Iван

токарний станок 1е61м

377 повідомлень у цій темі

Розумію, що напевно, як кажуть, час покаже. Просто думав шпіндель пізніше зняти, щоб ремені помінять, цей рік хотілось вже трішки попрацювати, розгребти накоплену роботу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сліди мінливості(побіжалості) швидше за все лишились після закалки в СВЧ (ТВЧ)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Надіємся на краще, просто на фото інших власників 1е61м такого не бачив

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хто знає підскажіть, шпіндельний підшипник 3182114 при заміні потрібно брати звичайний (класс точності 4) чи в ньому повинні бути проточки під масло? Думаю зараз придбати підшипники, щоб потім коли буду знімати шпіндель, міняти ремні та 216-ті, скоріш за все потрібно буде і інші замінить, не бігати і не чекати доставки підшипників.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все хотел спросить какие подшипники стоят на шпинделе. И вот начало проясняться: передний 3182114 цилиндрический роликоподшипник. 1) он двухрядный и внутри обойма конусная? 2) какие еще подшипники стоят и какого типа? бо в паспорте не указано.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В паспорте есть номера всех подшипников

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора, підскажіть, можливо хто міняв собі фартук, чи є проблеми ставити з іншого станка 1е61м іншого року випуску? Чи все чотко, як під копірку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я менял фартук. Разница во времени выпуска - три года. Встало хорошо, но это не означает, что и в вашем случае будет так же.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я також міняв фартук, нижню частину з шестернями, хотів лише поміняти шестернб з валом повздовжньої подачі, але посадки вала відрізнялись, не хотілось проточ2вати, тому поміняв всю коробку, все стало як рідне. Різниця в станках кілька років, вроді 3, мій 71, донор 74, але це не точно..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Такой вопрос, свой ТВ-01 он же1е61 немного капиталю, добрался до винта поперечки, хочу заменить, нашел новую винтовую пару, но на родном резьба 18х3 трап. левая двухзаходная, а новая 18х3 трап. левая, но однозаходная. Как это скажеться на показаниях лимба?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не спец, але думаю в два рази точніше..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sanya8270 написав:

Доброго вечора, підскажіть, можливо хто міняв собі фартук, чи є проблеми ставити з іншого станка 1е61м іншого року випуску? Чи все чотко, як під копірку?

 

 

Рік випуску не є панацея - більш важливо кінець кварталу і кінець другої/третьої зміни ! Одним словом - АВРАЛ!. А якщо вузол робився в цей час - то можливо що хоч )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Резник Сергей написав:

Такой вопрос, свой ТВ-01 он же1е61 немного капиталю, добрался до винта поперечки, хочу заменить, нашел новую винтовую пару, но на родном резьба 18х3 трап. левая двухзаходная, а новая 18х3 трап. левая, но однозаходная. Как это скажеться на показаниях лимба?

 

В 1є61 вже пішли однозаходні гвинти, в вашому єкземплярі тв-01 ще був лвухзаходний. По точності дійсно людина каже вони в два рази програють, але по ресурсу (кули треба "гнать массу" то в двохзаходного більше значно ресурс). Двохзаходними зручніше користуватись через редукрорик на кінці для більшої інформативності обертання - подача. 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну я серийку не делаю, пятилетка за два года тоже ни к чему. Но тогда получится, что по лимбу с двухзаходным я возьму 1 мм., а на однозаходном это будет 0,5 мм.? Цена деления на моем лимбе стоит 0,025мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Резник Сергей написав:

Ну я серийку не делаю, пятилетка за два года тоже ни к чему. Но тогда получится, что по лимбу с двухзаходным я возьму 1 мм., а на однозаходном это будет 0,5 мм.? Цена деления на моем лимбе стоит 0,025мм.

Так, виходить, що з однозахідним гвинтом ціна поділки буде 0,0125 мм - це плюс для точності, мінус для зручності користування, але як варіант просто перебити маркування або зробити новий лімб.

Мені колись показували як токарити на 1Е95 і там лімб був розрахований на розмір по діаметру, а на моєму 1Е61МТ лімб видає розмір по радіусу, постійно приходиться множити на 2, трохи незручно, але вже привик..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю.  Шукаю нерухомий люнет, може є в кого на продаж.

 

  Ще хочу запитати, при пуску токарного іде сильний удар, це нормально?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ОЛЕКСА А який патрон діаметром стоїть? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

160мм штатний

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ОЛЕКСА  Пуск мого токарного, патрон 250, думаю з 160-тим повинно бути чуть "лагІднІше"

"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в мене 200 мм, норм стартує.. правда деколи якісь вбрації (резонанс) відчуваються на 800 або 1120 обертах..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

160-ий не юзаний прикупив по нагоді досить не дорого, буду 250-тий снімать згодом, тяжкуватий трохи для високих швидкостей... На днях лагодив маслонасос, тепер +1 до патріотичності і найкраще застосування кредитної картки))

P9210129.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо хто підскаже, яка вага голої станини 1е61м???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кілограм 400 думаю буде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякукю! Якщо до пів тонни то добре, і моя прицепка витримає)), якщо надумаю шліфонуть

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку