aegis

Фрезерный станочек из чугуна для кума

164 повідомлення у цій темі

знімаю в процесі. але зараз це все сире - треба запустити, впевнитися що усе працює як задумано а потім вже як рекомендації пропонувати... тим паче що я більше механік, тому компетенція в електроніці в мене не на дуже високому рівні. доводиться вчитися

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приєднуюсь до прохання Ode$$it, сам потрохи збираю метал і запчастини для побудови власного станка з максимальною жорсткістю, але наразі маю розуміння виключно по механіці, вся електроніка для мене - темний ліс ))) Діліться максимально детально вашим досвідом, не бійтесь занадто детально розжовувати пояснення, мені чим примітивніше поясните, тим краще )) Плюс крім електроніки думаю не тільки мені було б цікаво отримати інформацію по програмному забезпеченню для ЧПУ саме у вашому трактуванні.

 

2 минуты назад, aegis сказал:

знімаю в процесі. але зараз це все сире - треба запустити, впевнитися що усе працює як задумано а потім вже як рекомендації пропонувати... тим паче що я більше механік, тому компетенція в електроніці в мене не на дуже високому рівні. доводиться вчитися

Саме тому і цікаво від вас побачити в деталях весь шлях навчання по електроніці, бо по суті самому доведеться йти тією ж дорогою

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, aegis написав:

робота кипить. поки похвалитися нема чимсь сильно. воюю з електронікою, наразі балуюся з месою 7і76е

DSC06458.JPGDSC06459.JPGDSC06460.JPG

досить важко це все робити, враховуючи що я не зовсім програміст-електронщик. точніше зовсім не програміст-електронщик

Тепер стало зрозуміло чому не було Пасхальної серії . Бажаю менше воюю більше перемагаю! Хоть я мабудь без стороньої допомоги ніколи би ту сучасну електроніку непереміг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вжух

 

24

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поздравляю!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@aegis Поздравления супер :dance4:

 

 С новым - Шаублином..( сам пан склепав )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@aegis Класно Мiша, вiтаю з завершеням першоï дiï з станком!

Шось же буде на лiвiй, де без пазiв, частинi столу? )

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@пенсионер стіл 570мм довжиною, ход 676 лише 450, тому нарізали паз не на всю довжину, а з лівого краю зроблено 12 отворів М8 для закріплення 4 осі чи іншої оснастки. через те ,що шпінделя 2 то водянка завжди над пазами, а силовий не доходить до краю паза з 10мм, що теж не критично - через отвори прижати можна всеодно, але дискретно.

@Vip ну до Шаубліну там далеко, але приємно за такі порівняння.

@Владимир 68 дякую

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ай молодец!!! отличный результат

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, aegis сказал:

@пенсионер стіл 570мм довжиною, ход 676 лише 450, тому нарізали паз не на всю довжину, а з лівого краю зроблено 12 отворів М8 для закріплення 4 осі чи іншої оснастки. через те ,що шпінделя 2 то водянка завжди над пазами, а силовий не доходить до краю паза з 10мм, що теж не критично - через отвори прижати можна всеодно, але дискретно.

Про можливості 676 я не подумав, але подумав що та площа з різьбами на лівому краю стола,- не просто так.

Тому чекаю на розвиток теми :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Миша, мои поздравления с завершением. Сделано всё - шикарно=)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Миша, поздравляю, но есть одно но - твердый сплав надо или хорошо поливать или охлаждать воздухом, по крайней мере так написано в каталогах производителей твердосплавного инструмента. Воздух вроде предпочтительнее. Алюминий и нержавейка вроде однозначно СОЖ. Сталь - воздух. Есть еще способ охлаждения туманом, но это вообще что-то не из нашего мира ))) 

Но конечно работа проделана колосальная, вы молодец. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Файно! А головне що? Правильно - синя ізолєнта!)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@VldLg про охолодження знаю. фрезка по сталі була уставша, тому поливав - байдуже на термоудари. туман буде, доковиряюсь поставлю. ще компресор тихенький треба десь купити

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

как вариант - с какого-то мощного холодильного агрегата. С бытовых холодильников тихие, но производительности наврядли хватит

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@aegis а какой мотор стоит на шпиндели, какие его параметры? Извиняюсь если где-то тут уже освещалось и я пропустил... :$

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

серва 2кВт 3000-4500 обертів. 6Нм. в ще редукція 40-60  або 60-40

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, aegis сказал:

 ще компресор тихенький треба десь купити

Тут вроде дешевых вариантов нет. Винтовые стоят денег...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

есть безмасленный - самый простой 150 долларов стоит- работает тихо. у меня год такой трудится без претензий стоит рядом со станком - станок иногда громче режет

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 години назад, aegis написав:

вжух

 

Найщиріші мої вітаня! За доволі короткий період часу ти зумів створити це диво техніки. Бажаю аби твій верстат заробив троги більше грошенят як він важеть!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, mikhail80 сказал:

есть безмасленный - самый простой 150 долларов стоит- работает тихо. у меня год такой трудится без претензий стоит рядом со станком - станок иногда громче режет

можно ссылку пожалуйста или почитать. У Вас он работает на туман?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

и на туман и на обдув, "компрессор безмасляный" - в гугле находится легко. прямую ссылку не дам - на строительном рынке покупал ( на Староконке ). 24 литра ресивер. советую больше брать, обычно дует у меня на 1,5-2 атм

Змінено користувачем mikhail80
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, mikhail80 сказал:

и на туман и на обдув, "компрессор безмасляный" - в гугле находится легко. прямую ссылку не дам - на строительном рынке покупал ( на Староконке ). 24 литра ресивер. советую больше брать, обычно дует у меня на 1,5-2 атм

 

Какая производительность?

Был китайский туман, компрессор 450л.мин работал очень часто, поэтому отказался от тумана сделал СОЖ.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Китайский туман нужно дорабатывать чтоб нормально работал и не кушал воздух. По производительности не помню. Включается раз в 3 минуты примерно. Но не напрягает шумом особо. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку