Володимир_Фещук

БС-01 свердлувальний, відновлення

137 повідомлень у цій темі

вітаю всіх. придбав настільний свердлувальний верстат БС-01, виготовлений на заводі БеВерс.Майже комплектний, не вистачає деяких деталей: клина, табличок, болтиків, г-подібної шпонки, і як завжди це буває - кронштейна обмежувача шпінделя, пружини, шкали, і ще дечого.

Я живу в тому місті, в якому розташований завод. У мене є знайомий, який раніше працював там начальником ВТК. Через нього спробую дістати паспорт на станок, і недостаючі деталі. Від нього ж дізнався, що таких верстатів виготовили около 500, і що на складі у них є в наявності всі складові верстата стосовно механіки, немає лише електріки.

У кого є такий же верстат - покажіть фото, поділіться досвідом експлуатації!

на даний момент розібрав верстат для того, щоб дефектувати, перечистити, і підготувати під фарбування

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20171024_112230.jpg

IMG_20171030_140209.jpg

IMG_20171030_140733.jpg

IMG_20171030_200056.jpg

IMG_20171030_200003.jpg

IMG_20171030_200029.jpg

IMG_20171030_200050.jpg

IMG_20171030_200149.jpg

IMG_20171030_200108.jpg

IMG_20171030_200118.jpg

IMG_20171030_200137.jpg

IMG_20171030_200248.jpg

IMG_20171030_200156.jpg

IMG_20171030_200221.jpg

IMG_20171030_200234.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

верстат працював мало, це видно. але невеликі забоїни на столі все ж є. але я не маю змоги пошліфувати, бо в моєму місті це не легко і не дешево!

електрика, доречі, вся на місці. але якийсь невіглас поперепідключав все по-своєму, буду розбиратись

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Потрібна порада по суті. Як розрахувати висоту верстного столику? Робитиму все під роботу стоячи, так як працюють на даному верстаті зазвичай не довго. Мій зріст 195см. Звідси запитання, від чого відштовхуватися, розраховуючи висоту?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хороший станок.

 

Представьте, что Вы левой рукой держите деталь на столе, а правой штурвал. Станьте в такую позу, при среднем подъеме станка.  Попросите кого-либо измерять высоту от пола до руки.  Или сами заметьте. Вот Вам высота стола станка. Дальше думаю ясно. Из этой высоты вычесть высоту стола (он довольно толстый из-за электрики).  Мне, например, удобно, когда стол чуть выше. Лучше вижу отметки для сверления.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Grif написав:

Хороший станок.

 

Представьте, что Вы левой рукой держите деталь на столе, а правой штурвал. Станьте в такую позу, при среднем подъеме станка.  Попросите кого-либо измерять высоту от пола до руки.  Или сами заметьте. Вот Вам высота стола станка. Дальше думаю ясно. Из этой высоты вычесть высоту стола (он довольно толстый из-за электрики).  Мне, например, удобно, когда стол чуть выше. Лучше вижу отметки для сверления.

Дякую. Мали з ним справу?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По словам знайомого - деталей запасних є стільки, що можна вкомплектувати новий станок і самому зібрати, і буде набагато дешевше, ніж придбати готовий. Якщо когось цікавить - звертайтеся.

Також, якщо комусь потрібні запчастини до такого ж станку - звертайтеся, допоможу чим зможу.

 

Дістану паспорт скоро - можливо якісь деталі виявляться взаємозалік ними наприклад з 2м112, тоді взагалі буде супер!

Адже візуально вони майже однакові

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Дякую. Мали з ним справу?

Очень давно, на работе был такой. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Grif написав:

Очень давно, на работе был такой. 

 

Отже все ж мені пощастило

Це дуже підігріває мій ентузіазм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще запитання до шановної публіки. Як ходять рідні підшипники (мій станок майже не працював) ?

Чи варто їх відразу замінити на сучасні, і скільки це коштує?

І друге запитання, порадьте шороший бюджетний патрон в районі 300-800грн, бо радянські мене вже доконали! У мене км В16

І підкажіть, як правильно демонтувати і монтувати патрон

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щойно мені принесли рідну специфікацію з заводу, це папка, товщиною 6см! Там всі варіації, розроблені в ході проектування, анульовані та прийняті. Що зможу - скопіюю

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На днях має бути ще паспорт, який залишиться у мене

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Володимир Фещук сказал:

Ще запитання до шановної публіки. Як ходять рідні підшипники (мій станок майже не працював) ?

Чи варто їх відразу замінити на сучасні, і скільки це коштує?

 

Спочатку розберіть шпіндель і гляньте стан, я к правило нижній підшипник пінолі розбитий!

Ціна залежить від виробника підшипнків. там всього 5 підшипників ( три в  піноли і 2 у ведомому шківу)

https://vpk-podshipnik.com.ua  отут ціну дивіться.

1 час назад, Володимир Фещук сказал:

І друге запитання, порадьте шороший бюджетний патрон в районі 300-800грн, бо радянські мене вже доконали! У мене км В16

І підкажіть, як правильно демонтувати і монтувати патрон

 

 

Розберіться з підшипниками і зберіть шпіндель.

 

а тоді беріть шпіндель, індикаторну стойку і йдіть підбирати патрон.

Може ключовий за 200 бити пару соток а може і самозажимний за 800 бити 2-3 десятки.

А може вам пощастить  і зразу попадете на нормальний.!

 

на рахунок висоти стола  під станок мені радили 80 см.

 

По запчастинам, якщо  є можливість - це дуже добре, не думаю що вони відрізняються від 2м112.

 

 

 

 

Змінено користувачем Sasaman
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Володимир Фещук сказал:

Ще запитання до шановної публіки. Як ходять рідні підшипники (мій станок майже не працював) ?

Чи варто їх відразу замінити на сучасні, і скільки це коштує?

І друге запитання, порадьте шороший бюджетний патрон в районі 300-800грн, бо радянські мене вже доконали! У мене км В16

І підкажіть, як правильно демонтувати і монтувати патрон

Підшипники підібрав нерегульовані від авто. Вони беззазорні і не потребують регулювання ,закритого типу. Зажав гайкою і навіка. Тільки ще не випробував. пізніше покажу фото.

Змінено користувачем Валера
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Валера написав:

Підшипники підібрав нерегульовані від авто. Вони беззазорні і не потребують регулювання ,закритого типу. Зажав гайкою і навіка. Тільки ще не випробував. пізніше покажу фото.

Чекаю на фото

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Володимир Фещук сказал:

По словам знайомого - деталей запасних є стільки, що можна вкомплектувати новий станок і самому зібрати, і буде набагато дешевше, ніж придбати готовий. Якщо когось цікавить - звертайтеся.

В какую копеечку это обойдётся?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скоро дізнаюся ціну, і кількість комплектів. Швидко це не буде, бо завод вже майже не працює

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мне тоже интересны  запчасти.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sasaman написав:

мне тоже интересны  запчасти.....

Постараюсь допомогти всім,. Кому зможу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Sasaman написав:

на рахунок висоти стола  під станок мені радили 80 см.

Доброго дня!

В мене стіл 1100мм (1м10см) на ньому станк 2М112 + хрестові тиски з губками 100мм - мені дуже зручно (зріст 185см).

Гарно видно розмітку. Нахилятися не потрібно - спина дякую каже!

Змінено користувачем Володимир Tokar-Frezer
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Tokar-Frezer написав:

Доброго дня!

В мене стіл 1100мм (1м10см) на ньому станк 2М112 + хрестові тиски з губками 100мм - мені дуже зручно (зріст 185см).

Гарно видно розмітку. Нахилятися не потрібно - спина дякую каже!

Доброго!

Знаєте, я думав про приблизно схожі розміри. Так як я високий - роблю все під свій зріст. Всі родичі і друзі що приходять - кажуть чого так високо стіл, чого так високо планшетка, і тд. Але я вважаю якщо і візьму когось працювати з собою в парі - краще нехай він ставить скрізь трапи, ніж я буду горба гнути. Тому спина не болить за день роботи.

Але є запитання, при роботі на такому постаменті - чи не болять руки від того, що їх так високо тримаєш?

Якщо постамент 1100мм, ще стіл верстату 200, ще лещата 100, то маємо деталь на висоті 1400, а центр рукоятки опускання пінолі, враховуючи свердло і якийсь проміжок - десь 1700

І якщо можна - скиньте фото лещат, бо це запитання також актуальне

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибачаюсь, писав по пам'ятi, зараз перемiряв - стiл 1050мм.

Менi зручно. Лещата ось.IMG_20171101_192607.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Користуюсь станком не постiйно, найбiльше свердлив 1,5години поспiль. Таким стiл був готовий, я не переробляв. Але якби робив - то не нижче 1метра.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось підшипники: ф20хф42х30 -на вал пінолі замість двох радіально-упорних,  ф25хф52х37 - на бабку на шків. Приміряв підходять майже без підгонки. Може тільки де треба підкинути дистанційну шайбу.

Photo0027.jpg

Photo0028.jpg

Photo0029.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановні, хто користувався молотковою емаллю?

Поділіться досвідом використання, можливо якісь є нюанси, зауваження?

І конкретне запитання. Виявляється, що це фарба поверхневого шару, що під нею повинна бути грунтівка.

Що скажете?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку