102 повідомлення у цій темі

19 часов назад, OldMan сказал:

Тобто стружкарі.

Тоді - Залізні стружкарі :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

    Стружка не показатель для сварщиков, металлургов, кузнецов, ювелиров, автомехаников и т.д.  присутствующих на  этом форуме.

   Трудная однако задачка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.10.2017 в 20:34, Иванович сказал:

    Стружка не показатель для сварщиков, металлургов, кузнецов, ювелиров, автомехаников и т.д.  присутствующих на  этом форуме.

   Трудная однако задачка.

тонко подмечено!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хмм... може.. ТЕХНОФІЛИ ? :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
50 минут назад, SkosarV сказал:

 ТЕХНОФІЛИ ?

Нет !

Даже и не думайте ! ( ... а то поссоримся ).

ХХХХфилий разных, конечно, много, но давайте уж  как нибудь без них.

Ассоциации, понимаете ли ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, технократ сказал:

Даже и не думайте ! ( ... а то поссоримся ).

 

Ну скандал нам не треба 

.....

От тільки ми шукаєм "хто ми " ? Хто себе знайшов в цій "металевій " справі той сам визначить хто він !

Чи може chipmaker (людина стружка)  ?, може спекулянт ?  чесний продавець ?  станочник -фетишист ( відкрив коробку з нутоміром/ різцями і тд ,помилувався , змастив гарненько  маслом і поклав на місце ) ? людина яка шукає роботу в галузі металообробки ?  А всі ті загальні назви просто об'єндують але перш за все ми ЛЮДИ ,і треба залишатись людьми 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На старом чипмейкере высказывали версию, что украинский сайт - попытка в первую очередь создать свою барахолку, остальное - вторично.

А вдруг правда? :)

(я бы не хотел, чтобы это было так)

Змінено користувачем v o l m
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, v o l m сказал:

На старом чипмейкере высказывали версию, что украинский сайт - попытка в первую очередь создать свою барахолку, остальное - вторично.

А вдруг правда? :)

(я бы не хотел, чтобы это было так)

π_здеть - не мешки волочить) пускай завидуют.. А барахолка, по моему мнению, как раз фундамент. Что бы мы без неё делали? Этож не "МК" - сделай до коленка)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, как у кого, а у меня стружка - это то, что остается от деятельности и накапливается в виде эквивалента денег. Однажды решил сдать скопившееся  за 10 лет . На 600 Долл. получилось. Такое было ощущение, как буд-то подарок получил неожиданный. К погремухе "Чипмейкер", здеся вроде б то все уже привыкли. Даже сварщики.9_9  Можно конечно и сочинить нам рідне  аутентичне названня, но думаю не стоит. Английский язык понятен во всем мире, хотим мы того или не хотим.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На українській мені подобаються слова "ремесло" та "рукоділля"

Мені здається вони більш-меньш відображають діяльність форумчан.

Але я звикся з уже існуючої назвою. Сприймаю її іронічно, і не бачу причин цього соромиться.

Водночас, якщо вона якось дискримінує зварювальників, ковалів, електротехніків, ювелірів, та інших спеціальностей - то може й варто замінити.

Також згоден, що логічно мати назву на англійській. Але це може бути важко. В перекладі токар та слюсар з англійської звучить незнайомо та не вражає)

Тільки давайте без багальщини типу "технофіли" чи "тєхнарі"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для мене чіпмейкер це не обов'язково механічна обробка матеріалів. Для мене чіпмейкер - це ентузіазм, підхід до справи, саморозвиток, повага до знань і бажання їх здобувати. Для мене це систематизація, оптимізація, інноваційні методи. Чіпмейкер для мене - це людина, яка здатна знати суть речей, до глибини розуміти свою справу, і ще багато чого

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Конечно можно ограничиться просто "maker", под любую тему подходит.. Но как бы уже привыкли к этому названию, незнаю, стоит ли что-то менять?

Screenshot_2017-10-18-12-58-11.png

Screenshot_2017-10-18-12-55-47.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 часов назад, v o l m сказал:

На старом чипмейкере высказывали версию, что украинский сайт - попытка в первую очередь создать свою барахолку, остальное - вторично.

А вдруг правда? :)

(я бы не хотел, чтобы это было так)

Думаю ви праві.9_9

Судячи по тому, що форум слабо розвивається, то так воно мабуть і є.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, MartVlad сказал:

Судячи по тому, що форум слабо розвивається, то так воно мабуть і є.

:surprise:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Володимир Фещук сказал:

Для мене чіпмейкер це не обов'язково механічна обробка матеріалів. Для мене чіпмейкер - це ентузіазм, підхід до справи, саморозвиток, повага до знань і бажання їх здобувати. Для мене це систематизація, оптимізація, інноваційні методи. Чіпмейкер для мене - це людина, яка здатна знати суть речей, до глибини розуміти свою справу, і ще багато чого

я думаю, чіпмейкер це обовязково механічна обробка металу, і все що до нього прилягає. як буде виглядати на форумі не буду писати "хлібороб", а припустимо, фармацевт чи швея. у них теж є залізна техніка, тільки вони тебе не зрозуміють. (без образ)

 

Змінено користувачем eduard
виправив помилку
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, softm сказал:

": kardan :" - набирать без пробелов и кавычек.
Enter в конце.

)) :kardan:

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Кардан сказал:

:surprise:

Та не переймайтесь так тим, що я написав. Те, що тут є така потужна Барахолка - це великий плюс! Я, наприклад, дуже часто нею користуюсь. :)

Просто хотілося б і розвитку форуму в тому числі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, eduard сказал:

я думаю, чіпмейкер це обовязково механічна обробка металу, і все що до нього прилягає. як буде виглядати на форумі не буду писати "хлібороб", а припустимо, фармацевт чи швея. у них теж є залізна техніка, тільки вони тебе не зрозуміють. (без образ)

 

Я розумію. Але що скажете про тих, хто займається електролізом, термообробкою, також електротехніка - невід'ємна складова чіпмейкерства, також креслярі, конструктори. Мабуть і зварювання не підлягає під механічну обробку. Всі вищевказані не займаються механічною обробкою. АЛЕ НА МОЮ ДУМКУ Є НЕВІД'ЄМНОЮ ЧАСТИНОЮ НАШОГО ГУРТУ. До того ж, багато тих з нас, що займаються мех.обробкою - також займаються і тими речима. Це ж все технічні спеціальності.

Ось про що мова ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Я розумію. Але що скажете про тих, хто займається електролізом, термообробкою, також електротехніка - невід'ємна складова чіпмейкерства, також креслярі, конструктори. Мабуть і зварювання не підлягає під механічну обробку. Всі вищевказані не займаються механічною обробкою. АЛЕ НА МОЮ ДУМКУ Є НЕВІД'ЄМНОЮ ЧАСТИНОЮ НАШОГО ГУРТУ. До того ж, багато тих з нас, що займаються мех.обробкою - також займаються і тими речима. Це ж все технічні спеціальності.

Ось про що мова ?

ці всі і є прилягаючі!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

лет 20 назад, я работал на фирме по обработке дерева мебель, столярка и такое. станки по дереву делали сами. место на фирме где пришлось работать назывался "металический цех", этим все было сказано!))

Змінено користувачем eduard
исправил
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я намагався нормально пояснити. А тепер скажу просто - це брєд

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Назвемося Мейкерами (maker), оскільки ми щось робимо, виробляємо.

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 14.10.2017 в 20:58, Иванович сказал:

Может будем зализолюбамы 

 

По аналогії пропоную Iron Maden (стальні виготовлення). Не плутати з легендарною рок-группою Залізна Діва (IRON MEADEN).:kenyo_02:

 А загальним символом можна взяти зображення статуї війни (на території музею другій світовій) в Києві з мечем і щитом ))) 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Володимир Фещук сказал:

Я намагався нормально пояснити. А тепер скажу просто - це брєд

що брєд?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, eduard сказал:

"металический цех", этим все было сказано!))

Тогда мы - металлические цеховики? "Цеховики" в 90х были уже.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку