Дядя_Уеф

Як бути коли кинули на барахольці цього форуму?

47 повідомлень у цій темі

Виноват в этой ситуации однозначно продавец, он ОБЯЗАН был выставить статус Товар отправлен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Williams сказал:

А чтоб с деливери приходили смс нужно установит вайбер

у меня мобилка простая. смс-ки приходят.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну в общем пропажа все-же нашлась, благодаря человеку, который у этого парня покупал передо мной. Его ник я нашел в отзывах о моем продавце и дату отзыва. К счастью он был из тех кто не выбрасывает ТТН, а архивирует инфу. Он мне и выдал телефон  продавца, ну а дальше я ему позвонил и поговорил. Так что не выбрасывайте ТТН, кому-то может помочь.Сегодня пошел на Деливери и начал стыдить за СМС отсутствие, и тут выясняется, что СМС не было потому, что товар еще не прибыл, а он его еще в прошлый четверг отправил. В общем Деливери жгет по своему. За неделю не привезли посылку. В общем никого никто не кинул, но осадок конечно остался.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, meracom сказал:

он ОБЯЗАН был выставить статус

Кстати, насчет статуса. Что надо делать, если человек не закрывает сделку. Тянул с получением, но все-же получил и не закрывает и не подтверждает получение. Позвонил я ему напомнил, он сказал, что нет проблем все отметит, а сделка снова не закрыта. Ну и что дальше?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну терміни то таке, головне щоб доїхало ціле. Делівері вміє навіть лома поламати.

Та і по термінах не вони єдині. Місяць назад відправляв Інтаймом Львів-Дніпро 5 робочих днів їхало.

Поки що НП більш-менш працює не погано.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Дядя Уєф

В переписке по сделке нажать Жалоба, в любом сообщении.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Був випадок,коли продавець вислав вузол заявлений ,як новий ,але далеко не новий з люфтом у шпинделі. Першим ділом я звязався з ним. Він його швиденько забрав і оплатив усі витрати, ще й вибачивсь. Я скандалу не піднімав,поставив "5". Не розумію одного : зараз цей товар знов висить у барахолці,як " новий " ??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну от отримав нарешті я свій товар.Єпектродвигун був укинутий у коробку від печіва обемом у пять разів більше за двигун. Він там ніяк не був обгорнутий чи якось зафіксований. Коробка, де він мотилявся, ледь не розвалювалася. Видно, що людина до всього відносться на аби як, але не "кідала", як я спочатку подумав.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тепер він не робить зміну статусу на відправив товар. Як наслідок я не можу закрити оборутку. Ну та що поробиш, отаке воно пірожене?

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 3.10.2017 в 10:47, пенсионер сказал:

Вот меня удивляют такие речи., и вообще - когда вы покупаете (не пощупав руками) деталь на любом форуме, требуйте дополнительные фото, размеры,. к чему вы предявляете претензии?, ведь у каждого свои представления и о "товаре", (кому и кобыла невеста (с) ). 

Закажите в изготовление нужняю вам деталь 'с нову', и вы узнаете ее нынешнюю цену, и будете довольны, если не.

Рекомендую видеть в покупаемой железке лишь заготовку для изгкотовления нужной детали, и понимать что подгонка по месту, если это деталь советского станка - неизбежна..

Собственно барахолка для того и нужна чтобы было где найти подходящую для нужд железку..

 

А почему? Есть описание товара, есть фото. Большинство - делает конкретные фото, нормально описывают товар.  В результате, получаешь то, что видел. И, обычно, нет проблем.  Есть ряд перекупов, которым абы продать.  Они, видимо, и пытаются впарить херню, "забывая" описать недостатки. Именно для того и есть система рейтингов и отзывов.  Чем и хороша барахолка.  У меня только раз было "попадалово" тут, когда товар был реально худшего заметно качества, чем я рассчитывал. Но, претензий я не предъявлял, ибо, пусть и обтекаемо, но человек описал недостатки. Плюс, он массово тут не торгует.   Можно было бы вернуть, но я подумал и решил оставить, ибо лучшей альтернативы на тот момент я не увидел.  Но, в остальных случаях я остался доволен покупками на все 100%. 

Разумеется, покупки тут имеют свою степень рисковости. И я понимаю, что могу потерять деньги и т.д. Но, се ля ви... 

А пока, мне тут нравиться, сидя за компом "копаться в барахолке". 

По сути, в основном тут нормальные люди, которые, скорее, акцентируют лишнее внимание на недостатках, чем приукрасят свой товар.. Имхо, конечно. (зы. у меня всего 10 покупок тут ;-))  

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я й не засік як закрилася та оборутка з Валерою. Чи він сам закрив, чи адміни допомогли, але закрилася. Так тепер знов якись недорозуміння виникли вже з іншим хлопчиною. Спокусився я на фото з лінійками. Як писалося ШД1500. Але там було дві одна широка, а інша вузька. Я зробив запрос. Він підтвердив. Я детально розпитав про лінійку, та написав, шо мені потрібна саме широка, 10 листопада я написав що я можу сплатити за неї.Та запитав яка іага, та звідки їде? Він зразу відповів яка вага і звідки. Про сплату промовчав. Я чекав підтвердження, але 12 листопада сплатив, та дав реквізити на відправку. Зразу він відповів - ОК! Настала тиша.

15 листопада я нагадав про себе, та отримав відповідь, що ту лінійку, яку я хотів, забрав інший покупець, і ще питання куди повернути гроші. Я надав номер карточки, але запропонував узяти інший товар замість того. Він сказав, що у нього інша е. Коли я почав уточнювати розміри настала тиша. 20-го я почав наполягати дійти до якогось рішення. Він знову запитав куди гроші повернути. Я надав номер корточки вдруге. Ну і тиша на сьогодні. Поки що нажав на "Жолоба". Через деякий час, якщо буде морозитися оприлюдню тут його данні. Може комусь гроші та спокій збережуть.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя Уєф написав:

Я й не засік як закрилася та оборутка з Валерою. Чи він сам закрив, чи адміни допомогли, але закрилася. Так тепер знов якись недорозуміння виникли вже з іншим хлопчиною. Спокусився я на фото з лінійками. Як писалося ШД1500. Але там було дві одна широка, а інша вузька. Я зробив запрос. Він підтвердив. Я детально розпитав про лінійку, та написав, шо мені потрібна саме широка, 10 листопада я написав що я можу сплатити за неї.Та запитав яка іага, та звідки їде? Він зразу відповів яка вага і звідки. Про сплату промовчав. Я чекав підтвердження, але 12 листопада сплатив, та дав реквізити на відправку. Зразу він відповів - ОК! Настала тиша.

15 листопада я нагадав про себе, та отримав відповідь, що ту лінійку, яку я хотів, забрав інший покупець, і ще питання куди повернути гроші. Я надав номер карточки, але запропонував узяти інший товар замість того. Він сказав, що у нього інша е. Коли я почав уточнювати розміри настала тиша. 20-го я почав наполягати дійти до якогось рішення. Він знову запитав куди гроші повернути. Я надав номер корточки вдруге. Ну і тиша на сьогодні. Поки що нажав на "Жолоба". Через деякий час, якщо буде морозитися оприлюдню тут його данні. Може комусь гроші та спокій збережуть.

 

Ігнорити вже масово його потрібно. Я зрозумів про кого мова. І дуже впевнений в тому, що його товар увесь знаходиться в ордло розікрадений звідкілясь. А він, як переселенець барижнічає на цьому. Велика ймовірність того, що прикордонникі можуть конфіскувати товар, за який вже сплатили і який він чи його "подєльник" намагались ввезти, щоб відправити НП. Я його тоже по двум позиціям просив надати додаткові фото в іншому ракурсі при доброму природньому освітленні, він - "в мороз", згодом він зняв мою бронь. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, Дядя Уєф сказал:

Ну і тиша на сьогодні.

Це було вчора, а сьогодня повернув гроші. Ще й 48 годин не минуло. Виявляеться порядна людина, а на кидала якийсь. Оприлюднювати нік не буду звичайно, але осад залишився.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну і про шо оця писанина на 2 сторінки ???

Конкретно, - імена, явки, паролі. Або пишіть у відгуки , шо так і так, морочить голову, непунктуальний, чі шо там ще, шоб інші бачили. А то таке, "осад залишився"... Якби не підняли шум, то може так би і тягнулося. З Вас зіскочив, завтра на мені виїде.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, Кулибкин сказал:

Або пишіть у відгуки

Людина не кинула на гроші, оприлюдньувати нік у цій темі якось не чемно, по мойому. Але і ви праві "Родина должна знать своих героев". У відгуки не знаю як написати. Я статус "гроші сплатив" поставив, а він далі нічого не відмічае. У мене висить "нема доступних дій". Як це розрулить не знаю. Скаргу подавав. Що ще мені зробити? 

У першому випадку також відгук ніяк було залишити, бо він не ставив статуса "товар відправив". Залишив так і все.

Якось воно з цим недороблено.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та може і хрєн з ним... Мабуть він живе в такому середовищі, де подібна поведінка є нормальною. Тоді або життя, або люди, які спілкуються з ним безпосередньо, швидше "навчать". А може вже вчать. Не те, що ми тут в онлайні.

Забийте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 22.11.2017 в 00:34, Ігрек сказал:

І дуже впевнений в тому, що його товар увесь знаходиться в ордло розікрадений звідкілясь.

Так я думаю у большинства людей форума есть понимания того что большая часть товара в барахолке была украдена в свое время в некоторых он представлен в первоисточником а у кого он прошёл через десятые руки обсуждали это. В чем претензия? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Николай Владимирович написав:

Так я думаю у большинства людей форума есть понимания того что большая часть товара в барахолке была украдена в свое время в некоторых он представлен в первоисточником а у кого он прошёл через десятые руки обсуждали это. В чем претензия? 

 

Якщо неуважно прочитали чи можливо українською трохи не зрозуміли, то - не претензія. Застереження. Продавець має вихід на товар по той бік фронту, можливо зможе привезти за те що Ви, як покупець вже сплатили, а можливо і не довезе до відділення НП. Тут по воді вилами писано, а гроші то в нього.... Якби в нього прослідковувалась довго історія продавця, покупця, відгуки позитивні і перебував постійно на сталому, доступному місці. Або в такому разі не наполягав на повній передплаті за те, що не має на руках на мирній землі, максимум на компенсацію пересилки. 

Змінено користувачем Ігрек
розділові знаки
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Ігрек сказал:

Якщо неуважно прочитали чи можливо українською трохи не зрозуміли, то - не претензія.

Зачем было употреблять ту фразу в таком контексте?  Например я живу в Луганске в той зоне которую имели веду вы у меня как у покупателя 44 завершенных сделки но я не где не упоминал что В подконтрольной территории Украины торгуют украденным товаром. Зачем свои домыслы выдавать за истену вешая  ярлыки. У вас хоть одна сделка с этим человеком совершена?

11 час назад, Ігрек сказал:

Якби в нього прослідковувалась довго історія продавця, покупця, відгуки позитивні і перебував постійно на сталому, доступному місці.

Если я прочитал внимательно и понял язык на котором Вы написали  то так званый валерик  которого вы имели  веду. Да простят меня волерики но это имя у нас стало нарицательное. Имеет очень много положительных отзывов. По крайне со стороны создается такое впечатление.

11 час назад, Ігрек сказал:

Продавець має вихід на товар по той бік фронту, можливо зможе привезти за те що Ви, як покупець вже сплатили, а можливо і не довезе до відділення НП.

А откуда вы это знаете? Может все наоборот может товар уже лежит с вашей стороны фронта а он живет с другой стороны. В любом случае с его количеством товара он заинтересован в этой барахолке и даже в случае фосможора как я предполагаю уже не единожды возращал деньги. По крайне мере в этой инкарнации. Это мои  личные домыслы. Обратите внимание я не выдаю это за истину в отличии от Вас!

Змінено користувачем Николай Владимирович
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку