Vadym

Куплю ПОВОРОТНИЙ СТІЛ 120-125

61 повідомлення у цій темі

В Києві шукаю недорогий поворотний столик 120-125мм, невисокий, в нормальному стані з робочим лімбом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Недорогой это сколько?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Stebium1 сказал:

Недорогой это сколько?

Якщо маєте щось по темі, писаніть в приват, плз.

Бо я в важких роздумах, намагаюсь зрозуміти, чи зможу сам зробити такий столик хоча б на початок. У мене легкі роботи по алюмінію, детальки невеликі. В ідеалі хочеться універсальний стіл. А реально бачу скрізь лише столи від пантографів (зависокі, хоча, можливо, переробив би на пласкіший варіант), повно величезних недорогих 200-250мм. От і весь вибір. Китайці класні, та доставка дорога.

Купив станок своєї мрії, СВФ-1, це малявка, ідеал на балкон. Щойно закінчив відновлення, перебрав і повністю переробив електрику, вичистив, пофарбував, зробив певні поліпшення. Купив цанговий патрон та набір кріплення а-ля УСП8. Тиски маю. Фрези маю. Стола не вистачає, вже бачу...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Vadym сказал:

Якщо маєте щось по темі, писаніть в приват, плз.

Бо я в важких роздумах, намагаюсь зрозуміти, чи зможу сам зробити такий столик хоча б на початок. У мене легкі роботи по алюмінію, детальки невеликі. В ідеалі хочеться універсальний стіл. А реально бачу скрізь лише столи від пантографів (зависокі, хоча, можливо, переробив би на пласкіший варіант), повно величезних недорогих 200-250мм. От і весь вибір. Китайці класні, та доставка дорога.

Купив станок своєї мрії, СВФ-1, це малявка, ідеал на балкон. Щойно закінчив відновлення, перебрав і повністю переробив електрику, вичистив, пофарбував, зробив певні поліпшення. Купив цанговий патрон та набір кріплення а-ля УСП8. Тиски маю. Фрези маю. Стола не вистачає, вже бачу...

Если есть и токарный,то что мешает самому сделать тот столик?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Relax72 сказал:

Если есть и токарный,то что мешает самому сделать тот столик?

Токарний є. Гіпотетично - можу. Але часу страшенно мало. Я початківець, роблю все повільно. Термообробку сам не зроблю. Отже, лише сира Ст45 - в найкращому варіанті. На черв'ячну пару поки що замахнутись боюсь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Vadym сказал:

повно величезних недорогих 200-250мм

Мінімальний серед стандартних "радянських" столів - 160 мм, може такий пошукайте? В мене досить непогано став на стіл 270х175 мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Vadym сказал:

Токарний є. Гіпотетично - можу. Але часу страшенно мало. Я початківець, роблю все повільно. Термообробку сам не зроблю. Отже, лише сира Ст45 - в найкращому варіанті. На черв'ячну пару поки що замахнутись боюсь.

А нашиша там термообработка? Там стали 45 позаглаза.

Червячных маленьких пар встречал несколько и в барахолке в маленьких редукторах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, disop сказал:

Мінімальний серед стандартних "радянських" столів - 160 мм, може такий пошукайте? В мене досить непогано став на стіл 270х175 мм.

Я навіть не сумніваюсь, що СТАНЕ воно добре. Але розмір і вага в моєму випадку критичні. Вертикальна подача СВФ-1 - це конструктивно жоп@, туга навіть з голим супортом, а ще туди причепити 18кг стола... я плачу...

Був би НГФ, навіть сумнівів би не було.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Relax72 сказал:

А нашиша там термообработка? Там стали 45 позаглаза.

Червячных маленьких пар встречал несколько и в барахолке в маленьких редукторах.

"На соплях" - я вже можу. Є готовий редуктор. Два радіальних підшипника. Вал з нього стирчить ф22мм. Причепити туди упорний підшипник та з боків пластини 8-10мм - і все. Але по жорсткості це буде - "сталь до побачення". Плюс - зробити лімб тощо. На крайняк, так і зроблю. Але краще вже знайду стіл від пантографа і відріжу глобус.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Vadym сказал:

"На соплях" - я вже можу. Є готовий редуктор. Два радіальних підшипника. Вал з нього стирчить ф22мм. Причепити туди упорний підшипник та з боків пластини 8-10мм - і все. Але по жорсткості це буде - "сталь до побачення". Плюс - зробити лімб тощо. На крайняк, так і зроблю. Але краще вже знайду стіл від пантографа і відріжу глобус.

Зачем "на соплях" ?  Можно и вполне основательно. И фрезеруйте вы вашу сталь сколько завгодно.

Вот хоть например.

 

http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/775-маленький-поворотный-столик/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Relax72 сказал:

Зачем "на соплях" ?  Можно и вполне основательно. И фрезеруйте вы вашу сталь сколько завгодно.

Вот хоть например.

 

http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/775-маленький-поворотный-столик/

Варіант - супер. Забере у мене 2 місяці роботи, бо вільного часу хронічно не вистачає . Поки що не готовий до такого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не,ну если конечно есть свободных несколько тыщ грн,то можно и купить.

А если самому делать,то себестоимость копеечная. Мой мне ну гривен в 200 обошёлся. Не больше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, disop сказал:

Мінімальний серед стандартних "радянських" столів - 160 мм, може такий пошукайте? В мене досить непогано став на стіл 270х175 мм.

Уверены? А как на счёт 120 мм? А из оснастки УСП8 90мм или да же 60мм?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Relax72 сказал:

Мой мне ну гривен в 200 обошёлся. Не больше.

Если Вы хоббийщик, то 200, если же Вы зарабатываете металлообработкой то добавьте стоимость вашего времени!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Stebium1 сказал:

Уверены? А как на счёт 120 мм? А из оснастки УСП8 90мм или да же 60мм?

Кругла заготовка. Фрезеруємо дугу 60 градусів. Столик УСП руками тримати? Я так пробував. Ну його нафіг, один невірний рух - і гудбай.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Stebium1 сказал:

Если Вы хоббийщик, то 200, если же Вы зарабатываете металлообработкой то добавьте стоимость вашего времени!

В любом раскладе выгодней чем покупать.

Иначе не существовало бы внутризаводской оснастки и инструментов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Stebium1 сказал:

Если Вы хоббийщик, то 200, если же Вы зарабатываете металлообработкой то добавьте стоимость вашего времени!

И ещё существует немаловажный фактор.

Изготовив сам,ты получаешь абсолютно новую вещь,а не бу в разной степени убитости.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Relax72 сказал:

В любом раскладе выгодней чем покупать.

Иначе не существовало бы внутризаводской оснастки и инструментов.

Не согласен с выводом. Внутризаводская это не потому что дешевле, а из-за дифицита который существовал и "плановой" экономики, это под конкретные операции которые неожиданно возникли или новаторство. Штучное производство всегда дороже, а зачастую и хуже чем серийное, но для конкретной операции вполне, но не как универсальное.

 

30 минут назад, Relax72 сказал:

Изготовив сам,ты получаешь абсолютно новую вещь

Из старой червячной пары?

 

44 минуты назад, Vadym сказал:

Кругла заготовка. Фрезеруємо дугу 60 градусів

Не думаю что эту операцию можно делать на любом поворотном столе, тем более не при удержании руками. Боюсь что стол который гарантированно справится с этой операцией будет минмально на 50кг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Stebium1 сказал:

Не согласен с выводом. Внутризаводская это не потому что дешевле, а из-за дифицита который существовал и "плановой" экономики, это под конкретные операции которые неожиданно возникли или новаторство. Штучное производство всегда дороже, а зачастую и хуже чем серийное, но для конкретной операции вполне, но не как универсальное.

 

Из старой червячной пары?

 

А в бу столе сделаным при царе горохе и неизвесно кем убиваемым червячная пара не старая? ))

 

Ничего оно не дороже.

Нет ничего дорогого в поворотном столе.

Пару блинов,да мелкие деталюхи делаются из металлолома и рабочих остатков.

А если говорить за время потраченное на изготовление,ну дык вы же не считаете потраченным время на то что бы пожарить себе картошки,или в кино сходить.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, Relax72 сказал:

Нет ничего дорогого в поворотном столе.

Пару блинов,да мелкие деталюхи делаются из металлолома и рабочих остатков.

А если говорить за время потраченное на изготовление,ну дык вы же не считаете потраченным время на то что бы пожарить себе картошки,или в кино сходить.

Ну прикинем. Планшайба с Т или П-пазом. Из хорошей стали! Ось для шестерни и для планшайбы с резьбами, шшпонпазами и посадками, Корпус с проточкой под шестерню и червяк, с двумя скользящими посадками под ось, желательно чугуний или бронза. Ну и по мелочи.  Лимб, нониус, маховик, градуировка планшайбы, корпус черьвя, черьвь, шестерня...

Считаем или не стоит? 

А если иначе, то будет много-много хуже заводского.

Да и считаю время на пожарить, пусть кухарка жарит и дешевле и вкусней.

Кино не посещаю, театр это для души, но это хобби он не в счёт.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Stebium1 сказал:

Ну прикинем. Планшайба с Т или П-пазом. Из хорошей стали! Ось для шестерни и для планшайбы с резьбами, шшпонпазами и посадками, Корпус с проточкой под шестерню и червяк, с двумя скользящими посадками под ось, желательно чугуний или бронза. Ну и по мелочи.  Лимб, нониус, маховик, градуировка планшайбы, корпус черьвя, черьвь, шестерня...

Считаем или не стоит?

Я навіть скажу іще не про гроші, а про матеріал. Я не знаю, що таке "хороша" сталь. Я знаю, що на барахолці на запитання "що це за марка сталі" бариги часто кажуть "45", бо їм так вигідно продати. А коли питають, "яка потрібна?" і кажеш "45", кажуть "це вона!" Тут на форумі продавцям віри більше, але це ж сидіти "випасати" треба. Крім грошей, це ще час і нерви.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Vadym сказал:

а про матеріал. Я не знаю, що таке "хороша" сталь.

Ну Вы согласны что это ни как не металлолом?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Stebium1 сказал:

Ну прикинем. Планшайба с Т или П-пазом. Из хорошей стали! Ось для шестерни и для планшайбы с резьбами, шшпонпазами и посадками, Корпус с проточкой под шестерню и червяк, с двумя скользящими посадками под ось, желательно чугуний или бронза. Ну и по мелочи.  Лимб, нониус, маховик, градуировка планшайбы, корпус черьвя, черьвь, шестерня...

Считаем или не стоит? 

А если иначе, то будет много-много хуже заводского.

Да и считаю время на пожарить, пусть кухарка жарит и дешевле и вкусней.

Кино не посещаю, театр это для души, но это хобби он не в счёт.

Не,не стоит.

Это всё делается из кусочков и остатков.

А корпус имея токарный и фрезерный делается своими силами.

Включая все капризные посадки.

Там по большому счёту основные денежные расходы это два блина из стали или чугуна,и шестерёнчатая пара (при большом желании и та делается на тех же двух станках)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Vadym сказал:

Я навіть скажу іще не про гроші, а про матеріал. Я не знаю, що таке "хороша" сталь. Я знаю, що на барахолці на запитання "що це за марка сталі" бариги часто кажуть "45", бо їм так вигідно продати. А коли питають, "яка потрібна?" і кажеш "45", кажуть "це вона!" Тут на форумі продавцям віри більше, але це ж сидіти "випасати" треба. Крім грошей, це ще час і нерви.

Напильник в руки и на металлоломку. Сталь3 от стали45 напильником очень легко отличить.

Ну а нет,так на металлобазе покупаете 2 отреза кругляка той стали что вам нужно.

 

Я это к чему?

Новый китайский столик таких размеров стоит с доставкой 4-5 Кгрн.

А редкий совдеповский на руках у людей,и продавать его дёшево они не хотят.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Stebium1 сказал:

Ну Вы согласны что это ни как не металлолом?

Це, може, і лом, але за ним ганятись і шукати треба. Більше того, я на око не розпізнаю Ст45 чи Ст3... Все, що можна робити з Ст3, роблю і не парюсь. Але виточити за кілька тижнів поворотний стіл, хай і з готовою черв'ячною парою, а потім щось піде не так через те, що сталь м'яка? Нє... Я не так свій труд ціную, як час.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку