Reiter

Трубогиб ричажний

9 повідомлень у цій темі

Давно хочу собі трубогиб, а ось зараз він ще й реально знадобився. Тому хочу собі його зробити. Пепедивився різні конструкції і зупинився на ричажній системі як на фото.

Трубогиб потрібен універсальний. В даний мамент треба гнути трубу 22 мм. А в подальшому хочу щоб була можливість гнути і 27, 33, може 45.  Як я розумію конструція універсальна і міняючи роліки можна гнути різні труби.

 

Може в когось є креслення? Незрозуміло для мене діаметр роліка під конкретну трубу і розміщення отворів під фіксуючі пальці з урахування можливості встановлення роликів під різні труби.

 

Буду вдячний за допомогу.

gibka-trub-qq009.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В начале лета я передрал у американцев подобный трубогиб и отдал на порезку, после чего по шабашке в цеху точили мне ролики. В итоге сделали два трубогиба - один мне и один в цех. Вместо прижимного блока сделал два ролика маленьких, чтоб не задирало поверхность трубы. Порезка обошлась в 700грн, остальное ещё на 1000 примерно. Мне нужно гнуть трубу максимум Д40×3мм. Сам трубогиб я ещё не пробовал, все никак не заберу его, но в цеху гнули тонкостенную 40мм - говорят немного в гармошку коробит. И говорят, что ему нужно мощное основание, ибо рычаг приходится брать длинный. Могу скинуть модель с солида. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И мне пожалуйста модель, будьте так любезны

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Размеры переводил с дюймовых, по-этому они такие замудренные. Может потребоваться корректировка размеров пальцев и болтов, но основные детали собрались в кучу. Чертежи не даю, у меня на них штампик фирмы. 

 

ТР-01.00.000 (Трубогиб).rar

Змінено користувачем Max
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, но что то я 10-ым солидом открыть не могу. Попросил товарища 2008 открыть, тоже ругается. "Неизвестная ошибка при открытии файла".

Не подскажете, чем бы его подприоткрыть?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую :) Солідворксом не користувався, але якось розберусь

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нарисован в солиде 2016ом. Вот он в живую. Только блок на шкив приварили задом на перед, отверстия не совпадают под палец. IMG_20170929_184716.jpgIMG_20170929_184139.jpgIMG_20170929_184132.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ні в кого нема креслень вертикального ?

469035356_5_933x700_trubogib-gidravlicheskiy-vinnitskaya-oblast_rev001.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

самі знаєте де вже була тема про виготовлення таких. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку