Turbobusa

Купить или сделать Гриндер?

23 повідомлення у цій темі

Всем привет.Хотел спросить у бывалых,хочу Гриндер под 610 ленту,нашёл от мастерской master за 3900,стоит ли брать,или проще и дешевле изготовить самому,из метала нет вообще ничего,нет даже двигателя,все придётся покупать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если делать то под ленту хотябы 1200-1500. Под 610 лучше взять колесо обрезиненое и на мотор сразу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Согласен,если делать то под большую ленту,тем более клеить ее под нужный размер без проблем( ютюб вам в помощь) так же как и изготовить сам гриндер.поройте сайты,посмотрите ютюб,за 3900 можно купить и хороший мотор и комплект роликов.остальное фантазия и потребности,вернее что вы от него ждете.удачи,и самое главное не ленитесь

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Смотря какого уровня гриндер вы хотите получить и для каких целей вы его планируете использовать. Например на Мастер-ноже сейчас продается двиг на 2800 об 1.1 кВт за 800 грн - для небольшого гриндера должно хватить, там же можно приобрести ведущий шкив за 500 грн, Еще три ролика с подшипниками обойдутся в 800-1000 грн (в зависимости от подшипников). Все остальное я приобретал у металлоломщиков (заготовки под ригель здесь в барахолке). Дней 5-7 работы болгаркой и сверлилкой и гриндер готов... Ленты клеить самому не получилось ни у кого, с кем я лично общался - дешевле покупать готовые от хороших производителей.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Turbobusa написав:

Всем привет.Хотел спросить у бывалых,хочу Гриндер под 610 ленту,нашёл от мастерской master за 3900,стоит ли брать,или проще и дешевле изготовить самому,из метала нет вообще ничего,нет даже двигателя,все придётся покупать.

 

Саме головне - визначтеся для себе, що в основному Ви будете на ньому робити? Які мінімальні вимоги повинні бути не в збиток точності обігу стрічки і ресурсу. Я для своїх вимог, наприклад, в виготовленні гріндера відійшов від використання 202 та 203 підшипників. Роліки роблю з ступечних ролікових двухрядних підшипників. Є можливості брати за недорого европейських виробників від якихось старих моделей автівок. Тобто для моїх потреб має бути великий запас міцності і жорсткості всієї конструкції. Причому мінімізувати вартість виготовлення можна використовуючи якісь схожі деталі чи обрізки заготовок. Для одиничного виробництва моделі це значно скоротить витрати. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в 90% случаев, если делать все на стороне - выгоды значимой не будет. Но, часто бывают готовые - рукопопые. А детали под заказ с разных точек - не подружатся.

Если есть мешек железа и токарник - выгода в 2-3 раза однозначно.

Я такие вещи делаю только сам. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Абсолютно верно в посту выше:

- если заказывать работы на стороне  и платить за них - выйдет дороже и хуже и есть риск недоделать. У меня есть мой личный опыт с точилкой для ножей - с одной стороны идея станка прода, а когда строим - вылазят те моменты,  которые неучтены, потому что это первая постройка;

- покупать готовые у непроверенных мастеров тоже плохо, потому что можно потратить бабло на чужие ошибки;

 

Также добавлю, есть например Шенгур Александр, так вот он:

- берет моторы новые у определенного производителя, потому что старые моторы СССР и многие современные откровенный хлам, у которого может быть масса косяков( разбиты посадки подшипников, ротор трет об статор, большие вибрации, биение вала);

- заказывает токарку у дорогого, но очень качественного токаря;

 

зы. мой кум имея дрельку и сварку уже года 3 рассказывает что делает гриндер и в этом году ему вроди даже материал на ролики дали ))

 

итого:

если есть возможность получить качественную и точную токарку и фрезеровку и гриндер нужен не для конкретного производства, а как полезный девайс в хозяйстве - можна пробовать. Но на моторе экономить не стоит, от него же весь станок пляшет.

 

а если гриндер нужен чтобы на нем, например брать и делать качественные ножи на продажу, то купите готовый и на десятке-полутора десятке ножей отбейте стоимость разницы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Bogdan написав:

в 90% случаев, если делать все на стороне - выгоды значимой не будет.

 

Ну так! Залишок в 10% - це виробництво електродвигуна ))) ... А да, ще підшипники)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А якщо серйозно, то якщо є майстерня і руки ростуть звідки треба, то купляти подібний виріб готовим в подібного любителя-професіонала це безглуздя. Хіба що в 90-х роках наприклад був економічний зиск, бо хтось міг матеріал десь на заводі "виписати"-скомуніздити, хтось міг на казенному виробництві в неробочий час працювати і ... як результат міг зробити виріб по ціні значно дешевший за вартість самого матеріалу на приватній металобазі. Таке було. Зараз для майстерні з металообробним нахилом купляти подібне не бачу сенсу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Ігрек сказал:

А якщо серйозно, то якщо є майстерня і руки ростуть звідки треба, то купляти подібний виріб готовим в подібного любителя-професіонала це безглуздя. Хіба що в 90-х роках наприклад був економічний зиск, бо хтось міг матеріал десь на заводі "виписати"-скомуніздити, хтось міг на казенному виробництві в неробочий час працювати і ... як результат міг зробити виріб по ціні значно дешевший за вартість самого матеріалу на приватній металобазі. Таке було. Зараз для майстерні з металообробним нахилом купляти подібне не бачу сенсу. 

Вся загвоздка в том,что нет вообще ничего,и все работы нужно заказывать у токарей-фрезеровщиков....

Работы на гриндере не сложные,в основном кастомизация ножей.Формирование накладок и т.д

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Ігрек сказал:

Ну так! Залишок в 10%

90% випадків. Не складової девайсу.

Якщо нема хоч тріхи обладнання, то таки простіше купити. 
В мене зараз ситуація. Роблю станок по дереву. Виточив деталь, яку треба багато разів (легенько) фрезернути. Я б міг і на токарному пристроїтись. та краще на фрезерному. Дав знайомому фрезеровщику. Вже три місяці чекаю.... Отак і з остальним завжди (в більшості випадків). І не факт, що зроблять правильно. А переробити - ох як в копійку влетить...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Turbobusa написав:

Вся загвоздка в том,что нет вообще ничего,и все работы нужно заказывать у токарей-фрезеровщиков....

Работы на гриндере не сложные,в основном кастомизация ножей.Формирование накладок и т.д

 

Ну на гріндер з токарки тільки роліки: зовнішні втулки, внутрішні пальці і шків (якщо не має в наявності. Остальна вся робота робиться болгаркою чи плазморізом. Точніше плазмою, а підгонки-доводки болгаркою (типів абразиву на неї в продажу зараз море). Ви ж не на продаж готовите, а як кажите для себе. 

, Bogdan написав:

Виточив деталь, яку треба багато разів (легенько) фрезернути. Я б міг і на токарному пристроїтись. та краще на фрезерному.

 

 

І що там обовязково потрібна фрезеровка, яку роль і яка степінь точності для тієї деталі необхідна?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Надо же, такая тема, и так вовремя на глаза попалась.

Дербанил я вентиляторы  "ebmpapst RG 160-28"

(срезал улитковую пластиковую крыльчатку с металлического ротора)

Закрепил уже голые моторы на один винт к металлической пластине (от этого же вентилятора)

Отрезал от наждачной ленты полосу нужной ширины (чуть меньше ширины ротора)

Надел наждачку между роторами и включил, извольте лицезреть

 

Цена вопроса 112 гривен (два вентилятора плюс наждачка), не считая блока питания.

 

А вот еще применение этих же моторчиков от вентилятора.

 

заточной из отрезного круга

 

гироподвес для экшен камеры

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Ігрек сказал:

І що там обовязково потрібна фрезеровка,

Довгі пази. Десь 30 штук. Станок не дешевий. тому треба старатись. По самій фрезеровці - ніяких допусків і т.д. Просто отак завжди у когось робити...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня знакомый делает гриндеры под 610-ю ленту на движках от насосных станций. Доступ к токарке полухалявный. Руки у него - обе правые, делает аккуратно. Сделал уже с десяток штук. Но есть одно НО. Устройство простое - на 3 ролика. Ленту разрезает пополам вдоль и получает 2 ленты. Широкую эти движки не тянут. Там настройки и наладки 2 дня, а сборка - 1 день вместе с покраской. То лента убегает, то убегает под нагрузкой, то движок греется, то ещё миллион косяков, которые совсем не очевидны. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Довгі пази. Десь 30 штук. Станок не дешевий. тому треба старатись. По самій фрезеровці - ніяких допусків і т.д. Просто отак завжди у когось робити...

 

 

А ну так я зрозумів так , що мали на увазі по виготовленню чогось на гріндер. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вчора нарешті зібрав свій гріндер. Нічого складного в цьому немає, а навпаки цікаво. Весь бюджет склав мотор-500грн,два роліка(привідний і бочка-500грн,метал-кум дав нахаляву, два передні роліки, ригель і ручки дали на роботі. Фарба 120грн, включатель 45грн.Робіть самі і не пошкодуєте. 

IMG_20171122_161654.jpg

IMG_20171122_162115.jpg

IMG_20171122_161715.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 3121 написав:

То лента убегает, то убегает под нагрузкой, то движок греется, то ещё миллион косяков

 

 Це саме чекає і покупця гріндера за немалі гроші. Кількість зроблених одиниць не завжди відповідає якості і професійному підходу до справи. Думаю Ви бачили відоме відео на Ютюбі де "батя"- токар-фрезерувальник ще з совєтських часів робить деталюхи і розповідає, як він їх робить . Навіть профан побачить його якість, точніше відсутність, його ставлення до робочого процесу. 

 Інший може цю саме роботу і не робив, але до справи підійде зі всією відповідальностю. 

 Мене бісять, наприклад, відео, коли люди не соромлячись показувати "ваяння" на кшталт "Гриндер за два часа" чи "токарний  с профільной труби і уголков за час"...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vovan1111 написав:

Вчора нарешті зібрав свій гріндер. Нічого складного в цьому немає, а навпаки цікаво. Весь бюджет склав мотор-500грн,два роліка(привідний і бочка-500грн,метал-кум дав нахаляву, два передні роліки, ригель і ручки дали на роботі. Фарба 120грн, включатель 45грн.Робіть самі і не пошкодуєте. 

IMG_20171122_161654.jpg

IMG_20171122_162115.jpg

IMG_20171122_161715.jpg

 

 

 В роботі ще не пробували, я так зрозумів? 

Ригель пустотілий хлипкуватий буде, особливо на великому колесі. Хоча б залийте люміньом всередині (з попереднім прогрівом труби-рігеля). 

Якщо доступ до метала халявний, чому не взяли квадрат, наприклад, 30мм?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ригель нержавійка сьогодні вставив всередину арматуру і залив бетоном. Квадрат знайти не зміг, а куплляти калібрований-дорого. В роботі провіряв перед покраскою-все ОК. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для робочої поверхні, по якій ковзає тильна сторона наждачки, використав відрізок з керамо-гранітної плитки на підлогу, та що відзеркалює (часто вкладають таку на підлогу супермаркетів).  Закріпив плитку на металеву підошву (клей з туби + гвинти М6).  Вистачає керамики на досить довгий час роботи, вона практично не витирається, як плитка - грес, дамаю чугун проїсть значно скоріше ніж ії.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ігрек сказал:

що мали на увазі по виготовленню чогось на гріндер

Укушу.

Я ж писав, що станок по дереву. Там все написано.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Bogdan написав:

Укушу.

Я ж писав, що станок по дереву. Там все написано.

 

)))  Випустив з виду. Я зрозумів, що по темі ТС.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку