RED

6Т12-1. Щоб тільки жінка з хати не вигнала коли він запрацює

69 повідомлень у цій темі

Вітаю всіх хто тут живе.

Прикупив недавно собі фрезер 6Т12-1 з розграбленою електрошафою та трошки розібраний.

Чому розібраний? 

Станок 1988 року, видно що працював небагато, але все ж таки хтось умудрився вбити (іменно вбити) гайку поперечної подачі.

Ну і в принципі як і буває в таких випадках на просторах пострадянського простору, зняли стіл, познімали вали поперечки і на цьому все діло сі скіньчЄло.

Ну і як наслідок - розграбили електрошкаф... 

Добре що нічого (майже нічого) не про...пили, з того що розібрали, крім правої кришки консолі.

Але це таке, дрібниці, головне що всі вали і шестерні на місці, судячи зі схем з мануала.

А да, ще ручка під'йому стола відать пішла десь на лом... разом з кришкою консолі. (якщо в когось є ці дві речі або хтось знає де є - прошу дуже в лічку)

Нашо я його взяв такий здоровезний? (багато хто питає)

Ну, по перше люблю я то діло, щось збирати, розбирати, давати залізу нове життя.

По друге, станок 88 року і більшість часу свого єснування він провів не працюючи, про що свідчить стан направляючих і валів.

Навіть фарба рідна))

Поки нова майстерня ще не завершена, буду потрошки його відчухувати від сантиметрового слою пилу та промивати "нутрощі" від "нутелли", як каже Дядько Максим.

Ну і звісно зкупляти недостаючі елементи електрошкафа.

Трошко фото. (вибачте за якість... трошки спішив ...)

3alkpnzbg19ertqj0qzp5z3qo.jpg

ml3c8udi5nxidzo4xtkh0ugqj.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще фото:

ivqx3rdmiteh8ar4yjr75wjbt.jpg
jxz9kfg6v5yd8blqfsofah5jz.jpg
1emag6j4vhd1n0mixpfy2w5ka.jpg
aki5u8vyjv5f5y2c2rq24ypj4.jpg
eap9kq0vy4fwp57azb6n39fko.jpg
7eclo7pomoz3nkrhpewjax9ct.jpg
m6rf6nk9zy5fdgu309crfsv3v.jpg
p1x9ctpuzl80jxyd43knuklx2.jpg
qd3fuivn1fbuglsek8j92iax2.jpg
i268aob4tvce93kanrl6w46vd.jpg
wi65a2382g0v1ux6tqft4x6zj.jpg
rsedizmetn6mlxski57domj8f.jpg
846glolorud5yxht0sgs4p1yl.jpg

 

Вбита гайка

 

8jczo1lsq6udbjb34n1dco6h6.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є питання по електрошафі.

Може є в когось такий самий станок? хотілося би визначити чого саме не хватає, в якій кількості ну і звісно маркування.

Буду дуже вдячний за допомогу.

Я би навіть сказав безмежно вдячний!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@RED Класний верстат, вітаю!

Самому такий хочеться, але взяв маленький 6720В з електроприводом подач, шафа була розграбована, відновлював по паспорту, там є всі електросхеми.

Успіхів у відновленні!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за вітання!

Електросхема то є, але я трохи далекий від електрики... та і на тій схемі нема конкретних маркувань того чого нема... чи то я щось недоганяю :/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

привіт RED.  маю такий самий.. ))) купив повністю живим ( ну принаймі по електриці). зараз стоїть в клійонці замотаний на вулиці.

 

є кілька варіантів тобі допомогти. Перший і напевне найкращий для тебе - приїхати і глянути.. як не як тернопіль коло львову. другий потрошки буду фоткати.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Де Ви саме у Львові?  Щось Львів стає багатим на залізних людей!☺

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я в районі бувшого мотозаводу. Киньте номер мобільного в лічку, я наберу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 15.10.2017 в 22:11, docento сказал:

привіт RED.  маю такий самий.. ))) купив повністю живим ( ну принаймі по електриці). зараз стоїть в клійонці замотаний на вулиці.

 

є кілька варіантів тобі допомогти. Перший і напевне найкращий для тебе - приїхати і глянути.. як не як тернопіль коло львову. другий потрошки буду фоткати.

 

Було би непогано поки пофоткати)) а там побачимо, якщо треба буде то запрошу в гості) нік дуже знайомий, на еіргані в тебе купляв вентиля від драгера вроді)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, RED сказал:

Було би непогано поки пофоткати)) а там побачимо, якщо треба буде то запрошу в гості) нік дуже знайомий, на еіргані в тебе купляв вентиля від драгера вроді)

було діло... займався пневматикою....як згадую аж настальгія....

ок зробимо фото....якщо все буде гуд то в суботу...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, docento сказал:

було діло... займався пневматикою....як згадую аж настальгія....

ок зробимо фото....якщо все буде гуд то в суботу...

В мене досі цілий арсенал пилиться на горищі... потрошки почав розпродувати. Чекаю на фото!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

0-02-05-c24b950972362c4fc71ffc9c9278082e07d730a11e65bfd4e21531431657ef30_full.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

соррі що трішки із запізненням проте мав в пятницю-суботу перевозити а пофакту перевозка була вчора....прошу поняти і пробачити (((  .

 

Проте є і позитив - ну по перше фотки зробив, по друге в дверці станка найшов оригінальні електросхеми....так-так..думаю відсканувати в якості гарній і виставити на загал щоб всі могли користуватися...

IMG_3533.JPG

IMG_3534.JPG

IMG_3535.JPG

IMG_3536.JPG

IMG_3541.JPG

IMG_3542.JPG

IMG_3543.JPG

IMG_3544.JPG

IMG_3545.JPG

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да я особливо не спішу) є поки куди час тратити - другий син народився недавно))

Величезне тобі дякую!

Наступного разу коли будеш біля станка - дуже прошу зробити фото з маркуванням кожного з тих трьох трансформаторів внизу шафи (обвів червоним): ТС1, ТС2 і ТС3. 

Зліпив в одне зображення твою і мою шафу, візуально ніби бракує в мене тільки тих трьох трансформаторів, ну і купки проводів). Судячи з шильдіків - шафи в нас однакові, хоча і візуально трохи відрізняються.

А те що оригінальні схеми знайшов це взагалі круто!!! виклади будь ласка і в моїй темі, коли відскануєш.

Все що я зміг знайти в неті по електриці цього станка - можна сказати що нічого не знайшов.

 

20171008_100738 — копия.jpg

20171010_134217.jpg

222.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

шкафи ваши отличаются немного и  схематически тоже, обьясню слева  в шкафу нет  реле времени для задержки отключения какойто из подач, на правом шкафу все 3 подачи ( ввверх/низ, стол, салазки) реализованы через задержку отключения, еще нет трансформаторов  1й это питание ламп местного освещения, 2 питание электромуфт коробки подач, а 3 питание части цпей управления шкафом у меня гдето и схема есть. кстати комутация электромуфт в левом шкафу выполнено на пускателях это лудше чем в левом на слаботочных реле, они зачастую капризничают.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.10.2017 в 08:34, Proffkrivbass сказал:

шкафи ваши отличаются немного и  схематически тоже, обьясню слева  в шкафу нет  реле времени для задержки отключения какойто из подач, на правом шкафу все 3 подачи ( ввверх/низ, стол, салазки) реализованы через задержку отключения, еще нет трансформаторов  1й это питание ламп местного освещения, 2 питание электромуфт коробки подач, а 3 питание части цпей управления шкафом у меня гдето и схема есть. кстати комутация электромуфт в левом шкафу выполнено на пускателях это лудше чем в левом на слаботочных реле, они зачастую капризничают.

Приветствую! 

У Вас такой-же станок есть? Или просто электросхема завалялась?)

Если можно - скиньте схему сюда, если не затруднит. Или в личку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сфоткаю схему скину, у знакомого такой станок, я инженер электрик, в свое время занимался ремонтом таких станков

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо! Жду

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нарив трохи літератури по електроніці і зразу виникло питання: в першій колонці "использование электрооборудования" як зрозуміти яке саме в мене це електрообладнання? З якими цифрами? І де шукати ці цифри? На шильдіку ніби нема....?

 

20171028_031546.jpg

20171010_134217.jpg

Змінено користувачем RED
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

каепц. по шильдику малиб бути ідентичні в нас з тобою щитові....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, RED сказал:

Нарив трохи літератури по електроніці і зразу виникло питання: в першій колонці "использование электрооборудования" як зрозуміти яке саме в мене це електрообладнання? З якими цифрами? І де шукати ці цифри? На шильдіку ніби нема....?

 

20171028_031546.jpg

20171010_134217.jpg

 

Очевидно верхняя строка в таблице 380 питание 110 управление (ТС1 380/5-110) можно разглядеть все эти напряжения на фото с трансформаторами сходится с данными таблицы.

 

 

222.JPG

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 минут назад, Georgy сказал:

 

Очевидно верхняя строка в таблице 380 питание 110 управление (ТС1 380/5-110) можно разглядеть все эти напряжения на фото с трансформаторами сходится с данными таблицы.

 

 

222.JPG

 

 

це виплило з мого фото яке я дабавив.

 

RED запитував де на електрошкафі було позначено виконання яке описано в даташиті.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, docento сказал:

RED запитував де на електрошкафі було позначено виконання яке описано в даташиті.

 

Может быть просто совпало, а может обозначение типа шкафа ШС5601 и содержит в себе вариант исполнения -01?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть на сайте и схема, только качество оставляет желать лучшего.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Georgy сказал:

 

Может быть просто совпало, а может обозначение типа шкафа ШС5601 и содержит в себе вариант исполнения -01?

Я вот тоже об этом подумал. Да у меня и схема уже есть, незнаю только или для моего шкафа... Позже выложу. А та что вы скинули - это не совсем такой станок как у меня, мой 6Т12-1, а там 6Т12-29, наксколько я понял то они разные.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку