uniteks715

Порадьте фрезер

25 повідомлень у цій темі

Всім привіт. Появилась робота на фрезеровку площини гбц в основному на жигули, хочу взяти фрезер типу 676/676п , з місця під станок є гараж і хороша  однофазна лінія 220В. Як даний фрезер справиться з такою роботою? Я розумію, що великий тяжкий фрезер це плюс в точності, жорсткості і тд. але такий нема де ставити і з мережею 3фази проблема, тому приходиться тішитися малими станками. Фрезер 676 приваблює мене тим що він універсальний і можна переключити на 220В. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мало у ,676 хода для головок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В паспорті станка пише продольний хід 450 мм , головка мала б влізти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо є похожий фрезер з більшим ходом? Але щоб реально було від частотника працювати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://www.olx.ua/obyavlenie/frezernyy-stanok-679-IDu6GfM.html#01673f3702

 

у продавца есть видео на ютубе где он фрезерует нужные Вам вещи

 у меня 676 от частотника работает 

главное чтоб был без электроники  и все 

приложил видео  но хода там вроде как увеличенные 

смотрите Сами  не реклама  а так как образец

 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

6Т80Ш продольный ход стола 560ММ.

Вам подойдет любой большой станок который вы сможете поставить в  гараж .Двигатели можно заменить на намного меньше по мощности для фрезеровки головки большой мощности ненужно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для фрезеровки ГБЦ треба великий фрезер, щоб був вихід інструменту....

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, uniteks715 сказал:

Всім привіт. Появилась робота на фрезеровку площини гбц в основному на жигули, хочу взяти фрезер типу 676/676п , з місця під станок є гараж і хороша  однофазна лінія 220В. Як даний фрезер справиться з такою роботою? Я розумію, що великий тяжкий фрезер це плюс в точності, жорсткості і тд. але такий нема де ставити і з мережею 3фази проблема, тому приходиться тішитися малими станками. Фрезер 676 приваблює мене тим що він універсальний і можна переключити на 220В. 

Вітаю. Аналогічна ситуація, тому придивляюсь на 6Т10, у нього хід столу достатній для фрезеровки ВАЗівських головок і не тільки, думаю пожорсткіше 676 (хоча це універсал і можливості трохи більші), ось відео

де фрезерують голову від ГАЗелі, але на 6Р10 у якого хід столу трохи менший від 6Т10.  Тільки от нормальний станок знайти за вміняємі гроші важко, зустрічав 6Т10 навіть за 100000 грн!!!., після 6Т10  дивитись в сторону 6Р/Т11, далі важковаговики :-).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вообще лично я бы посоветовал взять расточной станок для блоков цилиндров,и раскошелиться на универсальный шпиндель к ниму,фрезерует головки отменно,и можна растачивать блоки.Цена почти та же что и 676го,а вот работы на него всегда много.

Змінено користувачем jura-xm
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, uniteks715 сказал:

Всім привіт. Появилась робота на фрезеровку площини гбц в основному на жигули, хочу взяти фрезер типу 676/676п , з місця під станок є гараж і хороша  однофазна лінія 220В. Як даний фрезер справиться з такою роботою? Я розумію, що великий тяжкий фрезер це плюс в точності, жорсткості і тд. але такий нема де ставити і з мережею 3фази проблема, тому приходиться тішитися малими станками. Фрезер 676 приваблює мене тим що він універсальний і можна переключити на 220В. 

 

Аж смішно стало від другого речення xD.  А в мене появилась робота - картоплю викопати,- треба комбайна картоплекопального купити) 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, Ігрек сказал:

 

Аж смішно стало від другого речення xD.  А в мене появилась робота - картоплю викопати,- треба комбайна картоплекопального купити) 

думаю это звучит не на много смешнее чем "покупаю фрезер потому что просто место лишнее в гараже"

Змінено користувачем V_adim
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ігрек сказал:

 

Аж смішно стало від другого речення xD.  А в мене появилась робота - картоплю викопати,- треба комбайна картоплекопального купити) 

А що смішного в тому що є клієнтура на фрезеровку гбц? У моєму місті такої роботи нероблять, то чому б не взятися?

 

1 час назад, V_adim сказал:

думаю это звучит не на много смешнее чем "покупаю фрезер потому что просто место лишнее в гараже"

Я такого не писав. Якби було місце і напруга я би не просив порад у форумчан і заглядував би на станок потяжче.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, uniteks715 сказал:

 

 

Я такого не писав. Якби було місце і напруга я би не просив порад у форумчан і заглядував би на станок потяжче.

это не о вас,извините что запутал,675 мал,676 намного масивние,не знаю как по ходам пойдет ли, но реже встречается,и ценник на уровне

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На 676-м головки гбц можно фрезеровать, на чип ру было. Принцип такой - на стол две шлифованные рельсы(параллельки) и с перестановкой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я хочу до токарного придбати фрезера універсала, в гаражі мені вже трохи тіснувато тому шось типу 676. Може є трошки більший універсал?

5 минут назад, Y.fowler. сказал:

На 676-м головки гбц можно фрезеровать, на чип ру было. Принцип такой - на стол две шлифованные рельсы(параллельки) и с перестановкой.

Варіант цікавий, а як на рахунок ступеньки ? як вплине на якість?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну если все правильно то там ступенька только визуальная, клиенту конечно нужно будет доказать, что то на скорость не влияеет:)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нужно станок не менее 10-й серии. С передвиганием гбц - это полная фигня. По заверениям автора той темы ступенька составляла 5 микрон. Но как это отразится на реакции клиента не известно.

У меня 6н81 с накладной головой и то не все лезут при ходе 6ОО мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На правах офтопа:) если разжиться поворотным столом от кординатки то можно фрезеровать с узорами:D и ровно.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Y.fowler. сказал:

На правах офтопа:) если разжиться поворотным столом от кординатки то можно фрезеровать с узорами:D и ровно.

Да, узоры красивые. Сам недавно так фрезеровал зеркало поворотного стола. Красота:D 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, uniteks715 сказал:

Я хочу до токарного придбати фрезера універсала, в гаражі мені вже трохи тіснувато тому шось типу 676. Може є трошки більший універсал?

Варіант цікавий, а як на рахунок ступеньки ? як вплине на якість?

 

а. Трошки більший - поняття відносне, розміри відведені в майстерні під фрезер вкажіть.

б. Поясніть мені, зануді, нащо вам універсал, якщо берете для гбц? Будете горизонтальним шпінделем блоки дерти? Ну-ну, знімете відео виставляння...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

всім дякую за увагу зі зтанком визначився.

В 18.09.2017 в 00:44, Curandero сказал:

б. Поясніть мені, зануді, нащо вам універсал, якщо берете для гбц? Будете горизонтальним шпінделем блоки дерти? Ну-ну, знімете відео виставляння...

тому що я роблю роботу різну і хочу щоб станок більше вмів це може деколи виручити і гбц щоб могла влізти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.09.2017 в 08:00, uniteks715 сказал:

всім дякую за увагу зі зтанком визначився.

якщо не секрет на чому зупинились?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.09.2017 в 08:00, uniteks715 сказал:

всім дякую за увагу зі зтанком визначився.

тому що я роблю роботу різну і хочу щоб станок більше вмів це може деколи виручити і гбц щоб могла влізти.

Хм... а яку роботу робите(або плануєте робити) горизонтальним шпінделем? Бо я серйозно не розумію переплати в півтора рази за універсала, щоб раз чи два на рік скористатись горизонтальною частиною. Краще за різницю взяти більшого, або якщо габарити майстерні не дозволяють, то оснастки накупити. Той же ДМ, тут часто згадуваний, теж робить найрізноманітнішу роботу і я не пригадую в його відео горизонталку мабуть зо два-три роки...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, karpo_1 сказал:

якщо не секрет на чому зупинились?

6р10.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Curandero сказал:

Хм... а яку роботу робите(або плануєте робити) горизонтальним шпінделем? Бо я серйозно не розумію переплати в півтора рази за універсала, щоб раз чи два на рік скористатись горизонтальною частиною. Краще за різницю взяти більшого, або якщо габарити майстерні не дозволяють, то оснастки накупити. Той же ДМ, тут часто згадуваний, теж робить найрізноманітнішу роботу і я не пригадую в його відео горизонталку мабуть зо два-три роки...

Найбільше приваблює довбальна голова, горизонтальний шпиндель це таке що незавжди потрібно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку