Artem1ks

Токарные работы

638 повідомлень у цій темі

@Сірко Так научите нас, как правильно считать цену изделия!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, DimoR сказал:

А таке питання, якщо робота на 10 хвилин. Як таке краще рахувати, вiд 250 = 41 грн., або краще використовувати мiнiмальну вартiсть замовлення?

Гарне питання. Я вважаю що погодинна оплата то є "(медицинский термин означающий непроизвольное воспроизведение бессвязных отрывков речи) седой кобылы" . Пояснюю:

1. Робота роботі - не рівна. Одне діло на токарному шпильки анкерні точити, а інше сферу на пуансоні видрочувати, або різьбу якусь хитру різати в упор дюймову трапецевидну.

2. Клієнту нафіг не треба знати скільки ви витрачаєте часу. Ви даєтет ціну ЗА роботу, і ВИ (яшо ви рахуєте свій час) робите все для того, щоб зробити її швидше. Для цього придумуєте приспособи, паралельки, прижими, упори, хитрості всякі, у вас на магнітах ключі коло станка, у вас під руками заламіновані шпаргалки, формули, таблиці, у вас література, ноутбук і доступ до інтеренету. Ви не робите ці всі зручності для того щоб зекоомити клієнтові час і в результаті щоб він вам заплатив вам менше!!!!!

ви робите то для себе щоб швидше зробити його заказ і взятися за інший. 

7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну почасова оплата діло ну....таке собі  

 якщо ви новачок і будете 10 шайб точити 1 час ато і 2 то час роботи 250 грн

 а якщо ви 10 щайб вальнете за 10 хв то отримаєте 25 грн , виходить так що чим довше працюєш тим краще

..........................................

або при фрезеровкі ГБЦ . новачок буде 2 години це робити (базування , постійте виставляння ,нерви)

 а "навощений " спеціаліст зробить це за 15 хв бо має все добро для базування  ,то чому він повиненн отримувати меньшу оплату праці ніж новачок ? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@FRM Garage та хоть в печері на камені точіть, то замовника не стосується.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Сірко сказал:

Тому що одного разу, хтось додумався як повісити свої розходи на замовника, і тим самим підняти собі дохід. 

за все платить кінцевий споживач. Ви платите дівчині за її галстук на заправці коли купуєте солярку. І ви платите за покраску воріт пекарні де печуть вам хліб. Все закладено в ціну, і крадена електрика також закладена у ваш тариф. Це закон.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Дядько Максим сказал:
21 минуту назад, Сірко сказал:

своє обладнання, та його обслуговування це особисті витрати токаря на комфорт роботи і для підвищення якості виконання, і дані розходи жодним чином не повинні стосуватись замовника.

але це все впливає на ціну

Нет это не влияет на цену, это только уменьшает доходность бизнеса.

На цену влияет востребованность услуги, платежеспособность потребителя услуги, качество оказания услуги ( в последнюю очередь)

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Дядько Максим сказал:

Ви не робите ці всі зручності для того щоб зекоомити клієнтові час і в результаті щоб він вам заплатив вам менше!!!!!

ви робите то для себе щоб швидше зробити його заказ і взятися за інший. 

плюсую

 

И вообще - нечего клиенту смотреть под руки

 

У меня есть работы, которые длятся месяц! а он говорит дай посмотрю что да как... а вот нетушки дорогой мой клиент.

Змінено користувачем sso
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Сірко от якраз адекватна людина то все розуміє 

 

коли кажеш ціну, а людина не готова була то почути бо собі надумала що то вартує меньше, я розкладаю по поличкам тех процес і затрати якщо людина адекватна вона розуміє що то реальна ціна і далі сама думає чи то рентабельно ремонтувати чи виготовляти чи ні 

друга людина починає розказувати "хуле тут делать работ на 5 минут" " я найду кто дешевле сделает" "а мне дЕды на заводе ведро балтов тачили за бутылку" пысля цих коронних фраз я показую в якому напрямку знаходиться EXIT і вона худко зникає у невідомому напрямку, і більше у ціє людини не буде можливості зі мною співпрацювати ...

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Дядько Максим сказал:

Гарне питання. Я вважаю що погодинна оплата то є "(медицинский термин означающий непроизвольное воспроизведение бессвязных отрывков речи) седой кобылы" . Пояснюю:

1. Робота роботі - не рівна. Одне діло на токарному шпильки анкерні точити, а інше сферу на пуансоні видрочувати, або різьбу якусь хитру різати в упор дюймову трапецевидну.

2. Клієнту нафіг не треба знати скільки ви витрачаєте часу. Ви даєтет ціну ЗА роботу, і ВИ (яшо ви рахуєте свій час) робите все для того, щоб зробити її швидше. Для цього придумуєте приспособи, паралельки, прижими, упори, хитрості всякі, у вас на магнітах ключі коло станка, у вас під руками заламіновані шпаргалки, формули, таблиці, у вас література, ноутбук і доступ до інтеренету. Ви не робите ці всі зручності для того щоб зекоомити клієнтові час і в результаті щоб він вам заплатив вам менше!!!!!

ви робите то для себе щоб швидше зробити його заказ і взятися за інший. 

Согласен.

Можно 50 минут кофе пить ,и 10 работать.

Или наоборот сделать деталь стоимостью 1000 грн за час.

Дурня эта почасовая оплата.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

оце я вам на вечір діалог розвів :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Relax72 сказал:

Согласен.

Можно 50 минут кофе пить ,и 10 работать.

Или наоборот сделать деталь стоимостью 1000 грн за час.

Дурня эта почасовая оплата.

Я собі уявляю: клієнто стоїть коло мене, а на зуборізі на автоматі ріжеться шестерня....або в пічці шестерня гартується, а я тим часом п"ю каву з курвасаном. І він мені каже: е...тойво!!! а то станок сам робе!!!xD

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, DimoR написав:

А таке питання, якщо робота на 10 хвилин. Як таке краще рахувати, вiд 250 = 41 грн., або краще використовувати мiнiмальну вартiсть замовлення?

В мене за зварку рам зараз мінімалька 100 грн, джуе рідко буває менше (самі принесли, заварити 1-2 см, фарба легко знімається)

А от в ті 100 грн в більшості випадків.

Забери раму з нової пошти (як їду на авто біля нп розвертаюсь, але всерівно припаркуйся, отримай вантаж, а раніше спеціально їздив)

Розпакуй раму, передивись чи немає ще десь тріщин, дуже часто находжу.

Змивка фарби, 15 хв, зачистка фарби до голого металу, обезжирювання, деколи ще обробка напильноком, бормашинко з фрезою і т.д.

Зварювання (відразу у воду).

Посушити, витерти, запакувати вже власною стрейч плівкою і скотчем

І знову на нову пошту.

 

І якби я кожен раз брав по 100 грн за таку роботу - та ну його нахєр так жити!

 

Слава Богу, дуже рідко обходить заварюванням 2-5 см з такимим маніпуляціями: там декілька точок зварки, там підсилення дай, там прожени різьбу після зварки, чи розверткою підсидільну трубу.

 

 

Або візьмем таку послугу як діагностика, коли ви берете деталь, тратите час і свої знання на те щоб оцінити ступінь пошкоджень і їхню кількість, а деколи і спецінструмент, щоб розібрати зібрати - за це також має бути оплата. Підіть в салон, нехай вам безплатно продіагностують поломку мобільного чи на діагностику ходової.

 

 

Люба робота має бути оплачена.

А от сума - це вже інше питання, все залежить від ринку, знань, якості, термінів, інструменту і т.д.

Як на мене в таких випадках клієнт має бути задоволений і майстер, якщо клієнт не задоволений, ціною, але якість на висоті, тоді це не ваш клієнт і таких треба слати далеко і швидко, щоб на вуха не присиділи!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Дядько Максим сказал:

Я собі уявляю: клієнто стоїть коло мене, а на зуборізі на автоматі ріжеться шестерня....або в пічці шестерня гартується, а я тим часом п"ю каву з курвасаном. І він мені каже: е...тойво!!! а то станок сам робе!!!xD

Нехрен клиенту делать рядом.

Если срочная работа и готов ждать,иди кури в машине.

Вообще странно,кто эту хрень придумал с почасовой оплатой. Это ж не бухгалтер в конторе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Дядько Максим сказал:

Я собі уявляю: клієнто стоїть коло мене, а на зуборізі на автоматі ріжеться шестерня....або в пічці шестерня гартується, а я тим часом п"ю каву з курвасаном. І він мені каже: е...тойво!!! а то станок сам робе!!!xD

Саме тому клієнту краще чекати поза дверима майстерні , і над душой не стоїть і не виникає зайвих питань:10pk00001:

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, sso сказал:

И вообще - нечего клиенту смотреть под руки

Плюсую!

Мой хороший знакомый придумал хороший бизнес, ехали со всей Украины. Показывал.

Теперь у него нет бизнеса, зато подобных контор в Украине пруд пруди.

5 минут назад, Relax72 сказал:

Дурня эта почасовая оплата.

И весь цивилизованный мир сидит на ней.

Но действительно глупость.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

, Stebium1 написав:

На цену влияет востребованность услуги, платежеспособность потребителя услуги, качество оказания услуги ( в последнюю очередь)

був у нас один сварщик який варив цестерни тір ( брався за всьо і казав я всьо магу) і в основному за те що ніхто не хотів робити, "востребованность услуги" є бо окрім нього то ніхто не брав

також "платежеспособность потребителя" є бо гилив як дурень за батька 

но якість була так собі якщо перестала бочка текти а тіки сочиться або потіє то вже результат 

в ітогі "плохо кончіл" спалили його ангар з сварочними 2ма чужими бочками і одною головкою хоть і старе вольво внл але грошей коштує ...

 

Якість на першому місці ! 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так це "закон" і я не заперечую що так скрізь. 

Я маю на увазі що то не правильно,  і так не має бути.

Як Ви кажете "робіть гарно"

Тож давайте робити і гарно і правильнов усьому

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Stebium1 сказал:

 

И весь цивилизованный мир сидит на ней.

Но действительно глупость.

Если я за час делаю 10 деталей каждая по 30 грн, мне нужно медленней работать,или меньше получить?

Полный (медицинский термин означающий непроизвольное воспроизведение бессвязных отрывков речи).

Должна оговариваться стоимость детали,и не иначе.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Stebium1 сказал:

И весь цивилизованный мир сидит на ней.

Но действительно глупость

зі сторони клієнта це гарна обстановка , а зі сторони працівника таке шось.... ні риба ні мясо

 наче і заплатити але зробив швидко і гарно  і їсти не просив, а хтось інший буде ковирятись день то і плати за день роботи хоть по факту на 1 час  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Relax72 написав:

Должна оговариваться стоимость детали,и не иначе.

ну тут 50/50 якщо відомі трудозатрати то можна і обговорити, а якщо робота разова і не відомо скільки піде часу і не відомо сільки з тим набавишся ? і заробити з того 3 копійки ... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Сірко сказал:

250грн/година то зашквар. Хіба з керосінкою ручним молоточком в шахті.

Зажрались токарі.

Кожен має заробляти і то нормально, але заробляти, а не наживатись.

Если люди платят.  Значит их устраивает.  Если (продавец, которого не любит автор) зарабатывает 200 доларов в день это бизнесмен.  Если человек работающий руками 250 час "это зажрались"  

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, SkosarV сказал:

зі сторони клієнта це гарна обстановка , а зі сторони працівника таке шось.... ні риба ні мясо

 наче і заплатити але зробив швидко і гарно  і їсти не просив, а хтось інший буде ковирятись день то і плати за день роботи хоть по факту на 1 час  

Иногда и наоборот.

Предположим хитрая деталь,под неё спецзаточки резцов. Клиента должно это волновать?

Ты просто влаживаешь этот свой труд в стоимость детали. Дальше тогуешься с клиентом. Нашли консенсус-вперёд и с песней. Нет- задницей об задницу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Relax72 сказал:

Вообще странно,кто эту хрень придумал с почасовой оплатой. Это ж не бухгалтер в конторе.

Да нету почасовой оплаты. Она (оплата) зависит от многих составляющих. Разговор был о том , что есть минимальный и обоснованный минимум работы станка , ниже которого можна делать только себе и родственнику (например)...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, RoMANIAC сказал:

І якби я кожен раз брав по 100 грн за таку роботу - та ну його нахєр так жити!

Таку цiну я платив 6 рокiв тому!, за ~3см. При цьому, сам привiзкуди треба, вже оброблену та пiдготовлену до зварювання...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, FRM Garage сказал:

якщо робота разова і не відомо скільки піде часу і не відомо сільки з тим набавишся ? і заробити з того 3 копійки ... 

 

И ! что самое главное - опыт! Его то у вас никто не отнимет! Не так ли?

 

Итого в сухом остатке имеем 3 копейки и приобретенный опыт, которому цены нет

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку