Roma

Алкаш і чекушка

80 сообщений в этой теме

22 часа назад, Roma сказал:

До речі, питання:

у кого в школі був вчитель праці не алкаш?

От випускались колись шкільні станки. Ті станки стояли в школах.

І шо з того шо вони там стояли?

У когось в школі були уроки праці на станках?

Доброго дня, Я викладаю трудове навчання у школі, спиртного майже невживаю, палю 2-2.5 пачки вдень (це погано), верстати в школі реставрував, діти працюють і хочуть працювати, правда є виключення, але 80% дітей у мене точать на тв-6, стд-120, фрезерують на нгф.

А трудовики Вас непускали до станків нетому що нехотіли, а томущо  цінували ваше здоров"я і своюроботу і свободу.

4

Поделиться сообщением

косі образи.
Я знаю десятки трудовиків, ні один не зловжива.
Один - культурист.

1

Поделиться сообщением

В 07.09.2017 в 02:48, softm сказал:

К слову. Про ЛАЗ, где собственник брат Чуркина, того самого. Рядом есть еще один завод, как стоять к главному входу - слева, совсем недалеко. И тоже цех разваленный. И собственник наш местный.

Ну не наш мєстний , а яскравий представник партії регіонів , депутат ВР п'яти скликань !

Правильно !?

З одного боку добре , бо збудує мекку для айтішніків , якою сам і буде рулити , а з другого , якийсь осадочок !

Изменено пользователем 032triton
0

Поделиться сообщением

В школе труды вела женщина. Станки были, но работал на них только один одноклассник. Я выдавал свои модели на олимпиады, но там не было станочной обработки. Не пускали, не знаю почему. В техникуме было две или три недели слесарной практики и столько же токарной. На слесарной мы все это время махали напильниками - дали блины диаметром под 300мм толщиной ~30мм и делай выборку пазов. К наждаку не пускали, только когда мастера не было втихаря там себе жизнь упрощали. На токарной практике изготавливали петли на двери, которые потом мастер-алкаш продавал на рынке. Но мне понравилось. В универе ничего такого не было, хотя учился на механика. После универа потянуло к станкам - сначала самодельные, настольные, сейчас уже более взрослые. 

0

Поделиться сообщением

В Wednesday, September 06, 2017 в 19:57, Roma сказал:

До речі, питання:

у кого в школі був вчитель праці не алкаш?

От випускались колись шкільні станки. Ті станки стояли в школах.

І шо з того шо вони там стояли?

У когось в школі були уроки праці на станках?

Ну, нормальні уроки. Не так шоб вчитель показав один раз за рік, шо от діти, подивіться на станок, я зараз його включу, але ви до нього не лізьте, бо він небезпечний, можете покалічитись.

Були у когось в школі такі уроки, шоб дав вчитель задачу шось фрезерувати або точити?

Не одному вибраному учню, а всім підряд?

Я наприклад памятаю, як до нас на урок одного разу приїхали якісь дядьки забирати станок.

Не знаю, за чекушку чи за півлітру, але станок дядьки забрали.

Ну не скажіть,коли майже десяток років тому назад навчався в київській школі то був нормальний вчитель з праці,з 5го класу працювали на токарному ТВ4 та горизонтальних і вертикальних фрезерних станках,точніше я один мав доступ до станків,бо інших боялися допустити до них,так і пиляти напильниками 4 роки))

Изменено пользователем Rixxed
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас