Olexandr.UA

допоможіть з приводом ЭШИР- 1, станок 6Е75ПФ1

44 повідомлення у цій темі

Я по платах особо не лазив, так-як особо й не розбираюся - продивився лиш візуально чи все ціле.

Хочу підключити, а там буде видно (є надія що буде працювати) ))

Електроліти - ви маєте на увазі, конденсатори?

Дросель в мене є, мені його намотали, по товщині дроту і кількості витків.
Гляну що є по документації і скину

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, электролиты это электролитические конденсаторы. Если те что по больше еще практически все живые, то мелкие на 10, 20, и два на 200 микрофарад в утечке (а несколько и вовсе высохшие) Паять правда их просто ужас, лак не снимается ничем , только сдирать вокруг мест пайки. Те что 150+150х250 вольт, тоже целые. А у вас есть схема и описание именно на наш с вами привод?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А кабель от трансформатора до ЭШИР у вас есть? или будете свой паять?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кабеля не було - вже зробив

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є новини?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.03.2018 в 12:08, Olexandr.UA сказал:

Є новини?

Новостей пока нет так как не был в цеху, схему так и не нашел, а без схемы мне там делать нечего. Единственное что успел в последний раз так это сравнить разъемы со схемой, разъем питания совпадает а вот напряжения я не успел померять. Один из конденсаторов на плате опять сгорел и мотор начал крутиться постоянно в одном направлении и опять загорается превышение задания. Буду искать варианты купить схему, другого выхода пока что нет.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А мы на на похожем станке всю электронику с движками выкинули и поставили комп и шаговики. Вообще с электронной частью проблем нет. Станок правда побольше и расточной.

Может это решение?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В станке, который я купил, при восстановлении вообще выкинули тяжелый, громоздкий и устаревший ЭШИР и поставили Danfoss Vari Speed R400. Тоже как один из вариантов. Станок 6Б75В.

Змінено користувачем disop
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, disop написав:

В станке, который я купил, при восстановлении вообще выкинули тяжелый, громоздкий и устаревший ЭШИР и поставили Danfoss Vari Speed R400. Тоже как один из вариантов. Станок 6Б75В.

Що ще замінили окрім приводу?

Що, де і за скільки брали? (якщо не секрет)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Olexandr.UA Верстат робив наш форумчанин , @cop511мабуть краще питати в нього.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Смотрите что у нас от станка осталось. Всё выкинули, шкафы, движки, электронику... Теперь стоит комп, шаговые двигателя, новый асинхронник и частотник.P80329-144851.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ЭШИР и т.д. это устаревшие привода, они никогда не отличались надежностью, постоянно какие-то вопросы к ним. Советую всем пожалеть свои нервы и не тратить время на это барахло. Лучше менять сразу. Наиболее простой вариант это продукция фирмы Diada Group. Это  киевская фирма, они делают сами неплохие транзисторные привода, под все виды советских ДПТ, причем привода не требуют трансформаторов. Недавно у них брали привод на 6Б75 на соседнем предприятии - в районе 300 баксов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене такий похожий станок.брав його без движка взагали.то я поставиви редуктор и моторчик 1.5квт через частотник.и все запрацювало)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Більш за все так і я зроблю - бо вже ...

Який редуктор ставили, які оберти двигуна? Який частотник?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Редуктор планетарний 1 до 40.ну який був.мотор 1400 об.а частотник я мав росийський 5.5квт.вин там занадто але вже який е.просто не можу його настроити тут у нас нема специалистив.бо кажуть там можна ставити й кнопку типа ускорена подача а в мене ии зараз нема.але хоч працюю.ааа ще одне!!!шкиви на мотори 160 диаметром а на редуктори 50.бо я пидбирав оберти.тепер найменша подача приблизно 10мм.в принципи я хочу ставити коробку подач 675 з двигуном.теж буду пробувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думаю то (1:40) занадто

на скільки я розібрався, то подача 10 мм/хв буде при 16 об/хв якоря при штатні редукції - двигуна на 750 об/хв має бути достатньо. але це буде 1 герц. Я от не можу знайти інформацію про вплив високої на низької частоти на двигун 

А частотник на полочку піде?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я поставив два кутники алюминиеви.и на них закрипив частотник

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я мав на увазі, як поставите коробку подач, частотник буде без діла лежати на поличці?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Певно що так.хай постоить.исти не просить)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку