klimantus

Оправка на точило с балансировкой

4 повідомлення у цій темі

Купил здесь точило "Темп", но не знаю как балансировать круг при помощи оправки:

grinder-balancing.JPG

Надевать оправку на отдельный вал и ставить на балансировочные ножи?

Править круг после этого или начерно перед балансировкой?

 

Подсказывайте, пожалуйста.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спочатку балансуєте, можна "начорно", потім заправляєте. Звичайно це не 400-ті круги і точило по майстерні не піде брейк-данс танцювати... мабуть... але гробити заточний незбалансованим кругом не варто. Потім можете відбалансувати заново, але думаю це виявиться не потрібним.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так питання як його балансувати, я тільки додумався до "оправку на отдельный вал и ставить на балансировочные ножи".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там балансувальні шайби є з противагами, ставите противаги навпроти, щоб компенсували одна одну. Кладете на ножі з оправкою, дивитесь в котру сторону перекручується круг на ножах і зміщуєте шайби так, як вони зараз у вас на фото, щоб виділений червоним сектор був навпроти тієї точки круга, що опустилась вниз на ножах, а зелений якраз відповідав цій точці. Якщо результат буде недостатній, то зміщуєте шайби ще на один отвір.

grinder-balancing.JPG.bd283cb310955781a4e1f41b87a5c064.JPG

Виділена червоним зона важча, бо балансувальні противаги там перекривають одна одну, зелена зона легша, тому що там противаг немає. Решту думаю самі докумекаєте)

Змінено користувачем Curandero
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку