, може ще пізніше.
@Владимирович Якщо піноль конструктивно подібна і розміри дозволяють зробити без переналагодження верстатів, то можна і на Т02. Але я сумніваюсь що вийде шліфувати КМ0, надто він дрібний, менше 10 мм на вході.
@Quercus Вам потрібно розточити отвір до якогось точного циліндру, нехай він буде 20,47, але прямий та круглий. Інакше Ви зробите посадку, а виступи в середині зітруться і піноль знову буде люфтити. Я не впевнений що це правильно, але дехто писав що можна притиром розшліфувати отвір, хтось хонінгує. Але хонінгування робить отвір прямим, знімає канавки від розточки, але не робить круглим. Притир з вільним абразивом може шаржирувати чавун, обов’язково заб’ється в ливарні дефекти. Я за регульовану розгортку або розточку на верстаті. Ідеально - жорстка розгортка на 0,05...0,1 більше існуючого розміру.

 

@dimitriy_86 Можна зробити на 24мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Quercus Якщо у Вас піноль не убита(типу не побита молотком і не задерта) а лише стерта, то є консервативне рішення - наростити хром і притиром довести до плавної посадки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах


@hopscotch та я радше як експеримент би це зробив :) Зрештою, люфт відмінно вибирається, якщо просто підтягнути фіксатор пінолі.

 

Розгортка на 20мм, як і нарощування - це для мене нанотехнології :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В том то и вопрос что км0 - у товарища - а ему в аккурат км 1 - там не люфта - тоесть надо сделать копию и в ней км1.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А, ну то мене проглючило. Думаю можна, тільки креслення треба.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Варіант пінолі під КМ2. Вона довша на 50 мм.

Піноль 20 мм КМ2.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, hopscotch сказал:

Варіант пінолі під КМ2

Мені здається, це не працюватмме. Максимальний виліт буде 110мм ?! Точності не буде. І міжцентрова відстань зменшиться на 50мм.

 

Вже краще втопити конус глибоко (і закрити очі на те, що в кінці стінка буде товщиною 1мм). Хай собі буде тонка, адже це труба, а труба жорстка за означенням, плюс всередині жорстко сидітиме конус. От тільки не знаю, чи технологічно можливо прошліфувати з такою тонкою стінкою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ой, я не врахував шпонпаз! Стінка буде товщиною 0мм :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку