Володимир_Фещук

Починаючи з нуля

158 повідомлень у цій темі

17 годин назад, инженер написав:

Є  якась  конкретна  інформація  по  даному  питанню?

http://sasua.com.ua/flyusy/degasal-t-200/

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, david.k написав:

Дуже дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, david.k сказал:
20 часов назад, инженер сказал:

Є  якась  конкретна  інформація  по  даному  питанню?

http://sasua.com.ua/flyusy/degasal-t-200/

Дякую!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Було мало освітлення над зварювальним столом - придбав діодний прожектор. Стало суттєво краще, але це місцеве освітлення, і діставляє багато дискомфорту те, що лампа знаходиться лише в одному місці, та не рухається в вісях Х та Z, вже не кажучи про Y. І тому, як тільки з'явилося трішки вільного часу - швидко придумав нескладну "третю руку" для прожектору, та сьогодні зробив за кілька годин. Результатом задоволений.

Цей пост не для того, аби похвалитися, який я молодець. Він для того, аби показати, що можна вирішити таку проблему доволі нескладно. Можливо хтось також захоче зробити собі подібне

 

 

Фото робив поспіхом. Якщо хтось забажає - зроблю детальніші

IMG_20180210_190534.jpg

IMG_20180210_190552.jpg

IMG_20180210_190550.jpg

IMG_20180210_190543.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Третю руку взяв собі на замітку! Єдине хочу зробити її масивнішою і вчипити по центру майстерні ! Тоді вона зможе рухатися в любий кут!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан 1987 написав:

Третю руку взяв собі на замітку! Єдине хочу зробити її масивнішою і вчипити по центру майстерні ! Тоді вона зможе рухатися в любий кут!

В решті майстерні на щастя вже маю достатнє загальне освітлення + місцеве. Діодні лампи типу плафонів, 170грн за штуку, 36в, horoz electric (НЕ РЕКЛАМА)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановні, був сьогодні на базарі. Вже рік мабуть один дідок не може продати прибор.. Тому ціну спустив. Подивіться, можливо комусь потрібно - допоможу, сходжу заберу!

Адміністрація, не видаляйте пост будь-ласка, я не торгую. Не матиму ніякого зиску з цього, просто шкода інчтрумент

В Інтернеті є інформація про інструмент

IMG_20180211_120800.jpg

IMG_20180211_120826.jpg

IMG_20180211_120831.jpg

IMG_20180211_120836.jpg

IMG_20180211_120806.jpg

IMG_20180211_120755.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що воно таке??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Описание и применение прибор активного контроля БВ-П.3165:

Прибор активного контроля БВ-П.3165 предназначен для контроля валов с гладкими поверхностями в процессе наружного круглого шлифования.

В зависимости от пределов измерения прибор активного контроля БВ-П.3165 выпускается четырех исполнений.

Изготавливается по ТУ 2-034-519-77.

Завод-изготовитель: Челябинский инструментальный завод.

Технические характеристики прибор активного контроля БВ-П.3165:

http://standart-m.com.ua/izmeritelnyj-instrument/pribor-aktivnogo-kontrolya-bv-p3156

 

Змінено користувачем SkosarV
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, SkosarV написав:

Описание и применение прибор активного контроля БВ-П.3165:

Прибор активного контроля БВ-П.3165 предназначен для контроля валов с гладкими поверхностями в процессе наружного круглого шлифования.

В зависимости от пределов измерения прибор активного контроля БВ-П.3165 выпускается четырех исполнений.

Изготавливается по ТУ 2-034-519-77.

Завод-изготовитель: Челябинский инструментальный завод.

Технические характеристики прибор активного контроля БВ-П.3165:

http://standart-m.com.ua/izmeritelnyj-instrument/pribor-aktivnogo-kontrolya-bv-p3156

 

Дякую, бо мені з телефону на ходу важко

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Володимир Фещук сказал:

Дякую, бо мені з телефону на ходу важко

volk_10253386_orig_.jpg 9_9

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще дещо. Подарую книгу. Фото говорять самі за себе. Здається мінімум двічі бачив на форумі, що у людей були запитання по таких двигунах.

Побачив на базарі, спокусився. Мені вона не потрібна, але подумав, що буде дуже корисна іншим. Дав за неї 15грн, але віддам задарма, на благо нашої спільної справи. Не бачу сенсу пересилати мені якісь 15 грн.

Віддам тому, кому справді потрібно. Кого запідозрю в перепродажі - залишаю за собою право відмовити

IMG_20180211_152546.jpg

IMG_20180211_152619.jpg

IMG_20180211_152606.jpg

IMG_20180211_152534.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин назад, Володимир Фещук написав:

Було мало освітлення над зварювальним столом - придбав діодний прожектор. Стало суттєво краще, але це місцеве освітлення, і діставляє багато дискомфорту те, що лампа знаходиться лише в одному місці, та не рухається в вісях Х та Z, вже не кажучи про Y. І тому, як тільки з'явилося трішки вільного часу - швидко придумав нескладну "третю руку" для прожектору, та сьогодні зробив за кілька годин. Результатом задоволений.

Цей пост не для того, аби похвалитися, який я молодець. Він для того, аби показати, що можна вирішити таку проблему доволі нескладно. Можливо хтось також захоче зробити собі подібне

Також часом приходиться варити ТІГ зваркою дрібні деталі в темнуватому приміщення. Якщо коротко, то не служать довго, а часом навіть і не довго, ЛЕД прожектори. Не знаю причини короткої служби, але останній не прослужив і декількох годин загального напрацювання. Лише до одного прожектора не маю претензій (старий, куплявся в епіцентрі, блок живлення винесений ззаді в окремому корпусі), але їх вже давно не закупляють і не продають  в Україні. Використовую його в якості переноски при зварюванні машин. Не пам'ятаю скільки разів вже міняв скло, алюмінієвий корпус вже в одному місці протертий до дир, а він ще служить. Все  інше  — шлак. Взяв для цих робіт максусівську енергозберігаючу лампу 12Ватт, яка поки служить. Брав з дорожчих серій....

Змінено користувачем IMP
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Також часом приходиться варити ТІГ зваркою дрібні деталі в темнуватому приміщення. Якщо коротко, то не служать довго, а часом навіть і не довго, ЛЕД прожектори. Не знаю причини короткої служби, але останній не прослужив і декількох годин загального напрацювання. Лише до одного прожектора не маю претензій (старий, куплявся в епіцентрі, блок живлення винесений ззаді в окремому корпусі), але їх вже давно не закупляють і не продають  в Україні. Використовую його в якості переноски при зварюванні машин. Не пам'ятаю скільки разів вже міняв скло, алюмінієвий корпус вже в одному місці протертий до дир, а він ще служить. Все  інше  — шлак. Взяв для цих робіт максусівську енергозберігаючу лампу 12Ватт, яка поки служить. Брав з дорожчих серій....

Дякую за пораду, намагатимусь завжди тримати лампу на відстані від місця зварювання.

На щастя, поки мій прожектор не згорів)

Це рухоме плече я зробив для того, аби направляти було зручно. Бо до цього було так: як вариш за столом, опускається лампу - мало світло, від деталі падає тінь, підіймаєш - світло потрапляє під маску

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Дякую за пораду, намагатимусь завжди тримати лампу на відстані від місця зварювання.

Саме цікаве, що останній згорів навіть не під час роботи. Працював без прожектора, а вже після зварки включив, а з усіх діодів ледь світилося біля 7 штук, інші не світились. При виключенні замітив, що не працюючі діоди були наче проткнуті по центру тонкою голкою. Я завжди старався купувати багатодіодні прожектора, а не з матрицею, рахуючи, що вони якісніші. 

 Поїхав міняти по гарантії, сказали, що аналогічних вже немає в продажі і повернули гроші. От по сьогодні не розумію що впливає на їх роботу — осцилятор, чи яскравість дуги. Наче й не дуже близько розміщував прожектор, на гнучкій стійці від станочних ламп.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Додам ось ще дещо. Нічого складного, чи особливо цікавого. Дошка для ескізів.

Дошку взяв, яку знайшов в себе. Поіарбував залишками фарби. Кріплення для скла знайшов в магазині по 40коп за штуку, скло обійшлося в 50-80грн (краї притуплені). І вуаля. Незамінна річ, вже десятки разів ставала в нагоді за два тижні

Маркери на водяній основі, 13грн штука. Витираються навіть рукою

1518702582643159243831.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Додам ось ще дещо. Нічого складного, чи особливо цікавого. Дошка для ескізів.

Дошку взяв, яку знайшов в себе. Поіарбував залишками фарби. Кріплення для скла знайшов в магазині по 40коп за штуку, скло обійшлося в 50-80грн (краї притуплені). І вуаля. Незамінна річ, вже десятки разів ставала в нагоді за два тижні

Маркери на водяній основі, 13грн штука. Витираються навіть рукою

Я, так розумію, це є саме звичайне скло?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лещата чавунні придбав для зварювального столу. Губки зіржавіли вщент. Довелося робити нові. Взяв оправки від різців, трохи фрезернув на токарному, посверлив отвори під болти, і нарізав на токарному зубці. Результат влаштовує

15187028489391770913415.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Я, так розумію, це є саме звичайне скло?

Все вірно! За рахунок того, що дошка є білим фоном - все чудово видно. Єдине, що я змінив би, якби робив нову - зробив би трохи більшу. Розміри скла 400*600

Корисна річ, допомагає моментально візуалізувати думки, прикинути різні варіанти, і коли вже робиш задумане - не носишся з листочками - глянув на дошку, і далі працюєш

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук Добре, д'якую. Гарна ідея. Буде натхнення, і собі таку зроблю. Дійсно корисна річ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щоб не плодити нових тем - пишу сюди.

Я так, є оновлення в майстерні. Точило ИЭ 9701, 510Вт, 2600об/хв

IMG_20180219_124957.jpg

IMG_20180219_124925.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є запитання по ньому. Вперше зустрічаю, на зовнішню шайбу кріпляться дві балансувальні шайби. Запитання: як здійснюється це балансування? Чи практичніший ці шайби не одягати?

IMG_20180219_133518.jpg

Наступне. З обох боків каменю стояли картонні прокладки. Варто їх використовувати, чи вони лише додадуть зайвого люфту?

IMG_20180219_150253.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Щоб не плодити нових тем - пишу сюди.

Я так, є оновлення в майстерні. Точило ИЭ 9701, 510Вт, 2600об/хв

IMG_20180219_124957.jpg

 

Моцний "чебурашка" w512h5121380476894like.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще одне. Збираюся поставити туди два камені. Електрокорунд білий 25А, там"круг обдирочный 14А F24 СТ3 БУ 2 Кл"

Що скажете про той другий?IMG_20180219_150917.jpgIMG_20180219_150929.jpgIMG_20180219_150934.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Наступне. З обох боків каменю стояли картонні прокладки. Варто їх використовувати, чи вони лише додадуть зайвого люфту?

На скільки я знаю, ці картонні прокладки ставляться для того, щоб бокові шайби "не били" по камню .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку