Dim Dimich

Вопрос к частным предпринимателям

81 повідомлення у цій темі

6 минут назад, dex15 сказал:

 

Саме так пояснять податківці ...

Кому пояснять мені? Вони мені не потрібні. Хай судді пояснюють.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Судді ?!

Ви ще й  там заплатите.

 

На відміну від вас - у податківців працюють досвідчені юристи з дипломами.

Скажу більше - коли вони почнуть копати значно глибше, то  з більшою вірогідністю - можна заплатит значно більше.

 

:D

 

Змінено користувачем dex15
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ладно вважайте що я злякався.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, Dim Dimich сказал:

16-17год -временно приостановил деятельность

поделитесь секретом как это сделать, приостановить деятельность? А- то у меня сейчас не сезон, ох как хочется приостановиться!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, newengine сказал:

поделитесь секретом как это сделать, приостановить деятельность? А- то у меня сейчас не сезон, ох как хочется приостановиться!

С 17 года уже не получиться

Платить нужно по любому

Если не сезон перейдите на 3 ю группу и будите платить только пенсионный

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, dex15 сказал:

Скажу більше - коли вони почнуть копати значно глибше

Ну как бы Вы правы, но - чтобы Вас так начали копать, надо или где-то крупно засветиться (при накрытии конвертцентра какого например), ну или чтобы Вас целенаправленно "заказали", конкуренты к примеру. и в том и в том случае предполагается, что обороты у Вас уже никак не влазят в отведенные лимиты и Вы давно играете с законом.. Собственно доигрались. Для основной массы предпринимателей это просто страшилки. Сдавайте отчеты вовремя, платите налоги, не играйтесь с законом (по глупому) и Вы нафиг той налоговой не понадобитесь, чтобы так Вас крутить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, newengine сказал:

приостановить деятельность

 

Це можливо лише на загальній системі оподаткування.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, dex15 сказал:

 

Це можливо лише на загальній системі оподаткування.

Разве с 17 года не отменили приостановление?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, 1Vlad1 сказал:

Сдавайте отчеты вовремя, платите налоги, не играйтесь с законом (по глупому) и Вы нафиг той налоговой не понадобитесь, чтобы так Вас крутить.

 

Ви невірно людей налаштовуєте. Розбиратися потрібно у цьому - питати інших підприємців та діставати свого податкового інспектора.

Там стільки нюансів є, що можна подавати 10 років звіт, платити податки, а потім, під час перевірки, ще заплатити за ці 10 років податки - кругленьку таку суму.  

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Відновлення реконструкція авто запчастин треба враховувати що бажано їх цементувати або калити. Працював в автоколонах токарем Белаз, Краз. Так там без термічки  не так багато запчастин. Це вогняні роботи по білому це тех умови пожежники, екологи. Страхування від несчастних випадків там на виробництво виїзжають інспектори для оцінки ризиків цих самих випадків ну і світла частина закінчеться починается відкат пожежникам, екологам, страхувальникам. Ви краще консультуйтесь на місці хто виробницством займаеться не обозвяково у ваших теренах. Вони вам не теорію а практику вирішення цих проблем розкажуть. А так справа добра. Бажаю вам успіхів у ваших справах.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Dim Dimich сказал:

Разве с 17 года не отменили приостановление?

Такого поняття як призупинення діяльності - взагалі не існує.

На загальній системі можна якщо нічого не робиш  - не платити податки, але звіти потрібно подавати.

Може що й змінилося ? - я за загальною системою не особливо слідкую.

 

Раджу тут почитати - багато цікавого.

 https://help.smcs.com.ua/uk/reader/articles/home/index 

Але,  відразу, - не лякатися.

:D

 

 

***

Змінено користувачем dex15
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, dex15 сказал:

Там стільки нюансів є, що можна подавати 10 років звіт, платити податки, а потім, під час перевірки, ще заплатити за ці 10 років податки - кругленьку таку суму. 

Не представляю как могут проверять то, что было десять лет назад, если даже для бухгалтерии полного налогообложения срок хранения первичной документации 3 года. А хранить первичку ЧП на 1,2 группе не особенно то и обязан.

Опять же нюансы есть, но чтобы их начали к Вам применять - надо этого "заслужить", иначе кто буде на Вас время тратить, кому Вы надо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Ви краще консультуйтесь на місці хто виробницством займаеться не обозвяково у ваших теренах. 

 

ХЗ... Глубоко не копал, но я могу только сказать тенденцию, которую я видел и вижу своими глазами: 

Крупорушка, работает 10 человек, из них в штате - 3 человека. Остальные - по трудовому договору. Нарушений там - предостаточно в т.ч. по организации производства. Т.к. это Украина, в людей просто лежит "пресс зелени" и все...

Пилорама - примерно та же история. 

Столярный цех - туда же.

Там где я работаю набегами - то же самое. 

 

И да, есть исключение из этого - одна фирма которая работает по-белому на 100%, соблюдает нормы и т.д... и знаете что? 5 ГОД СУДИТЬСЯ С ЭКОЛОГАМИ (или экологи с ней). Т.е. захотят - вжарят...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, dex15 сказал:

 

Це можливо лише на загальній системі оподаткування.

Разве с 17 года не отменили приостановление?

Змінено користувачем Dim Dimich
Случайно нажал
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне один знакомый инспектор посоветовал иметь при себе таблички с надписью не работает и отключен

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хех...ключовим являється те який у вас клієнт і на якого клієнта ви зорієнтовані. Якщо у вас 99% дають вам готівку, а 1 хоче безнал, то перша група на єдиний податок і всі діла. Всіх новоприбулих - на спд + договір з вами. Не хочеш - гуляй далі.  Відпердолить пальця - сам і винен Послуга чи випуск товару - слизьке питання. При ремонті редуктора я виточив нового болта, бо старий зірваний, невже ви думаєте що я буду цей болт показувати як випущений і проданий товар? Заклав в ціну послуги і всі діла. Тут треба йти від зворотнього: який клієнт, яка форма оплати і які роботи, і скільки найманих плануєте брати. Фрезеровка гбц-послуга, ковка оградки-випуск. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Подскажите к какому виду деятельности можно отнести такое

20171016_161218.mp4

Только что, Dim Dimich сказал:

 Подскажите к какому виду деятельности можно отнести такое

20171016_161218.mp4

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот что из этого получаеться

20171020_114057.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Такую и подобную работу выполняю часто и часто на улице у всех на глазах вот и хочу подстоаховаться

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Dim Dimich сказал:

Такую и подобную работу выполняю часто и часто на улице у всех на глазах вот и хочу подстоаховаться

Надання послуг. Перша група. Єдиний податок. То саме шо і ремонт взуття в будці.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Дядько Максим сказал:

Надання послуг. Перша група. Єдиний податок. То саме шо і ремонт взуття в будці.

Внятно и доходчиво

Большое спасибо!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Возможно, самым коротким путем к истине будет поход в налоговую инспекцию.  Сейчас не проблема получить интересующую информацию  по видам деятельности и порядку оформления предпринимательства у налогового консультанта.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, Дядько Максим сказал:

При ремонті редуктора я виточив нового болта, бо старий зірваний, невже ви думаєте що я буду цей болт показувати як випущений і проданий товар?

 

Якщо користуватися вашими послугами буде підприємець чи підприємство - можете не показувати, але вони у своїй звітності  покажуть, та може так статися, що у ході  їх перевірки, ви навіть про це знати не будете до свого часу, але у вашу папочку особистої справи - є така  у податківців,  будуть направлені матеріали щодо вас - щоб  їх можна було використати  у ході перевірки.

Будете, потім - розповідати податківцям про цього гвинта, та те, що ви лише послуги здійснюєте, а гадки не маєте про виробництво.

 

Не вірите - що так буває ?!  

Змінено користувачем dex15
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Працювати треба старатися по-білому, з відкриттям відповідного рахунку у банку - для підприємницької діяльності - це надає змогу працювати з іншими підприємцями та підприємствам - без остраху постраждати колись.

 

До того же, Прозоро, тендери місцевої влади та т.п. - без цього ніяк.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, vik1962 сказал:

Возможно, самым коротким путем к истине будет поход в налоговую инспекцию. 

 

17 минут назад, vik1962 сказал:

Сейчас не проблема получить интересующую информацию  по видам деятельности и порядку оформления предпринимательства у налогового консультанта.

 

Неначе вони несуть за свої консультації якусь відповідальність !!! Набалакати вони можуть багато чого. 

Нещодавно викликали мене щодо податку на землю, дали платіжне доручення - щоб я сплатив податок на землю , та податковий інспектор тримав та  допитувався - чому так багато грошей нараховано ?! 

Я не шуткую. Вимагав у мене щоб я пояснив - чого вони так багато нарахували.  :D

 

Вони навіть  так зробили, що якщо вони вам письмову відповідь нададуть, то вона буде мати юридичну силу - якщо ви цю відповідь зареєструєте.:D

 

Змінено користувачем dex15
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку