grandprix

Зварка алюмінію. Поясніть.

59 повідомлень у цій темі

Поясніть, будьте ласкаві, технологію такої зварки алюмінію, як на цьому відео. 

Що за рукав, який газ, що за апарат? Алюмінієву проволку бачив, ставив на свій напівавтомат - результат гівно... А тут лусочка до лусочки.

або тикніть пальцем де почитати/подивитися.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Газ аргон, протяжка на четыре ролика, ток постоянный и побольше, скорость подачи тоже большая, проволока 1-1,2, за полярность не помню. Это в общих чертах, в нюансы не вникал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Теж зтикався з таким, і також нічого не вийшло. Потім по троху нарив інформацію по крихтам. Що мають бути підготовлені кромки. Газ аргон або гелій, ще десь читав що штатний рукав не буде працювати якщо в ньго не заправити спеціальну направляючу трубку, і зварювання алюмінію ведеться на змінному струмі. Поки що нічого незнаю. продовжу вивчення коли придбаю власний полуавтомат. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

там з рукавом не все просто, а саме з каналом подачі проволки... я так зрозумів що стальний не підходить, вроді потрібна тефлонова трубка

... о, мене випередили

Змінено користувачем grandprix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, по феншую шото более технологичное, но и с пружиной варят.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

наконечники теж не такі...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это нюансы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там іде тефлонова трубка замість металічної газ аргон також стоїть акселераторна приставка якою регулюєш чистоту коливання току.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вся "родзинка" в апараті, який має імпульсний режим зварювання. Не варто звертати увагу на маленький дисплей (до речі всі налаштування режиму на ньому видно), бо на ньому присутні  "мозги" де зашиті поширені параметри зварювання алюмінію. Трансформаторний півавтомат варити албміній однозначно не буде, інверторний — не кожен, але частково зможе і то лише з зовсім іншими, індивідуально налаштованими, параметрами зварки для кожного конкретного типу алюмінію, товщини, виду проходу... Рукав повинен мати  тефлоновий канал, наконечник з маркуванням "Ал", або нарозмір більший від потрібного. В реаліях приходилось навіть ставити на два розміри більший по прохідному отвору дроту, бо китайський дріт має властивість розбіжності в діаметрі. Рукав повинен бути бажано не більше 3-х метрів, або Пуш-тул, без перегинів. Дехто вкорочує довжину наконечника. Я використовую 36 -й пальник, бо при зварюванні НЕ імпульсним  апаратом потребує підвищених струмів зварки. Алюміній має бути очищений, кромки обробляються в залежності від товщини.  Якось так....коротко.

 Забув додати, що потрібно однозначно 4-х роликове подаюче та ролики під ал. дріт 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Алюміній не можливо зварити апаратом постійного струму.  Коли ви варите алюміній постійним струмом, то дуга іде тільки в одному напрямку і не пробиває оксидну плівку алюмінію.  Алюміній плавиться, але плаває в капсулі. При перемінному струмі напрямок дуги міняється 50 раз в сек. що дозволяє "пробити" оксидну плівку і зварювати метал.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, IMP сказал:

Вся "родзинка" в апараті, який має імпульсний режим зварювання. Не варто звертати увагу на маленький дисплей (до речі всі налаштування режиму на ньому видно), бо на ньому присутні  "мозги" де зашиті поширені параметри зварювання алюмінію. Трансформаторний півавтомат варити албміній однозначно не буде, інверторний — не кожен, але частково зможе і то лише з зовсім іншими, індивідуально налаштованими, параметрами зварки для кожного конкретного типу алюмінію, товщини, виду проходу... Рукав повинен мати  тефлоновий канал, наконечник з маркуванням "Ал", або нарозмір більший від потрібного. В реаліях приходилось навіть ставити на два розміри більший по прохідному отвору дроту, бо китайський дріт має властивість розбіжності в діаметрі. Рукав повинен бути бажано не більше 3-х метрів, або Пуш-тул, без перегинів. Дехто вкорочує довжину наконечника. Я використовую 36 -й пальник, бо при зварюванні НЕ імпульсним  апаратом потребує підвищених струмів зварки. Алюміній має бути очищений, кромки обробляються в залежності від товщини.  Якось так....коротко.

 Забув додати, що потрібно однозначно 4-х роликове подаюче та ролики під ал. дріт 

 

На видео сварка ведётся без пульса.  В режиме пульс варить намного приятней  .  для понимания что такое пульс ,это когда аппарат на основной ток накладывает импульс с силой 400 ампер. Работу пульса всегда отчётливо слышно  он создает довольно басистый гул.

Змінено користувачем Bonneville
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, david.k сказал:

Алюміній не можливо зварити апаратом постійного струму.  Коли ви варите алюміній постійним струмом, то дуга іде тільки в одному напрямку і не пробиває оксидну плівку алюмінію.

Раз вже пішла така п'янка, то дозволю заперечити, хоч сам являюсь прихильником того, що класичну зварку алюмінію методом ТІГ зварювання повноцінно напівавтоматична не замінить. Вже здається вчора. чи позавчора відправляв фото одній людині. то доадм і сюди. Мої колишні перші проби зварювання апаратом з характеристиками описаними тут: http://ssva.ua/products/SSVA270P.html

 

IMG_0606.JPG

IMG_0604.JPG

IMG_0608.JPG

IMG_0610.JPG

IMG_0609.JPG

IMG_0611.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Bonneville сказал:

На видео сварка ведётся без пульса.

Також заперечу. Не варто порівнювати  роботу китайського апарата з імпульсним режимом зварки з  брендовими європейцями. Десь було відео як "співав" брендовий зварювальник.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Саша я никогда Китаем не работал и работать не буду. 

2 минуты назад, IMP сказал:

Також заперечу. Не варто порівнювати  роботу китайського апарата з імпульсним режимом зварки з  брендовими європейцями. Десь було відео як "співав" брендовий зварювальник.

Е раз повторяю варят на видео без пульса!  У вас какие аппараты? У меня два фрониуса и Меркель. Если это вам о чомто говорит.

Я если в чомто не уверен не буду спорить и утверждать, так воспитан,в отличии от...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Bonneville сказал:

У меня два фрониуса и Меркель. Если это вам о чомто говорит.

Говорить. Сам приглядаюсь до одноблочного 280-го хайпульса, але ціни там захмарні. Просто китайці, як правило бубонять, а бренди дзвенять. Видно все залежить від прошивок апаратів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, IMP сказал:

Говорить. Сам приглядаюсь до одноблочного 280-го хайпульса, але ціни там захмарні. Просто китайці, як правило бубонять, а бренди дзвенять. Видно все залежить від прошивок апаратів.

Режим пульса бубонит всегда а звон можно корректировать настройками в аппарате  на которые  фрониус чотко реагирует  в отличии от китайцев, я пробовал как-то китайский Арарат с пульсом регулировки примитивны практически не влияют на  сварку и шов. А вот у фрониуса можно добиться любого желаемого результата .  у меня полуавтомат можно посмотреть в барахолке выставлен. Машина классная  с небольшой наработкой. Новый стоит больше шести тыс. Евро

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а цей харківський ИНВЕРТОР SSVA-270P вартий тих грошей, що за нього просять?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Bonneville сказал:

Машина классная  с небольшой наработкой. Новый стоит больше шести тыс. Евро

Я  бачив. Фроніус завжди були брендовими апаратами. Правда зараз їх тіснять інші. Моніторю ситуацію по Європі, досить багато продається вживаної техніки. Буквально вчора приїхав знайомий з німців, каже, що Німеччина вже не та що була....можуть і там кинути.  Підшукую одноблочника подібного до вашого транспульса, але таку ціну ще не готовий заплатити.

7 минут назад, grandprix сказал:

а цей харківський ИНВЕРТОР SSVA-270P вартий тих грошей, що за нього просять?

Не знаю. Свою ціну він вже давно відробив. Мене він влаштовує, видає характеристики відповідно до заявлених, важить не багато, переробив газ на швидкороз'єми, переніс, піключив який потрібно газ і вариш..( В мене декілька різних апаратів і різні гази для різних видів робіт). Купував зразу в максимальній комплектації (4 ролики і 380в. Трошки правда бризкає, але на міцність зварки це не впливає, правда є естети яким вигляд шва грає дуже велику роль. Я дотримуюсь думки, що гарний на вигляд шов місить бути при ТІГ зварці Ну але то таке...фломастери  різні...9_9 Звичайно можна для гарного вигляду шва і купити брендовий апарат, у кожного свої побажанняю))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А вот двойной пульс  и система подачи проводки тоже не простая она проволоку туда сюда таскает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Я  бачив. Фроніус завжди були брендовими апаратами. Правда зараз їх тіснять інші. Моніторю ситуацію по Європі, досить багато продається вживаної техніки. Буквально вчора приїхав знайомий з німців, каже, що Німеччина вже не та що була....можуть і там кинути.  Підшукую одноблочника подібного до вашого транспульса, але таку ціну ще не готовий заплатити.

Не знаю. Свою ціну він вже давно відробив. Мене він влаштовує, видає характеристики відповідно до заявлених, важить не багато, переробив газ на швидкороз'єми, переніс, піключив який потрібно газ і вариш..( В мене декілька різних апаратів і різні гази для різних видів робіт). Купував зразу в максимальній комплектації (4 ролики і 380в. Трошки правда бризкає, але на міцність зварки це не впливає, правда є естети яким вигляд шва грає дуже велику роль. Я дотримуюсь думки, що гарний на вигляд шов місить бути при ТІГ зварці Ну але то таке...фломастери  різні...9_9 Звичайно можна для гарного вигляду шва і купити брендовий апарат, у кожного свої побажанняю))

А як в нього з робочим циклом?

 

Придивляюсь собі напіавтомат. Покищо 380 нема (коли буде не знаю). Взагалі дуже вагаюсь на рахунок інвертора. Транс чклсь надійнвше, але інвертор краще варить (особливо від 220). А в цьому апараті ще й алюміній є можливість варити. Зацікавив.

 

І якщо виключити можливість зварки алюмінію то наскільки раціонально боати такий апарат? Чи для гаража вистачить і бюджетного китайця?

Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здається тут трохи є плутанина з терміном "пульс".

  Пульс - це не  обовязково змінний струм, постійним струмом також можна пульсувати, тобто при пульсі збільшується струм з певною частотою (пульсацією),   але не міняються при цьому полюси.

 Алюміній - в першу чергу хоче саме змінний струм (АС), щоб знімати оксидну плівку, і в залежності від потреб можна додавати пульсуючий режим. 

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, Mamaj Garage сказал:

Здається тут трохи є плутанина з терміном "пульс".

  Пульс - це не  обовязково змінний струм, постійним струмом також можна пульсувати, тобто при пульсі збільшується струм з певною частотою (пульсацією),   але не міняються при цьому полюси.

 Алюміній - в першу чергу хоче саме змінний струм (АС), щоб знімати оксидну плівку, і в залежності від потреб можна додавати пульсуючий режим. 

 

 

 

Пульс это импульс тока в 400 ампер накладываемые на основной ток.    Но есть машины которые могут и давать два пульса и в добавок ко всему менять полярность во время сварки с задаваемой частотой. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 минут назад, Mamaj Garage сказал:

 Алюміній - в першу чергу хоче саме змінний струм (АС), щоб знімати оксидну плівку, і в залежності від потреб можна додавати пульсуючий режим. 

Для півавтоматичної зварки змінний не потрібен, там постійний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Напутали грешное с праведным..

1. Рукав до 3х метров + тефлоновый канал.

2. Это не tig, где применяется знакопеременный ток. Здесь + на горелку.

3. Режим пульсации для удобства удерживания ванны без прожога, и не является обязательным.

4. Шов лусточками - не показатель качества, лучшим является абсолютно гладкий (для этого нужны большие токи) хорошо влитый (и без наплывов)

5. Газ аргон.

6. Рукав, желательно, с жидкостным охлаждением. Роликов 2 пары, U-образные. Ещё лучше когда БП непосредственно на горелке.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так же при сваривании электродом применяют постоянный ток.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку