Barlu

Продаж і купівля на EBay.co.uk

34 повідомлення у цій темі

Допоможу розібратися з EBay для тих хто не знає або боїться. Також можу допомогти з доставкою з англійського eBay в Україну. 

Відразу попрошу бути терплячими так як не завжди є можливість відповісти відразу. 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скільки в середньому коштує доставка маленького пакетика і 1 кг посилки?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

просьба к автору-проявлять терпение.

многие стружкари одним пальцем  печатают и телефон нокия 3310 на кармане.

так что надо как для маленьких детей,без заумных терминов.

тема интересная.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доставка такої маленької посилки досить дорого. Найкраще об'єднатися і найдешевший спосіб це 30 кг 45 фунтів в любу точку України. Сам так батькам відправляю. 

1 минуту назад, kuwalda1968 сказал:

просьба к автору-проявлять терпение.

многие стружкари одним пальцем  печатают и телефон нокия 3310 на кармане.

так что надо как для маленьких детей,без заумных терминов.

тема интересная.

 

У меня два пацана так что не бойтесь объясню и помогу :)))

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Barlu сказал:

Доставка такої маленької посилки досить дорого. Найкраще об'єднатися і найдешевший спосіб це 30 кг 45 фунтів в любу точку України. Сам так батькам відправляю. 

Скільки це конкретно в грошах вартує?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, -Pj- сказал:

Скільки це конкретно в грошах вартує?

 

30 кг 45 фунтів вже скільки в гривнях дивіться самі я не знаю курсу фунта до гривні 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Еще интересно как продавать на ибее, точнее как быть с Пайпалом, ведь деньги я так понял напрямую я вывести не смогу. Нужен посредник. Но регистрация на ибее допустим ест и Пайпал свой привязан. как быть?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Amigo1982 сказал:

Еще интересно как продавать на ибее, точнее как быть с Пайпалом, ведь деньги я так понял напрямую я вывести не смогу. Нужен посредник. Но регистрация на ибее допустим ест и Пайпал свой привязан. как быть?

Через посередника тільки. Рекомендацій дати не можу бо ніколи не користувався 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чи є можливість організувать доставку від продавців які не відправляють в Україну? 

Якщо так, то який механізм дій і скільки приблизно буде коштувати така послуга?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливість є але нечасто десь раз на місяць. Ціна я вже казав 45 фунтів за 30 кг. Якщо скооперуєтесь з іншими людьми мені не важко все запакувати і вислати в Україну на чиюсь адресу а вже потім ця особа розішле всім. 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені не для комерції, тому цілком задовольняє)

Інколи трапляються цікаві речі у продавців які не відправляють в Україну. 

Тоді наступне питання, яка механіка процесу? В акаунті Paypal прописана моя адреса в Україні. Я оплачую інвойс і домовляюсь з продавцем про відправку на іншу адресу, чи якось по-іншому має відбуватись?

І ще одне питання: що за платіж "Import charges" і від чого залежить сума? 

Був аукціон по одному товару, за яким я слідкував, і на певному етапі з'явився даний платіж. Screen Shot 2017-01-05 at 22.47.13.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Tramp сказал:

Мені не для комерції, тому цілком задовольняє)

Інколи трапляються цікаві речі у продавців які не відправляють в Україну. 

Тоді наступне питання, яка механіка процесу? В акаунті Paypal прописана моя адреса в Україні. Я оплачую інвойс і домовляюсь з продавцем про відправку на іншу адресу, чи якось по-іншому має відбуватись?

І ще одне питання: що за платіж "Import charges" і від чого залежить сума? 

Був аукціон по одному товару, за яким я слідкував, і на певному етапі з'явився даний платіж. Screen Shot 2017-01-05 at 22.47.13.png

Зараз ебей пропонує так звану програму доставки в любу точку світу.

відразу відмовляйтеся від цього. По перше передплачуєте за доставку дуже багато і є великий ризик втрати або пошкодження. А також при проходженні митниці все видно що купили і за яку ціну. А митники в Україні як я знаю їсти хочуть добре і багато. 

 

Зараз якраз в мене диспут з одним покупцем. Я все відправив дойшло до перевізника міжнародного і пропало потім. А він вимагає повернення грошей. Я йому пояснив що це не моя вина і я не пропоную міжнародної доставки а йому не доходить. Ось так дуже легко отримати негативний відгук і ще й на гроші попасти. 

 

При купівлі товару вам потрібно вказати мою адресу і через кому риску наприклад Ваше Ім'я/ Yuriy Chernyak. Це для того якщо нікого не буде вдома я міг забрати ваш пакунок з пошти бо інакше не віддадуть. 

 

Але майте на увазі що якщо вага менша чим 30 кг ціна все рівно 45 фунтів. 

Перевізники тут є також які возять маленькі посилки але там ціна 3 фунта за 1 кг. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А є така можливість? Відмовитись від даної послуги. Якщо так, то коли це потрібно робить?, до бронювання і оплати товару?

Просто в конкретно даному випадку був аукціон і ця послуга з'явилась під кінець торгів. В моєму розумінні, коли я роблю ставку чи погоджуюсь купувати товар - я автоматично приймаю всі умови. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Речь идёт именно о EBay.co.uk?
Я эпизодически покупаю на Ebay.com в совершенно разных странах. Даже из Австралии железка приехала.
Так что правила одинаковые для всех.
Или вам чем-то удобен именно UK?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Barlu сказал:

Але майте на увазі що якщо вага менша чим 30 кг ціна все рівно 45 фунтів. 

Перевізники тут є також які возять маленькі посилки але там ціна 3 фунта за 1 кг. 

Маю запитання. Що це за перевізники які беруть 3 фунта за кг і куди вони везуть посилки? Чому так дорого?

На сьогодні нормальні перевізники беруть 1 фунт за кг і важать кожну посилку. Якщо посилка 200грам то вони візьмуть гроші за 200грам і ні фунтом більше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, imsoma сказал:

Маю запитання. Що це за перевізники які беруть 3 фунта за кг і куди вони везуть посилки? Чому так дорого?

На сьогодні нормальні перевізники беруть 1 фунт за кг і важать кожну посилку. Якщо посилка 200грам то вони візьмуть гроші за 200грам і ні фунтом більше.

Це приватні перевізники які самі їздять. Але там також не завжди доїжджає. Буває але не часто що посилки губляться і ніхто за це відповідальності на себе не бере. 

Також майте на увазі що вони не беруться за доставку нових речей тільки вживані. Також врахуйте що цілу посилку треба відвозити в основному до них.

 

Якщо підкажете хто приїде до мене додому і забере посилку в любий день вагою 1.5 кг до України з доставкою до складу нової пошти в будь яке місто України і я заплачу за це все 1.5 фунта буду дуже вдячний. 

 

А за 3 фунта за кг це в основному форвардом з доставкою до України без митного оформлення 

2 часа назад, Tramp сказал:

А є така можливість? Відмовитись від даної послуги. Якщо так, то коли це потрібно робить?, до бронювання і оплати товару?

Просто в конкретно даному випадку був аукціон і ця послуга з'явилась під кінець торгів. В моєму розумінні, коли я роблю ставку чи погоджуюсь купувати товар - я автоматично приймаю всі умови. 

 Вводите адресу доставки в Англії і все ця послуга пропадає. 

1 час назад, Одессит сказал:

Речь идёт именно о EBay.co.uk?
Я эпизодически покупаю на Ebay.com в совершенно разных странах. Даже из Австралии железка приехала.
Так что правила одинаковые для всех.
Или вам чем-то удобен именно UK?

 Я просто проживаю в Англії і мені зручніше замовляти на місці чим чекати декілька днів поки доставка буде з европи. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Barlu сказал:

до України з доставкою до складу нової пошти в будь яке місто України

От тут дуже велика проблема. В останні 2-2.5 місяці пропадає 2 з 6 посилок саме на новій пошті.

8 минут назад, Barlu сказал:

майте на увазі що вони не беруться за доставку нових речей тільки вживані

Беруть все що їм дають в запакованому вигляді.Якщо митниця захоче щось забрати то заберуть хоч нове хоч вживане.

11 минуту назад, Barlu сказал:

Якщо підкажете хто приїде до мене додому і забере посилку в любий день вагою 1.5 кг

Якщо Ви живете в "Українській" зоні то приїдуть і заберуть, на другий кінець Лондона в Merstham вони звичайно не поїдуть.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, imsoma сказал:

От тут дуже велика проблема. В останні 2-2.5 місяці пропадає 2 з 6 посилок саме на новій пошті.

Беруть все що їм дають в запакованому вигляді.Якщо митниця захоче щось забрати то заберуть хоч нове хоч вживане.

Якщо Ви живете в "Українській" зоні то приїдуть і заберуть, на другий кінець Лондона в Merstham вони звичайно не поїдуть.

 

Я взагалі то живу біля Брістоля. І тут мені головне що за 45 фунтів за 30 кг що грубо кажучи 1.5 фунта за кг мені приїдуть додому ( не треба нікуди їхати і витрачати час, ресурс машини, паливо) заберуть, самі наклеять наклейку з адресою і штрих-кодом, дадуть трекінговий номер по якому в мене буде можливість подивитися де є посилка в любий час дня і ночі, страховка посилки на вартість до 1000 доларів включена в ціну доставки, і в кінці кінців привезуть на склад нової пошти де мої батьки зможуть це забрати. 

 

В тепер з другої сторони, 30 кг = 30 фунтів. Завезти в Брістоль 2 години і 90 км тільки ціна за пальне 12 фунтів плюс 2 години часу. Не можливо взнати де посилка відразу дзвонити потрібно а це також гроші. Ніякої відповідальності і страховки і термін доставки такий самий як курьером 7-14 днів 

Ось таке порівняння. 

А висновки робіть самі. Я вже сів і порахував. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Одессит сказал:

Речь идёт именно о EBay.co.uk?
Я эпизодически покупаю на Ebay.com в совершенно разных странах. Даже из Австралии железка приехала.
Так что правила одинаковые для всех.
Или вам чем-то удобен именно UK?

 

Тоже как-то заказывал в Австралии, правда не через ebay а интернет магазин. Удивило две вещи: скорость доставки, посылка прилетела через десять дней. И стоимость доставки - 53 доллара хоть и Австралийских за кг. 

Правила то одинаковы для всех, но попадаются "наши" люди) которые пытаются их обойти. Продавец платит fee со стоимости товара а расходы по пересылке в эту стоимость не учитываются. Другими словами, при стоимости товара скажем 80 уе и доставке 20уе, продавец ставит товар за 10 и доставку 90 и платит комиссионные с десятки). Правда в данном случае продавец рискует так же быть "обутым", когда при получении окажется, что доставка стоит все-таки 20 уе, то можно потребовать вернуть разницу) 

С Import charges столкнулся впервые, по-этому был крайне удивлён. На UK просто чаще можно встретить товары специфичные для данного рынка. В большинстве случаев, вышиванку быстрее найти на UA, а apostle spoon на UK)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Tramp сказал:

 

Тоже как-то заказывал в Австралии, правда не через ebay а интернет магазин. Удивило две вещи: скорость доставки, посылка прилетела через десять дней. И стоимость доставки - 53 доллара хоть и Австралийских за кг. 

Правила то одинаковы для всех, но попадаются "наши" люди) которые пытаются их обойти. Продавец платит fee со стоимости товара а расходы по пересылке в эту стоимость не учитываются. Другими словами, при стоимости товара скажем 80 уе и доставке 20уе, продавец ставит товар за 10 и доставку 90 и платит комиссионные с десятки). Правда в данном случае продавец рискует так же быть "обутым", когда при получении окажется, что доставка стоит все-таки 20 уе, то можно потребовать вернуть разницу) 

С Import charges столкнулся впервые, по-этому был крайне удивлён. На UK просто чаще можно встретить товары специфичные для данного рынка. В большинстве случаев, вышиванку быстрее найти на UA, а apostle spoon на UK)

5 місяців тому на eBay поміняли правила продаж тепер продавець платить процент за всю суму разом з доставкою. Якраз такі хитрожопі до такого і допустили. 

Import changes це попередження при доставці за межі евро союзу або при отриманні посилки з за меж його і оплачує їх покупець тільки після отримання так зване мито 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.01.2017 в 12:20, Barlu сказал:

Допоможу розібратися з EBay для тих хто не знає або боїться. Також можу допомогти з доставкою з англійського eBay в Україну. 

Відразу попрошу бути терплячими так як не завжди є можливість відповісти відразу. 

Скажу про этот еБей,нечего там покупать если это только не экслюзив которого в Украине нет или реально выиграть аукцион по дешёвке, а ,вот не пойму одного россияне могут продавать без посредников получая деньги на *Палку*а мы украинцы нет, как так?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Ludanik сказал:

Скажу про этот еБей,нечего там покупать если это только не экслюзив которого в Украине нет или реально выиграть аукцион по дешёвке, а ,вот не пойму одного россияне могут продавать без посредников получая деньги на *Палку*а мы украинцы нет, как так?

 

Кожен має свою власну думку. 

Мені вигідніше купити багато чого на amazon чи eBay з доставкою додому. Дешевше і вибір набагато більший і як бонус доставка додому 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Barlu сказал:

Мені вигідніше купити багато чого на amazon

За амазон не знаю,ничего не покупал.а еБей это обдирайловка по большому счёту.По сути только раз выиграл дешевле в половину ,чем *Купить сейчас*а остальном ничего интересного,к примеру искал запчасти на Фиат Скудо особенно поразили цены на б/у за шатун и поршень просят 45 баксов,у нас купить можно за 500 гр.Как то покупал с Веспы рем комплект пердней вилки,продавец из Англии ручался за качество,получил хлам,старая ось закалена как положено,новая напильник пилит,такое впечатление что берешь товар с Барабашова в Харькове.Опять же колесные диски,тут правда пожалел денег на фирму купить в Идии,пришли быстро за 2 недели,всё класс прямо на дом,но елы палы,новые диски и кривые,я в шоке,покраска вроде с балончика,как то так.Американец собака вообще кинул на 42 бакса,заказал комплект колодок на свою Хонду,оплатил с доставкой,думал а концу апреля придут новые поставлю,красота,месяц нету,1,5 нету,2 нету,ну я со зла ему фидбек отрицательный написал.Тут чувак такой исправь фидбек на положительный мы вернём деньги,думаю да пошли вы..Нет если бы он сказал мы вернем деньги а я отзыв исправлю,тогда я бы исправил,а так я им прямо и написал Мошенники.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Ludanik сказал:

За амазон не знаю,ничего не покупал.а еБей это обдирайловка по большому счёту.По сути только раз выиграл дешевле в половину ,чем *Купить сейчас*а остальном ничего интересного,к примеру искал запчасти на Фиат Скудо особенно поразили цены на б/у за шатун и поршень просят 45 баксов,у нас купить можно за 500 гр.Как то покупал с Веспы рем комплект пердней вилки,продавец из Англии ручался за качество,получил хлам,старая ось закалена как положено,новая напильник пилит,такое впечатление что берешь товар с Барабашова в Харькове.Опять же колесные диски,тут правда пожалел денег на фирму купить в Идии,пришли быстро за 2 недели,всё класс прямо на дом,но елы палы,новые диски и кривые,я в шоке,покраска вроде с балончика,как то так.Американец собака вообще кинул на 42 бакса,заказал комплект колодок на свою Хонду,оплатил с доставкой,думал а концу апреля придут новые поставлю,красота,месяц нету,1,5 нету,2 нету,ну я со зла ему фидбек отрицательный написал.Тут чувак такой исправь фидбек на положительный мы вернём деньги,думаю да пошли вы..Нет если бы он сказал мы вернем деньги а я отзыв исправлю,тогда я бы исправил,а так я им прямо и написал Мошенники.

Так ось для чого і я пропоную допомогу щоб не було так як у вас. Не завжди на таких площадках все погано. Так згідний з вами попадаються недобросовісні продавці але для цього я завжди плачу через пай пал який дає гарантію що ваші гроші не пропадуть. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Barlu сказал:

але для цього я завжди плачу через пай пал який дає гарантію що ваші гроші не пропадуть. 

Сейчас там для разбора полетов или пролётов в службу поддержи можно в течении пол года обращаться,а тогда 1.5 месяца было,вообщем потерял время.Ладно,наболтал я тут лишнего, Удачи в деле!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку