John Doe

Шукаю виконавця лазерної різки

10 повідомлень у цій темі

Привіт. Склалася така ситуація що для виконання мого проекту потрібне виготовлення деяких запчастин методом лазерної різки металу. Особливість полягає у тому що матеріал потрібен хороший (наприклад сталь 40, армокс, хардокс і т.д., тобто НЕ сталь 3). Раніше вже різали деякі частини туди, проте людина з якою я спілкувався дуже повільно реагує, а зараз взагалі не подає надії на хороший результат. 

Товщина металу орієнтовно 5 мм та 7 мм, але можна буде підігнати замовлення під те що є з максимально схожого. Різати потрібно не дуже багато, максимально спростив форму. Можливо хтось знає де можна виготовити потрібні мені деталі, або саме Ви можете таке зробити- будь ласка, відпишить мені. Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Раньше заказывал в с. Пряжев на "ФОП Тарасевич", рядом с Житомиром, но после последнего заказа они потеряли у меня авторитет - ужасное качество реза на толщине 5 мм (куча наплывов) и точность вся в плюсе на 3-5 десяток. Есть один товарищ в Белой Церкви, сколько не заказывал, все разы хорошо было, но минус, что он больше 8 не режет, говорит линзы жалко.

Змінено користувачем Chibis1986
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також в пряжеві заказував 5 однакових деталей, одна получилась нормальна, інші брак, здвинулись розміри на пару градусів. Скинув виконавцю фото, все переробили та за свій рахунок прислали. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В Пряжеві тільки сталь 3, потрібних робочих характеристик з її я нажаль аж ніяк не отримаю. Тут саме цікавить місце з вже наявним матеріалом, так як купувати цілий лист якось не дуже зручно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Chibis1986 сказал:

Раньше заказывал в с. Пряжев на "ФОП Тарасевич", рядом с Житомиром, но после последнего заказа они потеряли у меня авторитет - ужасное качество реза на толщине 5 мм (куча наплывов) и точность вся в плюсе на 3-5 десяток. Есть один товарищ в Белой Церкви, сколько не заказывал, все разы хорошо было, но минус, что он больше 8 не режет, говорит линзы жалко.

День добрый . а контактами с Белой Церкви можете поделится .

Заранее благодарен .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Майстрів джедаїв толкових мало 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

да в последнее время напасть какаято с ними . резался гнулся с 2015 г в одном и томже месте  тут с отпуска вернулся на лазере минимум ввели 1000 гр за резку без стоимости металла   а  цех где гнулся вообще закрылся ( 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ТОВ "ЕСІ ПРОММЕТАЛ"

м.Біла Церква, вул.Гайок 4А, 09100

www.esi-metal.com.ua

www.esi-prommetall.uaprom.net

телефон/факс : (0456) 33-42-06

[email protected]

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В есі промметал уже звертався, хардокс є лише 4 мм товщини, цього недостатньо. А щось інше це тільки сталь 3 у них

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, sferap сказал:

День добрый . а контактами с Белой Церкви можете поделится .

Заранее благодарен .

 

1 час назад, SWA сказал:

ТОВ "ЕСІ ПРОММЕТАЛ"

м.Біла Церква, вул.Гайок 4А, 09100

www.esi-metal.com.ua

www.esi-prommetall.uaprom.net

телефон/факс : (0456) 33-42-06

[email protected]

Это не то место, где я резал в БЦ. Отписал в личку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку