Taras

Трактор під відновлення. Новий проект на зиму. МТЗ-80

214 повідомлення у цій темі

@Taras Пан Тарас, пожалейте своих детей, не оставляйте их сиротами!

При работе с пестицыдами одевайте намордник и перчатки, это минимум.

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Stebium1 сказал:

@Taras Пан Тарас, пожалейте своих детей, не оставляйте их сиротами!

При работе с пестицыдами одевайте намордник и перчатки, это минимум.

Спасибо, учту

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Красивый поект, хорошее исполнение!

Не понятен только вопрос востановления отражателей. Почему просто не взяли жигулёвскую оптику от тройки-шестёрки?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Stebium1 сказал:

Красивый поект, хорошее исполнение!

Не понятен только вопрос востановления отражателей. Почему просто не взяли жигулёвскую оптику от тройки-шестёрки?

Спасибо. Имел три комплекта фар, все 3 различных в диаметре. Диаметра жигулевских я не знаю. И вторая причина, под рукой был оракал (осталось с автомобиля)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

DSCN5754.JPG

DSCN5758.JPG

 

 

 

DSCN5752.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

МО-ЛО-ДЕЦЬ!    Ті  фари,  що  незрозумілі,  глибокі,  то  рідні  передні  МТЗ.   Роз"єм  великий  подивлюсь,  не  пам"ятаю,  чи  залишився.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, инженер сказал:

МО-ЛО-ДЕЦЬ!    Ті  фари,  що  незрозумілі,  глибокі,  то  рідні  передні  МТЗ.   Роз"єм  великий  подивлюсь,  не  пам"ятаю,  чи  залишився.

Дякую. Ті фари також хорошої якості. Не сильно поступаються СССР. А розєм шукаю дуже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Той трактор з заводу такий не був!☺ Однозначно ?!

Але ☝ як вже вище замітив Stebium1  - распіратор і рукавиці  (це мінімум)

Хоча я такий самий! І це не добре!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Богдан 1987 сказал:

Той трактор з заводу такий не був!☺ Однозначно ?!

Але ☝ як вже вище замітив Stebium1  - распіратор і рукавиці  (це мінімум)

Хоча я такий самий! І це не добре!

Дякую. Stebium1 правильно звернув увагу на дітей. Бо до нього, всі хто давав похожі коментарі - то я просто до голови не брав. А після його коментаря, я задумався.

Трактором радий, трактор думаю теж. Він стає помало "народним" проектом. Спочатку помагали "ништяками" знайомі, а тепер почали підписчики. Це дає силу, наснагу, терпіння продовжати цей проект.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Taras написав:

 

Маю Т-40 з ведучим пер. Механіка ? а от зовнішній вигляд ?. Нічого не роблю бо ним їздить тато! А він у мене людина специфічна  (каже що та краса на швидкість не впливає) алеж гріє душу і тішить око!?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, Богдан 1987 сказал:

Маю Т-40 з ведучим пер. Механіка ? а от зовнішній вигляд ?. Нічого не роблю бо ним їздить тато! А він у мене людина специфічна  (каже що та краса на швидкість не впливає) алеж гріє душу і тішить око!?

На вкус і смак фломастери різні))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тримайте  подарунок!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Taras Раз обратили внимание то максимальный правильный дешёвый комплект выглядит так.

Для мало токсичных достаточно лепестка, такой комплект стоит примерно 100гр.IMG_7913.JPG

 

Для более серьёзных нужен хороший намордник, примерно 130-150$, дешёвка по сравнению с стоимостью лекарств.1.20.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, инженер сказал:

Тримайте  подарунок!

Щиро дякую. Подарунок попаде в добрі руки) Тут його чекають)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Taras сказал:

Щиро дякую.

Там  подарунок  із  сюрпризом.  Роз"єм  в  зборі.  Другу  частину  вициганив  у  знайомого.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Taras сказал:

Дякую. Stebium1 правильно звернув увагу на дітей. Бо до нього, всі хто давав похожі коментарі - то я просто до голови не брав. А після його коментаря, я задумався.

Трактором радий, трактор думаю теж. Він стає помало "народним" проектом. Спочатку помагали "ништяками" знайомі, а тепер почали підписчики. Це дає силу, наснагу, терпіння продовжати цей проект.

Для захисту тіла добре підходять захисні костюми 3м,а саме:

4540+ який має покриття,та вентиляцію на спині

4565 повністю воздухонепроникний для всієї хімії.

По захисту органів дихання то тут варіантів багато,але по власному досвіду це напівмаски 3м 6200 та 7500. Або повнолицева маска 6800.

Фільтрів існує безліч,тому під свій тип хімії подбирати.

Для захисту зору з цими масками добре працюють закриті окуляри:

3м 2890 та 3м Фаренгейт. Вони мають багато варіантів,з полікарбона ними та ацетатними лінзами,та з непрямою вентиляцією і без вентиляції взагалі.

 

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, инженер сказал:

Там  подарунок  із  сюрпризом.  Роз"єм  в  зборі.  Другу  частину  вициганив  у  знайомого.

В зборі це взагалі круто!!! Я навіть на таке не сподівався:):):) Велике вам дякую!

1 час назад, Rixxed сказал:

Для захисту тіла добре підходять захисні костюми 3м,а саме:

4540+ який має покриття,та вентиляцію на спині

4565 повністю воздухонепроникний для всієї хімії.

По захисту органів дихання то тут варіантів багато,але по власному досвіду це напівмаски 3м 6200 та 7500. Або повнолицева маска 6800.

Фільтрів існує безліч,тому під свій тип хімії подбирати.

Для захисту зору з цими масками добре працюють закриті окуляри:

3м 2890 та 3м Фаренгейт. Вони мають багато варіантів,з полікарбона ними та ацетатними лінзами,та з непрямою вентиляцією і без вентиляції взагалі.

 

 

 

Бачу, ви в цьому розбираєтеся. Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, инженер сказал:

Там  подарунок  із  сюрпризом.  Роз"єм  в  зборі.  Другу  частину  вициганив  у  знайомого.

В зборі це взагалі круто!!! :):):) Я навіть на таке не сподівався Велике вам дякую!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Rixxed сказал:

Або повнолицева маска 6800.

Это мой выбор, самое то. На втором фото.

 Лицо всегда закрыто и просочьковать не выйдет, глаза защищены то же. Кстати одеваю и при работе с болгаркой и краской.

А вот костюмы ЗМ это занадто, а что занадто, то не здраво (дорого).

Для сельхозхимии, особенно когда нет помещений для дезактивации спецовки, самое то одноразовый комбез как на фото.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, Stebium1 сказал:

Это мой выбор, самое то. На втором фото.

 Лицо всегда закрыто и просочьковать не выйдет, глаза защищены то же. Кстати одеваю и при работе с болгаркой и краской.

А вот костюмы ЗМ это занадто, а что занадто, то не здраво (дорого).

Для сельхозхимии, особенно когда нет помещений для дезактивации спецовки, самое то одноразовый комбез как на фото.

Только ж надо понимать что одноразовые марли такие задерживают частицы крупные,но не аерозоли и вся дрянь будет на одежде,ибо воздухопроницаемость у них. А те что я указывал имеют покрытие что гадость не пропустит и антистатическую обработку. 4565 вообще идеально,но одно дело когда я в покрасочной камере и то когда выше 20ти уже парюсь,а другое под солнцем.

Можно конечно поискать аналоги,которые не 250 гривен стоят,а 100-150. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, Rixxed сказал:

,но не аерозоли и вся дрянь будет на одежде,ибо воздухопроницаемость у них.

Для понимания, на эти спецовки одеваются мишени и под них одеваются мишени, потом их анализируют на пестициды, так вот внутренние бывают "грязными" только при непосредственном попадании струи. Всё то что сносится ветром внутрь не проходит. Естественно если это одноразовый костюм!

Этот костюм делается из так называемых нетканных материалов, по сути это очень качественный фильтр.

В принципе можно и в простой спецовке работать и потом её тщательно стирать, главное менять и стирать, и что бы не было открытых частей тела.

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Stebium1 сказал:

Для понимания, на эти спецовки одеваются мишени и под них одеваются мишени, потом их анализируют на пестициды, так вот внутренние бывают "грязными" только при непосредственном попадании струи. Всё то что сносится ветром внутрь не проходит. Естественно если это одноразовый костюм!

Этот костюм делается из так называемых нетканных материалов, по сути это очень качественный фильтр.

В принципе можно и в простой спецовке работать и потом её тщательно стирать, главное менять и стирать, и что бы не было открытых частей тела.

Не буду говорить за с/х химию,но при покрасочных работах они замечательно пропускают акриловую краску,точнее частицы,года два как перешел только на костюмы с покрытием клеенчатым,которому не страшны даже брызги растворителей.Мало ли куда химия брызнет и что пройдет на одежду или тело.

Чисто личное мнение и опыт работы с подобными шмотками)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.05.2018 в 11:26, Taras сказал:

Бачу, ви в цьому розбираєтеся. Дякую.

Та не має за що))Бо сам працюю з хімією фарбувальною,то намагаєшся максимально захиститись від неї,бо і гроші не допоможуть потім,на власному досвіді провірено.І до того що писав,для органів дихання все ж варто вам якось придбати повнолицеву маску 6800,вона зараза хоч і коштує так не дешево,але максимальний захист лиця.І що саме головне на лінзу можно клеїти захисну плівку,та і запчастини до неї купити можливо,то і прослужить не один рік.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку