Artem1ks

Токарные работы

638 повідомлень у цій темі

11 минуту назад, sso сказал:

 

 

сделайте поправочку на материал и то, что заготовка уже частично пустотелая Пример: тыць

Тут 2 моменти: чи то гарантовно нержавійка? Чи вистачить її на виріб?

Бо коли гирі скінчаться в замовника буде питання: чому змінилась ціна? Або домовлятись наперед. Але ціна не має бути меншою за прокат, бо в разі браку доведеться брати нову заготовку за повною ціною.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дело в том, что подобное изделие вы будете делать раз в жизни, если повезет а гири гарантировано не закончатся, промониторьте рынок. Нержавейка там та, что надо уж поверьте. Гири это не бытовые мясорубки. Тем более, что форма (внешняя почти сформирована (про внутреннюю "слепую" работу по извлечении излишков металла я как заказчик естественно скромно промолчу :))

 

Змінено користувачем sso
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, sso сказал:

внутреннюю "слепую"

Та якщо робити ту детальку цільною, то ціна за роботу виросте десь втричі, бо складно вигрести ту масу металу через оту горловину. Нє, можна, звичайно, але набагато складніше та й об'єм буде більш довільний.

Коротше, ні виміряти нормально (а об'єм обумовлений замовником), ні різця забурити. Знов-таки, вартість повернеться до початкової. З-за танців з бубном.

Набагато легше та швидше зробити на різьбовому з'єднанні, а за завданням таке виконання виробу допустиме.

Та ще й може зовсім нецензурно оброблятись, при виготовленні гирь немає умов на термообробку, твердість поверхні, відсутнісь порожнин і т. ін. Там аби вага була.

Але, необхідно визнати, що заготовка майже ідеальна для даного виробу.

До речі, гиря може бути в іншому регіоні, тоді ще вилізе вартість пересилання.

Взагалі-то мені фіолетово, так, рядом проходив... А в мене палками та камінням.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, 4post сказал:

так, рядом проходив... А в мене палками та камінням.

 

Вообще-то я свой вопрос с измельчением давно решил через покупку у нашего софорумчанина спецстанка по измельчению до фракции 0,05 и меня (а тем более девочек с лаборатории) все устраивает, но что я пережил, когда некому было в ступке камень измельчать - то ужас и цена даже в 10 000 \ 8 за дол. меня тогда не пугала при планировании замены приболевшего на инсульт техника.

 

Я о другом - о ценообразовании на работу и о методах её снижения или увеличения.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, sso сказал:

Я о другом - о ценообразовании на работу и о методах её снижения или увеличения.

Ціноутворення на виріб складається з вартості заготовки, у Вашому випадку з використанням гирі вбачаю гарний варіант зекономити (хоча, на метломі можна було б ще дешевше, а в комірника якогось взагалі за фляшку), та роботи.

Чим технологчніша та більш неточна робота, тим дешевша. Чим менше необхідно зняти стружки - тим дешевше буде виріб. Тут чим скоріше - тим дешевше!

А в вузенькій горловині копирсатись, гарантувати точний об'єм та дзеркально чисті всі внутрішні поверхні - вот тут ціну і попре!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

от як не крути все зводиться до затраченого часу на той чи інший виріб. Навіщо тоді придумали конвеєри штампи і т.д. ?!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таки уточню по ціноутворенню. Якщо ви так часто повторюєте цей термін.

Ви обмусолюєте вартість "залізяки", а не ціноутворення. Вартість - одна з частин ціноутворення. далі інші фактори.

Так як я вже торкнувся Рокфеллера, то знову ж приклад на ньому. Він став першим баксовим міліардером в світі через те, що сильно піднявся попит на гас і інші нафтопродукти, а вартість (собівартість .....) - не змінилась. За рахунок таких змін на ринку він дуже розбагатів, а не від того, що "гирі за бутилку" шукав - це щодо ціноутворення.

В нашому випадку (приватні роботи) так як нема (навіть в голові) приблизною бухгалтерії, то й ціноутворення з довідника "Стеля" або "Палець". Останні розмови тому і підтвердження. Я вже років 5-6 не бачив людей, котрі за бутилку будуть "палити" річь, за яку вони можуть отримати грошима в рази більше, як і в інших випадках. 

При стандартних замовленнях ніхто не буде вам рахувати метал по ціні лома. Вези його сам з лому і відповідай за якість.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, RoMANIAC сказал:

до затраченого часу на той чи інший виріб. Навіщо тоді придумали конвеєри штампи і т.д.

Все упирається в слово "виріб". Був виріб Шмайсера (точили, фрезерували...), потім того ж Шмайсера заставили зробити конвеєрний виріб (в основному штамповка) - апарат вийшов в рази дешевший, в чомусь гірший, в чомусь кращий, та головне - дешевий.

Найкращий бойовий танк часів Другої визнаний той, що був масовий, а не той, що "ложив більше". Хоча його показники - ох які слабкі були, якщо поцікавитись боями...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так виготовив такі цацки тіпу вібро опор для тв-шки ,відправлю кліенту а він уже я думаю сюди отпише ху.во зроблено чи нормально) і я думаю буде справедлива жива реклама (ну ілі погонять мене звідси :D:D) Ну і для цікавості раз у вас пішла тут така п'янка  :D,то хто б яку ціну загилив за такий примітівізм ? (так аби більше знати про "ценообразование")

20171129_172959_Film2.jpg

20171129_172940_Film2.jpg

20171129_172907_Film2.jpg

Змінено користувачем Artem1ks
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Яне точу на замовлення. Сам би за таке готовий віддати 10$ якщо б замовляв.

 

12$ мабуть з матеріалом якщо на великому станку робити

Якщо на своєму маленькому і терміново я б за 22$ зробив би

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зустрічне запитання, за скільки Ви б наприклад зробили фланець патрона 100м на такий шпіндель? Можете сюди або в лс. :)

 

spindle.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, Artem1ks сказал:

Так виготовив такі цацки тіпу вібро опор для тв-шки

до виброопор как бы далеко)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
58 минут назад, Artem1ks сказал:

за такий примітівізм

По фотці важко догнати розміри і т.п.

Напишу, як я роблю деякі невеликі віброопори .

В мене є штамповка (кружки різних діаметрів товщиною 3-4мм). Такого прикупив пару відер. Беру під потрібний діаметр (резинку беру в Білій на гумовому базарі, там що хочеш знайдеш). В кружку отвір (нехай 10 мм). Точу шпильку з шестигранника, щоб знизу було під ключ. Кінець нижньої частини 10- з зацентровкою, щоб потім шариком тріхи розклепати - щоб кружок (з резинкою) міг "грати". Ну і різьба - тут вже як завжди.

Клею 88-м.

Ще можна (якщо резина тільки листами) Клеїти "сендвіч" - слоями. Тут можна і великі, або довгі і т.п.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Artem1ks сказал:

то хто б яку ціну загилив

Я б взяв 30-40 грн за штуку. Але я також ще "той" токар, проте люблю токарити ))) .

Я ось токарні по дереву робити люблю, то деякі робив безкоштовно, мабуть третину ))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Artem1ks

А зачем столько железа и работы?

Я по-колхозному сделал-взял большие шайбы под М16 (они снаружи 50мм, если не путаю) положил их на торец обрезка трубы, в середину болт, стукнул по нему, получились выпуклые штуковины. Приварил болты и все дела.

Хотя, конечно, дело вкуса и хотелки у всех разные.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

40х 70х30 стоит 40 гривен ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, aegis сказал:

до виброопор как бы далеко)))

но я же не говорил что то виброопора ) была бы вибро была бы резина или что то подобное 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Artem1ks сказал:

40х 70х30 стоит 40 гривен

- 16.

- 32.

- что 32?

- а что 16?

 

Четче надо критерии давать.

- сталь подножная, диметром 200 (споткнулся, пришлось с нее точить) сточил в диаметр 50, резьба М12 (только такая шпилка была)... и т.д.

Т.к. не было никаких данных, я прикинул как работу только точение круглячка + резьба в нем. Шпилька и гайки покупные (не считаем), цена кругляка - у каждого своя, поэтому также обьективности не будет.

30-40 грн за роботу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

к слову. На шпильках надо фаски сделать.

и шайбы добавить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Bogdan сказал:

На шпильках надо фаски сделать

в данном случае не нужно 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мужики, не обманывайте себя, железяка с резинкой отнюдь не то же само , что "виброопора". Последние рассчитываются, подбираются с учетом веса, диапазона частот, необходимого демпфирования и т.д и т.п.

А просто резинка может гасить колебания из-за внутреннего трения, а может усиливать из-за резонанса.

Случай из моей практики-как свечки горели вибраторы на бункере. Дело оказалось в слишком жестком креплении, при наборе оборотов мощности двигателя было недостаточно, что-бы пройти резонансный пик.

Змінено користувачем Aluma
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я также продолбался с виброопорами когда делал вибро-стол.

Но тут это больше как подушка для станка. Я делаю для станков по дереву, там все ок. Ну, еще для точилок делал.

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Моё имхо - виброопоры в плане выброгасения ничем не отличаются то квадрата 100х100х30 плотной резины, выиграш только в том, что без особого гемора можно выставить станок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну шо ,хлопци, поболтаем ? Деталь 80х30 шайба шпилька м12 на 170 .

Із артелерійського прощота, цитірую -

"Вартість 1 м кругляка 936 грн маса кругляка 1 м = 39.44кг.

Отже вартість одного сантиметра кругляка 4,20грн.

Потрачений матеріал вартує 18см*4.20грн = 75.6грн. 

За роботу 4 куска (по 40 грн) = 160грн

 Вартість роботи з матеріалом 235грн. "

 

  ХЛОПЦИ ,в мене шо металобаза по вашому біля гаражу ? чи може своя електростанція ? чи опалення по субсідії ?? чи склад пошти в підвалі ? чи ресурс інструменту не ограничений ? 

Я оцього не пойму і тоді виходе що 235 гривень це 75 гривень за метал  і 160 за роботу ?! а по метал хто привезе ? а на пошту хто йтиме ? світло опалення інструмент робота ото в 160 гривень оцінюеться ??? це на машині до металобази доіхать а назад толкать за такі гроші ! В мене все !:after_boom003:

Скрытый текст

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Artem1ks сказал:

а  хто

А кого интересует, что еще на собаках по снегу вгору и еще против ветра.

Для того и математику в школе обучали, чтобы все это посчитать. 

И касаемо математики - 1м - 936 грн - это 9,36 грн за 1 см. Тогда на материал 168 грн. (а не 75) Плюс работа. 

НО. Таки диаметры и остальное надо было сразу озвучивать. Диаметр 80 это уже по-взрослому, такое сложно резать. Можно еще учитывать эту порезку - есть цена (ленточкой) 1 мм - 1 грн. Тогда 4*80*1 320 грн.

В итоге будет 700-800 грн 

И кому такие цены надо???

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку