Artem1ks

Токарные работы

645 сообщений в этой теме

2 часа назад, 3121 сказал:

он парень сильный, у него может получиться

Років  десять  назад  знайомі  хлопаки  просять  мітчик  прогнати  ( ПРОГНАТИ )   різьбу,  на  22мм.  Коротше,  прийшов  ...кінець     мітчику.   Як  кажуть,  до  сили  розум  не  потрібен.

2 часа назад, Smmasterk сказал:

при этом сверлил ими не сталь я алюминий.

Алюмінь,  як  на  мене,  стрьомний  метал.   Маю  на  увазі  свердлити  і  різьбу  різати,  малі  діаметри.

0

Поделиться сообщением

4 минуты назад, инженер сказал:

Алюмінь,  як  на  мене,  стрьомний  метал.   Маю  на  увазі  свердлити  і  різьбу  різати,  малі  діаметри.

Ну смотря для каких целей это делается) мне надо было в эту дюральку штифты фиксаторы вставить вот и сверлил

0

Поделиться сообщением

26 минут назад, Smmasterk сказал:

Ну смотря для каких целей это делается) мне надо было в эту дюральку штифты фиксаторы вставить вот и сверлил

Та  і  я  свердлю,  тільки  були  і  свердла  зламані,  і  мітчик.  Це  до  6мм.  Коварний  метал.  З  дюраллю  простіше  працювати.  Я  мав  на  увазі  в"язкий  алюмінь.   Ще  в  дев"яностих   із  алюмінієвого  кабелю   робили  телевізійні  антени  на  місцеве  телебачення,  із  жил  товщиною  в  палець.  То  я  те  сверління  і  нарізання  досі  пам"ятаю.

0

Поделиться сообщением

8 часов назад, Михаил Владимирович сказал:

Как то давно был мною куплен на рынке вот такой вот гаджет для нарезания резьбы под гужок в головке не снимая оной

Одне питання: де після такої нарізки буде стружка?

1

Поделиться сообщением

7 часов назад, инженер сказал:

Мій земляк виклав на ютубі багато роликів з нарізання різьб та ремонту обладнання.

Дивіться канал Валентин Гуменний.

Він ріже за день тисячі різьб у нержавійці одним мітчиком без поломок.

За його ноу-хау провів обкатку методу. Залишився задоволений.

А було так: попала нержавійк якась зла, нормально точиться, а з свердлінням та нарізанням різьб якась непевна, одна деталь без зауважень, на іншій зламав мітчик, третя заготовка взагалі свердлитись не хотіла. Заусінь від свердла на 10 мм досягла рекордних 5 мм. Свердло було досить гостре. До речі, мітчик М5. Подивився на уламок, а там 1,5 нитки різьби. Нового мітчика не має в арсеналі, лише якийсь непевний з відсутніми зубами.

Заточив уламок під перший номер, другому зняв різьбу з затилку, як було у рекомендації. Нарізав за 2 хвилини, відчуття - як у фтропласті, наче мітчиком не попав у отвір.

А ось і відео.

На каналі багато цікавого, він реальний чіпмейкер!

2

Поделиться сообщением

4 часа назад, 4post сказал:

Дивіться канал Валентин Гуменний.

Дякую!  Вчитись  ніколи  не  пізно.  

0

Поделиться сообщением

49 минут назад, инженер сказал:

Дякую!  Вчитись  ніколи  не  пізно.  

Метод дійсно працює.

Прошу замовляти відео з токарних прийомів. Бо, поки що, не вистачає сил на тематичну збірку з заточування різців. А по одному, різнонапраленому, потягну, в разі, якщо зможу виконати токарку одною рукою. Друга, як звичайно, має тримати камеру. Хоч і ТБ проти.:diablo_mini:

0

Поделиться сообщением

Старое сало при нарезании в нерже творит чудеса. Старинский дедовский метод.

0

Поделиться сообщением

@ig3757 весь секрет в том что в старом сале образуется олеиновая кислота. она отдельно продается кстати и ее довольно много в оливковом масле...

0

Поделиться сообщением

9 минут назад, aegis сказал:

в старом сале образуется олеиновая кислота

Её там и в исходном варианте "до утра" :)
Около 40%.

1

Поделиться сообщением

Олеинку искать надо, сало всегда под рукой. Кусочек всегда на станке старится. Запихнул в тюбик от дезика (плоский, выдвижной), очень удобно.

1

Поделиться сообщением

7 часов назад, 4post сказал:

Свердло було досить гостре

Здесь важен угол захода режущей кромки.
Кроме того, "нержавейки", обычно, любят достаточно большой съём при малой скорости резания.
"Силовой", так сказать.
А в этом же месте (при сверлении) особо важна одинаковость заточки режущих кромок.
Ну и СОЖ обильно. Т.к. нагрев заготовки приводит к заклиниванию сверла.

0

Поделиться сообщением

Кому интересно: "Экспериментальная мастерская Виктора Леонтьева"- уникальные учебные фильмы, книги по металлообработке! (http://eksmast.ru/)

0

Поделиться сообщением

23 минуты назад, ig3757 сказал:

Кому интересно: "Экспериментальная мастерская Виктора Леонтьева"- уникальные учебные фильмы, книги по металлообработке! (http://eksmast.ru/)

Открив Америку 😄

0

Поделиться сообщением

10 часов назад, ig3757 сказал:

Старое сало при нарезании

От  якраз  і  запитаю,  а  чи  пройде  старий  смалець ?  Практично  те  саме  сало,  тільки  трохи  видозмінене.

0

Поделиться сообщением

Шановні ви забули про касторку(касторове масло) там олеінової кислоти в доволь. І в любій аптекі за копійки. Тільки застосовувати потрібно не так як пишуть в інструкції.

0

Поделиться сообщением

20 минут назад, инженер сказал:

От  якраз  і  запитаю,  а  чи  пройде  старий  смалець ?  Практично  те  саме  сало,  тільки  трохи  видозмінене.

мажу свіжим ) коли пострадать охота ) а так маслом трансміссіонкой ) 

0

Поделиться сообщением

В 26.11.2017 в 22:02, FRM Garage сказал:

@Сірко от якраз адекватна людина то все розуміє 

коли кажеш ціну, а людина не готова була то почути бо собі надумала що то вартує меньше, я розкладаю по поличкам тех процес і затрати якщо людина адекватна вона розуміє що то реальна ціна і далі сама думає чи то рентабельно ремонтувати чи виготовляти чи ні 

друга людина починає розказувати "хуле тут делать работ на 5 минут" " я найду кто дешевле сделает" "а мне дЕды на заводе ведро балтов тачили за бутылку" пысля цих коронних фраз я показую в якому напрямку знаходиться EXIT і вона худко зникає у невідомому напрямку, і більше у ціє людини не буде можливості зі мною співпрацювати ...

Ну что так же работой забит по самые нихочу?  Работы не впроворот?  И бабло все пасажиры безоговорочно отлистывают, только отмашку дай ? В таком русле попытаешся несколько лет поработать и .... будешь искать работу по обьявам 

0

Поделиться сообщением

8 годин назад, NIgor написав:

Ну что так же работой забит по самые нихочу?  Работы не впроворот?  И бабло все пасажиры безоговорочно отлистывают, только отмашку дай ? В таком русле попытаешся несколько лет поработать и .... будешь искать работу по обьявам 

Саме так, роботи стільки що навІть перебераю з того що робити рентабельно, кругом спеціалістів "класних пацанів" на стільки багато що багато хто розуміє що краще 1 раз дорого ніж багато разів дешево і без результатно, при тому що є ремонти де "другого разу" не має

Як то кажуть, є люди що хочуть робити, а є що хочуть заробляти, так я все роблю можливе щоб відноситись до останніх 

А якщо не має роботи, і заманювати клієнта малою ціною то напевно то такий спеціаліст ... 

1

Поделиться сообщением

Подгон ) 10 гривень за все ) 

20180224_200357_Film1.jpg

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас