grandprix

Не чіпмейкерська, але майстерня

60 повідомлень у цій темі

Вже дванадцять років займаюсь ремонтом авто. Декілька років назад придбав старе приміщення 13х13 м. у якого небуло ні воріт, ні вікон і навіть дах прийшлося міняти. Прийом під сірі двері вибивав, там була глуха стіна. Тепер там зароджується покрасочна камера ;)

Зайдемо?

P71018-104741.jpg

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цех підготовки. Шпаклівка та рихтовка. Мій майстер готовить авто до фарбування. Ще одне авто в роботі- оброблені пороги кислотним грунтом достигають, а дверцята вже в камері загрунтовані. 

P71018-104811.jpg

P71018-115854.jpg

Змінено користувачем grandprix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На рихтовочному стенді досить серйозна робота: заміна даху разом з лівою центральною стійкою, витяжка дверних петель, заміна порогу та відновлення геометрії передніх лонжеронів. Потім на фарбування.

P71018-115259.jpg

P71018-115018.jpg

P71018-104825.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фарбую тут. Є газовий пальник, який обігріває під час фарбування. Витяжка теж є. Виглядає куточок загрунтованної дверки від Омеги. 

P71018-105051.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще трошка підфарбувати і ... "новый с хранения"

Жартую, не ображайтесь ;-)

Майстерня виглядає непогано

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В майстерні тепло, маю п'ять точок. Маю два котла - один електро, видно зліва вверху та твердопаливний. Він у підсобці. 

P71018-121521.jpg

P71018-121741.jpg

P71018-121820.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

13 х 13 метров, это где-то 150 квадратных метров внутри. Неплохая ремонтная мастерская. Смотрю, довольно хорошо и перспективно. Удачи!

 

Подготовку воздуха покажите. Как стабилизируется давление?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут колись були віконні ніши - тепер полички. Зправа зверху головний інструмент маляра - сатовський краскопульт для фарбування та попроще для грунтовки.

P71018-122058.jpg

P71018-122109.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Grif сказал:

Как стабилизируется давление?

 

Ніяк... Ресивер на 100 літрів та джонсвеєвський фільтр з редуктором

Змінено користувачем grandprix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Grif сказал:

13 х 13 метров, это где-то 150 квадратных метров внутри. Неплохая ремонтная мастерская. 

Більше, ще є другий поверх

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть куда расти. )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Авто з першого фото, те що готовилось до фарбування. Фарба срібло, поверху лак. Поверхня ідеальна, без пилюки та "апельсинового корки"

P71018-175357.jpg

P71018-175503.jpg

P71018-175508.jpg

P71018-175351.jpg

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Найшов фото, як народжувалась камера :)

Зварив з профіля каркас, на буд. шпильках закріпив до стін і за допомогою тих шпильок відрегулював вертикальність. Утеплив мінватою та зашив листами металу. Освітив та пофарбував

IMG_20130714_152944.jpg

IMG_20130714_153022.jpg

IMG_20130727_071254.jpg

IMG_20130810_204540.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну і фото як варив рихтовочний стенд. Нажаль стенд має завал одного кутка на 3 мм, але я це компенсовую винтами на захватахФото0609.jpgDSCN0944.JPGDSCN0890.JPGDSCN0894.JPGDSCN0941.JPGDSCN1343.JPGDSCN1350.JPGDSCN1348.JPG

Змінено користувачем grandprix
4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

до речі на фотках авто, яке першим витягувалось на цьому стапелі. Був зміщений лівий лонжерон зі зміщенням стакана, гармошка підсилювача правого бризговика та сильна мятина на стакані. Стакан витягнув, бризговик замінив. Блін... ностальгія... прошло вже сім років. Це була перша моя власна машина.
 

DSCN0881.JPG

DSCN1355.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а це вона після ремонту... продав (швагру :-) кожен день її бачу ), мусив купити квартиру. Сімя, діти...

IMG_20130414_192049.jpg

IMG_20130414_192245.jpg

IMG_20130414_192252.jpg

Змінено користувачем grandprix
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

фиксаторы хорошие..

а для бмв может че интересного у вас есть? чем бмв фиксируете?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

з БМВ біда... тут самі зажими на різбі прикручені до головного винта, тобто їх можна зкрутити. Думаю зробити для бмв приспособи які буду накручувати на той винт... але описати то словами важко, зроблю - покажу

 

блін... мій дружбан так і не заїхав до вас по ланцюг... редіска.

Змінено користувачем grandprix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, grandprix сказал:

Ну і фото як варив рихтовочний стенд. Нажаль стенд має завал одного кутка на 3 мм, але я це компенсовую винтами на захватах

 

47 минут назад, grandprix сказал:

Стенд лучше покупать готовый 

Выйдет дороже но потом хоть продать можно будет если надоест 9_9

Змінено користувачем Fler26
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Fler26 сказал:
53 минуты назад, grandprix сказал:

Ну і фото як варив рихтовочний стенд. Нажаль стенд має завал одного кутка на 3 мм, але я це компенсовую винтами на захватах

Стенд лучше покупать готовый 

Выйдет дороже но потом хоть продать можно будет если надоест 9_9

стенд з захватами, якщо не рахувати моєї роботи, втому числі вся токарка моя, обійшовся мені в 600 зелених. Мені навіть важко уявити скільки разів він мені окупився. Як мінімум, я на ньому заробив на 3-х кімнатну квартиру + ремонт. А так то да... якщо бабла дофіга, то, звичайно краще купити, а не заморачуватися з проектом, доставкою матеріала (70 м профіля 100х50х5), зробити мільйон відрізів... а продати б\у заводський стенд - яка уцінка? скільки ви втратите? більше ніж 600 зелених?

Змінено користувачем grandprix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

grandprix Ты случаем на Старт-драйве не бываешь?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, grandprix сказал:

стенд з захватами, якщо не рахувати моєї роботи, втому числі вся токарка моя, обійшовся мені в 600 зелених. Мені навіть важко уявити скільки разів він мені окупився. Як мінімум, я на ньому заробив на 3-х кімнатну квартиру + ремонт. А так то да... якщо бабла дофіга, то, звичайно краще купити, а не заморачуватися з проектом, доставкою матеріала (70 м профіля 100х50х5), зробити мільйон відрізів... а продати б\у заводський стенд - яка уцінка? скільки ви втратите? більше ніж 600 зелених?

Я думаю материала там пошло больше чем на 600уе

Но не в этом суть 

Я работаю и зарабатываю потом покупаю стенд лучше БУ за 2000-3000уе

Ты месяц не зарабатываешь а варишь стенд изготавливаешь оснастку для третей руки или просишь помощи у кого либо.

Потом я если захочу то продаю свой стенд в минус на 500уе

А ты ?o.O

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Человек рукастый, может ему и вовсе не нужно готовое, т.к. кроме денег есть еще фактор - мне надо для моих целей вот так, и никак иначе. Поэтому лично изготовить для своих целей оснастку - не нижу ничего плохого. 

Многое можно было бы купить готовое и забыть, т.к. так проще, легче, и даже порой выгодней, но а как же творчество?! :$ 

На многое вообще надежней заработать денег и купить новое, в т.ч. касательно к б/у авто, сколько их битых и подмарафеченых продается (и марафет разный, от очень хорошего до тяп-ляп и так сойдет, абы продать)? Под видом - НЕ БИТА НЕ КРАШЕНА? :D Так что, теперь вообще ничем не заниматься своим, шаг влево-вправо от бизнес-плана и расстрел?! 

 

P.S: Каждый волен идти своим путем и набивать свои шишки, да получать свои плюшки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все вірно зроблено - замість іхати на заробітки до чужих країв людина розвиває бізнес вдома.

Так, спочатку трохі важко, бракує фінансів і досвіду. 

Але кожен день по-троху і за місяць або рік вже є здобуткі. 

От якби в нас більше таких людей було би!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Fler26 сказал:

Я думаю материала там пошло больше чем на 600уе

Но не в этом суть 

Я работаю и зарабатываю потом покупаю стенд лучше БУ за 2000-3000уе

Ты месяц не зарабатываешь а варишь стенд изготавливаешь оснастку для третей руки или просишь помощи у кого либо.

Потом я если захочу то продаю свой стенд в минус на 500уе

А ты ?o.O

 

я думаю, що кожен з нас свято вірить в свою правоту, тому я нічого доказувати не стану. Стенд БУ сім років назад за 2000-3000уе можна було взяти тільки рамнго типу. Я хотів тільки платформу. У мене десь досих пір є чек на той метал. Купував я його на металобазі через людину, в якої ще була знижка 20%. Метал на фіксатори взяв на металоломі. Точив сам. Губки зробив з державок обломаних різців, там метал хороший. Ну на фрезеровку ще потратився. Ну і місяць я його точно не варив, це ви вже рубонули з-за плеча O.o. Рівно тиждень. Допомогу я просив двічі. Перший раз шість здорових сусідів по гаражах його перевернули, щоб обварити нижню сторону і другий раз, щоб перевернути назад. Але так як у мене одного тоді була скважина на воду... то спробували б вони мені відмовити :D:D:D:D

Ну а зібрати 2000-3000уе, особливо на старті, коли потрібно так багато всякого купити, достроїти, дооснастити... мені було не під силу швидше ніж за півроку. А за півроку цей стенд заробив більше ніж 2000-3000уе.

Ну а продати? За сім років у мене його хтіли купити багато разів. Звонити почали з того моменту, як я його показав на старт-драйві. Пропонували максимум 3000 уе, але при умові, що я дороблю башню. Так що я в мінусі точно не буду. Але так як робочий час цього стенда постійно проданий на місяць-два вперед, то і сенсу його продавати? тому він і досих пір не пофарбований :/

8 часов назад, LAS сказал:

grandprix Ты случаем на Старт-драйве не бываешь?

так, там є один пост про побудову цього стенда. І про камеру, здається є

Змінено користувачем grandprix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку