Mikhail

Unidrive 1405, проблема. HF84 TRIP

6 повідомлень у цій темі

Здравия, форумчане. Случилась у меня неприятная штуковина и может кто подскажет что делать. Купил я у коллеги Raper'а частотник Unidrive 1405. Получил, обрадовался, подключил к двигателю своего ижачка, покрутил, все прекрасно. Далее я отключал двигатель, а частотник был подключен на один автомат вместе с маслостанцией. Теперь злюсь на себя, что не отключил его, когда несколько раз включал и выключал автомат, чтобы проверить подачу масла к втулкам. Частотник в это время встал в ошибку HF84. Руководство на это говорит вкл/выкл, возможно, собьет ошибку, а если не сбил, то обратитесь к диллеру. Сгореть там ничего не должно было, нагрузки не было. Я в него лазил уже даже, чтобы проверить на всякий случай, все чистенько. Как по мне, так это програмный глюк. Может кто подскажет есть ли в Украине спецы, кто сможет на програмном уровне потереть ошибку эту? Потому что частотник при этой ошибке не реагирует ни на одну клавишу. Обидно до горя. Уже почти дособрал станок и теперь частотник погиб:(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо ще актуально... і якщо частотник -"зелений" Unidrive classic 1405.

Помилка HF84

HF84 -Current Offset Trim Failure:
This trip means there is a problem with the current feedback on the Drive.
On Unidrive Sizes 1 to 4, the trip is probably due to the power PCB in the Drive but a
problem with the UD90A control PCB could also cause this trip.
On a Unidrive Size 5 the trip is cause by either UD99 PCB or the UD90A PCB. The
interconnects between the PCBs could also cause this trip and should be checked.

Одним словом в частотнику попливли покази датчика струму на виході.

Якщо датчик струму типу TELCON HECS 50  (чорний розмірами 60х30х18мм, щоб побачити треба знімати силову плату повністю)

то в мене є дві плати з такими датчиками. можна попробувати поміняти.

Це не дуже легко (випаяти), однак інших варіантів нема...

Змінено користувачем kratmel
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, kratmel сказал:

Якщо ще актуально... і якщо частотник -"зелений" Unidrive classic 1405.

Помилка HF84

HF84 -Current Offset Trim Failure:
This trip means there is a problem with the current feedback on the Drive.
On Unidrive Sizes 1 to 4, the trip is probably due to the power PCB in the Drive but a
problem with the UD90A control PCB could also cause this trip.
On a Unidrive Size 5 the trip is cause by either UD99 PCB or the UD90A PCB. The
interconnects between the PCBs could also cause this trip and should be checked.

Одним словом в частотнику попливли покази датчика струму на виході.

Якщо датчик струму типу TELCON HECS 50  (чорний розмірами 60х30х18мм, щоб побачити треба знімати силову плату повністю)

то в мене є дві плати з такими датчиками. можна попробувати поміняти.

Це не дуже легко (випаяти), однак інших варіантів нема...

 

Дякую. Актуально. Зараз віддав куму, він мені про якогось чудо хакера казав, обіцяв відремонтувати. Але щось не відремонтвав досі, може часу нема, а може кваліфікаціі:) Скільки така операція може коштувать мені? Вдячний за відповідь і взагалі, що звернули увагу на мою проблему.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось знайшов фото, є там такий єлемент, про який Ви кажете.

http://www.cnc-club.com/forum/download/file.php?id=108918&sid=504aecc57e2df9f79a9f759279ec83f6&mode=view&mt=1

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так датчик такий як на фото.

Оскільки поки невідомо стан наявних в мене датчиків то про вартість говорити завчасно.

Якщо у вашій платі поки не колупались (щось випаювали чи запаювали - там тришарова плата можна безнадійно зіпсути металізацію)

то можна попробувати переставити датчик.

В мене є точно жива верхня плата і покурочені в блоках живлення (в такому стані дістались) нижні плати. Датчики там мали б бути живі бо силові модулі точно живі.

Можна експериментально переставити мою живу верхню плату на ваш частотник (переконатись чи випадково пробема не в ній).

А вже потім переставити давач струму.

Правда шанси, що запрацює 50 на 50% - однак це думаю краще ніж просто викинути в смітник.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

актуально?

могу помочь

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку