Curandero

Лазерні світлодіоди

32 повідомлення у цій темі

17 часов назад, Curandero сказал:

П. С. Мені потужність не важлива, лиш би яскраво світило.

Не для образи, але щось тут не стикується ;)

 

По ділу - Вам потрібні DVD-RW приводи. Там досить потужні діоди. На 30 відсотках від номінального струму вже буде гарно видно, при цьому і деградувати і грітись практично не будуть.

Тільки обережно з потужністю - такі діоди очі можуть попалити легко на номінальній потужності.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Fyva написав:

Не для образи, але щось тут не стикується ;)

 

Чому це? Як я пам'ятаю світлодіоди однієї потужності можуть світити з абсолютно різною видимою яскравістю, бо все залежить від спектру кожного окремо взятого діода.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не бери в голову :) Я тебе приводов всех возможных типов кроме блю рэя закинул :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там в приводах видимый красный, если не ошибаюсь, 650нм и всё. Или невидимый. Так шо зависеть будет от мощности. Я это имею ввиду.

 

PS: я себе недавно китайские указки заказывал ради лазерных диодов, бо у нас одни голые диоды раза в 2 дороже выходят. А приводы с хлама никто за эти же деньги не отдаёт - лучше выкинут, чем дешево отдадут. Так что Вам с Mr-Proof повезло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Mr-Prof написав:

Не бери в голову :) Я тебе приводов всех возможных типов кроме блю рэя закинул :)

Отримав. Дуже вдячний! Не сподівався на таку кількість)

, Fyva написав:

Там в приводах видимый красный, если не ошибаюсь, 650нм и всё. Или невидимый. Так шо зависеть будет от мощности. Я это имею ввиду.

 

PS: я себе недавно китайские указки заказывал ради лазерных диодов, бо у нас одни голые диоды раза в 2 дороже выходят. А приводы с хлама никто за эти же деньги не отдаёт - лучше выкинут, чем дешево отдадут. Так что Вам с Mr-Proof повезло.

Та це очевидно, сам знаю немало таких прикладів собаки на сіні, коли і сам не гам і інших обламаю, приємно зустрічати нормальних адекватних людей, котрим не байдуже. Собі теж планував і планую замовляти діоди, якщо руки дійдуть до виготовлення комплекту для модернізації сверлилок на продаж, але то ще нескоро буде, бо в мене вічно відрядження не в тему, тільки щось почну і на тобі, тому спершу доробити все для себе нормально, потім після обкатки в умовах власної майстерні вже вирішувати як робити іншим.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Curandero сказал:

Отримав. Дуже вдячний! Не сподівався на таку кількість)

Та це очевидно, сам знаю немало таких прикладів собаки на сіні, коли і сам не гам і інших обламаю, приємно зустрічати нормальних адекватних людей, котрим не байдуже. Собі теж планував і планую замовляти діоди, якщо руки дійдуть до виготовлення комплекту для модернізації сверлилок на продаж, але то ще нескоро буде, бо в мене вічно відрядження не в тему, тільки щось почну і на тобі, тому спершу доробити все для себе нормально, потім після обкатки в умовах власної майстерні вже вирішувати як робити іншим.

 

Хоть наковырял того что нужно было ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поки не розбираю, оскільки відрядження під питанням, можуть повідомити сьогодні на завтра, а оскільки вдома окремого місця для радіоелектроніки немаю, то і захламлятись перед від'їздом не хочу вдома, завтра на роботу пару візьму, але думаю, що знайду потрібні, як я пам'ятаю, в старих(з мордами із білого "простяцького" пластику) там майже у всіх були корпусні діоди, а тут таких вистачає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку