Y.fowler.

Адекватная цена - какая она??..

72 повідомлення у цій темі

Як є покупуць, то така система працює.

А як покупець закінчеться тоді шо?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я незнаю, в моём опыте небыло когда кончался покупатель, были рейдеры, но то другая история..

Не, збрехал, было раз, занимался клиннингом, 2008-й убил бизнес, но был второй на уровне полухобби, счас он основной.

Змінено користувачем Y.fowler.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут є багато моментів:

1. Наш товар (ті ж польські патрони) - штучний, не масовий. Крім того, багато "б/у" та "неправильное хранение". За таких умов ціна просто не може "устаканитись"

2. Купуючи дорого - "підсираєш" не лише собі самому, але й тому, хто купуватиме таку саму річ завтра :)

3. Мені важко уявити більш безглузде питання ніж "на яку суму ви розраховуєте". Таке питання може задати чоловік, який добре розбирається у верстатах, своєму доброму другу, який хоче купити верстат. Тоді воно буде доречне. Ну але аж ніяк не незнайома людина.

4. Шестерня до верстата коштує 100 грн. Але шестерня (такої самої ваги, матеріалу і точності) на 131 зуб з кутом нахилу 27.36 градусів до верстата, який тобі треба запустити ВЖЕ, коштує 1000 грн.

5. Є певна категорія людей. Типовий приклад (звісно, не говорю про всіх) - торговці антикваріатом...

6. Думка "радянські запаси були великі, але не безмежні. Треба брати, що є і поки ще є..."

7. Є у мене свердло, міліметрів 40 у діаметрі. Що я ним буду свердлити, і, найголовніше, чим?! Мабуть нічим. А продавати не хочеться. Хай лежить

8. Розібравши верстат на частини - ціна виросте у кілька разів. Проте, продавати доведеться доооовго...

9. ...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Y.fowler. сказал:

Я незнаю, в моём опыте небыло когда кончался покупатель

Поки є покупуць, можна ціну до чого завгодно привязувати.

Можна до курсу долара, можна то ціни пшениці, можна до фаз місяця.

Але як тільки покупець закінчиться, та ціна стає пустим звуком.

Яка різниця шо там за ціна, якшо по тій ціні ніхто не купує?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мой пример, полетел фрикцион 16к20. Начал от простого, купить диски, прикинул, не, лучше готовый. Пошёл в сторону готовых, новодел или восстановленный 4500-5500, в барахолке лежал серовский в консерве за 6000, готов был брать, написал в личку и предложил пять, за пять и купил.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рома, то проблеммы другого уровня, выше писал. Если нет покупателя то нужно задуматься, спинеры ли наше все...

Змінено користувачем Y.fowler.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Y.fowler. сказал:

Если нет покупателя то нужно задуматься

Ой, ціна визначається попитом і пропозиціює, і нічим іншим ціна не визначається.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Roma сказал:

Ой, ціна визначається попитом і пропозиціює, і нічим іншим ціна не визначається.

 

Совершенно верно, и она будет адекватной:)

Вопрос темы можно считать закрытым.

А желающим что то купить нужно озвучивать количество денежных знаков,  с которыми не жалко растатся, и ждать предложения на свой спрос.

Спасибо всем за хороший вечер!:)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Roma сказал:

А хто його знає який той попит буде, коли патрія товару буде виготовлена?

От є партія спінерів які колись брали по 20 доларів, а зараз почали викидати на смітник.

І шо з ними робити?

Нижче 5 не продавати, бо то собівартість? А якшо не бере ніхто по 5, то шо з ними робити?

Несколько лет назад на 7км в контейнер с джинсой залези крысы и перегрызли товар, несколько тысячь пар джинс. Выпито было не мало с горя. Потом стирка, перешивка. Ну а теперь рваньё это писк моды.

Это у сестры.

Так что кто то думает и запускает тренд, а кто то скулит всю жизнь и все у него виноваты.

8 часов назад, Disastrous сказал:

с позиции покупателя этого самого времени, отдается предпочтения тому кто в единицу времени вкладывает труд и сопутствующий ему результат, а не тому кто просто пришел на стулке посидеть.. И когда покупатель ожидает потратится на вложенный труд и результат, а ему продают попо-часы на стулке, возникает конфликт интересов и появляются вопросы об адекватности цены

С позиции покупателя глубоко по фиг. Покупателя интересует лучше-дешевле-удобнее. всё больше ни чего.

Поддержка производителя и тд глубоко ... иначе кятай,турция и еже с ними сидели бы там где были раньше.

Да и в любом случае тот кто сделал всё равно получил свои деньги, если у него только товар не отняли.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Разбавлю ваши споры историей из жизни.На олх нашел объявление, сверла, около  десятка. 3 шт с км, остальные "с под дрельки", очень б/у, хвостовики по сути убитые. Цена за все - 100грн договорная. Далее диалог(надеюсь модераторы не забанят, личная переписка не с этого сайта):

Ваше сообщение

Сколько за весь набор хотите?

Прочитано 12 сент.

 Отправлено с телефона 12 сент., 12:11Наталья

200 грн.

  Заблокировать

 Отправлено с телефона 12 сент., 12:40Наталья

Дорого для Вас?

  Заблокировать

12 сент., 13:40Ваше сообщение

Если честно -то да, дороговато. Хвостовики на сверлах покоцаные, при установке в станок не будут давать необходимой точности. За цену просто спросил.

Прочитано 12 сент.

 Отправлено с телефона 12 сент., 13:43Наталья

Цена 100грн за набор,как и в объявлении

 

Т.е. человек ставит цену, а как появляется покупатель, заламывает в 2 раза больше.

Был и другой случай, тут без улыбки никак. на том же олх. Объявление - продам набор кмд. на фото 4 набор, 4,5,6 и 7. Кому интересно- https://www.olx.ua/obyavlenie/mery-dliny-kontsevye-ploskoparallelnye-IDrXYjG.html

Цена - 20 000. Да-да, я не ошибся. Пишу продавцу, вы действительно за такую цену их продаете, или ошиблись ноликом когда ставили цену? Ответ меня просто убил: ну так это ж плитки с сотыми долями мм.   Типа, не с целыми мм, их изготовить легче, это ж сотые. Человек не разбирается для чего они нужны, и какова примерная стоимость ленится помониторить в интернете. От того и ломит цену в 10 раз больше реальной.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Вячеслав 88 Там в объявлении походу только набор номер 7 за 20 000 продаётся)

Может продавец думает что плитки сделаны из антиматерии))

P.S.

Я такой набор в консерванте на базаре за 50 грн купил)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Viktor_KVS сказал:

ріст курсу---- ??????????? мы уже все привязываем к курсу 

 

Якщо Вам не подобається прив'язуватись до курсу валют , можем прив'язатись до курсу ковбаси , молока , комуналки. :D

 

 

7 часов назад, Roma сказал:

Ой, ціна визначається попитом і пропозиціює, і нічим іншим ціна не визначається.

 

Є ще третій фактор , який впливає на остаточну (продажну) вартість , це потреба грошей , тобто , терміновість за яку потрібно отримати гроші , які потрібно на будь що важливе і термінове !

Можна річ продавати два , три місяці за 1000 , і бажаючих не буде , а можна ту саму річ продати за 15 хвилин , але за 800 , бо кошти потрібно вже-вже.

Але треба розуміти , що адекватна ціна потребує адекватного стану виробу .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, 032triton сказал:

Але треба розуміти , що адекватна ціна потребує адекватного стану виробу

На мой взгляд не правильно. Каждому состоянию соответствует своя адекватная цена, должно быть так.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Stebium1 сказал:

На мой взгляд не правильно. Каждому состоянию соответствует своя адекватная цена, должно быть так.

А я це і мав на увазі , можливо неправильно сформулював відповідь !

Для ржавого гвоздя адекватна ціна 1грн , а для новенького адекватною буде 5грн

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Вячеслав 88 сказал:

Человек не разбирается для чего они нужны, и какова примерная стоимость ленится помониторить в интернете. От того и ломит цену в 10 раз больше реальной.

Буває ше інакше.

Продавець продає моторчик від старого ксерокса. Ціна шось 70 грн.

Я його питаю чи можливий торг. Він перевиставляє лот з новою ціною, ціна 700 грн.

Я йому кажу, шо такі моторчики я по 50 грн купую, а він каже шо знайшов десь на сайті закордонному шо той моторчик за 100 доларів продають.

Тобто людина на повному серйозі думає, шо можна розібрати старий металобрухт і продавати запчатини за пристойні гроші.

Десь через рік мені знову попалось його оголошення.

Ну я йому пишу шо ти памятаєш як я тобі писав, давай можу за 50 грн купити. Він мені нічого не відповідає, але змінює ціну, ціна стає 900 грн.

Тобто людина вірить шо ціна на якомусь закордонному сайті є реальною і шо моторчик можливо продати за такі гроші.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

відповідь дуже проста - коли продавець та покупець залишилися задоволеними. поторгуватися ні хто не забороняє. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Roma сказал:

Тобто людина вірить шо ціна на якомусь закордонному сайті є реальною і шо моторчик можливо продати за такі гроші.

Ну вот отсюда и вывод: адекватность цены напрямую зависит от адекватности продавца.

А проблема искусственного завышения цен сейчас актуальна более чем. Потенциальный продавец ищет похожий товар на олх(чаще всего), и ставит цену на свой товар чуть больше. Заработать то всем хочется. Следующий смотрит на первого, и т.д. в итоге цена  формируется не соответственно спроса, как например, на станки группы 1И611/Иж250/6т80ш, а соответственно человеческой жадности и глупости. И таких примеров привести можно очень и очень много.

Из моих: подает дядя сверло, то ли на 30 то ли на 25, не важно. Спрашиваю, цена какая? 3 грн/мм. Вменяемая цена, вполне. Только конус Морзе мародеры переточили "под дрельку", и нормально им пользоваться уже нельзя. Вывод - невменяемый продавец.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можно я тут в уголке немного побубню? 

 

Есть два типа рынков: рынок покупателя и рынок продавца. 

 

Рынок продавца - это когда предложение очень ограниченно, а желающих купить много. К примеру - немецкий-японский токарный или фрезерный станок 60-70 годов с консервации. Его сложно не то что купить, такие станки найти нереально, поэтому хозяин может ставить цену в 10 килобаксов и его скорее всего купят очень быстро. 

 

Рынокк покупателя - эо когда покупатей мало, а продавцов много. К примеру - сверла: есть несколько производителей в Украине, есть китайские разные и есть продажа старых сверел на базаре. При таком выборе покупатель может найти хороший товар задешево. 

 

Вот поэтому адекватная цена может быть как и дороже так и намного дешевле себестоимости товара: все зависит от того, с какой стороны избыток. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, 032triton сказал:

По якій ціні ви (ми) будем їх продавати ?

Якщо По низькій , значить "вбиваємо" бізнес конкурента і його прокльони , по крайній мірі на якийсь час , а якщо по високій (реальній) ми отримуємо гіпер заробіток , але совість червоніє !

І як бути !?

А по якій ціні ви свою вдачу розпродаватимете? Як людина, що вже з десяток років час від часу моніторить металоломи, і навіть має вже своїх особистих "агентів-постачальників" у прийомках, то скажу вам, що останні 3-4 роки знайти таку розкішну халяву, як-от  ви щойно описали, шанси буде не вищі, аніж виграти мільйон у державній лотереї - нібито в усіх теоретично надія є, але джек-пот завжди хапають геть зовсім невідомі вам люди, і ніколи ви. Та чи то виграєте, хай не джек-пот, а п'ятий-шостий виграш в тиражі, от ви особисто, що з тими грошима робити будете? - роздасте жебракам, проп'єте чи на сімейні потреби витратите?

  Бізнес на сортуванні лому та прийомках - то такий самий бізнес, з такими ж ризиками та витратами, як і будь-яка інша справа. Хто отим займається на сер'йозному рівні, а не так як я разом на місяць шляхом з роботи на дві-три металобази заскочить, мусить хиба що не щоденно об'їжджати цілу купу прийомок першої та другої ланки, пригодовувати цілу купу різчиків, та роботяг на кранах і пресах, вміти домовлятися з бригадирами та хазяями прийомок, давати консультації що варто відкопати, а що сміливо можна кидати під прес, а вже скільки поточних витрат гатити на копитні та представницькі розходи, годі й згадувати. А ще треба мати неабиякого розміру приміщення, де б ото усе зберігається та відновлювати, бо навідміну від розповсюдженого стереотипу, в брухті на 90% ви можете знайти саме брухт, до нього ще й купу часу й сил треба додати, щоб ото все довести до товарного вигляду, а потім ще неабиякий талант і купу часу мати, щоб вигідно позбутися отого всього, що знайшли, правильно опознали, відмили-відремонтували та зберегли у доброму стані, поки йде реалізація.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Roma сказал:

 

Тобто людина вірить шо ціна на якомусь закордонному сайті є реальною і шо моторчик можливо продати за такі гроші.

Еге ж. Є один дядько, шо на олх-сі вже четвертий рік комплект фрезерувальних голівок до 1м95-го токарника продає. Колись, коли я ще на повному сер'озі вважав, що один універсальний верстат може замінити чотири спеціалізовані, я навіть з ним спілкувавсь в личці, й дядько ладен був віддати весь комплект за 5 тисяч, але господь мене запобіг від безглуздої витрати, й дядько зоставсь й надалі торгувати  тими голівками. З того часу долар впав на 4 гривні, а ціна на лот зросла з 5,4 до 9 тисяч. Де сенс? Де логіка?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, ryazanovpavel69 сказал:

Еге ж. Є один дядько, шо на олх-сі вже четвертий рік комплект фрезерувальних голівок до 1м95-го токарника продає. Колись, коли я ще на повному сер'озі вважав, що один універсальний верстат може замінити чотири спеціалізовані, я навіть з ним спілкувавсь в личці, й дядько ладен був віддати весь комплект за 5 тисяч, але господь мене запобіг від безглуздої витрати, й дядько зоставсь й надалі торгувати  тими голівками. З того часу долар впав на 4 гривні, а ціна на лот зросла з 5,4 до 9 тисяч. Де сенс? Де логіка?


Так тема с металлообработкой выстрелила как в последние годы. Продавец надеется "хайпануть" на гребне металлической волны :) Спрос возрос.
Вот и ценник поднимается. Я помню как пару лет назад мог на одну и ту же сумму в долларах купить уверенно в 1.5-2 раза больше железяк чем сейчас.

Змінено користувачем Disastrous
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Адекватная цена, это та цена, которую готов заплатить покупатель.

И она зависит от многих факторов

1. на сколько оно нужно покупателю

2. на сколько срочно оно нужно покупателю

3. может ли как обойтись без этой покупки покупатель

4.это нужно именно ему, или без этого сорвется какой крупный, или срочный заказ

5. сколь много этого доступно у разных продавцов

6. какой реально нужен уровень точности и повторяемости где будет использоваться то что нужно именно этому покупателю

7. это эксклюзивное изделие деланное для себя и с большой точностью и разработкой всех и чертежей и поиском исполнителей у которых уровень развития и мышления совпадает с тем уровнем работ которые им пришлось проделать дабы изготовить то изделие, или оно массово выпускаемое заводами людьми у которых уровень поди подай 0 беги ударит

 

Это не все, но остановился именно на 7-ми пунктах, этого достаточно что бы ответить что если мне не печет, и не надо, то я пройду мимо к примеру сверла за штуку баксов которое будут продавать за стольник, ибо я не плюшкин и все что есть не собрать хоть оно и может пригодится. А если оно может раз за всю жизнь пригодится то зачем его покупать. А если оно мне будет нужно, и без него никак, то я то сверло выищу хоть где, и куплю даже за полторы или за две штуки сверху, если не найду способа как и где его изготовить дешевле, и это сэкономит и время и деньги .

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку