Vitamin-C

Як безпечно виконувати зварювальні роботи з балоном з під пропану?

21 повідомлення у цій темі

Потрібна порада по безпечному виконанню зварювальнильних робіт з балоном від пропан-бутану, а саме, щоб під час роботи його не розірвало. До балону потрібно приварити кілька штуцерів.

 

IMG_6335.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заполнить водой и слить, потом проводить сварочные работы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Blitzen сказал:

Заполнить водой и слить, потом проводить сварочные работы.

Так все просто? Ви так вже робили? Він після цього вже не рване?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не залить водой и слить, а залить водой приварить штуцера, просверлить отверстия, а потом слить воду

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заливав, зливав воду, все одно підозрілий запах залишався.

Закінчилось тим, що обклав дровами і відпалив.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нам потрібно було розрізати балон болгаркою. То ми робили так. Злили залишки газоліну, залили водою, а потім різали не зливаючи воду. Після розрізання воду злили і робили що завгодно. Тож якщо вам потрібно штуцера приварити просто робіть це сміло з повним балоном води.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую хлопці за поради, так і буду робити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я делал так: Сначала подключил редуктор и сжёг всё что оставалось в баллоне. Открутил вентиль от баллона и залил водой до самого верха, потом сразу всё слил. Резал его болгоркой - никаких проблем.

Сразу предупреждаю, это занятие не из приятных, вонь будет неймоверная... Обязательно нужно делать на открытом воздухе (подальше от соседей, чтоб газовщиков не вызвали).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, vbif30 сказал:

Не залить водой и слить, а залить водой приварить штуцера, просверлить отверстия, а потом слить воду

Кращим варіантом мабуть було б :

Цитата

 Наливаю пол баллона горячей воды, сыплю туда марганцовки (2 пакета на большой баллон), доливаю до верху баллона горячую воду. Через сутки сливаю и спокойно режу. Даже запах не особо чувствуется. За год я их, наверное, пару десятков на "заготовки" перевожу 

 

http://www.chipmaker.ru/topic/200141/page__hl__разрезать баллон пропановый

Змінено користувачем IMP
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, IMP сказал:

 

так как когда то имел отношение к газовикам  

газ не пахнет -  пахнет одорант фигня 1 капелька на куб а убивает запах и обеззараживает  марганцовка

так что после марганцовки запаха не будет по любому но если газ был грязный и в баллоне был 

газалин а при союзе он был в трубах (сейчас чистят и впаривают на заправках как 80 ) подобие бензина  то  будет беда 

наливайте воду от греха 

марганцовка сильный окислитель но все же 

когда то в молодости  принес заварить бензобак сварщику от дырчика мыл неделю 

принес сварщик под мухой начал варить газосваркой  -  вообщем все живы но бачек мой раскрылся и улетел  так что страхуйтесь 

Змінено користувачем Viktor_KVS
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я роблю так - відкриваю вентиль, перевертаю та зливаю залишки "газоліну", залишаю відкритим на деякий час (по можливості), перед зварювання (різкою) напускаю в балон трішки вуглекислого газу і в перед. 

Ще зварювальники коли варять бензобаки то підєднують їх до вихлопної труби і наповнюють відпрацьованим газами.

Щоб відбувся взрив має бути певне співвідношення газу та повітря приблизно 1/15 - 1/20, тож заповнюючи балон інертним газом (без кисню), ми добиваємося дуже малої концентрації кисню, що унеможливлює "вибух".

Змінено користувачем Igor Shimanskjy
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То что остается после слива воды всеголишь запах которым придают запах газу. Заполнить,слить и спокойно варить. весь газ и остаток вытеснит вода, После слива будет только запах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

залить водой и варить я так делал без проблем ,На приемном пункте (металолом)отбивают вентиль киркой с розмаха бют дирку в дне диаметром 30 мм подносит факел от автогена в сторону вентиля или дирки  нога на балоне лежачем (хлопок унос балона на пол метра) и дальше режет автогеном как нада (я сам в шоке когда смотрел как делали) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это от тупости, если газа чуток больше будет,то нога вместе с балоном ответит.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Резка газового баллона  резаком

https://youtu.be/3iZUSIBsfM4

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Иванович сказал:

Резка газового баллона  резаком

https://youtu.be/3iZUSIBsfM4

Небезпечна робота, ризиковано.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, Иванович сказал:

Резка газового баллона  резаком

https://youtu.be/3iZUSIBsfM4

Не всіх ****** війна забрала (с)  Коли небудь як 3,14 ..різне, що одні соплі поскакають....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перед зварюванням ( і в процесі бажано також)  продути відпрацьованими газами чотиритактного двигуна . Дуже важно , щоб у двигуна всі циліндри працювали. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зварювальні роботи з пропановим ресівером успішно завершено. Роботу по зварюванні виконував із наповненим водою ресівером, трохи не зручно але безпечно. Всім дякую за поради.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Після цього проводив випробування ресівера в домашніх умовах. Наповнив майже повнісю водою і докачав компресором у нього повітря (7атм.).  Здалось би більше але немає можливості. Знаю що не так проводиться випробовування але краще так ніж нічого не робити. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я залишав залитим водою на ніч, потім зливав і варив. Звідки там після зливу води може взятись достатня для розриву балона кількість вибухової речовини я так і не зрозумів, тому сильно переживати не доводилось.

Змінено користувачем Curandero
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку