Володимир_Фещук

Починаючи з нуля

158 повідомлень у цій темі

, SkosarV написав:

Моцний "чебурашка" w512h5121380476894like.png

Дякую. Думаю пощастило. Вперше зустрічаю таке точило в майже повній комплектації. Тільки мабуть там ще мали бути захисні щитки з оргскла. Можливо з часом зроблю сам

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

На скільки я знаю, ці картонні прокладки ставляться для того, щоб бокові шайби "не били" по камню .

Тому й запитую, бо не маю досвід. Маю вже одного такого "чєбурашку", але на ньому стоять алмази. Там немає тих прокладок, і чашки добре виставляються, без биття. І маю точило "власного виробництва" на 250-ті камені, там стоїть електрокорунд чорний, і 64С, також без прокладок, і ніби не маю жодних проблем

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І останнє. Хто що використовує для "правки круга"? Є потреба в цьому процесі. Я то намагаюся робити це ельборовою вставкою, але то якось не те...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Володимир Фещук сказал:

І останнє. Хто що використовує для "правки круга"? Є потреба в цьому процесі. Я то намагаюся робити це ельборовою вставкою, але то якось не те...

Алмазний "олівець". Править відмінно, якщо не враховувати хмари пилу. Якщо круг сильно кривий, то можна поливати водою. Краще використовувати пилосмок.

Якщо олівця не має, то можна використати, за порадою Леонтьєва, алмазний круг по бетону від болгарки, вмикаємо одночасно обидва пристрої і "малою стружкою" правимо камінь. Метод не обкатував, бо маю олівець. Бачив на ютубі, як один боєць правив алмазним кругом, тримаючи його в руках. Головне найти той алмазний камінчик, що буде правити круг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 15.02.2018 в 15:58, Володимир Фещук сказал:

Корисна річ, допомагає моментально візуалізувати думки, прикинути різні варіанти, і коли вже робиш задумане - не носишся з листочками - глянув на дошку, і далі працюєш

А я не знав, куди  мені прилаштувати товсте шкло від зламаних ваг. Гарна задумка, настрою і собі таку дошку!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Володимир Фещук сказал:

І останнє. Хто що використовує для "правки круга"? Є потреба в цьому процесі. Я то намагаюся робити це ельборовою вставкою, але то якось не те...

Взагалі потрібно правити алмазним олівцем, як писали вище. Але я, через відсутність олівця, та своїх "не точних" робіт, використовую болгарку з алмазним диском, по бетону. Так, я знаю, то не правильно. Але що є, то є.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Cергей сказал:

А я не знав, куди  мені прилаштувати товсте шкло від зламаних ваг. Гарна задумка, настрою і собі таку дошку!

Малувате буде, краще величезну дошку мутити. А скло товсте і не потрібне, навантаження на себе бере дошка. За кріплення може піти і шляпка з дюбеля-грибка, підсилена шайбою.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4post написав:

Алмазний "олівець". Править відмінно, якщо не враховувати хмари пилу. Якщо круг сильно кривий, то можна поливати водою. Краще використовувати пилосмок.

Якщо олівця не має, то можна використати, за порадою Леонтьєва, алмазний круг по бетону від болгарки, вмикаємо одночасно обидва пристрої і "малою стружкою" правимо камінь. Метод не обкатував, бо маю олівець. Бачив на ютубі, як один боєць правив алмазним кругом, тримаючи його в руках. Головне найти той алмазний камінчик, що буде правити круг.

Я так і думав, олівця взяти. Не хочу гратися з дисками на болгарку. Ліпше один раз придбати олівець, та й закрити проблему. А про стовп пилюки - то чим би не правив камінь - він все-одно буде.

Лише хотів дізнатися, чи справді дієвий той олівець для різних видів каменів, і чи справді його для цього використовують.

, Cергей написав:

А я не знав, куди  мені прилаштувати товсте шкло від зламаних ваг. Гарна задумка, настрою і собі таку дошку!

Дякую, радий, що подав ідею. Сам з цією метою і виклав сюди

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Взагалі потрібно правити алмазним олівцем, як писали вище. Але я, через відсутність олівця, та своїх "не точних" робіт, використовую болгарку з алмазним диском, по бетону. Так, я знаю, то не правильно. Але що є, то є.

Та то все-одно ліпше, ніж якби не правити круги зовсім. Чого тут соромиться - я ж кажу, я досі правив ельборовою вставкою

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Чого тут соромиться - я ж кажу, я досі правив ельборовою вставкою

Всі такі соромливі, поки не було олівця, так правив круги просто шматком каменю - і нічого. Неефективно, пилу в 3 рази більше, тиск на камінь великий, якість не дуже, та все одно краще, ніж без правки зовсім, та і засалювання можна зішкрябати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановні, порадьте по інших запитаннях, хто може

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Володимир Фещук сказал:

Тому й запитую, бо не маю досвід. Маю вже одного такого "чєбурашку", але на ньому стоять алмази. Там немає тих прокладок, і чашки добре виставляються, без биття. І маю точило "власного виробництва" на 250-ті камені, там стоїть електрокорунд чорний, і 64С, також без прокладок, і ніби не маю жодних проблем

За це?

То для алмазу не потрібні прокладки, якщо вистачить сили зняти круга. Недавно вже пробував, ледь гайку не розірвав. Для абразивів вони необхідні обов'язково, бо мало того, що камені за рахунок стискання впиваються в метал, та ще й папір зменшує концентрацію напружень і ймовірність розльоту камінця. Досить вагомі аргументи? Сам не роблю, а інших навантажую.:D

Змінено користувачем 4post
Зміна акцентів
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4post написав:

За це?

То для алмазу не потрібні прокладки, якщо вистачить сили зняти круга. Недавно вже пробував, ледь гайку не розірвав. Для абразивів вони необхідні обов'язково, бо мало того, що камені за рахунок стискання впиваються в метал, та ще й папір зменшує концентрацію напружень і ймовірність розльоту камінця. Досить вагомі аргументи? Сам не роблю, а інших навантажую.:D

Досить вагомі. Рішення прийнято. На камені проставки буду ставити завжди.

Залишилися ще запитання по балансирах, та по ефективності та застосуванні того каменю для обдирки.

Доречі, стояли камені бузкового (сиреневого) кольору, маркування не збереглося. Що то є? Може одного лишити на точилі?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@4post А що та паперова прокладка дійсно допомагає? Як на мене, туди потрібна прокладка з параніту, чи з гуми. Але це я так думаю, може і не правильно. Від папіру - користі 0.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

@4post А що та паперова прокладка дійсно допомагає? Як на мене, туди потрібна прокладка з параніту, чи з гуми. Але це я так думаю, може і не правильно. Від папіру - користі 0.

То щільний картон.

Параніт можна, але він надто ламкий, а гума надто пружна - думаю буде давати биття

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Доречі, стояли камені бузкового (сиреневого) кольору, маркування не збереглося. Що то є? Може одного лишити на точилі?

В залежності, які матеріали обробляються.

14А - заточує всі залізяки без розбору.

25А - калені сталі, свердла, зубила, кернери, і т. ін.

64С, 63С - тверді сплави.

Ваш камінчик чи 38А або 92А або його родичів. За каталогом вони працюють краще за 14А. Табличка з абразивами у додатку.

Абразиви.docx

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, kostya1023 сказал:

А що та паперова прокладка дійсно допомагає?

Окремі камінці, може і пролізуть крізь прокладку, та тиск шайб розподілиться на значну площу абразивного каменю. Тому ймовірність руйнування каменю значно менша.

Відкручування буде значно легшим, однозначно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що я можу сказати. Визначився з алмазами олівцем, прокладки поставив на місце, навіть більш-меньш збалансував.

Поставив один бузковий камінь, та білий 25А. Спробував.

Опишу свої ти враження. Бузковий справді добре працює зі сталлю. Приємно працювати, подобається.

А білий для швидкорізу - то просто манна небесна! Не знаю, як я раніше без нього обходився

Дуже задоволений

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин назад, Володимир Фещук написав:

Є запитання по ньому. Вперше зустрічаю, на зовнішню шайбу кріпляться дві балансувальні шайби. Запитання: як здійснюється це балансування? Чи практичніший ці шайби не одягати?

IMG_20180219_133518.jpg

Наступне. З обох боків каменю стояли картонні прокладки. Варто їх використовувати, чи вони лише додадуть зайвого люфту?

IMG_20180219_150253.jpg

Прокладки ставлю ЗАВЖДИ!!!

Колись ставив з картону тепер із друкарської гуми із волокном! 

Нарахунок балансування вже розібралися але дещо додам. Я камені ставлю завжди по мітках. Тобто на камені є мітка  (крапка намазана червоним лаком для нігтів?) і на оправці також цятка- от одна напроти одної! Якщо камінь новий (у моїй майстерні) то виставляю шляхом перекручування його на оправці. Коли виставив ставим мітку.  Забув - точило саморобне!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Володимир Фещук сказал:

Що я можу сказати. Визначився з алмазами олівцем, прокладки поставив на місце, навіть більш-меньш збалансував.

Поставив один бузковий камінь, та білий 25А. Спробував.

Опишу свої ти враження. Бузковий справді добре працює зі сталлю. Приємно працювати, подобається.

Ага, значить не перебільшують довідники, камінчики дійсно непогані. Сам недавно придбав 92А на 400 мм. Ваш, скоріше, 38А. Ця категорія камінців зараз в магазинах не зустрічається, такий, бузковий, є імпорт, то використовується для заточування ковзанів.

12 часа назад, Володимир Фещук сказал:

А білий для швидкорізу - то просто манна небесна! Не знаю, як я раніше без нього обходився

Ну, він для того і використовується, аби швидкоріз заточувати. Якщо мілкий, то взагалі свердла заточуються гарно.

А щодо білого, ріже він легко, підпалів не дає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю всіх.

Ну що ж, після довготривалого помутніння розуму я, можливо, з личинки чіпмейкера, таки переходжу в фазу кокона.

Таки знайшов майстерню в Києві. Дякую всім, хто відгукнувся!

Я таки придбав фрезер. Це 6р81ш.

Дякую всім, хто відгукнувся, і окреме дякую Віталію "камасутра" за верстат і теплий прийом.

 

Голе приміщення облагороджую в міру своїх сил. А це 120-130 квадратів (три поверхи). Майстерню ділю на двох з батьком (він прораб). І сам лише переїзд зайняв +/- місяць.

 

Фото в студію

IMG_20190402_150414.jpg

IMG_20190402_150419.jpg

IMG_20190402_150425.jpg

IMG_20190402_201737.jpg

IMG_20190403_122227.jpg

IMG_20190403_122258.jpg

IMG_20190403_122303.jpg

IMG_20190404_172124.jpg

IMG_20190404_172135.jpg

IMG_20190404_190723.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приміщення я орендую. І тому не можу облагородити його так як слід.

Робимо "з чого є"

IMG_20190405_144209.jpg

IMG_20190405_145733.jpg

IMG_20190406_165317.jpg

IMG_20190407_160453.jpg

IMG_20190407_160517.jpg

IMG_20190408_081806.jpg

IMG_20190408_163617.jpg

IMG_20190409_123935.jpg

IMG_20190409_124132.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я знаю, що можна було краще, і що кожен з вас зробив би краще. Зрозумійте лише, що я рахуюся ще й з поглядами орендодавця та співорендатора. І я не мажор. Мені 25, і два роки тому я придбав токарний станок, три ящички інструмент, і вивантажив це все в гараж з сирою землею замість підлоги, і протікаючим дахом. Для мене навіть шматок б/у лінолеуму на підлогу - цінна власність в якійсь мірі))

Здорова критика вітається. Просто прошу не повчати, бо дурних тут немає. Шануймося

IMG_20190415_124037.jpg

IMG_20190415_124043.jpg

IMG_20190415_184108.jpg

IMG_20190416_105858.jpg

IMG_20190416_185438.jpg

IMG_20190417_190440.jpg

IMG_20190417_190451.jpg

IMG_20190417_203751.jpg

IMG_20190417_203759.jpg

IMG_20190417_212642.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фото з завантаженими авто - це здебільшого фото біля старої майстерні батька

IMG_20190418_112807.jpg

IMG_20190418_112817.jpg

IMG_20190418_112820.jpg

IMG_20190419_130826.jpg

IMG_20190419_163817.jpg

IMG_20190419_163819.jpg

IMG_20190419_163825.jpg

IMG_20190423_132743.jpg

IMG_20190423_132751.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поздоровляю! Лиш би орендар нормальний був, не попросив на вихід, через рік, коли все облаштуєте, а решта то справа наживна.

Змінено користувачем Curandero
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку