Telesuk

Ковальські приспособи та оснастка

8 повідомлень у цій темі

Тема для показу інструменту і яку роботу ним можна виконувати, добавляйте фото своєї оснастки та що ви ним виготовляєте.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Простейший и незаменимый инструмент в кузне

Полезный инструмент вилка

И еще вариант 

Вилка новая

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мобільний прутогин .Можна круг ,квадрат гнути на об'кті.Девайс зробив для сходових перил типу струни повертати на поверхах і між.

Кусачки -рихтувати сітку.Вальці до круга ,квадрата,полоси. Все з підручних матеріалів просто дешево і працює. Кількість вилок росте з кожним проектом.Ще курвометр  дуже виручає щоб не бавитися шнурочками ,дротиками.Маленький придатний на папері-проекті рахувати матеріал.

IMG_20171114_143343.jpg

IMG_20171114_130311.jpg

IMG_20171114_143205.jpg

IMG_20171114_143110.jpg

IMG_20171114_143428.jpg

IMG_20171114_170443.jpg

IMG_20171114_165642.jpg

IMG_20171114_143036.jpg

1510679789452479420477.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір , наткнувся сьогодні на старі фото любимого гибочного станка, доволі таки універсальний на ньому одному станку можна гнути і кільця і дуги, сінусоїди, углом, волюти (одинарні, подвійні), різні фігури під шаблони і ще куча всього на що хвате "фантазії" ... Ще з початку свого ковальського шляху не хотілося робити з десяток різних гибок, а думав щоб був один станочок і на ньому можна було зразу робити куча всьго (для мене особисто це єкономія і матеріалу і часу і простору). І ще для мене важливо - це робота станка саме з кованими кінцями прута (ну це скоріше від людини вже залежить).. За базу я взяв ідею станка "вулкан" і в ході виготовлення вже корегував під себе. По принципу вулкана бачив два варіка навивки прутка - коли крутеться сам стіл(не потребує багато простору, но складніще виготовлення) і коли простору з головою, то гибка за допомогою важеля з роликом навколо осі столу (такий собі і обрав) ...

P4240212.JPG

P9280150.JPG

PA130149.JPG

P5070214.JPG

Змінено користувачем Sanya8270
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На виробництві користуємося саморобними газовими горнами. Вугільні давно закинули. Працюють на пропані+стисле повтря. 

Дуже зручно. Може кому стане в нагоді.

DSC_1192.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем привет! Тема интересная,  тем более если в этой теме более 20 лет.  У меня много станков,  большинство собственной конструкции. Вот хочу показать один из них.

В свое время как задумал его,  перешерстил весь инет и нечего подобного не нашел. Пришлось пробовать различные варианты, редуктора с 40 мм валами рвало как спичку.  Пока не нашел редукционный ключ усилием 600 кг, тогда только пошло дело.  А станок этот для прокрутки квадратных труб большого размера, 80х80мм пока кручу без проблем. До +0 у меня есть другой, им кручу давно .

Когда собрал с этим редукционным ключем, прокрутка пошло хорошо, но появилась другая проблема, станину начало выворачивать, прикручивал мощной струбциной к верстаку. Но потом решил и эту проблему.. Пришлось усилить ее путем добавления квадратов с 24 швелера. Вот фото этого станка уже на усиленной станине.

70х70 (4) - копия.JPG

стан-2020 (1).JPG

стан-2020 (2).JPG

стан-2020 (3).JPG

стан-2020 (4).JPG

стан-2020 (5).JPG

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А вот некоторые изделия  с применением этого самодельного станка.

37544267.jpg

180768379.jpg

248774989.jpg

936331857.jpg

535222354.jpg

Змінено користувачем petrzhurba
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хочу добавить, кому интересно,  этот станок является основой, я так и планировал, что в дальнейшем можно будет к нему добавлять различные исполнительные механизмы, Вот рядом с ним стоит  приспособа для прокрутки (40х40) трубы на два направления. На фото выше есть стоечки  на ограждение, 5 шт, это его работа. Также в ближайшее будущее подключу еще один механизм к этому станку, это раскатка концов, вот сами вальцы есть, осталось только соединить с основным редуктором.

SAM_1996.JPG

ролики (2).JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку