Володимир_Фещук

Починаючи з нуля

158 повідомлень у цій темі

Вітаю всіх. Бачив чимало ваших майстерень, рівно як чимало зустрічав запитань прохань поради, допомоги, ідей по облаштуванню. Ось, думаю можливо комусь буде корисним

 

Для фото навмисно не прибирав

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До того ж, це гараж. Я його орендую з минулої осені. Але облаштування почав з середини зими. До того лише провів струм, та поклав б/у асфальт на підлогу, і вкривають б/лінолеумом

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

фото не попали, дайте знать если что-то не работает

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почав збирати інструмент з весни минулого року. Але робив це поступово, повільно. Адже не встигав заробляти. Потім, літом назбирав та купив станок. Поки зробив світло, підлогу, площадку для станка, почистив його - то вже і зима прийшла. Доречі частину інструменту придбав одночасно зі станком, ще частину - цієї весни. Решту - вже по ходу роботи. За зиму вдома зробив полиці, стелажі, інструментальну шафу, та шафку біля станка, точило на 250-й камінь. Потім, на весні зробив прес, слюсарним стіл.

В чому суть? Півтора роки тому мені прийшла ідея займатися цим. І ось результат моїх старань за цей час. + безперечно допомога моїх близьких, за що я їм безмежно вдячний.

Мета цієї теми - можливо когось надихне, комусь буде доречною ідея, а можливо і хтось дасть мені добру пораду.

6 минут назад, bioname сказал:

фото не попали, дайте знать если что-то не работает

Чомусь не вантажиться, я з телефону сиджу. Мабуть просто ввечері спробую з пк

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20171002_175439.jpg

IMG_20171002_175503.jpg

IMG_20171002_175519.jpg

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20171002_175526.jpg

IMG_20171002_175533.jpg

IMG_20171002_175544.jpg

IMG_20171002_175553.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20171002_175606.jpg

IMG_20171002_175614.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20171002_175625.jpg

IMG_20171002_175637.jpg

як я і попереджав, перед "фотосесією" я не прибирав. до того ж, за останній час у мене було чимало перестановок і підготовка до першої "зимівлі" в гаражі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все супер! ? 

Але з електрикою здається хаос!

20171002_225747.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Богдан 1987 сказал:

з електрикою здається хаос!

насправді там все підключено надійно та, головне - безпечно.

але згоден - зовсім не естетично.

я всю проводку вів заново, з нуля. спочатку був підключений  лише станок, потім ще додалась гілка 380 до точила, потім три гілки світла та розеток, і тд. і ніяк не доходили руки це все оформити.

та і немає багато коштів на це.

прийму будь- які поради, та ідеї, як я і казав

і не судіть за страшні стіни, перегородку, стелю. хазяїн гаражу ніяк не сприяє покращенню стану свого гаражного приміщення.

а я не можу все відразу. мені 23 на даний момент.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Володимир Фещук сказал:

насправді там все підключено надійно та, головне - безпечно.

але згоден - зовсім не естетично.

я всю проводку вів заново, з нуля. спочатку був підключений  лише станок, потім ще додалась гілка 380 до точила, потім три гілки світла та розеток, і тд. і ніяк не доходили руки це все оформити.

та і немає багато коштів на це.

прийму будь- які поради, та ідеї, як я і казав

Сам недавно столкнулся с такой же проблемой. Куча проводов, все постепенно добавлялось... свет, станки, освещение на улицу, розетки на улицу и в помещении, стабилизатор и т.д. Решено было потратить время и окультурить.

Был куплен (а потом ещё один сделан) ящик под автоматы (делайте с запасом, на "вырост", чтоб было куда добавлять), все кабели заведены в пластиковые короба (с сечением правда чуток не угадал, так что берите сразу с хорошим запасом, особенно если планируется вести четырехжильные провода под три фазы). Очень удобно - добавилось что-то, открыл короб, провел кабель, автомат в ящик поставил, с фазой определился, подключил и все.

Змінено користувачем Владимир Металл
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Владимир Металл сказал:

Сам недавно столкнулся с такой же проблемой. Куча проводов, все постепенно добавлялось... свет, станки, освещение на улицу, розетки на улицу и в помещении, стабилизатор и т.д. Решено было потратить время и окультурить.

Был куплен (а потом ещё один сделан) ящик под автоматы (делайте с запасом, на "вырост", чтоб было куда добавлять), все кабели заведены в пластиковые короба (с сечением правда чуток не угадал, так что берите сразу с хорошим запасом, особенно если планируется вести четырехжильные провода под три фазы). Очень удобно - добавилось что-то, открыл короб, провел кабель, автомат в ящик поставил, с фазой определился в все.

суть ще в тому, що я планую через кілька років перебиратись звідти, можливо навіть в інше місто.

але це таке.

буду вдячний, якщо покажете свою щитову - позичу у вас ідей, може і сам наведу красу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

суть ще в тому, що я планую через кілька років перебиратись звідти, можливо навіть в інше місто.

але це таке.

буду вдячний, якщо покажете свою щитову - позичу у вас ідей, може і сам наведу красу

Завтра сфоткаю, отправлю.

А насчет вложений, пускай даже в арендованый гараж - они оправданны. Тем более - короба аккуратно снял, провода вытащил и в новом месте прицепил, проложил (если длина позволит). Это не стену штробить и хоронить их там.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Владимир Металл сказал:

Завтра сфоткаю, отправлю.

А насчет вложений, пускай даже в арендованый гараж - они оправданны. Тем более - короба аккуратно снял, провода вытащил и в новом месте прицепил, проложил (если длина позволит). Это не стену штробить и хоронить их там.

дякую

так, згоден з вами.

я так і подумав, що щитову можу зробити зараз, а потім перенести

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ти молодець що починає в ранній вік . Я почав у 37 з нуля нічого обживаюсь помаленьку є постійні клієнти ....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поважаю таких людей які в молоді роки почали займатися подібним я і сам такий  ,  мені зараз 18 років і я ні каплі не жалкую що займаюсь металообробкою 
 Продовжуйте і в вас все буде 

Честь і хвала =) 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, SkosarV сказал:

Поважаю таких людей які в молоді роки почали займатися подібним я і сам такий  ,  мені зараз 18 років і я ні каплі не жалкую що займаюсь металообробкою 
 Продовжуйте і в вас все буде 

Честь і хвала =) 

О, то ви ще більше юніор, ніж я)

Молодець, це вражає.

Я почав працювати токарем в 19, останні пів року працюю на себе.

Дуже не вистачає однодумців в моєму місті, близьких по духу. Самому важко, сумно, і самотньо

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не плохо. Главное уже есть основное - четкое желание и станок. От ноля уже приличная сдвижка.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Володимир Фещук сказал:

О, то ви ще більше юніор, ніж я)

Молодець, це вражає.

Я почав працювати токарем в 19, останні пів року працюю на себе.

Дуже не вистачає однодумців в моєму місті, близьких по духу. Самому важко, сумно, і самотньо

Не сумуйте! Тут раді всім! Я як почав стягувати станки то мені показували тю-тю ! Притому рідні мене також не розуміють ?

Тепер нікому нічого не показую і нерозказую окрім цього форуму! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Володимир Фещук сказал:

Дуже не вистачає однодумців в моєму місті, близьких по духу. Самому важко, сумно, і самотньо

Однодумців не вистачає і в мене  , люди взагалі не розуміли нащо ГУМАНІТАРІЮ (юр освіта)  ці цацки зі станком =( Коли починав не було в кого спитати посовітуватись окрім цього форума 

Також проблема є і із покупкою оснасти  інструменту , в нас немає ні різців де купити ні фрези ,із МЕТІЗІВ лише сверла до 20  навіть на прийомкі немає нічого 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, SkosarV сказал:

Однодумців не вистачає і в мене  , люди взагалі не розуміли нащо ГУМАНІТАРІЮ (юр освіта)  ці цацки зі станком =( Коли починав не було в кого спитати посовітуватись окрім цього форума 

Також проблема є і із покупкою оснасти  інструменту , в нас немає ні різців де купити ні фрези ,із МЕТІЗІВ лише сверла до 20  навіть на прийомкі немає нічого 

 

а звідки ви є?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щодо проводки. Я в майстернях ставлю рубильник (великий). Потім від нього кидаю основну жилу. Біля скупчення станків автомат і розетки. Тоді якщо потрібно ще щось підключити то можна просто добавити в автомат або в розетку. 

Автоматів треба не жаліти. В мене у знайомого під накриттям станки стояли, щось закоротило, згоріла куча досок, самі станки, потім на сарай перекинулось... Все було підключене на пряму.

Я вихожу з майстерні - рубильник вниз і все вирубив.

Щодо з нуля і стягування станків. Я сам ще з шкільних років почав займатись. Так одне точно скажу - тут з нуля не пройде. Треба накопичити, навчитись, а потім заробляти. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, Володимир Фещук сказал:

а звідки ви є?

 Чигиринський рн Черкаської обл

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Bogdan сказал:

Автоматів треба не жаліти.

Все було підключене на пряму.

Я вихожу з майстерні - рубильник вниз і все вирубив.

Щодо з нуля і стягування станків. Я сам ще з шкільних років почав займатись. Так одне точно скажу - тут з нуля не пройде. Треба накопичити, навчитись, а потім заробляти. 

у мене окремо станок, окремо точило і дві розетки, і окремо на кожній фазі світло + розетки. і того 5 автоматів, і ввідний перед лічильником. ніби не все так погано.

я до того навчався на технічну спеціальність, і три роки попрацював токарем, де проводились реставраційні роботи. ну і, як я казав - паралельно намагався скуповувати інструмент. в квітні цього року я пішов з роботи, і почав працювати на себе. я ще вагався, чи не рано, але хотів початки з початку сезону, щоб встигнути напрацювати якусь клієнтську базу до зими.

і, як виявилось - не дарма. за цей час я сильно підвищив свої знання та вміння.

коли я казав, що з нуля - я мав на увазі в матеріальному плані.

ви не подумайте, до мех. обробки я відношусь дуже серйозно, вважаю, що тут немає місця сліпому ризику, бездумному азарту, безпечності та наівності

17 минут назад, SkosarV сказал:

 Чигиринський рн Черкаської обл

ех, далекувато

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть хорошее правило - в одной комнате, где есть потребители на 380 вольт, на освещение и розетки 220 вольт брать только одну фазу. Конечно справедливо только для небольших потребителей на 220 вольт, когда не будет перекоса фаз, но в плане электробезопасности работает. 

 

Стараюсь его придерживаться. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку