Fusion

Токарний 1615 як донор для ЧПУ

8 повідомлень у цій темі

Є в наявності старенький токарний 1615. Передня бабка в хорошому стані, хочу продати абсолютно все окрім станини та ПБ. Поставити рельсові направляючі та зробити ЧПУ токарку.

Питання:

 Хто що думає на цей рахунок?

 Яке подводне каміння?

 Чи варто взагалі так робити, чи краще продати станок та роьити ЧПУ токарку з нуля?

Дякую.

 

Змінено користувачем Fusion
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Работа на ЧПУ-токарку есть или так - побаловаться? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, 3121 сказал:

Работа на ЧПУ-токарку есть или так - побаловаться? 

Час від часу з'являється. І це при тому, что я рекламую тільки ЧПУ фрезер. А от токарки немає, поки що тільки в планах...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мое мнение,наверное для "по пробовать" лутше продать станочек купить станину с пб от тв 4(или чего либо подобного) и на нем строить чпу насколько я понял более востребованы не сильно габаритные деталюхи,бюджет на столь массивный станочек страшно даже представить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, V_adim сказал:

мое мнение,наверное для "по пробовать" лутше продать станочек купить станину с пб от тв 4(или чего либо подобного) и на нем строить чпу насколько я понял более востребованы не сильно габаритные деталюхи,бюджет на столь массивный станочек страшно даже представить

Та не такий він вже і великий :) До того ж він у мене забетонований :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну, как бы есть интересное решение - на обычный станок вместо резцедержки ставить крестовой стол на рельсах и в него втыкать резец. Поле обработки будет, конечно не таким большим, но и затраты не сопоставимы. А для точения мелочёвки в режиме ЧПУ вполне подойдёт. Потом снял, поставил резцедержку и можно руками работать.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, Fusion сказал:

 Поставити рельсові направляючі та зробити ЧПУ токарку.

Почему не попробовать на родных направляющих и винтах ? Не понравится - заменить направляющие на рельсы. Еще, что-то не устраивает - поставили ШВП.

Сам решил делать так-же, но, пока устраивают и направляющие и винты. Тем более, что бюджет не резиновый и времени на переделку ушло не много. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І так, 1615 сьогодні поїхав до нового господаря. Буду підшукувати підходящого донора серед тв 4/6/7.

Дякую за пораду.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку