Freddy

Задня Бабка ТВ4

20 повідомлень у цій темі

На моїй ТВешкі  не має  задньой бабки .  Оригінальні ЗБ ( виробництва ссср) що є в продажі  або вшатані  або ціна кінська (частіше  перше й друге  разом)  а от новодєл наших часів якось не викликає довіри в плані якості обробки і точності  порівняно з ссср . Хто використовує новодєльні  бабки? Які враження ? Що порадите , брати нову чи шукати  стару  в гарному стані ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Новодел (желательно пиноль с хорошей стали) или СССР, разницы почти не будет, главное с доводкой под Ваш станок.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Freddy сказал:

На моїй ТВешкі  не має  задньой бабки .  Оригінальні ЗБ ( виробництва ссср) що є в продажі  або вшатані  або ціна кінська (частіше  перше й друге  разом)  а от новодєл наших часів якось не викликає довіри в плані якості обробки і точності  порівняно з ссср . Хто використовує новодєльні  бабки? Які враження ? Що порадите , брати нову чи шукати  стару  в гарному стані ? 

Скажу про бабки і про обробку деталей на станки ТВ. Все косе криве і погнуте. Так що це міф що СРСР були супер майстри, які пиляли ТВ. 

Вращення залишилися після розборки станка ТВ 6м.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в мене теж тв6м .... але попав до мене новим.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Часто новий також є кривий. Бувають і винятки... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

бувають , для початку тв саме те.. краще новий кривий ніж  убитий кривий ) а так що маємо те маємо. Купив його  випадково і те що він новий зрозумів не відразу...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Какую бы бабку вы не взяли, все равно придется  подгонять под станок, а пиноль что в совковых дрянь что в новоделах.....

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ZSS   ех, треба було брати оту зб  що за 2500 продавали , довго думав...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, kolish сказал:

Часто новий також є кривий. Бувають і винятки... 

из пяти ( 2дубно , 3 ростов)  небыло ни  одного нормального ,ростов только как-то лучше обработан и зашпаклеван  , чтоб стать  и точить , все приходится , доделывать  и переделывать и задние бабки  тоже, хоть и были  с комплекта .   Я думаю  что у тв-шек никто изначально  с завода  не ставилась задач  на нем сотки ловить, все знали , что для школьников  и такое сойдет. Один , из ростовских , мне попался , даже виднелись заводские  риски на направляющих по всей длине и плоскостям   , так прижимные планки поперечного суппорта  были установлены с зазором -0,7 мм , а  то что в паспортах написано , то это  так для порядка,  типа вот какие станки.  Все их надо доводить...

   И на счет  бабок , скорее всего, кривая  идет так : -нашлись люди , все-таки, что начали их делать и это очень хорошо, и выставили цену  за которую они согласны ее делать , а продавайки  решили на этом сыграть  и взвинтили цену, типа СССР- качество. Конечно я ох...ел от последнего продавана , который у большинства в игноре - 5000 гривен залупил.

    еслиб ы  у меня  стояла задача ,купить или нет-новодел, то я бы скореевсего купил бы. Ятак думаю....

 

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Avik сказал:

из пяти ( 2дубно , 3 ростов)  небыло ни  одного нормального ,ростов только как-то лучше обработан и зашпаклеван  , чтоб стать  и точить , все приходится , доделывать  и переделывать и задние бабки  тоже, хоть и были  с комплекта

 

2 часа назад, Avik сказал:

еслиб ы  у меня  стояла задача ,купить или нет-новодел, то я бы скореевсего купил бы. Ятак думаю....

+1 согласен:(....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купите заготовку задней бабки без отверстия, расточите по месту вашего станка, есть много видео на ютубе как это делается.

Любую бабку которую вы купите новодел, либо СССР не совпадет с центром станка.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 заводские зб на тв4  шабрились или только фрезеровка?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Freddy сказал:

 заводские зб на тв4  шабрились или только фрезеровка?

Мне с шабрением не попадались. Вероятно только фрезеровались.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

598d9971081e5_viberimage.jpg.441fd281910     кто применял такую зб ?  Она вроде как сварная (корпус). какое впечетление ?   какие недостатки  обнаружились ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Freddy я думав купити готову бабку але порахував що піноль і підошву тре буде нову робити...

короче щоб зробити ЗБ тре

-як мінімум зробити підошву під ваш станок, щоб більш менш вирівняти отвір бабки з центром,

-далі розточити отвір помісцю, зробити в нормального спеціаліста або шліфовку, або "чистову розточку" на горизонтально розточному,

-далі під даний отвір зробити нову піноль, підгартувати вроді треба(пошліфувати),  ну і вже якщо так заморочуємось то потрібно ще і програвірувати.

таке моє бачення, і так я буду робити свій тв6м, маю корпус бабки і заготовку підошви, 10того прийде зарплата віддам фрезеровщику в роботу підошву(надіюсь :))

 дякую @лейтенант за підошву і піноль, якби не взяв примірятись то певно так і стояло діло на місці

якщо кому цікаво то потім відпишусь як свій "новодел"-"стародел" підганяв під свій станочок

Змінено користувачем voronin_10
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не маю  доступу   до фрезера   тим більше до нормального .... в мене це дефіцит... тому шукаю  готовий варіант...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@voronin_10 - цікаво було б почитати про підгонку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

все ще актуально , пропонуйте свої варіанти. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я собі зробив сам,був доступ до фрезерного і плоско-шліфувального і токарного станків, вийшло добре, хоч і сумнівався, що взагалі щось вийде)))

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.11.2017 в 23:01, yarik_cv сказал:

@voronin_10 - цікаво було б почитати про підгонку.

поки шліфовку не запущу ніякої підгонки небуде

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку